Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 11:22   #181
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Slyszalam z emineraly moga zapychac.
Mam fluid mineralny Rimmela. Pewnie nakrzyczycie na mnie ze to pseudo mineraly, ale czy jesli ten fliud mnie zapchal to czy prawdziwe mineraly tez beda??
Dodam ze mam cere problematyczna ale zaden inny fluid nie powodowal u mnie takiej reakcji.
Tak jak już Ci dziewczyny powiedziały, to są zupełnie różne kategorie kosmetyków. I te "prawdziwe" w sensie kilkuskładnikowe najlepiej bez dodatków organicznych najprawdopodobniej Cię nie zapchają. Mówię najprawdopodobniej, ponieważ takie ryzyko zawsze istnieje i nikt Ci nie da 100% pewności, jednak jest ono minimalne, znacznie mniejsze niż przy typowych fluidach.

Dodam jeszcze, że nie powinnaś mieć problemów z dobraniem odpowiedniego odcienia, ba można się czasem zdziwić że istnieje coś jaśniejszego od naszej skóry

Warto poczytać wątki stricte mineralne
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:54   #182
Hyysteria
Raczkowanie
 
Avatar Hyysteria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 347
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość

Edit: Hyysteria brak słów. Oczywiście jest żelowa bara ale są też kolorowe - zielona, niebieska, żółta, fioletowa, biała i jakieś beżowe. Lepiej idź do jakiegoś Inglota, gdzie pracownice umieją chociaż po własnym stoisku popatrzeć
Niestety o ile mi wiadomo jest to jedyne stoisko w mieście
Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
rzeczywiscie mozna sie zalamac moze chodzilo jej o to ze na dana chwile byly tylko przezroczyste?
Nie, nie o to Pani powiedziała mi, że Inglot nie produkuje takich baz. I poradziła, żebym poszła do Rossmanna.

Szczerze mówiąc to w tym momencie zwątpiłam w istnienie takich baz. Miałam wrażenie, że Pani ekspedientka patrzyła się na mnie jakbym twierdziła, że Polska leży w Ameryce.
Hyysteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 15:24   #183
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Hyysteria Pokaż wiadomość
Niestety o ile mi wiadomo jest to jedyne stoisko w mieście

Nie, nie o to Pani powiedziała mi, że Inglot nie produkuje takich baz. I poradziła, żebym poszła do Rossmanna.

Szczerze mówiąc to w tym momencie zwątpiłam w istnienie takich baz. Miałam wrażenie, że Pani ekspedientka patrzyła się na mnie jakbym twierdziła, że Polska leży w Ameryce.
Czyli masz przerąbane, kochana Pozostaje Ci allegro...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:36   #184
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dzieki za odpowiedzi.
To mam jeszcze jedno pytanie: czy da sie kupic mineraly gdzies w drogerii czy tylko poprzez zamowienie??
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:37   #185
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Te pseudo to chyba dość ciemne są, a przynajmniej w porównaniu do tych prawdziwych Widziałaś, jakie EDM ma piękne kolory?
Mam jakiś puder mineralny polskiej produkcji, czekam na EDM, Rhea, Buff'd i niedługo będę zamawiać z Lumiere, oczywiście oczekuję na wpłatę na Paypal
O, z Meow też mnie interesują te podkłady, ale strasznie droga tam jest wysyłka jeśli zamawiasz mniej niż 14 próbek (a ja potrzebuję może z 3-4) więc czekam na czyjeś hasło "Ktoś chce coś z Meow ze mną zamówić?" Poza tym, ceny niezbyt mi sie podobają, więc jeśli z tych innych firm mi podpasują podkłady to nie będę kombinowała z kiciusiami
Ja mam rimmela pseudominerała i on jest tylko teoretycznie ivory Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, bo cera jest po nim śliczna, ale kolor jest ciemny .
Mam 2 minerały Essence, one też ciemne, ale jakoś je rozjaśniam pudrami w kamieniu.
EDM ma cudowne kolory, nawet nie wiedziałabym na co się zdecydować
Meow ma też piękne kolory, ale rzeczywiście ta przesyłka droga
Może kiedyś razem zamówimy jak będzie jakiś napływ kasy
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 16:50   #186
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja minerału żadnego nie mam. Akurat w drogerii nie było żadnego (lub pani się nimi nie chwaliła ), a siostrzyczka podeszła do stoiska z produktami cleanic (chyba tak się to pisze) i kupiła mi bardzo dobry puder sypki. Matuje skórę, podobno ma jakiś kolor, ale ani ja, ani moje koleżanki które są troche ciemniejsze odemnie go nie widzą. A wiecie co było najfajniejsze? że nie ja za niego płaciłam
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 17:47   #187
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A tu mały dowód jak wyglądają minerałki i jak jasne są kolory. A dokładnie filtr ROC 40, minerały MEOW Pampered Puss Bengal 0 no i Clinique Fresh Bloom Allover Colour Plum Poppy. Wybaczcie tylko te potargane włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (21,3 KB, 251 załadowań)
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 17:47   #188
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Ja mam rimmela pseudominerała i on jest tylko teoretycznie ivory Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona, bo cera jest po nim śliczna, ale kolor jest ciemny .
Mam 2 minerały Essence, one też ciemne, ale jakoś je rozjaśniam pudrami w kamieniu.
EDM ma cudowne kolory, nawet nie wiedziałabym na co się zdecydować
Meow ma też piękne kolory, ale rzeczywiście ta przesyłka droga
Może kiedyś razem zamówimy jak będzie jakiś napływ kasy
Dla mnie Meow jest do wypróbowania przy okazji, może w razie, kiedy ktoś będzie robić zamówienie i będzie tak miły, żeby wziąć mi z 3 próbki...

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
Ja minerału żadnego nie mam. Akurat w drogerii nie było żadnego (lub pani się nimi nie chwaliła ), a siostrzyczka podeszła do stoiska z produktami cleanic (chyba tak się to pisze) i kupiła mi bardzo dobry puder sypki. Matuje skórę, podobno ma jakiś kolor, ale ani ja, ani moje koleżanki które są troche ciemniejsze odemnie go nie widzą. A wiecie co było najfajniejsze? że nie ja za niego płaciłam
Takie czyste minerały, bez zwyczajowej chemii dostanie się niestety w zasadzie tylko w zagranicznych sklepach, u nas w sklepach jest podkład mineralny Essence, ale ma ciemne kolory, i na allegro bądź może w jakimś sklepie internetowym można znaleźć minerały Rhea, ale one nie każdemu pasują. Bo to, co jest w drogeriach i jest nazywane podkładem mineralnym to po prostu zwykły fluid lub puder, do którego dodano kilka minerałów, a to zbyt nie zmieni niestety jego właściwości tylko politykę marketingu
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:47   #189
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Byłam dziś na zakupach podkładowych niestety pani z Daglasa wysmarowała mi twarz Bourjois71 i potem nie mogłam nic innego przetestować na twarzy.Byłam w Inglocie i widziałam ich nowe podkłady sa naprawdę jasne , wpadają w żółć i beż , ale i tak mam zamiar przetestować.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 19:54   #190
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na zakupach podkładowych niestety pani z Daglasa wysmarowała mi twarz Bourjois71 i potem nie mogłam nic innego przetestować na twarzy.Byłam w Inglocie i widziałam ich nowe podkłady sa naprawdę jasne , wpadają w żółć i beż , ale i tak mam zamiar przetestować.
A ten Burżuj dobry?
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:16   #191
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
A ten Burżuj dobry?
bardzo ładnie wygląda na twarzy, daje super efekt wypoczętej buzi , niestety twarz odcina się od reszty... Ten podkład jest żółto beżowy , moja szyja przy pomalowanej twarzy wyglądała na porcelanowo białą.Czy to znaczy że powinnam szukać czegoś w odcieniu różowym???Już sama nie wiem.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 12:56   #192
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bardzo dużo osób ma problem, że twarz jest innego koloru jak szyja, czasami nie da się tego skorygować podkładem. Możesz malować szyję fulidem wymieszanym z kremem, to trochę niweluje różnicę. Trudno dobrać dobry kolor do twarzy, więc ja tak bym właśnie zrobiła
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:57   #193
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie

Czy któraś z Was miała może ten nowy podklad Revlonu Custom w odcieniu 10 ? Czy ten kolor wpada w żółć czy w róż ?
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 16:49   #194
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
bardzo ładnie wygląda na twarzy, daje super efekt wypoczętej buzi , niestety twarz odcina się od reszty... Ten podkład jest żółto beżowy , moja szyja przy pomalowanej twarzy wyglądała na porcelanowo białą.Czy to znaczy że powinnam szukać czegoś w odcieniu różowym???Już sama nie wiem.
A nie jest on przypadkiem dla Ciebie za ciemny? Bo jeżeli Twoja szyja wydaje się aż porcelanowo biała to mi na to wygląda. Być może jest też za ciepły, spróbuj jakiś czysto beżowy lub beż z nutką różu na początek. Niestety konkretnych marek nie podam, bo stosuję minerały. Z resztą jedynym odpowiednio jasnym dla mnie był korektor Heleny Rubinstein 01-sprawował się świetnie jako podkład, tylko trochę droga ta "impreza" Chociaż coś kojarzę, że IsaDora miała w miarę jasne odcienie, ale trzeba by to sprawdzić, kiedyś dziewczyny na ten temat pisały.

Malowanie szyi jest ok. jeżeli ktoś lubi oczywiście, tylko może być nieco kłopotliwe w zimie, szczególnie jak się nosi jasne szaliki (kiedyś to przerabiałam, efekt- piękne beżowe smugi od fluidu). Moim zdaniem lepiej dobierać kolor podkładu do koloru szyi, może i poszukiwanie będą dłuższe ale i efekt na pewno lepszy i bardziej naturalny.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 19:14   #195
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Ja jak sie pomaluje Rimmelem ivory to jakos to ujdzie, aczkolwiek jest za ciemny... widac to przy szyi. Ale zostawie sobie na lato. Mam tez 3 podklady zbyt rozowe, chyba tez soatawie na lato, moze wtedy beda lepiej wygladaly bo sa tez troche ciemne.

Wydawalo i sie ze Gosh porcelain jest za jasny, ale po kilku dniach uzywania stwierdzam ze jest idealny bo cera nie odcina sie prawie wcale od szyi.

Czy do tego gosha 11 bedzie bardziej podobny revlon colorstay ivory czy buff??
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 21:59   #196
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

madolena
Cytat:
Czy do tego gosha 11 bedzie bardziej podobny revlon colorstay ivory czy buff??
zdecydowanie revlon ivory
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 12:05   #197
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
A tu mały dowód jak wyglądają minerałki i jak jasne są kolory. A dokładnie filtr ROC 40, minerały MEOW Pampered Puss Bengal 0 no i Clinique Fresh Bloom Allover Colour Plum Poppy. Wybaczcie tylko te potargane włosy.
czy minerały na destabilizują filtrów?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 13:04   #198
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ROC jest oparty na Tinosorbach, a one są bardzo stabilne. To czemu miałyby destabilizować? Z tego co kojarzę Hexx również stosuje filtry ROC'a.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 14:13   #199
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

iustitia, jestem za kiepska żeby mieszać podkłady, nie znam sie na tym , mam za mało cierpliwości...

Hanneke Mam wrażenie że był po prostu troszke za ciemny i w nieodpowiedniej tonacjii, następnym razem,spróbuję Inglota tego najjaśnieszego
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 15:17   #200
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
madolena
zdecydowanie revlon ivory
Hmmm, ale ivory jest rozowy a ja nie chce rozowego...
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 15:51   #201
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Na fali mojej fajcynacji muszę wszystkich informować, że jasne, jaśniutkie, prawie białe podkłady i korektory ma wiele firm produkujących prawdzice czysto mineralne kosmetyki To istny Raj la bladolicych
Przekonałaś mnie . Przejrzałam EDM i jestem zachwycona . Niedługo na pewno coś zamówię. Ale trochę poczekam. Zobaczymy co z tym dolarem będzie..
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 18:40   #202
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

[1=02eba319b6a88f5cf3646af c45676ed72e415e48_5eab58a 6545cb;10527340]Przekonałaś mnie . Przejrzałam EDM i jestem zachwycona . Niedługo na pewno coś zamówię. Ale trochę poczekam. Zobaczymy co z tym dolarem będzie..[/quote]

Cieszę się i mam nadzieję, że Ci podpasuje A zamówiłaś sobie darmowe próbki? W wątku o EDM w pierwszym poście jest wszystko pięknie opisane
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 15:32   #203
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Słuchajcie ja juz sama nie wiem, czy mam uzywac fluidow raczej rozowych czy zoltych... cere mam rozowawą, jednak to pewnie od tych wszytskich specyfikow na tradzik uzywanych dobre kilkalat... Szyje i cala reszte mam zóltawa.. w porownaniu to wtarzy to juz w ogole zolta. i jak pomaluje sie podkladem rozowawym to okropnie mi sie ocina od szyi ale znow jak bed euzywac zoltych to moze wyjsc sztuczny efekt.... Czy moze mimo to zolte bardziej zbliza moja twarz do reszty??? help....
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:17   #204
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Słuchajcie ja juz sama nie wiem, czy mam uzywac fluidow raczej rozowych czy zoltych... cere mam rozowawą, jednak to pewnie od tych wszytskich specyfikow na tradzik uzywanych dobre kilkalat... Szyje i cala reszte mam zóltawa.. w porownaniu to wtarzy to juz w ogole zolta. i jak pomaluje sie podkladem rozowawym to okropnie mi sie ocina od szyi ale znow jak bed euzywac zoltych to moze wyjsc sztuczny efekt.... Czy moze mimo to zolte bardziej zbliza moja twarz do reszty??? help....
No właśnie mam podobny dylemat, czy w róż czy w beż jasny.Czy różowy odcień podkładu nie będzie potęgował rróżowego kolorytu twarzy
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:42   #205
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

No wlasnie- chyba poteguje i to mi sie nie podoba, ale nie wiem czy zolty nie stworzy maski...
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:55   #206
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja mam ten W1, ale zdaje się, że amerykański i nie ma co go porównywać z europejskim C1, bo mam wrażenie, że to już zupełnie 2 inne podkłady. Zarówno konsystencja jak i krycie są zupełnie inne. No i C1 był idealnie matowy, aż za bardzo, a ten trochę rozświetla. W sztucznym świetle jest idealny dla mnie, dopiero w dziennym widać, że jest żółtawy i to mnie trochę martwi.. bo stopień jasności jest jak najbardziej w porządku. Zastanawiam się czy by go jakoś delikatnie nie wymieszać z wybitnie chłodnym, ale beżowym NYXem. Ciekawe co by z tego wyszło
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:19   #207
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Daria jestem ciekawa Twojej opnii na moj (wyzej opisan)0 dylemat.
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:27   #208
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

nt potęgowania różowego odcienia cery? ja sama jestem różowa i w różowych (kryjących) czuję się dobrze nie jak piggy w beżowych też dobrze, ale chłodnych, a w wybitnie żółtych - jak niedorobiony chińczyk
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 07:37   #209
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 450
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Cieszę się i mam nadzieję, że Ci podpasuje A zamówiłaś sobie darmowe próbki? W wątku o EDM w pierwszym poście jest wszystko pięknie opisane
Trochę się to zamówienie opóźni u mnie, ale na pewno je złożę . I chyba zaszaleję i zamówię 2 mini zestawy + próbki . Wtedy upcham tam wszystko, co mi potrzebne. Tylko trochę się boję. Pierwszy raz widzę tyle jasnych odcieni do wyboru. Czy te najjaśniejsze mogą być za jasne? To fakt, że jeszcze żaden z kosmetyków jakie znalazłam nie był u mnie wystarczająco jasny. Ale te najjaśniejsze minerały.. Czy one są naprawdę takie w biel wpadające? Mocno to się odznacza? Czy może na skórze są raczej transparentne?
02eba319b6a88f5cf3646afc45676ed72e415e48_5eab58a6545cb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:05   #210
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam! Chciałam kupić róż Bourjois na allegro.Niestety nie wiem jaki odcień.Czy któraś "zima"ma sprawdzony na sobie numerek?Bardzo prosze o pomoc
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.