Metamorfoza Werki na studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 09:34   #1
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a

Metamorfoza Werki na studia


Dziewczyny
Mam do was dużą prośbę. Czy możecie mi pomóc z moją metamorfozą?
Lat mam nie spełna 19 - tegoroczna maturzystka, dostałam się na studia i chcę zmienić to co nosiłam w liceum. Dodam, że liczę na pomoc makijażowo - fryzurową. Zero kosmetyków kolorowych w domu nie mam.
1. Moje włosy:
Są grube, farbowane na rudawo - miedziano - wiśniowy kolor (nie wiem jaki dokładnie) - odcień farby I3 - płomienna ciemna czerwień. Po myciu mają tendencje do puszenia się. Są proste, kręcą się jedynie na końcach. Chcę by fryzurka była prosta w ułożeniu, wygodna, bez potrzeby częstego biegania do fryzjera. Potrzebuję też fryzury, która zaokrągli policzki (są kwadratowe), zbiliży je do owalu.
2. Co z makijażem:
Nie wiem co robić odnośnie makijażu. Kosmetyków kolorowych mam zero. Cerę mam wrażliwą, alergiczną z tendencją do rumienia. Jest kwadratowa, więc zależy mi na wyszczupleniu policzków. Noszę okulary - kwadratowe, z dużymi plusami (nie można ich zdjąć, są korekcyjne), mają brązowe fotochromy.
3. Moja Ankieta:
1. Jak się opalasz?
bardzo ciężko, prawie wcale, jest czerwona, potem po paru dniach lekko brązowa.
2. Kolor oczu:
Zielone, jak u kota
3. Piegi:
Jest kilka brązowych na ciele - złotawo brązowe + pieprzyki
4. Cera - odcień skóry:
Jasna, bardzo jasna, porcelanowa, zaróżowiona. Rumienię się na czerwono.
5. Naturalny kolor włosów:
Mysie, nijakie - ni to jasny brąz, ni to ciemny blond, coś pośredniego między tymi dwoma kolorami.
6. Naturalny kolor ust:
Ciemne, ciemno różowe, bardzo wąskie.... jak sznureczki
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają twoją urodę?
Dobrze czuję się w ciemnych barwach: ciemna zieleń, ciemny brąz, ciemny granat, pomarańcz, czerń, rudy, brąz, kolory polskiej złotej jesieni. Nie dobrze mi w nasyconych barwach.
Liczę na waszą pomoc. Załączam zdjęcia przodu, oraz tyłu.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-02-22 o 13:16 Powód: zdjecia
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:17   #2
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

1. stosuj balsamy brązujące leciutko np. nivea summer bauty na ciało i buźke
2. skoryguj nosek tzn po nałozeniu dokładu musiasz wziąc puder brazującu ale jkis jasny bo nasz jasna karnacje najlepiej o ton ciemnieszy od podkładu i maźnij nim czubek nosa
3. makijaż dla ciebie to wydaje mis ie najlepiej w odcieniu zeleni pastelowej i brązu ciemnego
masz kwadratowa twarz wiec mogłabys to złagodzic nakładając rózj wasnoceglastyn odcieniu bądz tez puder brazujacyna części policzków które sie uwypuklaja kiedy sie usmiechasz i u nasady włosów i rzuchwieale delikatnie!!
4. fryzura zbyt zasłania buźke wiec moze ja troche odsłonic
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1208774898
moze coś takiego...
5.
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:18   #3
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Całkiem całkiem. Dziękuję za rady. Może ma ktoś więcej
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:21   #4
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

5. Nie bój sie eksperymentować!! Poszukaj sobie na necie jakie kolory sa odpowiednie dla zielonych oczumi sie wydaje ze zielenie i brązy ale pewna nie jestem i i kup sobie jakies najtansze i pokombinuj w domu i zapytaj czy łądnie czy tez nie mamy siostry brata kogokolwiek.
Mozesz tez w drogerii poszalec z pania ekspedientka zeby dobrała ci puder brązujacy czy różlae na ten temat jest pare wątków na wizazu wiec problemu nie powinno byc. Powodzenia zycze i jak cos to pytaj
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 11:42   #5
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dam jeszcze jedno zdjęcie - jestem w opasce (od siostry). Może macie inne pomysły? Co mam robić z kolorkiem włosów (zmienić, zostawić). Kolor ciała akurat bardzo lubię - jasne, takie normalne..... nie spalone na słońcu. Moją muzą jest Eva Green.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie003.jpg (69,5 KB, 2433 załadowań)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 13:48   #6
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
kolor jest ok i jeśli dobrze sie w nim czujesz to zostaw ale do do skóry to ja tez nie jestem fanka spalenizny aczkolwiek jeśli skóra jest bardzo jasna widac na niej każda nawet najmniejksza niedoskonałość wiec jeśli chcesz przy niej pozostać to musisz o nia pożadnie zadbac. no rzeczywiście eva to piekna kobieta tyle ze macie zupełnie inna urode. ale mnijsza o to
twoim celem powinno byc złagodzenie rysów twarzy. najprostszym spososbem na to jest idealna gładkość skóry bez niedoskonałości i wymodelowanie jej różem/pudrem. pamietaj zeby optycznie powiekszac usta tzn. kup konturówke do ust w takim samym kolorze jak one i delikatnie je obrysuj ale na prawde troszeczke i pomaluj błyszczykiem albo jasmym albo bezbarwnym
a no i uśmiechaj sie częściej bo tak jest o wiele lepiej

i jeszcze zastanów sie nad zmniejszeniem lub pozbyciem sie grzywki bo bez niej jest o wiele leiej

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:19 Powód: post pod postem
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 14:17   #7
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Ja proponuję zmienic oprawki okularów, bo masz kwadratową buzię i te kwadratowe oprawki jeszcze to uwydatniają.
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 14:34   #8
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

no tak jestem za tym!! tylko że wspominałas ze zmiana okularów nie wchodzi w gre. fajne byłyby takie bez oprawek albo tylko z górna ich częścia najlepiej kolorowa np. czeriweń
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 15:27   #9
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wiem, okularki mają rok (u mnie są co rok do wymiany) - niestety ich się nie pozbędę z nosa, bo operacji nie chcę mieć. Pokażę wam jak wyglądam bez okularów - jeszcze gorzej, dodatkowo oko mi ucieka jedno (chyba lewe), bo miałam kiedyś zeza, który się zmiejszył, ale nadal jest. Dlatego mogę je jedynie zmienić (oprawki), ale nic więcej.

Dodam też jeszcze jedną rzecz, że szkła kontaktowe takowej wady nie usuną. Co do kształtu to wiem, że całkowicie odpadają w stylu policyjnym i wszystkie zaokrąglone, mogę też mieć bez dołu, ósemki, google - które wtedy wybrać. Bo muchy mi nie pasują bo mam wąskie usta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie004.jpg (104,0 KB, 2581 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:23 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 15:42   #10
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
miałabym do ciebie prośbe zebyś sie umalowała i wtedy zrobiła sobie zdjęcie ok!?? wtedy zobaczymy jakie robisz błedy amoze wogóle ich nie robisz tylko cos trzeba dopełnic
I uśmiech!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

a i co do okularów to prtzy kwadratowej twarzy okularu powinne byc lekko zaokrąglone mimo wszystko. nie ze okragłe jak u pana Hilarego ale leciutko zaokrąglone kanty. i górna częśc oprawki powinna wychodzić troche ponad brwi wtedy to odciąga uwagę do wustającego podbródka

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:23 Powód: post pod postem
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:05   #11
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

jesli możesz zmienić okulary, to coś w tym rodzaju (załącznik)

Też miałam podobnego zeza, urodziłam się z takim. Nosiłam okulary odkąd zaczęlam chodzić, w wieku 7 lat przeszłam operację, a dzięki temu od 15 roku życia już nie potrzebuję okularów Ale tyle o mnie, wierzę, że dbasz o wzrok najlepiej jak potrafisz...
Może też warto pomysleć o okularach w zasadzie.. bez oprawek? Tj szkła na śrubki?
Albo szkła nacięte lekko na brzegach i na żyłce (tak jak moje na drugim załączniku), oczywiście w kształcie owalnym - tzw kocie oczy.

I wg mnie powinnać zrezygnować z tak ciężkiej grzywki. delikatniejsza, na skos - zakrywająca max pół czoła ok, większa nie. Za bardzo psuje to proporcje twarzy..

kolor włosów faktycznie CI pasuje, nie musisz się tez wcale opalać. To jest dziwny trend, że jak ludzie widzą blada osobę, to pierwsze co mówią, by się opaliła :/ Bladość jest piekna! tylko trzeba umieć ją podkreślać!
Dobierz jakiś puder, który lekko kryje, bo widzę, że masz skórę z tendencją do różowienia. Do tej bladości przyda się róż - bo nie sztuka wyglądać jak trup - wybierz też jakiś jasny...

A.. no i przydałoby się trochę podskubać brwi.. ale to powinnaś zostawić kosmetyczce

I koniecznie wyzbądź się tego nawyku zaciskania ust, że nie widać warg! Nawet nie wiesz o ile ładniej wyglądasz na zdjęciu, na którym się uśmiechasz..

Wnioskuję z posta, że tez nie za bardzo się makijażowałaś do tej pory Na początek myślę, że możesz się przyzwyczajać do czarnego eyelinera/kredi i tuszu do rzęs.

Jak już to opanujesz (+róż i puder (ew podkład, ale pudry z reguły są lżejsze, a Ty znów nie masz szczesliwie problemow na twarzy, ktore nalezaloby przykrywac ), to myślę, że samej Ci najdzie ochota na podglądanie dziewczyn z forum Moje Makijaże i próbowanie kopiowania...
Chyba, ze od razu na głęboką wodę, to.. polecałabym kupić cienie w odcieniach brązu i próbować, próbować, próbować...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1485_800x600.jpg (14,5 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okulary.jpg (70,9 KB, 282 załadowań)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 16:10   #12
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dzięki - eLWhy - do kładnie mi o taką poradę chodziło (p.s. zapraszam częściej do wątku).
Jak mam się niby umalować skoro nic nie mam?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:17   #13
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

toteż własnie - odsyłamy na kwc, ewentualnie na MM - wybierz dla siebie tusz do rzęs, puder, kredkę lub eyeliner i róż to tak na początek. Oczywiście w rozsądnych cenach, chyba, żewłaśnie obrabowałaś bank (spokojnie, takie zakupy w 30-35 zł moga się zamknąć i wystarczą na dłuuuuuuuuugo)

Co jeszcze do oprawek - koronna zasada - dobieraj je tak by po prawidłowym założeniu (na samej górze nosa) było widać brwi! tylko przy słonecznych ta zasada nie zawsze obowiązuje...

A.. no i może jakiś błyszczyk? lekko przyciemniający usta.. to że nie są największe nie znaczy, że nie wolno ich podkreślać ;D
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:24   #14
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Dziękuję
A masz jakiś pomysł na fryzurkę?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 16:44   #15
nusiaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

ja czytałam pare opinii ze przy kwadratowej buz powinny zasałaniac brwi i wtedy zyskujemy dobre proporcje twarzy i ze obowiązuje ona zarówno przy okularach optycznych jak i słonecznych...
nusiaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:09   #16
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Wink Dot.: Metamorfoza Werki na studia

mnie sie podoba bez grzywki,
i w zdjeciu bez okularkow or razu rzucaja sie brwi wiec do kosmetyczki trzeba sie wybrac

a co do makijazu to jak wpiszesz w www.youtube.com np make up to bedziesz miala linki krok po kroku a do poczatku zajec jakies 1,5 miesiaca wiec masz czas na cwiczenia

a jeslimasz ochote na wieksza zmiane to ja bym zrobila kolorek na wlosach jakis karmel zeby nie przegiac

pozdrawiam
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:09   #17
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

masz kształt twarzy Jennifer Aniston, zobacz jakie ona nosi fryzury:

*długie,proste włosy //wydłużają kwadratową twarz// lub lekko falowane //subtelnieją ostre rysy twarzy//
*przedziałek na środku głowy, włosy nie zakładane za ucho, puszczone po bokach twarzy //optycznie tworzy się owal, łagodnieją rysy// lub długa grzywka na bok łącząca się z reszta włosów //jw//
*jasne włosy, rozświetlone delikatnymi pasemkami //ciemne, rude czy brązowe tworzą ostra ramę, jasne- wysubtelniają, przy czym nie może to być platynowy blond, a raczej taki ciemny słomkowy, płowy, dopasowany do twojej karnacji//

koński ogon z grzywka:

http://evilbeetgossip.film.com/wp-co...fer_marley.jpg

w okularach:

http://www.people.com/people/jennife...492148,00.html

http://img2.timeinc.net/people/i/200...er_aniston.jpg

http://offtherack.people.com/2006/12...rn-free-like_/

twoje okulary powinny być delikatniejsze, nie w takiej retro oprawce, moja Sis niedawno zmieniła z podobnych jak Twoje na jasne metalowe oprawki, delikatne trochę wchodzące w kształt "kocie oko" i muszę Ci powiedzieć, ze inna dziewczyna, czarne oprawki zabijały całą jej subtelna urodę...

zacznij od włosów, idź do dobrego fryzjera, niech coś zaproponuje, spróbuj jaśniejszy kolor na włosy //ale nie sama- oddaj się w ręce dobrego kolorysty, bo wyjdzie ci nie to co powinno być, trudno jest samemu wpasować się z kolorem i odcieniem z ciemniejszych na jaśniejsze wlosy//, a potem będziemy się martwic makijażem czy ubiorem

kosmetyczka- wyrównanie brwi i delikatna , brązowa henna na brwi i rzęsy - koszt w zależności od miasta i salonu 30-50 PLN - wtedy nawet tuszu do rzęs nie musisz próbować, jeśli nie lubisz się malować

fluidów czy masy pudrów nie musisz używać, nie masz większych problemów z cera, z reszta podobno faceci /kobiety z reszta tez/ bardziej przeraza maska z pudru na twarzy czy nie dobrany odcień niż kilka krostek...

spróbuj malować rzęsy, dobry a tani jest tusz RIMMEL extra super lash [10-12 PLN]

MAYBELLINE dream musse - roz do policzkow /niehc ktos ci pomoze dobrac odcien/, odrobine wetrzec w poliki po skosie od uszu kierunku ust, zrob dziobka, wciagnij poliki i przejedz delikatnie po kosciach policzkowych

na usta albo blyszczyk bezbarwny albo pomadka ochronna np. tisane - zeby usta minimalnie chociaz sie blyszczaly, polyskiwaly...

napisz co o tym myslisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (69,7 KB, 744 załadowań)
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:12   #18
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dziękować
Powoli będę to wprowadzać w życie - tak bardzo marzył mi się rudy bob, a jak widać zupełnie do mnie nie pasuje

A mam jeszcze jedną prośbę.... możecie mi zrobić próbkę fryzury w fotoshopie?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:24
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:21   #19
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Hello Werka

No dziewczyny bardzo dobrze radza-nie wiem co mogłabym jeszcze dodać od siebie....
Ale rzeczywiście-nie zaciskaj ust-na tym zdj jak się smiejesz one wcale nie wygladaja na takie wąskie i mi sie bardziej podobasz bez grzywki, no i zgadzam sie zeby oprawki okularów były ciensze i nie takie kwadratowe...i moze zapuscisz włosy?

Pokaz się nam potem

Do zobaczenia na plotkowym
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 17:33   #20
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

tylko że Jennifer Aniston ma niskie czoło.. poza tym też miała ciemne włosy (tyle, że z pasemkami) i wcale jej źle nie było...
Wg mnie ładnie by Ci było w takim bobie.. Póki co grzywkę podpinaj A włoski można by troszkę jeszcze zapuścić. Wydaje mi się, że przynajmniej za brodę (jeśli chodzi o przód)
A jak CI się marzy rudy bob, to nie rezygnuj ! Co najwyżej faktycznie rzuć sobie do tego jakieś pasemka

Super kryjące pudry czy fluidy, to faktycznie niefajny pomysł (o tym już pisałam), ale lekki puder, np mineralny z essence (jest tani i sądząc po składzie, nieinwazyjny i bezpieczny) wyrówna koloryt...

Ja osobiście henny nie polecam. Wiem, że to duża wygoda, ale widzę po swojej mamie, że po latach henny brwi i rzęsy całkiem jej wyblakły i bez malowania ani rusz...
Tylko, że ja polubiłam malowanie, a to inna bajka ;P
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:36   #21
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Piszesz, że masz brązowe fotohromy - ja bym na Twoim miejscu z nich zrezygnowała, na rzecz przezroczystych szkieł ponieważ takie przyciemniane okulary nie dość, że dodają lat to na pewno nie dodają uroku.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:37   #22
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

moje rady

*napewno zadbaj o to, żeby skórka nabrała bardziej brazowego koloru, balsamy brązujace, solarium, albo soki z marchewki

*róż na policzki, buzia nabierze kolorów

*włoski myśle ze mógłby być ciemniejszy kolorek, coś pomiedzy czekoladowym brązem a orzechowym

co do fryzurki to hmmm, mocno pocieniowane i ukośna grzywka?
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 17:38   #23
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Jak by zobaczyła w photo shopie czy jest ok.... to bym zrezygnowała z rudego boba, skoro mi nie pasuje do twarzy.... nie ma co się przy fryzurze upierać, skoro mnie nie upiększa

A i nie pójdę na solar..... nie ma mowy, moja jasna skóra jest dla mnie świętością, mam skłonności do piegów, które w szczególności słońce lubią, a nie chce być jak pieguska.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:24
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:03   #24
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
A i nie pójdę na solar..... nie ma mowy, moja jasna skóra jest dla mnie świętością, mam skłonności do piegów, które w szczególności słońce lubią, a nie chce być jak pieguska.
a balsamy brązujące?
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 18:08   #25
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Weroniko, a możesz dać drugie zdjęcie bez okularów, ale też bez zaciśniętych ust? Coś poczaruję w psp
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:00   #26
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Daję dopiero teraz (p.s. pisz mi werka)
xxsmutnaxx - nie niestety nie, dla mnie blada cera to świętość.... nie ma nawet takiej możliwości. Dodatkowo u mnie blady kolor nie jest odcieniem niezdrowym, ale takim naturalnym, lekko zaróżowionym.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-03-24 o 12:33 Powód: zdjecie twarzy
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:33   #27
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

takie uśmiechnięte zdjęcie jest dużo, dużo lepsze! ja bym postawiła na oprawki bez ramek, które nie podkreślają nieproporcjonalnej twarzy tak jak okulary z wyraźnymi oprawkami. włoski: prosta grzywka, z przodu dłuższe pazurki, z tyłu troszke krótsze tak jak ma Rihanna na zdjęciu. do tego bardzo długie i duże kolczyki wystające spod włosów,które sprawiają, że całość wygląda bardzo interesująco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rihanna_27.jpg (27,7 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna+%5Bshut_up_and_drive%5D+2007+3-54+b4+clear.jpg (10,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rihanna_W_Shut_Up_And_Drive_02.jpg (21,7 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg da7add943940a009.jpg (20,7 KB, 94 załadowań)
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:37   #28
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Nie, ja się w niej nie widzę.... za długa grzywa... wolę już bez.
Kto mi zrobi w psp fryzurę Jennifer Aiston?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:40   #29
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
grzywka ukryje wysokie czoło, we fryzurze jen aniston będzie ono bardziej widoczne

nie mozna edytowac:/ w kazdym badz razie jenifer ma niskie czoło

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-21 o 12:44 Powód: post pod postem
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-20, 21:45   #30
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Tylko, że tutaj jest za długa, będzie w oczy wchodzić, mnie takiej nie wolno, bo wzrok mam chory i sobie będę go tylko niszczyć swoją wieloletnią pracę na aparatach i okularach. Dodatkowo mam jej typ twarzy, a tym bardziej powinnam się sugerować niż moim czołem, które rzecz z resztą bardzo lubię i nie chcę go kryć. - nie należy mnie uszczęśliwiać na siłę (no bo tak jest sexi)
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.