Rozciąganie ucha, tunel - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 17:47   #841
kyorka
Raczkowanie
 
Avatar kyorka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 145
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja tak troche z innej beczki, ale mam fajna wiadomosc dla osob ktore nosza tunele - juz niedlugo na moim blogu pojawi sie konkurs, a nagroda beda tunele i plugi (glownie z kamienia i drewna). Paczka idzie ze Stanow i jak tylko ja otrzymam to zorganizuje cos Nagrody beda celowac raczej w osoby, ktore nosza wieksze rozmiary.
Jak bardzo większe ?
kyorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 18:26   #842
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Odpowie mi ktoś?
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 19:40   #843
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez kyorka Pokaż wiadomość
Jak bardzo większe ?
Np. 22mm i 26mm. Nie znam dokladnej zawartosci paczki, wiec moze bedzie cos jeszcze
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:01   #844
kyorka
Raczkowanie
 
Avatar kyorka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 145
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez RosemarieV Pokaż wiadomość
mam pytanie.. Ma ktoś może 'na zbyciu' spiralę 2 mm? Albo cokolwiek, co ma 1,6 albo 2 mm?

Chciałam rozciągnąć dziurki do 2 mm, żeby nosić w nich spirale, czy dziurki nie będą się same powiększać choćby pod wpływem ciężaru spiral? Większych raczej nie będę chciała, no i w razie czego wolałabym, żeby szybko mi się 'ściągnęły'.
Ja nie mam :<
To zależy jakich spiral, jeśli chcesz nosić jakieś lekkie to nie powinny, ale jak założysz wielkie, z jakiegoś metalu i bogato zdobione, czyli po prostu ciężkie to mogą, ale pewna nie jestem.
A tak w ogóle to 2mm to nawet jakby się nie skurczyło to i tak nie byłoby problemu, niektórzy to mają takiej wielkości normalne dziurki.
kyorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:50   #845
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez kyorka Pokaż wiadomość
Ja nie mam :<
To zależy jakich spiral, jeśli chcesz nosić jakieś lekkie to nie powinny, ale jak założysz wielkie, z jakiegoś metalu i bogato zdobione, czyli po prostu ciężkie to mogą, ale pewna nie jestem.
A tak w ogóle to 2mm to nawet jakby się nie skurczyło to i tak nie byłoby problemu, niektórzy to mają takiej wielkości normalne dziurki.
Dzięki

A mogłabym od razu zacząć od 2 mm spiral, czy lepiej zaopatrzyć się jeszcze w 1,6 mm?

(Przepraszam, pewnie poruszam temat setny raz )
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 21:53   #846
bierdonka
Wtajemniczenie
 
Avatar bierdonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: jestem czarownica wiec pewnie gdzies latam na miotle...
Wiadomości: 2 048
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Np. 22mm i 26mm. Nie znam dokladnej zawartosci paczki, wiec moze bedzie cos jeszcze
szkoda, że nie 8
bierdonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 07:45   #847
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Warto zagladac, bo jak pisalam wczesniej nie znam dokladnej zawartosci paczki. Ale nie sadze, aby znalazlo sie cos mniejszego niz 19mm. Jezeli macie znajomych, ktorzy nosza wieksze tunele dajcie im znac o rozdaniu, bo nagrody beda naprawde wartosciowe.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 17:36   #848
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

To mam się zaopatrzyć w 1.6, czy nie ma takiej potrzeby?
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 18:04   #849
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

a co masz teraz w uchu-jaką to ma średnicę
jeśli rozciągasz istniejącą dziurkę weż pod uwage ze 2 mm tam nie włożysz poprostu
zastanów się tez gdzie w płatku jest umiejscowiona dziurka-jesli jest zbyt wysoko lub nisko będzie to sprawiać prbolem w dalszym rozciaganiu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 19:16   #850
RosemarieV
Rozeznanie
 
Avatar RosemarieV
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 936
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

W sumie to nie wiem jaką średnicę, to taka 'najnormalniejsza' dziurka.. W takim razie kupię 1,6 mm. Dzięki

A 'dalsze rozciąganie' będzie tylko do 2 lub 3 mm, więc nie powinno być problemów z położeniem dziurek.

Edytowane przez RosemarieV
Czas edycji: 2011-11-09 o 19:17
RosemarieV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:27   #851
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

od paru dni noszę rozpychacz spiralę 2 mm. W sumie to bez problemu mi weszło, mimo, że dziura w uchu miała zapewne standardowe około 1 mm. Co prawda nie odrazu włożyłam do najgrubszego miejsca, ale była to kwestia paru godzin różnicy.
I teraz niby wszystko jest ok, codziennie patyczkiem nasączonym wodą utlenioną przemywam skórę wokół dziurki (ale chyba zacznę solą fizjologiczną, którą wszyscy tu z tego co widze używają xd ). Nie ma żadnej wydzieliny, krwi, ale ucho jest lekko czerwone( gdy ruszam rozpychaczem to jest też troche spuchnięte) i przy poruszeniu rozpychaczem odrobine boli - bardzo maly ból , ale jednak, porównałabym go chyba do bólu który odczuwałam jak rok temu goiły mi się drugie dziurki w uszach. Zastanawia mnie w sumie czy ten lekki ból i czerwony kolor płatka ucha przy poruszaniu rozpychaczem to normalna reakcja, biorąc pod uwagę, że mam go dopiero od czwartku? Czy powinnam jednak przemywać to czymś więcej i wyjmować rozpychacz do przemywania?
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya

Edytowane przez AryaxD
Czas edycji: 2011-11-13 o 11:30
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 17:03   #852
Gansan
Raczkowanie
 
Avatar Gansan
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 38
GG do Gansan
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

przejdzie samo.. ja tam zbytnio sie tym nie przejmowałem, jak byla ropa, wycisnolem, umylem woda i mydlem i pomazałem olejkiem jojoba(polecam!) oczywiście i dziurke i rozpychacz czy co tam masz.

dzisiaj wlozylem juz i do drugiego ucha(prawego) tunel 8mm.. wydaje mi sie ze dziurki w obu uszach zrobiolem za wysoko, no ale planuje 10mm wiec chyba do 10mm bedzie ok, bo jednak 8mm jest bardzo male. Ocencie jak to wyglada?
prawe ucho:
http://img638.imageshack.us/img638/6...tunnelrigh.jpg

lewe:
http://img69.imageshack.us/img69/486...leshtunnel.jpg

mam to co zawsze bałem sie zrobic, TUNELE!
a zaczeło sie od tego jak dawno temu zobaczyłem wokaliste Incubus'a..
__________________
10mm

Edytowane przez Gansan
Czas edycji: 2011-11-14 o 17:05
Gansan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:09   #853
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
od paru dni noszę rozpychacz spiralę 2 mm. W sumie to bez problemu mi weszło, mimo, że dziura w uchu miała zapewne standardowe około 1 mm. Co prawda nie odrazu włożyłam do najgrubszego miejsca, ale była to kwestia paru godzin różnicy.
I teraz niby wszystko jest ok, codziennie patyczkiem nasączonym wodą utlenioną przemywam skórę wokół dziurki (ale chyba zacznę solą fizjologiczną, którą wszyscy tu z tego co widze używają xd ). Nie ma żadnej wydzieliny, krwi, ale ucho jest lekko czerwone( gdy ruszam rozpychaczem to jest też troche spuchnięte) i przy poruszeniu rozpychaczem odrobine boli - bardzo maly ból , ale jednak, porównałabym go chyba do bólu który odczuwałam jak rok temu goiły mi się drugie dziurki w uszach. Zastanawia mnie w sumie czy ten lekki ból i czerwony kolor płatka ucha przy poruszaniu rozpychaczem to normalna reakcja, biorąc pod uwagę, że mam go dopiero od czwartku? Czy powinnam jednak przemywać to czymś więcej i wyjmować rozpychacz do przemywania?
Lekkie zaczerwienienie i niewielki bol to normalne przy rozciaganiu uszu. W koncu ucho 'pracuje', samo sie nie rozciagnie. Takze na twoim miejscu nie martwilabym sie.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 18:09   #854
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Hej, mam pytanie dotyczące rozpychania Od kilku lat mam kolczyki i aktualnie są to 1.2 mm, chociaż bez problemu mogę w nie włożyć sztangę o grubości 1.6mm i teraz mam dylemat, chciałam do rozciągania zamówić ten kolczyk : http://wildcat.pl/pics/ass_vl2.jpg, który jest z akrylu, lecz nie wiem jaka grubość pręta się nada, jest dostępna już taka od 1.6mm, ale może lepiej wziąć 2? Od razu powiem, że zależy mi na wolnym i bezpiecznym rozciąganiu do 4mm, a w przyszłości prawdopodobnie do 6.
No i przyznam, że tunele byłyby dla mnie dużym ułatwieniem, ponieważ aktualnie z powodu uczulenia na nikiel nie mogę nosić żadnych wiszących kolczyków ze zwykłych sieciówek, a niektóre są tak piękne, że aż żal się z nimi rozstawać Wtedy wystarczy niewypełniona wkładka i w nią kolczyk
edit : i jeszcze pytanie o basen, chodzę regularnie od kilku tygodni i wolałabym nie przestawać, ale czy przy rozciąganiu można sobie na to pozwolić ? w końcu to nie zupełnie świeże przekłucie, ale mogę się mylić
edit2: no i już mój ostatni problem, dodaję zdjęcia mich przekłuć i co do nich - boję się, że w uchu z większą ilością kolczyków nie ma wystarczająco miejsca na tunel, jak myślicie ? jak pisałam będzie to 6mm max. No i w prawym uchu(z jednym kolczykiem w płatku) jest on bardziej po środku, za to w drugim no mam wrażenie, że zabraknie miejsca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL373952pop3.jpg (25,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL373992pop2.jpg (27,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1445.jpg (25,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez twee
Czas edycji: 2011-11-16 o 22:33
twee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 10:34   #855
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez twee Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie dotyczące rozpychania Od kilku lat mam kolczyki i aktualnie są to 1.2 mm, chociaż bez problemu mogę w nie włożyć sztangę o grubości 1.6mm i teraz mam dylemat, chciałam do rozciągania zamówić ten kolczyk : http://wildcat.pl/pics/ass_vl2.jpg, który jest z akrylu, lecz nie wiem jaka grubość pręta się nada, jest dostępna już taka od 1.6mm, ale może lepiej wziąć 2? Od razu powiem, że zależy mi na wolnym i bezpiecznym rozciąganiu do 4mm, a w przyszłości prawdopodobnie do 6.
No i przyznam, że tunele byłyby dla mnie dużym ułatwieniem, ponieważ aktualnie z powodu uczulenia na nikiel nie mogę nosić żadnych wiszących kolczyków ze zwykłych sieciówek, a niektóre są tak piękne, że aż żal się z nimi rozstawać Wtedy wystarczy niewypełniona wkładka i w nią kolczyk
edit : i jeszcze pytanie o basen, chodzę regularnie od kilku tygodni i wolałabym nie przestawać, ale czy przy rozciąganiu można sobie na to pozwolić ? w końcu to nie zupełnie świeże przekłucie, ale mogę się mylić
edit2: no i już mój ostatni problem, dodaję zdjęcia mich przekłuć i co do nich - boję się, że w uchu z większą ilością kolczyków nie ma wystarczająco miejsca na tunel, jak myślicie ? jak pisałam będzie to 6mm max. No i w prawym uchu(z jednym kolczykiem w płatku) jest on bardziej po środku, za to w drugim no mam wrażenie, że zabraknie miejsca
Jezeli chodzi o basen to przy bezpiecznym, powolnym rozciaganiu nie widze przeciwskazan. Jezeli bedziesz rozciagac powoli nie ma mowy o zadnej ranie. W kwestii kilku kolczykow w jednym uchu - nie napisalas czy zamierzasz je wyciagnac czy zostawic. Ja przed rozciaganiem uszu mialam ok. 6 kolczykow w kazdym platku ucha, ale wyciagnelam je wszystkie. Najwieksze tunele, jakie nosilam to 22mm i te stare dziurki nie stanowily problemu.
Na poczatek mysle, ze mozesz wziac rozpychacz 2mm. Powinien byc ok
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 12:00   #856
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Uf no to mnie pocieszyłaś Wolałabym zostawić, ale ten jeden najbliżej tunelu oczywiście mogłabym wyjąć jeśli byłaby taka konieczność no i właśnie stąd moje pytanie - uważacie, że jest? bo to wszystko wydaje się dość ściśnięte
twee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 12:26   #857
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez twee Pokaż wiadomość
Uf no to mnie pocieszyłaś Wolałabym zostawić, ale ten jeden najbliżej tunelu oczywiście mogłabym wyjąć jeśli byłaby taka konieczność no i właśnie stąd moje pytanie - uważacie, że jest? bo to wszystko wydaje się dość ściśnięte
Mysle, ze tunel 6mm zmiesci sie bez koniecznosci wyjmowania kolczykow znajdujacych sie obok, ale na podstawie zdjec nie moge miec 100% pewnosci.
Pamietam, ze balam sie rozerwania dziurek znajdujacych sie obok, gdy zaczynalam rozciagac uszy. Czlowiek troche ma tendencje do panikowania zwykle, gdy jest na poczatku swojej przygody z rozciaganiem uszu Ciesze sie, ze juz od kilku lat nie musze rozciagac i moge nosic upragnione tunele
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:32   #858
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

W takim razie zostawię i w razie czego wyjmę jeśli będzie trzeba.
Ja mam ogólnie tendencje do panikowania, więc jest teraz ze mną naprawdę źle ale jak już zrobię powinno się poprawić
Właśnie biorę się za zamawianie kolczyków i tak się zastanawiam, czy przy takich http://wildcat.pl/pics/aps02.jpg wymiar zewnętrzny równa się szerokości mojej dziurki tzn zakładając, że będę miała już rozepchane do 4mm, to wymiar zewnętrzny również taki podać ? I tak z ciekawości - łatwo je założyć, czy trzeba się trochę namęczyć ?
twee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 13:37   #859
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez twee Pokaż wiadomość
W takim razie zostawię i w razie czego wyjmę jeśli będzie trzeba.
Ja mam ogólnie tendencje do panikowania, więc jest teraz ze mną naprawdę źle ale jak już zrobię powinno się poprawić
Właśnie biorę się za zamawianie kolczyków i tak się zastanawiam, czy przy takich http://wildcat.pl/pics/aps02.jpg wymiar zewnętrzny równa się szerokości mojej dziurki tzn zakładając, że będę miała już rozepchane do 4mm, to wymiar zewnętrzny również taki podać ? I tak z ciekawości - łatwo je założyć, czy trzeba się trochę namęczyć ?
Tak, wymiar zewnetrzny to srednica twojej dziurki w uchu, ale uwazaj na tego typu plugi. Ciezko je zalozyc, gdy jest sie na etapie rozciagania, poniewaz ich scianki sa szersze. Dlatego gdy rozciagalam, wybieralam zawsze tunele z jedna scianka zakrecana.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-19, 16:48   #860
helenkax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez boroo85 Pokaż wiadomość
Wiam! Mi sie dosc ladnie rozchodza dziurku dzis zainstalowalem3mm bo 2,5 mi wypadały. Co najlepsze nie widac zeby sie dziurki powiekszaly, nie wiem czy to normalne. Poza tym zrobily mi sie dziwne "kuleczki" nad dziurkami nie wiem czy to sie zabliznilo. Byc moze na poczatku troche sie pospieszylem ?
mialem dziurke 1mm wlozylem rozpychacz 1,6mm od razu, po 3 dniach wszedl 2mm, po 4 dniach wlozylem 2,5mm. Ten ostatni nosilem do dzis czyli 10 dni. Wymienilem na wiekszy bo zaczynaly mi sie czasem przesowac. Te dziwne zabliznienia posmarowalem triobioticiem zobacze co bedzie sie dzialo.

Moze mial ktos podobna sytuacje?


zamowialm rozpychacz spirala akrylowa 2,5 mm dostalam go 2 dni temu czyli 17 i w sumie od razu go zalozylam. podczas dzisiejszej nocy kolczyk zaczal mi wypadywac i musialam go rano wlozyc do konca czyli 2.5 mm. najlepsze jest to ze to ucho mnie wgl nie boli ani nie bolalo podczas wkladania ani spania.. musze sobie zamowic nastapne myslie o 4 mm
helenkax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:00   #861
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Zgodnie z zapowiedzia, u mnie na blogu rozdanie - nagroda sa plugi i tunele.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 23:39   #862
mommo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Gdzie STACJONARNIE w Warszawie mogę kupić rozpychacze?
mommo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 20:12   #863
Mlodas666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Witam , wie może ktoś czemu lub kiedy przestanie się wydzielać ropa z dziurki od tunela 8mm?. Myje regularnie 2 razy dziennie... Tunel jest z stali chirurgicznej 316L.

+ twee na 3 zdjęciu twojego ucha ile masz mm dziurkę?.
Mlodas666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 23:45   #864
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

ropy w ogóle nie powinno być bo świadczy o poważnym stanie zapalnym
jeśli jest ropa to radze się udać do lekarza
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 12:00   #865
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Mlodas666 wszystkie moje dziurki w płatku mają po 1.2mm
twee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 14:34   #866
Mlodas666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Ta "ropa" jest taka jakby biała i jakby mało płynna (bardzo śmierdzi).
Mlodas666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 17:22   #867
Gansan
Raczkowanie
 
Avatar Gansan
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 38
GG do Gansan
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

zmien moze tunel na jakis z innego materiału, moze ten akurat Ci nie pasuje.
__________________
10mm
Gansan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 12:16   #868
virtueoff
Przyczajenie
 
Avatar virtueoff
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Hej
Właśnie przed chwilą miałam bardzo dziwną sytuację, a mianowicie pozbyłam sie blow out'a w 15 minut.
Ale od początku:
Rozpycham robionymi ręcznie rozpychaczami, dotychczas nie było większych problemów. Miałam bardzo dużo rozmiarów i zmieniałam je bardzo wolno. Niestety nie miałam "przejściówki" pomiędzy ok. 3mm i 4mm więc stwierdziłam, że skoro tak ładnie i delikatnie rozpychałam przez cały czas to jak raz włożę rozpychacz o większej różnicy niż poprzedni to nie będę miała żadnych komplikacji. Niestety po ok. 3-4 dniach pojawił mi się na "półokręgu" dziurki blow out. Trochę się zmartwiłam, że nie będę mogła dalej rozpychać. Jednak znalazłam w domu bardzo dobry antybiotyk. Często to przemywałam wódką (bo niestety nie posiadam ani spirytusu ani wody utlenionej), tym antybiotykiem oraz smarowałam maścią witaminową gojącą. Byłam pewna że blow out szybko mi "zejdzie". Jednak bardzo długo nic się z nim nie działo.
Ponieważ ten antybiotyk zawiera spore stężenie etanolu bardzo mi się dziurka wysuszyła, pomimo stosowania tłustej maści witaminowej. Dzisiaj podczas przemywania, zasuszona cześć blow out mi po prostu odpadła. Do reszty spuchniętej części przyłożyłam lód na jakieś 10 minut i najprościej w świecie wszystko mi znikło jak gdyby nigdy nic.

Jestem bardzo zdziwiona bo nigdzie nie czytałam, że zamrażanie i wysuszanie to jakakolwiek metoda na pozbycie sie blow out'ów.
Co o tym myślicie?
virtueoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:11   #869
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Cytat:
Napisane przez virtueoff Pokaż wiadomość
Hej
Właśnie przed chwilą miałam bardzo dziwną sytuację, a mianowicie pozbyłam sie blow out'a w 15 minut.
Ale od początku:
Rozpycham robionymi ręcznie rozpychaczami, dotychczas nie było większych problemów. Miałam bardzo dużo rozmiarów i zmieniałam je bardzo wolno. Niestety nie miałam "przejściówki" pomiędzy ok. 3mm i 4mm więc stwierdziłam, że skoro tak ładnie i delikatnie rozpychałam przez cały czas to jak raz włożę rozpychacz o większej różnicy niż poprzedni to nie będę miała żadnych komplikacji. Niestety po ok. 3-4 dniach pojawił mi się na "półokręgu" dziurki blow out. Trochę się zmartwiłam, że nie będę mogła dalej rozpychać. Jednak znalazłam w domu bardzo dobry antybiotyk. Często to przemywałam wódką (bo niestety nie posiadam ani spirytusu ani wody utlenionej), tym antybiotykiem oraz smarowałam maścią witaminową gojącą. Byłam pewna że blow out szybko mi "zejdzie". Jednak bardzo długo nic się z nim nie działo.
Ponieważ ten antybiotyk zawiera spore stężenie etanolu bardzo mi się dziurka wysuszyła, pomimo stosowania tłustej maści witaminowej. Dzisiaj podczas przemywania, zasuszona cześć blow out mi po prostu odpadła. Do reszty spuchniętej części przyłożyłam lód na jakieś 10 minut i najprościej w świecie wszystko mi znikło jak gdyby nigdy nic.

Jestem bardzo zdziwiona bo nigdzie nie czytałam, że zamrażanie i wysuszanie to jakakolwiek metoda na pozbycie sie blow out'ów.
Co o tym myślicie?
Moze to kwestia bardzo malego rozmiaru, a moze po prostu mialas szczescie. Mi lata temu, przy rozmiarze 12mm pojawil sie blow out, oczywiscie byl wynikiem zbyt szybkiego i gwaltownego rozciagania. Znajomy polecil mi metode wysuszania tego blow outa. Probowalam przez kilka miesiecy, tej metody oraz kilku innych. Nic to nie dalo. Ostatecznie zdecydowalam sie na ciecie tego ucha skalpelem.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 19:18   #870
virtueoff
Przyczajenie
 
Avatar virtueoff
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5
Dot.: Rozciąganie ucha, tunel

Chyba się nie mam z czego cieszyć bo mam wrażenie, że mi blow out trochę "wrócił" albo jestem juz przewrażliwiona i to tylko opuchlizna bo sb grzebie cały czas przy tej dziurce. :/
No w każdym bądź razie, chyba jeszcze troche poczekam z rozpychaniem , żeby mi się to zagoiło.
virtueoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-15 19:43:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.