Clinique - kolorówka - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-17, 16:07   #4651
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka

Byłam w Marionaud Skorzystałam z promocji -20% na kolorówkę i kupiłam cień Clinique bewitched i tusz High Impact. Zastanawiałam się nad sypkim pudrem Invisible Blend, więc dostałam jego miniaturkę na wypróbowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1938.JPG (66,5 KB, 121 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:18   #4652
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W której?
no własnie w której?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 16:29   #4653
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W której?
W tej na Placu Mariackim, tam gdzie są też perfumy.
W lutym krążyłam tam, szukałam "czegoś". No i jak weszłam, to aż nie wierzyłam, że są, a babka zdziwiona, że ja jej mówię, ze w innych miejscach nie ma

Pomaziałam się wtedy wszystkimi co mieli, ale nie miałam kasy na zakupy. A jak teraz zobaczyłam cenę na Tru, to tak czekam z nadzieją, że się inna też pojawi, bo mi sie 140 zł nie uśmiecha dawać...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 17:11   #4654
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Clinique - kolorówka

Coś kupiłam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique true bronze, sunkissed.jpg (55,7 KB, 49 załadowań)
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:09   #4655
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Bare Bronze są raczej ciepłe. Zdecydowanie jaśniejsze od Blushing, najjaśniejsze z brązów.
Proszę potestuj jeszcze Peach Bronze i powiedz czy są bardzo ciemne.
Gdyby nie były to ja jestem chętna
Skoro ciepłe i jasne, to chyba mogę je sobie odpuścić. Póki co jestem urzeczona Golden i Blushing
Za testowanie Peach Bronze wezmę się jutro


Dzisiaj natomiast wymalowałam się czwórką cieni z fuksjową pokrywką i szachownicą In The Pink.
Z cieniami trafiłam w dziesiątkę, pięknie wyglądają przy moich ciemnobrązowych oczach i są błyszczące, tak jak lubię
Co do szachownicy, to zastanawiałam się jaki da efekt na skórze. Obawiałam się trochę, czy nie będzie wyglądać sztucznie i cukierkowo, ale nic z tych rzeczy. Efekt jest dość jasny i delikatny (jeśli chodzi o kolor). Pięknie rozświetla i nadaje świeżości. Sama już teraz nie wiem, która szachownica podoba mi się najbardziej

Zostały mi do testowania jeszcze cienie Teddy Bear oraz szachownica Peach Bronze, i właśnie co do tych dwóch rzeczy mam najwięcej wątpliwości. Miśki są matowe, a ja uwielbiam błysk. Poza tym brązowe cienie są w moim przypadku ryzykowne. Natomiast Peach Bronze ma odcień brzoskwiniowy (no tak, Amerykę odkryłam ), a takie też nie wyglądają na mnie najlepiej i z tego względu też nie skusiłam się na Sweets.

Kliknęłam też Plum Sedustion na Truskawie, bo ostatnio polubiłam swoje oczy w fioletach
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:16   #4656
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam w Marionaud Skorzystałam z promocji -20% na kolorówkę i kupiłam cień Clinique bewitched i tusz High Impact. Zastanawiałam się nad sypkim pudrem Invisible Blend, więc dostałam jego miniaturkę na wypróbowanie
to gratuluje zakupu dobrze masz z tym pudrem sypkim u mnie by sie nie pokusily zeby komus dac na przetestowanie uzywalas juz HI?? kusi mnie on ale wole sie jeszcze pytac jakie kto ma zdanie na jego temat
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 18:42   #4657
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to gratuluje zakupu dobrze masz z tym pudrem sypkim u mnie by sie nie pokusily zeby komus dac na przetestowanie uzywalas juz HI?? kusi mnie on ale wole sie jeszcze pytac jakie kto ma zdanie na jego temat
Trafiła mi się miła pani nie mogłam się zdecydować czy brać czy nie, więc dała miniaturkę . Taka inna, niezbyt miła, by mi pewnie dała próbkę zapachu - standart

Ale kurczę, znowu ta data Musze iść jutro albo w sobotę z tym cieniem, bo data prod. 2005 - nie zwróciłam uwagi ....

HI nie użyłam, bo wypaćkana już jestem. Jutro napewno się pokuszę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 19:38   #4658
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Clinique - kolorówka

cos kusza dalej na tru te polar blue, caly czas sa i nie chca ich wykupić !!!
a ja mam szaro niebieskie oczy i nie jestem do konca pewna czy bedzie mi w tej tonacji dobrze, na razie jestem rozkochana w choco-latte, ale na pink chocolate nie zdazylam...i tak dumam nad tymi

plum seduction polecialy w swiat, bo wygladalam jak obita za rogiem
miski mnie nie kusza,bo mam swoje choco...ale te polar blue

a moze dacie linka do jakiegos makijazu w nich...ja w tych MM nie umiem szukac, pliss

edit:
ojejku, i bardzo dobrze, ze nie odpowiedzialyscie, jaka ja gapa, na samym poczatku sa wklejone makijaze, i juz obejrzalam ten mai55
cuuudne

obiecuje wiecej korzystac z wyszukiwarki



z drugiej strony juz mi 2 paczke Warszawa zatrzymała (dlaczego nie UC Lodz-tego nie kumam)...wiec zapał na zakupy lekko ostygł...juz nie chodzi o ten VAT, ale to czekanie, ksero dokumentów, wysylanie listem (W-wa nie uznaje mailem ani faxem)...i tego typu duperele....

Edytowane przez Maggie
Czas edycji: 2008-04-17 o 23:11
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 19:58   #4659
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam w Marionaud Skorzystałam z promocji -20% na kolorówkę i kupiłam cień Clinique bewitched i tusz High Impact. Zastanawiałam się nad sypkim pudrem Invisible Blend, więc dostałam jego miniaturkę na wypróbowanie
Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Coś kupiłam...
dziewczyny, gratuluję łowów!

Hosenko ta miniaturka... ale masz szczęście

Kuseczko, napisz coś więcej o tym pędzelku, jak się sprawuje? czaiłam się na niego na ebayu, ale zapomniałam o nim
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:00   #4660
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Clinique - kolorówka

Znalazłam przed chwilą coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=346941462
i z opisu wynika, że są to dokładnie te same kolory, co w mojej palecie, tej limitowanej.
I zastanawiam się teraz tylko jak to jest z ich wielkością? Mają inne opakowanie, więc czy to są jakieś miniaturki?
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 22:01   #4661
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam w Marionaud Skorzystałam z promocji -20% na kolorówkę i kupiłam cień Clinique bewitched i tusz High Impact. Zastanawiałam się nad sypkim pudrem Invisible Blend, więc dostałam jego miniaturkę na wypróbowanie
Fajne zakupy.

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
W tej na Placu Mariackim, tam gdzie są też perfumy.
W lutym krążyłam tam, szukałam "czegoś". No i jak weszłam, to aż nie wierzyłam, że są, a babka zdziwiona, że ja jej mówię, ze w innych miejscach nie ma

Pomaziałam się wtedy wszystkimi co mieli, ale nie miałam kasy na zakupy. A jak teraz zobaczyłam cenę na Tru, to tak czekam z nadzieją, że się inna też pojawi, bo mi sie 140 zł nie uśmiecha dawać...
No proszę, a ja tam nie bywam. Coś mi się wydaje, że jutro skoczę i obejrzę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 23:19   #4662
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Znalazłam przed chwilą coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=346941462
i z opisu wynika, że są to dokładnie te same kolory, co w mojej palecie, tej limitowanej.
I zastanawiam się teraz tylko jak to jest z ich wielkością? Mają inne opakowanie, więc czy to są jakieś miniaturki?
ja mam te cienie one maja tylko 2 g
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 00:22   #4663
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
ja mam te cienie one maja tylko 2 g
Dziękuję Czyli tak jak myślałam
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 07:14   #4664
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Skoro ciepłe i jasne, to chyba mogę je sobie odpuścić. Póki co jestem urzeczona Golden i Blushing
Za testowanie Peach Bronze wezmę się jutro


Dzisiaj natomiast wymalowałam się czwórką cieni z fuksjową pokrywką i szachownicą In The Pink.
Z cieniami trafiłam w dziesiątkę, pięknie wyglądają przy moich ciemnobrązowych oczach i są błyszczące, tak jak lubię
Co do szachownicy, to zastanawiałam się jaki da efekt na skórze. Obawiałam się trochę, czy nie będzie wyglądać sztucznie i cukierkowo, ale nic z tych rzeczy. Efekt jest dość jasny i delikatny (jeśli chodzi o kolor). Pięknie rozświetla i nadaje świeżości. Sama już teraz nie wiem, która szachownica podoba mi się najbardziej

Zostały mi do testowania jeszcze cienie Teddy Bear oraz szachownica Peach Bronze, i właśnie co do tych dwóch rzeczy mam najwięcej wątpliwości. Miśki są matowe, a ja uwielbiam błysk. Poza tym brązowe cienie są w moim przypadku ryzykowne. Natomiast Peach Bronze ma odcień brzoskwiniowy (no tak, Amerykę odkryłam ), a takie też nie wyglądają na mnie najlepiej i z tego względu też nie skusiłam się na Sweets.

Kliknęłam też Plum Sedustion na Truskawie, bo ostatnio polubiłam swoje oczy w fioletach
Jeszcze jedną prośbę mam Jak już wszystkie porównasz to powiedz mi czy różnica między Golden,Blushing a Peach pod względem ciemności jest duża

Ach, ta In The Pink
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 09:27   #4665
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że może nie być i coraz bardziej chcę jeszcze jakiś ech.
Ogladałam wczoraj róże. Niestety nie było Aglow Był tylko 102 Innocent Peach i jest bardzo ładną czystą brzoskwinią
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 11:14   #4666
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Clinique - kolorówka

Kochane, ponieważ dopiero zaczynam "podróż" z Clinique mam kilka pytań...
a że dopiero odkryłam ten watek i nie mam czasu tylu stron przeczytać ...
TO PYTAM WAS

Otóż mam chrapkę na błyszczyk SUPERBALM - co o nim sądzicie czy może lepszy FULL POTENTIAL LIPS czy LIP GLOSSES ?chodzi mi o taki cielisty,beżowy odcień;Mam też chrapkę na ten sypki puder transparentny,ale nie wiem jaki kolor dla ciemnych włosów z oliwkową cerą?

(będę zamawić tu www.lumiere.pl ponieważ nie mam blisko fajnych perfumerii i dlatego muszę przez net)
wybaczcie laikowi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique.jpg (37,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clinique 1.jpg (37,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clinique 2.jpg (36,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clinique 3.jpg (34,7 KB, 1 załadowań)
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 11:18   #4667
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Trafiła mi się miła pani nie mogłam się zdecydować czy brać czy nie, więc dała miniaturkę . Taka inna, niezbyt miła, by mi pewnie dała próbkę zapachu - standart

Ale kurczę, znowu ta data Musze iść jutro albo w sobotę z tym cieniem, bo data prod. 2005 - nie zwróciłam uwagi ....

HI nie użyłam, bo wypaćkana już jestem. Jutro napewno się pokuszę
u mnie to nawet kobiety nie podejda sie zapytac czy w czyms pomoc! podejda laskawie jak sie je poprosi to jak uzyjesz HI to daj znac bo jestem nim zaiteresowana i ciekawi mnie jak sobie radzi z rzesami
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 11:55   #4668
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Kochane, ponieważ dopiero zaczynam "podróż" z Clinique mam kilka pytań...
a że dopiero odkryłam ten watek i nie mam czasu tylu stron przeczytać ...
TO PYTAM WAS

Otóż mam chrapkę na błyszczyk SUPERBALM - co o nim sądzicie czy może lepszy FULL POTENTIAL LIPS czy LIP GLOSSES ?chodzi mi o taki cielisty,beżowy odcień;Mam też chrapkę na ten sypki puder transparentny,ale nie wiem jaki kolor dla ciemnych włosów z oliwkową cerą?

(będę zamawić tu www.lumiere.pl ponieważ nie mam blisko fajnych perfumerii i dlatego muszę przez net)
wybaczcie laikowi
proponuję jednak lekturę wątku, wszelkie informacje się tutaj znajdują. Każda z nas kiedys zaczynała i musiała czytać cały wątek
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 12:00   #4669
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Clinique - kolorówka

wspominałam jakiś czas temu o swoim zamiarze kupienia 2w1, czyli róz Iced Lotus i bronzer Sunkissed. Dzisiaj ten specyfik do mnie doszedł. Otworzyłam opakowanie i doznałam szoku. Sunkissed to istna cegła! Zdecydowanie chłodniejszy jest Mocha Pink, którego mam tester... I niestety, bambus też jest dużo chłodniejszy
Mogę się cieszyć tylko z tego, że mam ładny, chłodny róż
Dorzucam zdjęcie z fleszem i w świetle dziennym, wygląda na nich dosyć neutralnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg flesz.JPG (59,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzienne.JPG (65,9 KB, 60 załadowań)
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 12:09   #4670
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka

iza251 - a ja odradzam ten sklep, w którym planujesz robić zakupy. Bardzo często wciskają starocie, a potem nie chcą uznać reklamacji. W ogóle właścicielką tego sklepu jest bardzo niemiła baba, która myśli, że żyje w PRL-u jeszcze. Poza tym oni mają ceny takie jak w normalnej perfumerii, więc z kosztami przesyłki wychodzi drożej niż normalnie w sklepie. Okres realiacji zamówienia często jest bardzo długi, a kontakt mizerny. Byłam ich klientką kiedyś, ale sromotnie się zawiodłam. Oni tam wyznają zasadę - kupiłeś, zapłacileś - spadaj. Zupełny brak profesjonalizmu.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:19   #4671
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Exclamation Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
iza251 - a ja odradzam ten sklep, w którym planujesz robić zakupy. Bardzo często wciskają starocie, a potem nie chcą uznać reklamacji. W ogóle właścicielką tego sklepu jest bardzo niemiła baba, która myśli, że żyje w PRL-u jeszcze. Poza tym oni mają ceny takie jak w normalnej perfumerii, więc z kosztami przesyłki wychodzi drożej niż normalnie w sklepie. Okres realiacji zamówienia często jest bardzo długi, a kontakt mizerny. Byłam ich klientką kiedyś, ale sromotnie się zawiodłam. Oni tam wyznają zasadę - kupiłeś, zapłacileś - spadaj. Zupełny brak profesjonalizmu.

o kurcze dzięki sine za ostrzeżenie.
Muszę poszukać jakiejś innej perfumerii...może macie coś wypróbowanego (oprócz trus)?gdzie mogę okupić się w cliniquea?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:32   #4672
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Dominikaha - jesli nie lubisz matowych cieni, to wykorzystaj szachownice, ktore kupilas, np. malujac sie cieniami Teddy Bear, na koncu musnij powieke, ktoras z cieplych szachownic, ktore masz

Co do paletki cieni, o ktora pytalas - jest to limitowana wersja "mini", taka podrozna, sezonowa paletka - Clinique wiele ich wypuszcza w roznych zestawach kolorystycznych


Iza251 - zdecydowanie bardziej polecam FPL niz Superbalmy (pod warunkiem, ze lubisz kleiste blyszczyki - FPL jest ciezki, tepy i klejacy ale trzyma za to 3 bite godziny), jezeli chodzi o kolor, to moze Peach Plump, Beach Bunny lub Camisole.
W przypadku pudru - trudno doradzac ale jezeli masz srednia karnacje, to patrz na numerki od #02 w gore.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:40   #4673
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Smile Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dominikaha - jesli nie lubisz matowych cieni, to wykorzystaj szachownice, ktore kupilas, np. malujac sie cieniami Teddy Bear, na koncu musnij powieke, ktoras z cieplych szachownic, ktore masz

Co do paletki cieni, o ktora pytalas - jest to limitowana wersja "mini", taka podrozna, sezonowa paletka - Clinique wiele ich wypuszcza w roznych zestawach kolorystycznych


Iza251 - zdecydowanie bardziej polecam FPL niz Superbalmy (pod warunkiem, ze lubisz kleiste blyszczyki - FPL jest ciezki, tepy i klejacy ale trzyma za to 3 bite godziny), jezeli chodzi o kolor, to moze Peach Plump, Beach Bunny lub Camisole.
W przypadku pudru - trudno doradzac ale jezeli masz srednia karnacje, to patrz na numerki od #02 w gore.
wielkie dzięx będe tu na pewno często zaglądac
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:49   #4674
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Jeszcze jedną prośbę mam Jak już wszystkie porównasz to powiedz mi czy różnica między Golden,Blushing a Peach pod względem ciemności jest duża

Ach, ta In The Pink
Wzięłam się dzisiaj za testowanie Peach Bronze no i moje obawy się potwierdziły Kolor zdecydowanie nie mój, efekt na moich policzkach był jakiś taki pomarańczowy i maksymalnie nienaturalny
Jeśli chodzi o jasność, to ustawiłabym je tak (od najjaśniejszej): In The Pink, Blushing Bronze, Peach Bronze, Golden Bronze. Między Peach i Bronze różnica jest bardziej jeśli chodzi o tonację, niż o jasność czy ciemność. Jeśli lubisz Sweets (dobrze kojarzę? ), to wydaje mi się, że Peach Bronze też powinno Ci przypaść do gustu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dominikaha - jesli nie lubisz matowych cieni, to wykorzystaj szachownice, ktore kupilas, np. malujac sie cieniami Teddy Bear, na koncu musnij powieke, ktoras z cieplych szachownic, ktore masz

Co do paletki cieni, o ktora pytalas - jest to limitowana wersja "mini", taka podrozna, sezonowa paletka - Clinique wiele ich wypuszcza w roznych zestawach kolorystycznych
Też myślałam o tym, żeby użyć szachownicy na powiekach, spróbuję na pewno
A co do Teddy Bear, to pozytywnie mnie zaskoczyły. Bardzo mi się podobają pomimo tego, że są matowe. Dają taki fajny, gładki efekt. Nie będą to na pewno moje ulubione czwórki, ale do codziennego makijażu świetnie się nadadzą
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:53   #4675
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ogladałam wczoraj róże. Niestety nie było Aglow Był tylko 102 Innocent Peach i jest bardzo ładną czystą brzoskwinią
to świetnie, bo wczoraj jednak zdecydowałam się na ten odcień dziękuję

mój dzisiejszy nabytek:
kredka 05 chocolate lustre - 14 cream lustre

takie maleństwo, a potrafi poprawić nastrój
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kredka.JPG (14,1 KB, 40 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 16:32   #4676
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
to świetnie, bo wczoraj jednak zdecydowałam się na ten odcień dziękuję

mój dzisiejszy nabytek:
kredka 05 chocolate lustre - 14 cream lustre

takie maleństwo, a potrafi poprawić nastrój

To super Jak dostaniesz pochwal się koniecznie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 18:31   #4677
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka

Użyłam HI - poczatkowo byłam bardzo rozczarowana bo żadnego efektu nie widziałam. Maziałam i maziałam - chyba z 5 warstw miałam juz a efekt Odczekałam chwilę i na wyschnięte rzesy nałożyłam jeszcze jedną świeża warstwe - wkońcu było "coś" widać. Nie jest wart tych 89 zł Po raz kolejny ogłaszam ze dla mnei najlepszy pogrubiacz to Rimmel Volume Flash Extreme Black
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 18:35   #4678
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To super Jak dostaniesz pochwal się koniecznie
oczywiście

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Użyłam HI - poczatkowo byłam bardzo rozczarowana bo żadnego efektu nie widziałam. Maziałam i maziałam - chyba z 5 warstw miałam juz a efekt Odczekałam chwilę i na wyschnięte rzesy nałożyłam jeszcze jedną świeża warstwe - wkońcu było "coś" widać. Nie jest wart tych 89 zł Po raz kolejny ogłaszam ze dla mnei najlepszy pogrubiacz to Rimmel Volume Flash Extreme Black
Też uważam, że nie jest warty tej ceny.. Wprawdzie kupowałam na Tru za 40, ale nawet tych 40 nie jest wart

a ten tusz Rimmela rozmazuje się? HI u mnie niestety tak :/
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 18:51   #4679
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
oczywiście


Też uważam, że nie jest warty tej ceny.. Wprawdzie kupowałam na Tru za 40, ale nawet tych 40 nie jest wart

a ten tusz Rimmela rozmazuje się? HI u mnie niestety tak :/
HI mi się nie rozmazał mimo tylu warstw (mam wrażenie że poł opakowania zużyłam ) - malowałam się ok 6.30, po pracy byłam na ćwiczeniach i trzyma się ładnie Rimmel tez mi sie nie rozmazywał.

tu fotki z rimmelem
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6320343
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 19:06   #4680
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
HI mi się nie rozmazał mimo tylu warstw (mam wrażenie że poł opakowania zużyłam ) - malowałam się ok 6.30, po pracy byłam na ćwiczeniach i trzyma się ładnie Rimmel tez mi sie nie rozmazywał.

tu fotki z rimmelem
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6320343
a mi HI się rozmazuje..... ech. I tak już więcej nie kupię

oo to coś dla mnie dziękuję bardzo mi się podoba efekt
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.