Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-07, 18:09   #2821
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Znalazłam fajną promocję, jak ktoś lubi Murad klik kupując dowolny kosmetyk, dostajemy zestaw gratis, wysyłka w tym sklepie gratis. Można kupić żel za 3F Kliknęłam, ale jeszcze nie mam potwierdzenia, mam nadzieję, że się jeszcze załapałam

Edit: minimalne zamówienie 20F! niestety niefajna promocja

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2012-04-07 o 18:50
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:25   #2822
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Kupiłam jednak puder BB ten sam co Ty, przy okazji konsultantka BB zrobiła mi makijaż, obdarowała sporą ilością próbek pielęgnacji BB i na sam koniec wręczyła zaproszenie na kolejny makijaż

również mówiła o tym że korektor powinien być z tym samym odcieniu.

Tak że ja polecam p. Justynę w SCC
super! mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z pudru prasowanego BB.
Zaaplikowany trochę grubszą warstwą (grubszym, zbitym pędzlem Hakuro -H55) bardzo długo utrzymuje mi ładny mat na twarzy.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Po Twojej recenzji zgrzeszyłam... i nie zastanawiając się długo pojechałam zakupić ten puder Szukałam czegoś co zastąpi Meteoryty "w podróży"... Po zaaplikowaniu go na buzi - przepadłam Dziękuję Milko

P.S. Wesołych Świąt Dziewczynki
cieszę się, że Ci się podoba
ja mam go dzisiaj od rana na buźce

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak stosuję korektor w odcieniu skóry, ciemniejszy, to nawet jak mi sińce trochę spod niego przebijają, i tak wygląda o niebo lepiej niż ten jasny.

Drugi problem polega na tym, że pod oczy ładują jaśniejsze korektory KRYJĄCE właśnie.
Odnośnie korektorów po oczy, ja rozróżniam trzy wersje:
kamuflaż - i tym powinnam zakrywać cienie/sińce pod oczami (u mnie sprawdza się różowy)
korektor pod oczy - powinnam mieć w swoim odcieniu
rozświetlacz pod oczy - o ton jaśniejszy

Mam jednak takie same doświadczenia jak Solciuchna - jak stosuję korektor (bez kamuflażu) w odcieniu skóry to i tak lepiej to wygląda, nawet gdy sińce troche przebijają.

Być może to jest kwestia odcienia skóry, albo rodzaju makijażu

Wydaje mi się, że przy podkładzie mocno kryjącym w typie DW lepiej by wyglądało, gdybym na korektor nałożyła jaśniejszy o ton rozświetlacz pod oczy (tak zresztą robię).
Natomiast, gdy używam delikatnych i mało kryjących podkładów (na co dzień) to o wiele lepiej sprawdza sie korektor w odcieniu skóry.
ot, taka moja refleksja
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:25   #2823
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Życzę wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:30   #2824
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dzięki Dziewczęta za życzenia!

I ode mnie również wszystkiego najlepszego! Dla tych co obchodzą i co nie obchodzą!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 19:29   #2825
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Wesołych
Orientujecie się może w cenach 3 kroków Clinique w Sephorze? Chodzi mi o te zestawy "startowe", bo w Douglasie babka powiedziała, że cena to 33 zł. Z góry dziękuję
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 23:39   #2826
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez aneczka240 Pokaż wiadomość
Wesołych
Orientujecie się może w cenach 3 kroków Clinique w Sephorze? Chodzi mi o te zestawy "startowe", bo w Douglasie babka powiedziała, że cena to 33 zł. Z góry dziękuję
W Sephorze nie ma tych zestawów.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 00:05   #2827
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Zdrowych, pogodnych Świąt Kochane
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 00:08   #2828
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Znalazłam fajną promocję, jak ktoś lubi Murad klik kupując dowolny kosmetyk, dostajemy zestaw gratis, wysyłka w tym sklepie gratis. Można kupić żel za 3F Kliknęłam, ale jeszcze nie mam potwierdzenia, mam nadzieję, że się jeszcze załapałam

Edit: minimalne zamówienie 20F! niestety niefajna promocja
Ja zamówiłam za 3F i gratis się dodał
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 08:40   #2829
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
W Sephorze nie ma tych zestawów.
Dzięki To jednak skorzystam ze zniżki do Douglasa
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 12:59   #2830
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam za 3F i gratis się dodał
no właśnie niektórym się jednak dodawał, mnie się dodał ale podliczyli za niego 16funtów teraz już się w ogóle nie dodaje
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 17:23   #2831
nikaczekolada
Rozeznanie
 
Avatar nikaczekolada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 872
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
W Sephorze nie ma tych zestawów.
ja w sephorze kupiłam sobie zestaw 200 ml płynu złuszczającego + po 15 ml żelu do mycia oraz lotionu za 62 zł.
Kupiłam właśnie taki zestaw, bo po próbce widziałam, że właśnie płyn złuszczający jest najmniej wydajny a najbardziej wydajny jest lotion, który starczał mi średnio na 6 aplikacji (próbka 2ml w kapsułce) , kiedy płyn złuszczający na max. 2-3 użycia (ta sama pojemność).

Ten zestaw kupiłam 15 lutego (czyli używam dokładnie 53 dzień) i płynu mam jeszcze ponad pół opakowania co za tym idzie.. wystarczy na około 3,5 - 4 miesiące.
Jest bardzo wydajny i wolę kupić jedną buteleczkę 200 ml za 62 zł z gratisami, które śmigają na allegro po ok. 10 zł za sztukę i używać codziennie przez 4 miesiące niż kupować co miesiąc jeden płyn w drogerii za 20 zł, który i tak nie działa dobrze na moją skórę.

Udało mi się też wylicytować na allegro mydełka w kostce (3x50g + mydelniczka) łącznie z przesyłką za 50 zł ... przyznam szczerze, że mydełko w kostce różni się od żelu, bo po żelu skóra jest taka śliska jak opłuczemy wodą a po mydełku taka tempa, czego nie lubię , ale właściwości mydła są te same a cena duużo niższa
Mam nadzieję, że coś pomogłam
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
__________________
Bardzo proszę o głosy na moją kosmetyczkę
https://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossmanniaczki/view-09.php?pid=332907

nikaczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 19:16   #2832
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Skorzystałam wczoraj z kuponu 20% z FB do Douglasa, czy mogłabym jeszcze wykorzystać kupon z konta brata? Jak myślicie?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 19:24   #2833
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez nikaczekolada Pokaż wiadomość
ja w sephorze kupiłam sobie zestaw 200 ml płynu złuszczającego + po 15 ml żelu do mycia oraz lotionu za 62 zł.
Kupiłam właśnie taki zestaw, bo po próbce widziałam, że właśnie płyn złuszczający jest najmniej wydajny a najbardziej wydajny jest lotion, który starczał mi średnio na 6 aplikacji (próbka 2ml w kapsułce) , kiedy płyn złuszczający na max. 2-3 użycia (ta sama pojemność).

Ten zestaw kupiłam 15 lutego (czyli używam dokładnie 53 dzień) i płynu mam jeszcze ponad pół opakowania co za tym idzie.. wystarczy na około 3,5 - 4 miesiące.
Jest bardzo wydajny i wolę kupić jedną buteleczkę 200 ml za 62 zł z gratisami, które śmigają na allegro po ok. 10 zł za sztukę i używać codziennie przez 4 miesiące niż kupować co miesiąc jeden płyn w drogerii za 20 zł, który i tak nie działa dobrze na moją skórę.

Udało mi się też wylicytować na allegro mydełka w kostce (3x50g + mydelniczka) łącznie z przesyłką za 50 zł ... przyznam szczerze, że mydełko w kostce różni się od żelu, bo po żelu skóra jest taka śliska jak opłuczemy wodą a po mydełku taka tempa, czego nie lubię , ale właściwości mydła są te same a cena duużo niższa
Mam nadzieję, że coś pomogłam
Pozdrawiam i Wesołych Świąt
Dzięki
To ten zestaw masz pewnie http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000041634.html
Chyba kupię najpierw ten mały set za 33 zł z Douglasa i będę testować
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-08, 20:27   #2834
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Skorzystałam wczoraj z kuponu 20% z FB do Douglasa, czy mogłabym jeszcze wykorzystać kupon z konta brata? Jak myślicie?
jak masz zapisany na pilpicie kupon, to wydrukuj go sobie kilka razy, tz tyle ile potrzebujesz i korzystaj. Każdy kupon ma ten sam kod
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 07:38   #2835
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dzięki! Czyli można wielokrotnie...Te 20% to dla mnie prawdziwa gratka, bo ja stale robię zakupy w D.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 07:49   #2836
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Mówicie o kuponie -20% na wyłącznościowe marki...? Bo tylko taki widzę na fb Douglasa?
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 07:55   #2837
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Tak, ten
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:50   #2838
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez nikaczekolada Pokaż wiadomość
ja w sephorze kupiłam sobie zestaw 200 ml płynu złuszczającego + po 15 ml żelu do mycia oraz lotionu za 62 zł.
Kupiłam właśnie taki zestaw, bo po próbce widziałam, że właśnie płyn złuszczający jest najmniej wydajny a najbardziej wydajny jest lotion, który starczał mi średnio na 6 aplikacji (próbka 2ml w kapsułce) , kiedy płyn złuszczający na max. 2-3 użycia (ta sama pojemność).
(...)
Ale w Douglasie jest taki zestawik miniatur po 15 ml za 33 zł z kosmetyczką. Ja go sobie wzięłam, i ten o którym Ty piszesz też. Te miniaturki są fajne w podróży, bardzo praktyczne, poza tym dobre dla kogoś, kto chce po raz pierwszy przetestować A te zestawy po 62 zł są też w Douglasie
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 08:54   #2839
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
super! mam nadzieję, że będziesz zadowolona.
Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z pudru prasowanego BB.
Zaaplikowany trochę grubszą warstwą (grubszym, zbitym pędzlem Hakuro -H55) bardzo długo utrzymuje mi ładny mat na twarzy.


cieszę się, że Ci się podoba
ja mam go dzisiaj od rana na buźce


Odnośnie korektorów po oczy, ja rozróżniam trzy wersje:
kamuflaż - i tym powinnam zakrywać cienie/sińce pod oczami (u mnie sprawdza się różowy)
korektor pod oczy - powinnam mieć w swoim odcieniu
rozświetlacz pod oczy - o ton jaśniejszy

Mam jednak takie same doświadczenia jak Solciuchna - jak stosuję korektor (bez kamuflażu) w odcieniu skóry to i tak lepiej to wygląda, nawet gdy sińce troche przebijają.

Być może to jest kwestia odcienia skóry, albo rodzaju makijażu

Wydaje mi się, że przy podkładzie mocno kryjącym w typie DW lepiej by wyglądało, gdybym na korektor nałożyła jaśniejszy o ton rozświetlacz pod oczy (tak zresztą robię).
Natomiast, gdy używam delikatnych i mało kryjących podkładów (na co dzień) to o wiele lepiej sprawdza sie korektor w odcieniu skóry.
ot, taka moja refleksja


A ja polecam ten korektor

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...or.html&next=1

Szukałam czegoś bo byłam rozczarowana YSL i w Sephorze konsultantka poleciła mi to cudo. Lepiej kryje i jest tańszy - nie robi przy tym skorupy. Ponieważ jestem bladzioch pierwszy raz kupiłam go w najjaśniejszym kolorze. Jak chciałam kupić po raz drugi był akurat tylko jeden odcień - w tonacji różowej - bałam się, że za różowej, ale przetestowałam i okazało się, że jest lepszy. Od tamtej pory kupuję korektor ARTDECO No.1, bo lepiej pasuje

Potem gdzieś przeczytałam, że Polki właśnie powinny wybierać takie tonacje różowe bo większość z nas ma sporo różowego/czerwonego pigmentu w skórze. W moim przypadku akurat się to sprawdza i korektor w delikatnie różowym zabarwieniu lepiej wygląda i lepiej kryje pod oczami. Korektor w żółtej tonacji sprawia, że wyglądam jak panda- tyle, że zamiast ciemnych cieni mam takie białe placki pod oczami

Ten różowy wygląda za to bardzo naturalnie i ładnie stapia się ze skórą

Proponuję przetestować przy okazji w Sephorze - pod jedno oko w różowym tonie korektor, a pod drugi w innej. Może akurat...
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 09:45   #2840
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ten korektor z Artdeco (a raczej rozświetlacz) nie dawał rady... jest półprzezroczysty. Był okej, ale szału nie robił, na pewno więcej go nie kupię. Sto razy lepsza jest HR Magic.
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 10:08   #2841
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez madziuchna78 Pokaż wiadomość
A ja polecam ten korektor

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...or.html&next=1

Szukałam czegoś bo byłam rozczarowana YSL i w Sephorze konsultantka poleciła mi to cudo. Lepiej kryje i jest tańszy - nie robi przy tym skorupy. Ponieważ jestem bladzioch pierwszy raz kupiłam go w najjaśniejszym kolorze. Jak chciałam kupić po raz drugi był akurat tylko jeden odcień - w tonacji różowej - bałam się, że za różowej, ale przetestowałam i okazało się, że jest lepszy. Od tamtej pory kupuję korektor ARTDECO No.1, bo lepiej pasuje

Potem gdzieś przeczytałam, że Polki właśnie powinny wybierać takie tonacje różowe bo większość z nas ma sporo różowego/czerwonego pigmentu w skórze. W moim przypadku akurat się to sprawdza i korektor w delikatnie różowym zabarwieniu lepiej wygląda i lepiej kryje pod oczami. Korektor w żółtej tonacji sprawia, że wyglądam jak panda- tyle, że zamiast ciemnych cieni mam takie białe placki pod oczami

Ten różowy wygląda za to bardzo naturalnie i ładnie stapia się ze skórą

Proponuję przetestować przy okazji w Sephorze - pod jedno oko w różowym tonie korektor, a pod drugi w innej. Może akurat...
Co do koloru to przynajmniej mi świetnie cienie krył korektor różowo-brzoskwiniowy Benefitu, kolor po prostu idealny (tylko no niestety, wchodzi mi w zmarchy). Patrząc na korektor w opakowaniu może się mieć wrażenie WTF Ale on świetnie niweluje fiolet podkówek pod oczami. Żółte korektory pod oczy to jakaś pomyłka Żółty i zielony kolor są na zaczerwienienia, a nie na odcienie niebieskiego czy fioletu, to przecież logiczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg benefits-erase-paste.jpg (19,2 KB, 8 załadowań)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 10:15   #2842
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Co do koloru to przynajmniej mi świetnie cienie krył korektor różowo-brzoskwiniowy Benefitu, kolor po prostu idealny (tylko no niestety, wchodzi mi w zmarchy). Patrząc na korektor w opakowaniu może się mieć wrażenie WTF Ale on świetnie niweluje fiolet podkówek pod oczami. Żółte korektory pod oczy to jakaś pomyłka Żółty i zielony kolor są na zaczerwienienia, a nie na odcienie niebieskiego czy fioletu, to przecież logiczne.
U mnie też ten fajnie się sprawował. Teraz używam YSL i hmm... może zbyt duże miałam oczekiwania?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 13:04   #2843
madziuchna78
Raczkowanie
 
Avatar madziuchna78
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 243
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ten korektor z Artdeco (a raczej rozświetlacz) nie dawał rady... jest półprzezroczysty. Był okej, ale szału nie robił, na pewno więcej go nie kupię. Sto razy lepsza jest HR Magic.
Oooo! To z ciekawości obmacam.

U mnie ARTDECO jest OK, ale ja nie używam podkładu i dużego krycia nie potrzebuję.
madziuchna78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 15:16   #2844
Pogoria88
Raczkowanie
 
Avatar Pogoria88
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 174
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

W Alledrogerii jest 10% rabatu na pędzle Real Techniques, oferta jest ważna do 10.04.
Pogoria88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 15:58   #2845
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny z okolic Bielska - w piątek, 13.04 od 19 do 23 jest w Sferze Noc Zakupów, w Sephorze i Douglasie -20% na cały asortyment.

Edytowane przez Gaggy
Czas edycji: 2012-04-09 o 15:59
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 19:54   #2846
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A ja z korektorów polecam TheBalmu Time Balm. Ma fajną konsystencję i nadaje się zarówno pod oczy jak i na niespodzianki. No i jest wydajny
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:45   #2847
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A ja z korektorów polecam TheBalmu Time Balm. Ma fajną konsystencję i nadaje się zarówno pod oczy jak i na niespodzianki. No i jest wydajny
o ja się właśnie na niego czaję, tylko jeszcze w M. go nie ma. Rzeczywiście ma takie pielęgnacyjne właściwości? Nawilża?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:30   #2848
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o ja się właśnie na niego czaję, tylko jeszcze w M. go nie ma. Rzeczywiście ma takie pielęgnacyjne właściwości? Nawilża?
u mnie w M jest i rzeczywiście bardzo fajny. ja co prawda pod oczy nie kładę nic ale na niespodzianki jest idealny
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:35   #2849
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

-15% na kosmetyki do makijażu w internetowym D. :
http://www.douglas.pl/douglas/index.html
pozdrawiam
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 14:49   #2850
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

A jakies znizki w Sephorze? chociaz 20%?
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.