Metamorfoza Werki na studia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-22, 18:09   #61
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

A moze aparat na zęby? To znaczy... jeśli uwazasz,że z zebami ok to ok ja tylko tak glosno myslę
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:19   #62
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Z zębami mam wszystko w najlepszym porządku - ja się po prostu nie lubię po hollywoodzku uśmiechać - jeden ząb rósł mi z tyłu, ale został wyprostowany. Należy mi się jedynie solidne czyszczenie z kamienia (kocham tea, wybaczcie) i wybielenie. Z kosmetycznych poprawek na za parę lat planuję usunięcie nierówności na czubku nosa (teraz wydaje się jakbym miała siedzenie na nosie).
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:54   #63
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Masz ładną figurkę, widziałabym Ciebie w baletkach, rurkach o jakieś tunice. Tylko w jakiś żywych kolorkach? Jakie kolory lubisz?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 18:56   #64
spadajaca_gwiazda
Raczkowanie
 
Avatar spadajaca_gwiazda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: o, jak ja kocham to miejsce...
Wiadomości: 367
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Świetna talia koniecznie podkreślaj!
__________________
"Po szyje w chmurach, po kolana w oceanach..."

Nie możesz mieć wszystkiego. Gdzie byś to położył?
spadajaca_gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 19:26   #65
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Werka po pierwsze: FRYZJER- długość włosów jest źle dobrana, dodatkowo dochodzi dziwnie zaczesana grzywka, którą podkreśla wysokie czoło. Włosy trzeba skrócić i wycieniować- może być nawet coś na kształt boba- tyle, że linia włosów nie może równa, ponieważ masz kwadratową buzię. Dłuższe z przodu, krótsze z tyłu z lekką- skośną grzywką. Musisz nadać im lekkości- podnieść je do góry. Co do kolory to nie ma sensu drastycznie go zmieniać- można go jedynie lekko odswieżyć- masz jasną cerę, więc nie przyciemnaj włosów, nadaj im midowy odcień- rozświetlisz twarz.
po drugie: KOSMETYCZKA- zacznij od brwi- ładnie wyregulowane zmieniają zupełnia wyraz. Poproś ją także aby dobrał Ci delikatne kosmetyki. Co do samych właśnie kosmetyków nie radzę bawić się kolorowymi- cieniami, szminkami- natomiast dobry tusz, puder, błyszczyk i róż do policzków powinny być w Twojej kosmetyczce obowiązkowo! Dziś nie ma problemu z kupieniem kosmatyków dla alergików więc bez wykrętów...
po trzecie: OKULISTA- i broń Cię żeby zamieniać okulary na szkła! Natomiast zaszalej i kup śliczne oprawki- grube i najlepiej w jakimś ekstrwaganckim kolorze. Okulary mają być dla Ciebie bizuterią. Potraktuj je jako zamiennik cieni do powiek, szminek itd... Masz małe oczy i usta, nie skupisz ani na tym ani na tym uwagi, więc poszalej z okularami.
po czwarte: CENTRUM HANDLOWE- i zakupy Jesteś zgrabna i szczupła więc podkreśl to, ale nie na siłę- bez żadnych mini i bluzek z dekoldem do pępka. Wybierz coś klasycznego. Spódnice do kolan podkreslające wąską talię i długie nogi i koszulowe eleganckie bluzki, jakies eleganckie rurki. Do tego jakieś fajne dodoatki- wełniane kamizelki, aby nie było nudno i kolorowe baletki lub duże torby.

przepraszam za post pod postem
więc: tak widzę Twoja metamorfozę: czyli bez niczego drastycznego, po prostu delkiatne zmiany- podkreślenie oczu i fryura w ktorej jest więcej życia. To i tak na razie będzie dużo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg werka1.jpg (41,2 KB, 577 załadowań)
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-22 o 20:34 Powód: post pod postem
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:21   #66
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

DeMita - dziękuję - ach dokłanie mi o to chodziło. Nie jakieś szalone, takie spokojne. Postaram się to może mi siorka sprawi róż + puder z IsaDory (kolekcja mineralna) na urodziny (zaraz będą - 25 wrzesień).
P.S. Rurek nie lubię, więc mogą być eleganckie z materiału?
Neonowe kolory (poza pomarańczem i fioletem) całkowicie odpadają. Lubię ciemne. Nie lubię też pasteli.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:23   #67
Ewuśka69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 78
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

A wg mnie (jeśli można sie wtrącić) fryzura a'la Rihanna byłaby dla ciebie dobra (wiem ze nie podoba ci sie ale chce wyrazić własne zdanie). Ja ma również kwadratowa twarz i na dodatek pulchna. Te przednie asymetrycznie dłuższe pejsy fajnie wyciągają twarz i nadają jej łagodnego charakteru i na dodatek łatwo sie ja układa.
Ewuśka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 20:30   #68
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Elegenckie z materiału jak najbardziej tak- byle były wąskie- jesteś szupła i wysoka, będziesz miała w takich nogi do samego nieba
Z kosmetykami nie czekaj do września- idź do drogerii jutro- nie musisz kupowac od razu Isadory, nawet do 20 zł kupisz podkład do cery wrażliwej.
Co do postaw na klasykę i spokojne barwy- natomiast dodatki niech będa jak najbardziej kolorowe. Torebka w jakims złamanym delikatnym turkusie, bananowo żółte baletki....

Wejdż teraz na allegro i pokaż nam tu kilka ciuchów, które bys kupiła- my ocenimy czy to dobry wybór.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:34   #69
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Najbliższa jest dla mnie propozycja deMitia - taka spokojna, idealna. Fryzurka Rhianny całkowicie mi odpada, nie mój styl, nie moja uroda.... nie, dlatego może być dla was na tak, ale ja jej nie wykonam na swojej głowie. Co do okularów, to dodam, że kolczyków wcale nie noszę, branzoletek, pierścionków, naszyjników też nie, więc to moja jedyna biżuteria. Dlatego myślę - skoro nie lubię psychodelicznych barw (a widzę, że tak mnie widzicie głównie) to powinnam się nimi pobawić (teraz mam zielono - pomarańczowe) - kupię kolorowe ósemki.

No to wybieram:
http://www.allegro.pl/item417719960_...em_roz_36.html
lub te http://www.allegro.pl/item422141979_..._wysokich.html
bluzka taka
http://www.allegro.pl/item421477041_...rach_36_s.html
lub taka
http://www.allegro.pl/item422637975_...36_okazja.html

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-08-22 o 21:04 Powód: post pod postem
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:43   #70
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
DeMita - dziękuję - ach dokłanie mi o to chodziło. Nie jakieś szalone, takie spokojne. Postaram się to może mi siorka sprawi róż + puder z IsaDory (kolekcja mineralna) na urodziny (zaraz będą - 25 wrzesień).
P.S. Rurek nie lubię, więc mogą być eleganckie z materiału?
Neonowe kolory (poza pomarańczem i fioletem) całkowicie odpadają. Lubię ciemne. Nie lubię też pasteli.
Mogą mogą,ale z prostym krojem nogawki. Co do kolorów nie muszą być neonowe, ale żywe. Pokaż się w czymś pomarańczowym.

Jak pisała deMitia, jeśli nie lubisz żywych kolorów to chociaż dodatki niech będą kolorowe.
No i kosmetyki, poszukaj czegoś tańszego a dobrego na KWC. Zresztą zanim kupisz IsaDore może przejdź się do Sephory lub Douglasa i poproś o próbki bo to, że są mineralne wcale nie znaczy, że nie uczulą. Ja też mam skłonność do alergii a użwyam transparentnego pudru z Joko (za kilkanaście zł) i jest super. Róż, może np. Bużrujek, albo Inglot czy Sephora. Nie drogie a fajne kosmetyki.

Zresztą jak już wspomniałam poszukaj na KWC
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:47   #71
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Spodnie mi się podobają, ale powiedz jakie nosisz buty? Płaskie czy jakiś obcasik? Bo do tych spodni raczej coś na obcasiku by pasowało.
Bluzka satynowa mi się podoba, chociaż nie wiem czy nie wolałabym jej w innym koloże? Może w jakimś wrzosie?
Druga bluzka mi się nie podoba i wydaje mi się, że jeśli krój byłby dla Ciebie odpowiedni (jesteś wysoka więc ok) to kolor totalnie nie pasuje do Twojej cery.

Ale to moje zdanie.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 20:47   #72
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Zdecydowanie te pierwsze spodnie (czarne) i czarno-biała bluzka w drobne groszki Ta biała tunika też jest OK
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:48   #73
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Weronika bardzo dobrze że ci się bob (czyli ta rihanna czy jak ona się tam zwie) nie podoba masz kwadratową twarz i ta fryzura u ciebie mogła by dać efekt hełmu.
odradzam grzywkę to kolejne bo tylko by Ci twarz poszerzyła.
Zdecydowanie polecam pazurki które zniwelują kanciaste rysy twarzy. A makijaż to możesz wytuszować, nosek przypudrować, delikatny błyszczyk może nawet bezbarwny.
Nie wiem czy ubrania też ale i tak to powiem. Według mnie masz świetną figurę i powinnaś podkreślać to wcięcie w talii bo masz bardzo ładne. koniecznie biustonosz push-up. Kolorki ubrań hmm.. to może bordo, śliwka, granat, (matko jak ja kocham te kolory) co do jasnych to się nie wypowiem bo nie lubię pomarańczowego czy żółtego więc byłabym nieobiektywna. Ubrania zdecydowanie dopasowane ale nie obcisłe!
No taką bym z Ciebie laskę zrobiła!
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:49   #74
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Pomarańcz jest nader ok - mam tunikę - w pomarańczowo - fioletowe kwiaty.
Ja zazwyczaj się dość zachowawczo ubieram, ale to efekt tego.... że razi mnie wszechobena (w moim małym mieście to dobrze widać) taka.... nie wiem jak to ująć (robienie się na laskę z pod latarni) - to chyba jedyne skrome określenie.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:52   #75
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

A ja to widzę...

Włosy w kolorze czekoladowo-brązowym, do ramion i z grzywką zakrywajaca brwi Do tego podkreslic oko i jakis delikatny blyszczyk.. hmm a co do ubran to zgadzam sie z poprzednimi postami
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 20:59   #76
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Czarne spodnie ok- taka baza zawsze przyda się w szafie- pasują do wszystkiego i nie wychodza z mody.
Brązowe spodnie- zdecydowanie nie ten krój- za szerokie, Ty masz podkreślić zgrabne nogi a nie je zatuszować :P
Bluzka satynowa- bardzo ładna, ale nie dla Ciebie- stójka podkreśli kwadratową buzię- musiałaby mieć inne wykończenie.
Tunika- też ładna- ale znów ma stójkę to po pierwsze, a po drugie- wybieraj krótki kosztule, aby podrkeślić długie nogi.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:10   #77
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj się dość zachowawczo ubieram, ale to efekt tego.... że razi mnie wszechobena (w moim małym mieście to dobrze widać) taka.... nie wiem jak to ująć (robienie się na laskę z pod latarni) - to chyba jedyne skrome określenie.
OO właśnie oto mi chodziło gdy pisałam o tych obcisłych ciuszkach. aa i zapomniałam o kolorze... A próbowałaś blond? mi też wsyscy odradzali bo mam jasna karnację jasne oczy i mowili że będe się "zlewać" itd. a teraz jak mówię że zmienię blond na coś innego to patrzą na mnie jak na idiotke. A naturalny miałam taki sam jak ty
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:12   #78
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

To jaki ma być to blond - bardzo mocno się nad nim zastanawiałam?
P.S. Coś mi pachnie, że Inglota sobie kupię, bo dobry jest, kiedyś, kiedyś próbowałam cieni i są na serio ok.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:13   #79
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

złoty blond, ciemny blond, karmelowy blond...
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 21:19   #80
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
P.S. Coś mi pachnie, że Inglota sobie kupię, bo dobry jest, kiedyś, kiedyś próbowałam cieni i są na serio ok.
Ja osobiście polecam i cienie i róże, niedrogie a dobre jakościowo.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:23   #81
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

deMitia piekna fryzurke ci dobrala naprawde!!!bylo by ci w takiej dobrze-ja bym nawet poprosila cie zebys w domu sama sobie ulozyla-choc sprobowala je podniesc
oj tak okulary musz byc twoja bizuteria-jakies fajne ja bym postawila na takie kwadratowe
co do ciuszkow to masz gust-pierwsze mi sie podobaja(bo sama mam identyczne-swietnie podkreslaja pupe) a ja z kolei bardziej widzialabym cie drugich
bluzka mi sie pierwsz bardzo podoba(chyba osobiscie sie skusze-dziki za linka) jednak mi nie pasuje satyna do ciebie

a wloski troszke masz za ciemne-braz taki czekoladowy,cieply no i makijazyk nawet delikatny jakies pastelowe cienie,troszke ozywic policzki,wytuszowac rzeski

ja czekam na twoja zmiane
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:25   #82
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
To jaki ma być to blond - bardzo mocno się nad nim zastanawiałam?
P.S. Coś mi pachnie, że Inglota sobie kupię, bo dobry jest, kiedyś, kiedyś próbowałam cieni i są na serio ok.
Nie widzą mi się odcienie miodowe a może na początek pasemka? Chyba że jesteś niecierpliwa to znalazłam coś takiego miałam taki : http://www.partnersi.com.pl/dane/gal...ond%20(17).jpg tylko mam na myśli kolor a nie farbę bo londy nie używam
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:28   #83
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Weronik, a jakie buty nosisz? Na obcasie czy płaskie?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:33   #84
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

a ja bym Ciebie widziała w takim kolorku jak poniżej. Pamiętaj, że rudzielcom pasuje blada cera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ga.jpg (22,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NK.jpg (25,1 KB, 29 załadowań)
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:33   #85
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Sportowe tudzież japonki w lato lub kozaki w zimę
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:35   #86
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Sportowe tudzież japonki w lato lub kozaki w zimę
To może jakieś niskie obcasiki byś sobie poszukała?

może takie http://allegro.pl/item408866048_czer..._obcas_36.html

chociaż może nie czerwone
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:37   #87
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

albo coś takiego? Do tych czarnych spodni by pasowały a nie są wysokie

http://allegro.pl/item418766060_buty..._szpic_37.html
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:52   #88
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Torba, taka może być, ale nie buty.... czarne są lepsze, ja takich nie lubię, chodzi mi o kolor, nie o obcas of cors. Już wolę zostać przy mocno kolorowych okurarach + torbie niż butach - za mocno dla mnie.
P.S. ruda to ja już jestem, czyli ma być jaśnieszy rudy?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:53   #89
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

przejzalam caly watek i wiem ze nie chcesz sluchac juz o tym ale w tej fryzurce jak i kolorze ci jesta naprawde dobrzehttps://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1219355794 naprawde mi sie podobasz na tym zdjeciu

no a co ty na to?-sprobujesz w domu lekko ulozy wlosy?lekko je podniesc do gory-cos pooksperymetnowac?[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/User/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/User/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-22, 21:56   #90
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Metamorfoza Werki na studia

Nie.... jeszcze raz mówię nie dla Rhianny.... nie, nie mój styl.... błagam nie przerabiajcie mnie na nią, jak mi się coś nie podoba to tak jest i koniec. Rhianna mnie całkowicie odrzuca, wywraca wszystko w moim żołądku. Nie nie ..... nigdy( i nie zastosuje się tu zasada "nigdy nie mów nigdy") nie będę miała tej fryzurki. Ja jej mieć nie mogę.... proszę nie przerabiajcie mnie na nią, możecie kogokolwiek innego ale nie mnie.
Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.