Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 21:39   #841
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dzięki Contax, jak zwykle niezawodna
__________________
Jeszcze w zielone gramy...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 21:45   #842
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Wczoraj tez bylam na chwilke w Dauglasie i na razie przecen nie ma, moze cos zrobia przed Walentyknami?
Poza tym czekam na kupon ze znizka urodzinowa, mam je niebawem to wtedy cos sobie kupie.

Dzisiaj z kolei ogladalam sliczny bazer Sisley-a i az mnie skrecalo, zeby go kupic. ale resztki zdrowego rozsadku mnie powstrzymaly.

Na ebay nawet nie zagladam, no chyba ze Mirianka podrzuci jakiego linka, to wtedy sie slinie
ja mam nadzieje ze będa promocje marzy mi sie promocja walentynkowa dla"par"-kupujesz 1 drugie gratis ech
a propo Sisleya,ja miałam podkład TransMat i wspominam go na równi z Ultra-Matem nieszczęsnym diora Dzięki Bogu cos mnie powstrzymało i dosłownie wymusiłam (w końcu to Sisley nie?)na babce próbke tego"cuda" i... teraz wiem jak wyglada smalec na twarzy ale DP kusi,myslałam ze to jakiś leciuchny podkład
e tam od razu podrzuci
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 21:45   #843
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pryzmy Givenchy

Contax
Mnie właśnie wzięlo teraz na cienie , tak nowa fala , bo przyroda nie znosi pustki
No i mam problem , kolory na dłoni ładne , ale tylko takie testowanie wchodzi w grę, bo nie lubię malowania się w sklepie .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 22:07   #844
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Fluid matujacy (w czarnej tubie) tez jest niezgorszy, co prawda nie matuje na caly dzien, ale w lecie na kilka godzin to na pewno => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15950
ten jest na A po ok. 160,00 PLN
Contuś (zdrobnienia, ha ) widziałaś odcień beige clair - najjaśniejszy - na łoczy? Jeśli tak, jak jasny jest?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 22:16   #845
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Contuś (zdrobnienia, ha ) widziałaś odcień beige clair - najjaśniejszy - na łoczy? Jeśli tak, jak jasny jest?
o,to to paskudztwo :/ a beige clair jest naprawde bardzo jasny,ale neutralny(ani zółty ani rózowy)i to jedyne co wg mnie naprawde im wyszło w tym podkładzie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 05:51   #846
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Lola, co do cieni Guerlain mam paletkę Nuit des Temps i jestem zadowolona Korci mnie żeby sobie dokupić jakiś inny zestawik kolorów, ale cieni mam w cholerę i ciut, ciut, więc kolejne zakupy cieniowe staram się odkładać

Edit: jedna allegrowiczka mi napisała, że może sprowadzić pryzmy w odcieniu Sparkling Dentelle (limitowanka) w cenie.... uwaga, uwaga... 390 złotych. Hmmm.... czy one naprawdę "na żywo" i w sklepie są takie drogie??
__________________

Edytowane przez Gothic_Daisy
Czas edycji: 2007-02-01 o 06:12
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:08   #847
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

Mnie sie jednak wydaje ze ta allegrowiczka chce po prostu sobie zarobic :P
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 09:11   #848
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Lola, co do cieni Guerlain mam paletkę Nuit des Temps i jestem zadowolona Korci mnie żeby sobie dokupić jakiś inny zestawik kolorów, ale cieni mam w cholerę i ciut, ciut, więc kolejne zakupy cieniowe staram się odkładać

Edit: jedna allegrowiczka mi napisała, że może sprowadzić pryzmy w odcieniu Sparkling Dentelle (limitowanka) w cenie.... uwaga, uwaga... 390 złotych. Hmmm.... czy one naprawdę "na żywo" i w sklepie są takie drogie??
na ebayu nawet idą po około 200 zł
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:29   #849
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Pokaż wiadomość
Dzięki Contax, jak zwykle niezawodna
Nie za ma co.
Ania jeszcze jedno uzupełnienie => podkład kładłam tylko na serum, bez filtra.

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
a propo Sisleya,ja miałam podkład TransMat i wspominam go na równi z Ultra-Matem nieszczęsnym diora Dzięki Bogu cos mnie powstrzymało i dosłownie wymusiłam (w końcu to Sisley nie?)na babce próbke tego"cuda" i... teraz wiem jak wyglada smalec na twarzy ale DP kusi,myslałam ze to jakiś leciuchny podkład
e tam od razu podrzuci
TRANSMAT nakłada się bardzo trudno, fluid jest dość gęsty, musi mieć dobry poślizg (ja go nakładam na serum z antyoksydantami Pauli). Ale można go nałożyć cieniutką wartstwą. Zaraz po nałożeniu wygląda nie zbyt ładnie, ale po kilku minutach stapia się z cerą i go nie widać. Podobnie jest z Phyto teint eclat - ten ma trochę lżejszą konsytencję. Oba niestety niezbyt pachną . Oba ładnie wyrównują koloryt, nie ściągają, neutralizują zaczerwienienia i przebarwiania. Generalnie buzia wygląda zdrowiej i ładniej.
Dla mnie to póki co najlepsze podkłady. tylko ta zaporowa cena

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Contax
Mnie właśnie wzięlo teraz na cienie , tak nowa fala , bo przyroda nie znosi pustki
No i mam problem , kolory na dłoni ładne , ale tylko takie testowanie wchodzi w grę, bo nie lubię malowania się w sklepie .
To fakt, przyroda nie znosi pustki.
Dostałam od koleżanki ostanio jakąś paletkę cieni Diora i nawet ja z moimi zdolnościami sobie z nimi poradziłam. Wiem, że też fajne są paletki i pojedyńcze cienie Guerlaina. Cienie Chanel mają opinie skrajnie różne.
Lola ciężkie zadanie przed Tobą

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Contuś (zdrobnienia, ha ) widziałaś odcień beige clair - najjaśniejszy - na łoczy? Jeśli tak, jak jasny jest?
Aga co to za avatar, jesteś już w Apalch?

Mam gdzieś jeszcze próbkę Transmata beige clait 0 . Porównam ją do nowego fluidu 15 Vichy . Odcień jest rzeczywiście bardzo jasny, na pewno bez domieszki różu. Ja używałam tego koloru i był dla mnie dobry. W pierwszym momencie jak go zobaczyłam to myślałam, że będzie za jasny, jednak ładnie stapia się ze skórą. Trudno mi powiedzieć, czy dla Ciebie będzie dobry, wacham się czy nie będzie o jakieś pół tonu za ciemny. Wiesz trochę trudno tak na odległość i na podstawie innych odcieni porównywać podkłady.
Aga, a najjaśniejsze odcienie fluidów Diora są dla Ciebie dobre czy nie?

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Edit: jedna allegrowiczka mi napisała, że może sprowadzić pryzmy w odcieniu Sparkling Dentelle (limitowanka) w cenie.... uwaga, uwaga... 390 złotych. Hmmm.... czy one naprawdę "na żywo" i w sklepie są takie drogie??
Chyba zgłupiała, w życiu bym jej tyle kasy nie dała za puder.
Możesz mi napisać na PW, która to taka mądralina.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:57   #850
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga co to za avatar, jesteś już w Apalch?

Mam gdzieś jeszcze próbkę Transmata beige clait 0 . Porównam ją do nowego fluidu 15 Vichy . Odcień jest rzeczywiście bardzo jasny, na pewno bez domieszki różu. Ja używałam tego koloru i był dla mnie dobry. W pierwszym momencie jak go zobaczyłam to myślałam, że będzie za jasny, jednak ładnie stapia się ze skórą. Trudno mi powiedzieć, czy dla Ciebie będzie dobry, wacham się czy nie będzie o jakieś pół tonu za ciemny. Wiesz trochę trudno tak na odległość i na podstawie innych odcieni porównywać podkłady.
Aga, a najjaśniejsze odcienie fluidów Diora są dla Ciebie dobre czy nie?
Prawie - w ndz wyjeżdżam do Austrii
Raz poprosiłam o próbkę "najjaśniejszego podkładu Diora w ciepłym odcieniu", ale wiwat Sephora - dwa najjaśniejsze testery były puste, pani niekompetentna, nie chciało jej się szukać ołówka do podpisania a po pomalowaniu się w domu okazalo się, że jest chłodny i za ciemny. Nie spieszy mi się teraz do nowego podkładu, mam kilka na stanie, ale zbieram informacje bo później znów będę mieć panikę w oczach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:12   #851
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Lola, co do cieni Guerlain mam paletkę Nuit des Temps i jestem zadowolona Korci mnie żeby sobie dokupić jakiś inny zestawik kolorów, ale cieni mam w cholerę i ciut, ciut, więc kolejne zakupy cieniowe staram się odkładać

Edit: jedna allegrowiczka mi napisała, że może sprowadzić pryzmy w odcieniu Sparkling Dentelle (limitowanka) w cenie.... uwaga, uwaga... 390 złotych. Hmmm.... czy one naprawdę "na żywo" i w sklepie są takie drogie??
Gothic Daisy , a jaka paletka Cię kusi ? Wydaje mi się że mamy podobny kolor oczu .
Zastanawiam się cały czas nad Touch de Rose lub Touch de Mandarine ....
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 10:12   #852
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

dubel
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:14   #853
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Prawie - w ndz wyjeżdżam do Austrii
Raz poprosiłam o próbkę "najjaśniejszego podkładu Diora w ciepłym odcieniu", ale wiwat Sephora - dwa najjaśniejsze testery były puste, pani niekompetentna, nie chciało jej się szukać ołówka do podpisania a po pomalowaniu się w domu okazalo się, że jest chłodny i za ciemny. Nie spieszy mi się teraz do nowego podkładu, mam kilka na stanie, ale zbieram informacje bo później znów będę mieć panikę w oczach
No to dobrze, że się nie spieszysz.
W międzyczasie obadam oba podkładu, a może uda mi się trzasnąć fotę i zdam realcję.

Aga jak znudzi Ci się DP to z chęcią przygarnę = odkupię etui na puderniczkę. Wczoraj swoją zostawiłam w toalcie w knajpie i oczywiście dzisiaj rano już jej nie było. Ciekawe, a później dziwimy się co też można trafić na allegro.

A jeszcze jedno, będziesz rozglądać się za softami , temat mnie nadal żywo intersuje
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:21   #854
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

No to jak na ebayu są po 200, to faktycznie, chce zarobić i to sporo. No cóż... Oczywiście napisałam jej, że za taką cenę to ja dziekuję, postoję

Contax, zaraz Ci napiszę, która to taka mądra

Lola, ostatnio Touche de Lilas mi się spodobało (ale nie widziałam na żywo, więc w sumie nie wiem, jak wyglądają...) Mandarine też mi się podoba... No generalnie one wszystkie mają ładne kolorki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:00   #855
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No to dobrze, że się nie spieszysz.
W międzyczasie obadam oba podkładu, a może uda mi się trzasnąć fotę i zdam realcję.

Aga jak znudzi Ci się DP to z chęcią przygarnę = odkupię etui na puderniczkę. Wczoraj swoją zostawiłam w toalcie w knajpie i oczywiście dzisiaj rano już jej nie było. Ciekawe, a później dziwimy się co też można trafić na allegro.

A jeszcze jedno, będziesz rozglądać się za softami , temat mnie nadal żywo intersuje
Mówisz o tym materiałowo-zamszowym etui? Mogę Ci je podeslac, bo nie uzywam (a teraz to już wogóle ) tylko muszę je znaleźć.
Popatrzę za softami może nawet laskawie zgodzę się nosic kask jeśli ojciec je zasponsoruje drugi tydzień mamy awanturę w domu, bo ja nie umiem jeździć z niczym na głowie, czapka, kaptur, google - tylko kiedy temperatura spada do -25, a ojciec mnie nawraca na noszenie kasku
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:52   #856
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Lola, co do cieni Guerlain mam paletkę Nuit des Temps i jestem zadowolona Korci mnie żeby sobie dokupić jakiś inny zestawik kolorów, ale cieni mam w cholerę i ciut, ciut, więc kolejne zakupy cieniowe staram się odkładać

Edit: jedna allegrowiczka mi napisała, że może sprowadzić pryzmy w odcieniu Sparkling Dentelle (limitowanka) w cenie.... uwaga, uwaga... 390 złotych. Hmmm.... czy one naprawdę "na żywo" i w sklepie są takie drogie??

Givenchy Sparkling Dentelle kosztują w perfumerii dokładnie tyle samo co inne .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:04   #857
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

A ja nadal nie moge zrozumiec czemu u nas w Perfumeriach sa tylko dwa odcienie Prisme Libre. ;(
No i nie wiedzialam ze u nas tez nie ma Prisme again 01
dobrze ze istnieje Allegro.

P.s. wlasnie jestem po wizycie w sephorze ;D widzialam te kolorowe nowe cienie Givenchy -> szczerze mowiac, nic specjalnego
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:05   #858
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Givenchy Sparkling Dentelle kosztują w perfumerii dokładnie tyle samo co inne .
Ha! No to niezłe przebicie
Myslalam, że one są troszkę droższe, ale skoro tyle samo kosztują, to po prostu jest to bezczelność żądać takiej kwoty.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:09   #859
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mówisz o tym materiałowo-zamszowym etui? Mogę Ci je podeslac, bo nie uzywam (a teraz to już wogóle ) tylko muszę je znaleźć.
Popatrzę za softami może nawet laskawie zgodzę się nosic kask jeśli ojciec je zasponsoruje drugi tydzień mamy awanturę w domu, bo ja nie umiem jeździć z niczym na głowie, czapka, kaptur, google - tylko kiedy temperatura spada do -25, a ojciec mnie nawraca na noszenie kasku
o tym etui, poszukaj, strasznie mi zależy => pedantka ze mnie okropna.

Radzę Ci już dzisiaj robić przymiarki do czapek, bo jeszcze się rozmyśli i nie przysponsoruje, a arguemtny będzie miał nie do zbicia. No i w efekcie nigdy nie obejrzymy softów .
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 12:42   #860
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No i w efekcie nigdy nie obejrzymy softów .
Contax, nie strasz .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:50   #861
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Czapka to najmniejszy problem, ale ten garnkowaty kask nic to, postaram się dotrzeć do pryzm
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 12:54   #862
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czapka to najmniejszy problem, ale ten garnkowaty kask nic to, postaram się dotrzeć do pryzm
Aga - kask się przyda napewno na polowaniu na pryzmy , nie kwękaj
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:01   #863
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pryzmy Givenchy

Hello.
Dzisiaj przeglądając allegro- to już jest jak uzależnienie- trafiłam na tusz Givenchy Eye Fly, w bardzo niskiej cenie:
http://www.allegro.pl/item162890719_...ra_czarna.html

Było wcześniej za 38zł, ale jak po 2min. odświeżyłam stronę to Pan zmienił cenę na 44zł. Myślałam, że ja jakaś ślepa, ale proszę miałam jeszcze stronkę otwartą z listą. Na zdjęciu macie dowód- ale ze mnie szpieg

Ale 44zł to też jest bardzo niska cena jak za ten tusz.... Nie wiem czy Givenchy z taką miłością podrabiają jak. np. Diora??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy-2.jpg (67,7 KB, 46 załadowań)
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:26   #864
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Czapka to najmniejszy problem, ale ten garnkowaty kask nic to, postaram się dotrzeć do pryzm
Aga proszę o pozytywne nastawienie => ale za to jak chroni przed zgubnym UV.

Tak na marginesie to też nie cierpię mieć czegokolwiek na głowie, dostaję od razu swędziawki , jedynie wyjątkiem jest kaptur i to też duży.
Kask na rower, czy na narty leżakuje sobie spokojnie w składziku i służy za mieszkanie dla pająków.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:26   #865
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

SiS, nad tym samym się własnie zastanawiam, bo też zauważyłam ten tusz
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:00   #866
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Sugerowalabym odpuścić - nie kojarzę, żeby Givenchy wypuściło jakiś podgatunek EyeFly - jeśli tak to mnie poprawcie, swój mam z Tagomago (bubli nie sprzedają). Pierwsze co - tło pod znaczkiem Givenchy mam srerbne z odcieniem niebieskiego a nie różowe, dwa - na dole tuszu nie mam drugiego znaczka Givenchy tylko zwyczajowy tekst:
EYE FLY
MASCARA - Made in France
11
FLY IN BLACK
GIVENCHY
PARIS
6J01

i jeszcze po lewej znaczek otwartego słoiczka - 6 mies i 5g

edit: i jeszcze z lumiere http://www.lumiere.pl/product_info.p...y-Mascara.html ten srebrno-niebieski kolor tła

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-02-01 o 14:33
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:23   #867
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

ja chyba tez bym nie zaryzykowala szczegolnie ze to początkujący sprzedawca, takim to nigdy nie ufam :P
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:28   #868
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pryzmy Givenchy

Agnieska sugerujesz że to podróbka Ale jaja, to już Eye Fly jest podrabiany. Jeżeli chodzi o tło literek Givenchy to ja myślę, że one po prostu tak się na różowo od czegoś odbiły, zresztą fotka jest zrobiona na różowym tle.

Ale napis pod tuszem rzeczywiście powinien być taki jak napisałaś
A podgatunku Eye Fly Givenchy na pewno nie wypuściło

wniosek: podróbka

p.s. A cenę spuścił na 40zł, coś szybko te kwoty się zmieniają....
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:30   #869
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
ja chyba tez bym nie zaryzykowala szczegolnie ze to początkujący sprzedawca, takim to nigdy nie ufam :P
Myślę,że kredyt zaufania się każdemu należy .Każdy przecież kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:33   #870
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dla mnie częstym wyznacznikiem są inne kosmetyki sprzedawane przez tą osobę.
On ma jeszcze tusz Estee Lauder, krem Lancome...
Może ktoś kto się zna na tym, da znać czy są to oryginały? Bo ja Estee Lauder nie mam nic... oprócz Lucidity.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.