Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 2011 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 13:34   #2461
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ok w końcu udało mi się podjąć decyzję i kupiłam sobie koszule nocne + szlafrok do szpitala tak zwlekałam tak zwlekałam ale w końcu się dzisiaj zmobilizowałam mam nadzieje, ze sie nie zawiodę
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:35   #2462
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez misiula_88 Pokaż wiadomość
jestem jestem, czytam codziennie, ale ciężko się wbić w dyskusję, więc nawet nie próbuję A poza tym walczę z mgr cały czas... Oczywiście częściej Was czytam niż walczę

no no ! to super widze ze ostatnio ogolnie chyba wiekszosc czyta ja już tak mega się nudze w domu że kompletnie nie mam co na necie czy kompie robić wiec nawet jakbym nie chciała to bym pisała
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:38   #2463
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Tincia ja tu absolutnie nie potwierdzam twoich slow!

Ja po porodzie polecialam do kosmetyczki, fryzjera, zrobilam pazurki i wszystko co sie dalo, kupilam szpilki w ktorych nie lubilam chodzic w sensie w butach na obcasie ale powiem ci ze to mi moze duuuzo pomoglo!!!
adna deprecha ani nic! czulam sie swietnie, jak mloda super wygladajaca mamuśka!!
wlosy pofarbowane, makijaz codziennie i tak dalej....

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

nie zapominajmy ze kobiecie fryzjer plus kosmetyczka i jakies zakupy super poprawiaja humor!!!
no wlasnie tak mysle, ze fryzjer i kosmetyczka po porodzie moga mi dobrze zrobic dla samopoczucia.
Zreszta nie bede miala kiedy wpasc w depreche bo musze na uczelnie jezdzic a nie wyobrazam sobie pojechac bez chociazby delikatnego makijazu

Oolong wiem, wiem ze to moze byc mozliwe czytalam o tym wczesniejszym wylocie nasienia. Ale kumpela przesadza... odkad ja jestem w ciazy to ona tez jest co cykl w ciazy

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
ja jutro brewki sobie zrobię, bo już zdziadziały a henna stoi i czeka
kurcze nigdy nie mialam henny na brwiach. Boje sie ze wygladalabym jak postac z przerysowanego komiksu chociaz u innych podoba mi sie efekt.

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Wiesz co... jak tak można żałować prosiakom!!! Klatkę? Powinnaś cały wybieg zbudować!!! Tak by nie czuły ograniczeń :P
chcialabym miec caly pokoj dla nich najlepiej z wybiegiem na dwor
dzis dostaly norki na zime! zeby nie marzly
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:46   #2464
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
a swoją drogą ciekawe która listopadówka zaskoczy pierwsza...
Też jestem ciekawa Ale jestem pewna, że nie będzie wg listy

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
wzięłam się za pranie, za dużo tych ubranek, przy kolejnym bejbiku będę wiedziała już co i jak - pierzecie te kocyki, nakrycia kąpielowe i prześcieradła???
Tak, piore wszystko jak leci
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:47   #2465
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
ok w końcu udało mi się podjąć decyzję i kupiłam sobie koszule nocne + szlafrok do szpitala tak zwlekałam tak zwlekałam ale w końcu się dzisiaj zmobilizowałam mam nadzieje, ze sie nie zawiodę
na allegro?
linki mozna prosic?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:50   #2466
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dzis tez dzwonil, ze mam wstawic jakies pranie to on poprasuje jak wroci z pracy
Anioł nie Tż mój sam się nie rwie do żelazka, ale jak widzi, że już chwile stoje przy desce, to pyta czy zmienić mnie
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:51   #2467
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

no ja mysle ze mi duzo to pomoglo, mala zostala z mezem a ja dzien pieknosci mialam
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 13:53   #2468
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
kurcze, trochę jestem zła. wczoraj mąż przywiózł razem z wózkiem łózeczko.... rozpakowaliśy zeby zobaczyc czy kolor się zgadza itd. - okazało się że łóżeczko jest bez szuflady.... zapłacilismy jak za łózeczko z szufladą, dodatkowo na jednej stronie jest taki hipopotam przytwierdzony z którym jest coś nie tak, bo ktoś łaził buciorami po tym łózeczku (widać ślady na kartonie) i chyba go ktoś uszkodził bo jakby farba jest zdarta w jednym miejscu.... nie czepiałabym się , ale łóżko troszkę kosztowało i nie mam zamiaru tolerować takiego dziadostwa.... wrrrrrrrrrrrrrrrr
Dzwoń do sklepu!!! Myślę, że to że szuflady nie ma to pomylili się po prostu, ale ktoś powinien po nie przyjechać i wymienić!!!
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 13:57   #2469
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Wszystko co masz ochote zrobić, zrób przed porodem Później Ci się odechce, a patrząc w lustro będziesz miała gorsze sampoczucie, bo odrosty, bo to...
Ja robie włosy i kosmetyczke na drugą połowę października
Ja wlosy zostawiam sobie na grudzien- a to dlatego, ze zapuszczam i beda troszke dluzsze i moze cos uda mi sie z nich zdzialac. Mam w planach zrobic pasemka i wkoncu po ...yyyy.. 4 latach (?) oddac sie w rece fryzjera.
Do kosmetyczek nie lubie chodzic. Drazni mnie jak ktos sie bawi wlosami- wiec co tu dopiero mowic o twarzy!
Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość
ja jutro brewki sobie zrobię, bo już zdziadziały a henna stoi i czeka
Oj ja tez powinnam juz sobie henne zrobic, ale jakos weny brak. A musze zaczac robic regularnie, bo bez wygladam jak ufok. Zeby sie nie skonczylo , ze mi wody odejda a ja zamiast do szpitala to do kibla szybko henne nakladac

Mlody zasnal. Tz dluzej w pracy zostal- jak wroci to pewnie bedzie odsypiac stresa, a ja mam pol godzinki na slodkie nicnierobienie
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:02   #2470
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

właśnie Darusia a jak tam Twoja mama?

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
Ja wlosy zostawiam sobie na grudzien- a to dlatego, ze zapuszczam i beda troszke dluzsze i moze cos uda mi sie z nich zdzialac. Mam w planach zrobic pasemka i wkoncu po ...yyyy.. 4 latach (?) oddac sie w rece fryzjera.
Do kosmetyczek nie lubie chodzic. Drazni mnie jak ktos sie bawi wlosami- wiec co tu dopiero mowic o twarzy!
A ja wręcz przeciwnie - kiedyś byłam na masażu twarzy, było rewelacyjnie a jak wróciłam do domu to się prawie rzuciłam na tżta
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:03   #2471
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
na allegro?
linki mozna prosic?

na allegro ostatnio byłam na zakupach w Auchanie i było można kupić takie za 26,99 jak dobrze pamiętam,
http://moda.allegro.pl/6-kolorow-zyr...835531960.html
ale materiał do mnie nie przemówił, no i miały inny motyw a dzisiaj znalazłam te i kupiłam:
http://moda.allegro.pl/koszula-koper...821818905.html
http://moda.allegro.pl/dyskretna-tun...836027438.html
http://moda.allegro.pl/komplet-koszu...824045125.html
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 14:09   #2472
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

dzieki
ja szukam czegos do samego porodu wiec raczej o polowe tanszego

Tincia na Tz nie moge narzekac
w ogole odkad stoi lozeczko, szafa etc to wchodzi kilka razy dziennie do pokoiku i po prostu oglada sobie, przeklada... mnie to az wzrusza
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:13   #2473
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

bedzie miala operacje 2 na woreczek, bo sie okazalo ze jej kawalek zostawili no i czekamy az lekarz z urlopu wroci i jak wroci to bedziemy wiedziec cos wiecej.
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:15   #2474
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

No a ja stwierdziłam ze i tak koszula mi sie przyda do karmienia w domu i tak więc nie kupowałam jej tylko typowo do szpitala, ja nie cierpię spać w czymś sztucznym dlatego chciałam bawełnianą, zastanawiałam sie właśnie nad tymi z obrazkami, ale jak dotknęłam tego materiału w sklepie no to zrezygnowałam
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:21   #2475
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez elf27 Pokaż wiadomość

która sukienka Wam się bardziej widzi na koniec października na wesele??? nadal nic nie znalazłam...http://allegro.pl/475-elegancka-suki...833577042.html czy ta http://allegro.pl/sukienka-ciazowa-p...826409480.html
pierwszej krój, drugiej kolor

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kkkasikkk Pokaż wiadomość
Czyli lepiej taką koszulkę zwykłą na ramiączkach do porodu zakupić, żeby łatwo było od razu karmić. Nam w sr mówili, żebyśmy wzięły t-shirty mężów, ale ja w mojego nie wchodzę przez brzuch Łaziłam po targu ale w końcu nic nie kupiłam, bo zgłupiałam, doszłam do wniosku, że w takim t-shircie to się nie da tak łatwo karmić, chyba, że koszulkę ściągnę i będę goła
To co ubierzesz do porodu, to nie bedziesz w tym karmic Nam powiedizaly polozne, ze jesli chcemy swoje koszulki (bo szpital daje, ale flanelowe) to ze 3 do samego porodu trzeba mieć. Ja mam 2 stare swoje koszule nocne :P i 2 do karmienia (pizame i koszulke) jak zabraknie- bede sie martwic...
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:32   #2476
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Darusia to kciuki trzymam żeby to była ostatnia operacja i żeby wszystko było ok

pytanie do dziewczyn które poród mają za sobą na porodówce jest jakaś intymność zachowana (kładą coś na nogi jak to na filmach się widuje) czy wszystko na wierzchu?
Podejrzewam, że jak zaczne rodzić to będzie mi wszystko jedno, byle było po wszystkim, ale się zastanawiam
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:34   #2477
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
jak zabraknie- bede sie martwic...
Dokladnie Tż wtedy bedzie miec pole do popisu hehehe

Moj nie przepada za zakupami ogolnie- wiec jak mu mowie, ze trzeba cos jechac kupic a on krzywi sie to mu mowie- bedziesz sam jezdzil i szukal, zobaczymy kto pozniej bedzie sie krzywil
__________________
Flipcio..20.04.2009 ^.^
Nika.......02.11.2011 ^.^
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:38   #2478
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

hej
jakoś nie bardzo che mi się i nie bardzo mam co pisac więc nie psizę...
Cytat:
Napisane przez Tincia Pokaż wiadomość
Wszystko co masz ochote zrobić, zrób przed porodem Później Ci się odechce, a patrząc w lustro będziesz miała gorsze sampoczucie, bo odrosty, bo to...
Ja robie włosy i kosmetyczke na drugą połowę października
podobnie jak Darussiiaaa nie zgodzę się z Toba- po porodzie jak się kobieta wymeczy i w ogóle,czas u kosmetyczki będzie bezcenny.sama aż chyba się ufarbuję u fryzjera-nie jak zwykle sama+pazury u rąk i nóg+ solarium(pewnie jakiś czas trzeba odczekać,a ja z tych co solarium nie uznają,ale dla poprawy samopoczucia trzeb światełka trochę dostaryczyc organizmowi) no i codziennie makijaż to podstawa( dobrze,że akurat zajmuje mi dosłownie 3 minuty)
miłego dnia

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
kurcze nigdy nie mialam henny na brwiach. Boje sie ze wygladalabym jak postac z przerysowanego komiksu chociaz u innych podoba mi sie efekt.
ja henny też się boję,ale w naturze kupiłam sobie cienie do brwi-jak dla mnie są super i wreszcie mam ładne brwi i nie musze ich kredką męczyć
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:41   #2479
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
Tincia ja tu absolutnie nie potwierdzam twoich slow!
(...)


nie zapominajmy ze kobiecie fryzjer plus kosmetyczka i jakies zakupy super poprawiaja humor!!!
Hmm... ja nie myślałam o depresji, bardziej o czasie...
A z kim niunie zostawiałaś? Ja to mam wizje, że będzie szaro, buro, nie będę miała z kim dzidzi zostawić, a na poczatku to za bardzo nie bedzi jak (jesli bede karmic) itd itp więc wole "się zrobić" przed porodem bo ja taki typ, ze musze sie pomalować nawet jakw domu siedze (nie nosze mocnego makijazu, ale bez tuszu czuje się jak bez oczu) A tak mysle, ze fryzjer i kosmetyczka kolejna to an Boże Narodzenie dopiero bedzie :P

A na dobra sprawe- wlosy mozna zrobic i przed porodem i po

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Anusiak 83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka piękna pogoda
kurde, to chyba tylko u mnie dziś jest tak szaro... no i padało... ale zimno nie jest.
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 14:45   #2480
Anusiak 83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 363
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

ostatnio odkryłam, że w bloku w którym kupiliśmy mieszkanie od drugiej str jest zakład fryzjersko - kosmetyczny więc będę musiała się umówić, a potem to już tylko zjechać windą, przejść kawałek i oddać się w ręce miłej pani
Anusiak 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 14:50   #2481
Tincia
Wtajemniczenie
 
Avatar Tincia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 155
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez ggoraa Pokaż wiadomość
Dokladnie Tż wtedy bedzie miec pole do popisu hehehe

Moj nie przepada za zakupami ogolnie- wiec jak mu mowie, ze trzeba cos jechac kupic a on krzywi sie to mu mowie- bedziesz sam jezdzil i szukal, zobaczymy kto pozniej bedzie sie krzywil
A mój ostatnio do mnie "choć zamówimy, to i tamto" a ja, że co go tak wzięło A on "a co sam później będę latac?"
Rozbroił mnie tym, bo jeszcze miesiąc temu rozmowa wyglądała tak
JA: "kochanie pojedziemy po to i po to?"
A on: "Ale po co juz?"
A ja, że" pozniej moge nie zdarzyc,
a on na to "to pojade do carefoura i kupie" :
A ja: "a jak nie bedzie?
on: "To pozniej podjade do tesco"
cfaaaaniak :P hehe... mój kofany
__________________
szczęśliwa żonka od
14 sierpnia 2010



szczęśliwa mamusia od
4 listopada 2011



Tincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:18   #2482
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
za wizytę u ginka

słsyzałam, ze częściej zapalenie płuc czy oskrzeli mają dzieci po cc- a jak było w tym rpzypadku?
szkoda mi takich maleństw

p.s .cholercia wczoraj kupiłam nutellę do nalesników a dzisiaj już zżarłam z nią 2kanapki
Ja jak bylam mala to zachorowalam na zapalenie pluc, a bylm wczesniakiem.

Cytat:
Napisane przez truscafka Pokaż wiadomość
pewnie taaak ja też dziś puszczę, ostatnio w wielką kumulacje trafiłam 3 dostałam chyba 15 zł, więc dziś moze chociaz 4ka

Ja to bym nie chciała takiej sumy - kiedyś oglądałam program o zwycięzcach loterii - masakra! , wystarczyłby mi milion na polepszenie bytu - nie musiałabym brać kredytu na wnętrze domu, kupilibysmy sobie fajny wóz, pojechalibysmy na super wczasy a reszte czyli jakies 400 tys zainwestowałabym w jakis interes i kropka - po co więcej
Tak samo mysle mi nawet 500 tys wystarczyloby

Cytat:
Napisane przez Darusiaaaa Pokaż wiadomość
PRZEPRASZAM ZA JAKOS ZDJEC ALE NIE MAM NA TYCH KOMPIE ;/
robilam telefonem z albumu;/


aautem jezdzic uwielbiam, swoje autko tez kocham chociaz mogloby byc wieksze no ale nie jest wiec boxa najwyzej trzeba bedzie kupic....
no i naporodowke tez sama sie zawiozlam wiec generalnie wsrod ludzi mam opinie szalonej wariatki

najlepsze bylo jak przyjechala do nas po 14 ( slub o 15) moja swiadkowa, a ja w dresach , nie naszykowana w ogole....
a ona tyyy no szykuj sie , a gdzieauto a kto po nas przyjedzie??
wiec jej mowie spokojna twoja rozczochrana! takim autem z takim kierowca to tynie jechalas jeszcze
myslalam ze padniejak wyszla przed dom a tam tylko moja honda ija za kierownice wsiadalam:P--mina bezcenna

moje przyslowie zawsze bylo takie
"zyje bezproblemowodlatego rodzice zawsze maja ze mna problemy":P hehehe
i niestety tak bylo :wstyd:
Piekne zdjecia!!!!!


Nadrobilam Was! A mialam caly tydzien nadrabiania. caly ubiegly tydzien mialam zjazd na uczelni, zdecydowalam sie na kontynuacje studiow, bede opuszczac wyklady.

Moj kolega zostal tata wczoraj, pokazywal mi zdjecia z porodu, pokrzepiajace bylo to, ze jego zona nie wygladala na specjalnie umeczona i obolola, ale na bardzo szczesliwa

Ok, zmykam do domku, po drodze jeszcze musze zrobic przeglad samochodu bo sie konczy.

Napisze wiecej z domku.
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:26   #2483
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
Ja jak bylam mala to zachorowalam na zapalenie pluc, a bylm wczesniakiem..
mj brat nie był wcześneiakiem,a zachorował na zapalenie płuc.
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:37   #2484
mol_aa
Zadomowienie
 
Avatar mol_aa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 128
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Tak piszecie, ze szykujecie sie do obrony, piszecie prace mgr i tak jakos lezka mi sie w oku zakrecila, bo bronilam sie w czerwcu i ten czas przygotowan wspominam bardzo fajnie ehh

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Goldika moj tz ma takie podejscie jak Twoj, jeszcze lozeczka nie mamy rozlozonego, ale wczoraj go nakrylam jak siedzial w pokoju i przegladal rzeczy dla juniora. W ogole to ja mialam robic liste potrzebnych rzeczy, które musimy dokupic, ale jak to stwierdzil moj malz "kochanie ty musisz lezec, ja przejrze jeszcze raz co mamy" szok, bo nie znalam go z tej strony
mol_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 15:42   #2485
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

wróciliśmy ze spacerku wrzucę może zdjęcie w klubie z niego bo mi się nie chce głowy obcinać(a nawet nie wiem jak to zrobić)
wkurzyłam się na tżta bo wydzwaniałam do niego po robocie że ma jeszcze coś kupić w sklepie jak będzie wracać a on nie odbierał chociaż wiedziałam że już jest po robocie a jeszcze nie w samochodzie no to się na niego wydarłam że jakbym zaczęła rodzić to prędzej bym urodziła w domu niż do niego dodzwoniła co za nie odpowiedzialny człowiek

Upiekłam ciasto i oczywiście mi opadło w ciąży mi w ogóle ciasta nie wychodzą

chociaż może tutaj wrzucę bo nie chce mi się kombinować w klubie jestem spuchnięta na twarzy więc może mnie nikt nie pozna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_0164.jpg (90,5 KB, 71 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37i09ke6j2klqd.png
Lilianka już jest z nami

Edytowane przez ania21_21
Czas edycji: 2011-09-27 o 15:45
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:05   #2486
Paula__22
Raczkowanie
 
Avatar Paula__22
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Biskupice Melsztyńskie
Wiadomości: 424
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Aniu śliczny brzusiu.

Moje dzisiejsze zakupy na wyjście ze szpitala. Jak będzie ciepło to założymy tylko body i pajacyk, a na to kombinezon polarowy, a jak będzie zimno to wszystko.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02050.jpg (46,1 KB, 44 załadowań)
Paula__22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:45   #2487
karolinka_12
Raczkowanie
 
Avatar karolinka_12
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 165
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

witam wszystkie mamy z praktyki szpitalnej do porodu nie ma co kupować specjalnych koszulek czy jakichkolwiek koszulek specjalnie do karmienia. Lepiej wziąć zwykłego t- shirta bo wszystko będzie ubrudzone i przepocone. Naprawdę lepiej ją potem wyrzucić, bo nie będziecie chciały tego potem prac pomijając że pewnie się nie dopierze (krew, pot i maź płodowa z dziecka). A jeżeli chodzi o pierwsze karmienie to praktyka jest taka że bezpośrednio po porodzie kładzie się maleństwo mamie na brzuchu (gołym) więc koszulka i tak jest podciągnięta prawie pod brodę. Po ocenie punktów Apgar , zmierzeniu, warzeniu i obejrzeniu przez neonatologa jeżeli wszystko z dzieckiem jest ok, a mama ma już zaopatrzone krocze maluch ląduje u mamy opatulony w pieluszki ewentualnie rożek. Wtedy jest właściwy moment na karmienie, a koszulkę ma się dalej tą samą (na porodówce jeszcze jest się 3 godzinki w ramach obserwacji) to tak z grubsza. Mam nadzieję że nie wystraszyłam nikogo
karolinka_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:49   #2488
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Witam sie i ja
Nie było nas kilka dni, najpierw miałam fajną sobotę u przyjaciółki na panieńskim, a potem kijową niedziele, takiż sam poniedziałek i dziś znów lepiej. Załapałam jakieś wirusa jelitowego i znów sie odwodniłam, a następnie spędziłam troche czasu z kroplówkami.. teraz znów zaczynam "uczyć sie" jesc. Nie polecam nikomu.
Cały dzień zajęło mi czytanie tych kilku dni wiec już nei wiem co chciałam odpisać. Jedyne co wiem z obserwacji to włosy mocno wychjodzą po około 3 miesiacu od urodzenia dziecka, siostra narzeka, że robią jej sie placki...
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:51   #2489
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

wiedziałam,że jak się zaloguję i doezwe to cisza bedzie na wątku...
któras dziś pisała,że jest bardzo senna...ja też jakas się śpiąca zrobiłam-teraz najchetniej poszłabym już spać mimo,że dziś popsałam sobie dosyć długo-nawet mimo nocnego wstawania...ale wieczór przyjdzie i spac mi się odechce pewnie
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 16:51   #2490
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Tu butelka tam pieluszka tylko czekać na maluszka. Mamusie listopad/grudzień 20

Aniu nie wyglądasz jakbyś zaraz miała rodzić Super
Paula udane zakupy

Tak Was czytam, pranie, prasowanie...jak mi się nie chce za to zabrać. Dobrze, że jeszcze chwilkę mam

Zmykam do łóżeczka, niestety przeziębienie nadal mnie trzyma...a kataru to mam już tak dość

Miłego popołudnia i wieczorku Mamuśki
__________________
Filip 05.12.2011
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.