co mam ze sobą zrobić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 08:26   #31
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

,,,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 7.jpg (21,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 8.jpg (17,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg słonecznik 9.jpg (19,0 KB, 16 załadowań)
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 15:53   #32
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3
Dziekuje wam bardzojestescie kochane.Co do brwi nie lubie sie powtarzc ale powiem jeszcze raz SĄ WYREGULOWANECzekam na dalsze propozycje.Tylko jeszcze nie wiem czy zrobic sobie ta grzywke czy jednak nie??jak myslicie
zdecydowanie stawiam na grzywke jak sama widzisz slicznie wygladasz w grzeweczce. Slicznie dziewczyny dobraly Ci fryzurki Wiec czym predzej smigaj do fryzjera


sciskam i pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:05   #33
cuqiereczeq15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 173
Wink Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Też chcę się zmienić już byłam chyba w każdym salonie fryzjerskim w moim mieście i nic mam okrągłą buzię i okropne pulika jednym zdaniem pyzate no i fryzjerka mi radziła grzywkę prostą wiec sie zgodziłam ale po tym wyglądałam na starszą i bardziej okrągłą miałam twarz i nie wiem co mam teraz zrobić boję sie ze jak pójde do następnego to mi powie zeby tylko zarobić pieniądze.Nie lubię chodzić do fryzjera bo nie umieją doradzić wszysckim tylko chodzi o kasę a nie o dobro klienta mogli by doradzić jak powinnam się czesać zeby nie mieć takiej bardzo pyzatej twarzy sama już nie wiem ... pomocy
__________________
Szczęście jest chwilą.?
cuqiereczeq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:23   #34
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Drogi cuqiereczeq15 nie wiem co mam Ci doradzic gdyz nie wiem jak wygladasz.Na poczatek radze zalozyc watek tak jak ja i wkleic tam swoje zdjecie.Ja tez na poczatku myslalam ze nic sie ze mna nie da zrobic, a tu widzisz ile propozycji dzieki tym wspanialym wizazankom dowiedzialam sie jak mam sie obciac, w jakich kolorach mi dobrze i jaki makijaz robic.One sa naprawde kochanepoprawily mi humorJesli chodzi o fryzjera wiem ze ciezko o dobrego i ja sama nie wiem czy trafie wlasnie na takiego, ale zaryzykuje wkoncu raz sie zyje,a ze soba biore niektore propozycje moze wspolnie z fryzjerem cos wokombinujemy.Radze Tobie tak samo.I glowa do gory
pzdr

Zapomnialabym dzieki dziewczyny za te wszystkie propozycje fryzur.Sa super
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 17:21   #35
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a
Czy te zdjecia sa ja po wydepilowaniu brwi??Jesli tak to ja bym wyskubala je bardziej tak jak zrobila to EUFEMIA
co do fryzurek EUFEMIA JESTES BOSKA!sliczne zrobilas te metamorfozy wszystkie sa swietne!!

pzdr
Dziekuje bardzo
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 17:15   #36
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

dziekuje pestko, agabi1 i eufemio za te fryzury sa naprawde swietne
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 07:00   #37
cuqiereczeq15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 173
Question Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Dobra wstawie fotki , ale nie wiem kiedy bo robiłam sobie nowę no ale ja jestem okropna i nap[ewno się nie da nic ze mną zrobić bo mam okrągłą twarz niestety
__________________
Szczęście jest chwilą.?
cuqiereczeq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 08:41   #38
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Droga koleżanko Słonecznik

Po pierwsze: pokazuj nam brwi jeżeli nie wyglądają one tak, jak na przeróbce zrobionej przez Eufemię, to zasuwaj do kosmetyczki i to już
Po drugie: STANOWCZO odradzam Ci wszelkie grzywki zakrywające czoło. Delikatna na bok, mniej więcej sięgająca czubka nosa - tak, ale NIE na czoło. I koniecznie zapuść włoski, wysokim dziewczynom nieładnie jest w krótkich (tzn. wysokim i chudym - ja mam 50 kg i 174cm wzrostu i wiem, że w krótszych włosach wyglądam jak zapałka, toteż aktualnie zapuszczam). Poza tym, znam jedną dość wysoką dziewczynę (myślę, że wyższą niż Ty), która ma włosy do brody i krótką, prostą grzywkę. Ehh... wygląda po prostu źle. A pierwsza - długa fryzurka wklejona przez Eufemię wydobywa całe Twoje piękno
Po trzecie: prawdopodobnie powinnaś wybrac się do dermatologa. Co prawda ja jestem do dermatologów nastawiona baaaardzo negatywnie (zdarzyło się, że mi babka zniszczyła całkiem cerę, kurowałam się latami, w końcu "jakoś" wyglądam, ale nadal coś mi wyskoczy). Bardziej polecałabym dobrą kosmetyczkę, kwasy (pod jej okiem), oczyszczanie twarzy i dobór odpowiednich kremów (poproś o to kosmetyczkę lub panią w aptece - myślę, że nie powinnaś ryzykować używania kremów z drogerii, mimo wszystko apteczne się najlepiej sprawdzają). Nie wiem, w jaki sposób myjesz/oczyszczasz twarz. Ja do niedawna robiłam to najzwyklejszą wodą z najzwyklejszym mydłem. Zastanawiałam się, czemu mi się przesusza skóra i dodatkowo wyskakują pryszcze. Polecam Ci gorąco płyn micelarny z Vichy. Rano i wieczorem nasączonym wacikiem przemywasz dokładnie twarz, aż wacik będzie czysty (nie wiem, jak dziewczyny, ale ja przed tym i po nie myję twarzy żadnym żelem, mydłem itd. mydłem myję raz na 2-3 dni podczas kąpieli bądź peelingu). Aha, i odradzam również przy Twojej cerze używania kremów, kosmetyków matujących - one dodatkowo "prowokują" cerę do powstawania pryszczy. Dobry krem nawilżający (tutaj również polecam Vichy, zerknij sobie na KWC), postaraj się, aby w składzie nie było składnika: Caprylic/Capric Trigliceryde - bardzo zapycha. Się opisałam ale jak sobie coś przypomnę, to dopiszę, a w razie pytań zapraszam na PW
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 15:24   #39
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez cuqiereczeq15
Dobra wstawie fotki , ale nie wiem kiedy bo robiłam sobie nowę no ale ja jestem okropna i nap[ewno się nie da nic ze mną zrobić bo mam okrągłą twarz niestety
cukiereczeq15 wstawiaj zdjecie czym predzej jesli chcesz cos zmienic bo bez fotki trudno cos doradzic Na pewno jestes ladna dziewczyna tylko trzeba podkreslic to


pzdr

p.s ja tez mam okraglam twarz
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 15:37   #40
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez cuqiereczeq15
Dobra wstawie fotki , ale nie wiem kiedy bo robiłam sobie nowę no ale ja jestem okropna i nap[ewno się nie da nic ze mną zrobić bo mam okrągłą twarz niestety
Cuqiereczku na pewno nie jestes okropna jak juz tu ktos zacytowal W każdej z nas drzemie prawdziwe pięknoJa staram sie wlasnie je w sobie znalezc .Tobie tez radze i zachecam do zalozenia wlasnego watku oraz wklejenia tam zdjecia, a wszystkie dobre wizazanki beda staraly Ci pomoc(tak jak mi)
pzdr
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 16:09   #41
Eskarino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 46
Wyślij wiadomość przez ICQ do Eskarino
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Słonecznik3

Moim zdaniem nie skubalabym az tak brwi jak Ci dziewczeta doradzaja- zniszczysz caly ich urok. Odrobine od dolu i ciut u gory by je wyrownac i podniesc troszke.
Jesli chodzi o fryzure to zdecydowanie dlugie wlosy bez prostych grzywek. Jesli grzywka to taka w okolice brody i na bok
A co do makijazu to podkreslaj na ciemno oczy- genialnie moim zdaniem bedziesz wygladac bo masz je naprawde sliczne
CZekam na kolejne Twoje zdjecia :0 Pozdrawiam

cuqiereczeq15
Wklejaj te zdjecia. Ja ponoc tez mam duze pyski (ale je lubie bardzo) wiec albo sama ci cos wymysle albo moze sama skorzystam z propozycji dziewczyn
Eskarino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-09, 16:34   #42
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Eskarino
Słonecznik3

A co do makijazu to podkreslaj na ciemno oczy- genialnie moim zdaniem bedziesz wygladac bo masz je naprawde sliczne
Jeszcze nikt, nigdy nie powiedzial mi, ze mam ladne oczy.Dzieki wam dziewczyny ze umiecie ze mnie wydobyc to co najlepsze
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:00   #43
cuqiereczeq15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 173
Smile Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a
cukiereczeq15 wstawiaj zdjecie czym predzej jesli chcesz cos zmienic bo bez fotki trudno cos doradzic Na pewno jestes ladna dziewczyna tylko trzeba podkreslic to


pzdr

p.s ja tez mam okraglam twarz
wstawie fotki ale najpierw musi moj szwagier wziąć kamerkę ode mnie z domku .No chciałbym się wreszcie poczuć że jestem ładna mam zaledwie 15 lat a uważam się za okropną wstrętną dziewczynę ehh... pozdrawiam
__________________
Szczęście jest chwilą.?
cuqiereczeq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:03   #44
cuqiereczeq15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 173
Smile Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3
Cuqiereczku na pewno nie jestes okropna jak juz tu ktos zacytowal W każdej z nas drzemie prawdziwe pięknoJa staram sie wlasnie je w sobie znalezc .Tobie tez radze i zachecam do zalozenia wlasnego watku oraz wklejenia tam zdjecia, a wszystkie dobre wizazanki beda staraly Ci pomoc(tak jak mi)
pzdr
''W każdej z nas'' no we mnie nie wiem bo ja się nie czuję łądna no ale jak ty pokazałaś swoję zdjęcie jak wyglądasz i wiele osób ci doradzało że masz tak się uczesać itd. To myślę że zemną też można coś zrobić
__________________
Szczęście jest chwilą.?
cuqiereczeq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:05   #45
cuqiereczeq15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 173
Smile Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

cuqiereczeq15
Wklejaj te zdjecia. Ja ponoc tez mam duze pyski (ale je lubie bardzo) wiec albo sama ci cos wymysle albo moze sama skorzystam z propozycji dziewczyn [/quote]

No cieszę się ze tyle osób chcę mi pomóc wkleję zdjęcia ale naprawdę nie wiem kiedy bo to nie ode mnie zależy
__________________
Szczęście jest chwilą.?
cuqiereczeq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:26   #46
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

...
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:32   #47
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

cd

Edytowane przez Eufemia
Czas edycji: 2006-06-10 o 11:05
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 10:55   #48
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Eufemio jestes boska Jestem niezmiernie wdzieczna, bardzo mi sie podobaja te fotkita 3 wyszla bomba ciekawe czy jak pojde do fryzjera to mi zrobi taka.Dziekuje jeszcze raz bardzo: cmok:
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 11:08   #49
Eufemia
Rozeznanie
 
Avatar Eufemia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 529
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Nie ma za co
Eufemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 12:09   #50
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

EUFEMIA!! Jestes naprawde wspaniala Twoje metamorfozy wygladaja znakomicie!! a Ty Sloneczniku wygladasz cudownie w praktycznie kazdej fryzurce


pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:10   #51
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez cuqiereczeq15
wstawie fotki ale najpierw musi moj szwagier wziąć kamerkę ode mnie z domku .No chciałbym się wreszcie poczuć że jestem ładna mam zaledwie 15 lat a uważam się za okropną wstrętną dziewczynę ehh... pozdrawiam
Napewno nie jest tak jak piszesz Bo w kazdej nas jest piekno Czekam na fotki i goraco sciskam


pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:50   #52
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Natalia ma racje cuqiereczeq15.Napewno nie jest tak jak myslisz
Wszyscy z niecierpliwoscia czekamy na fotki
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 13:06   #53
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Dziewczynko wyreguluj sobie brwi Co do włosów to noś rozpuszczone. Bardzo pasuje Ci grzywka, więc warto w nią zainwestowac Najlepiej wyglądasz chyba w jasnych włosach (ale nie za jasnych), więc może jakieś delikatne (ale to naprawde delikatne) pasemka?
Jeśli chodzi o trądzikową cerę, to musisz sama dobrać preparaty do niej odpowiednie. Najlepiej pisaj do firm meile z prośbą o próbki, wtedy będziesz miała możliwość przetestowania wielu kremów i z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:31   #54
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Behemoth666
Dziewczynko wyreguluj sobie brwi
Wczesniej juz to pisalam ale nikt na to chyba nie zwrocil uwagi.Pisalam, ze sa wyregulowane Tylko nie moge dac zdjecia bo chwilowo nie posiadam aparatu cyfrowego
Powiedzcie w ktorej waszy zdaniem wygladam najlepiej z przerobionych fryzurek??
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:56   #55
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3
Powiedzcie w ktorej waszy zdaniem wygladam najlepiej z przerobionych fryzurek??
Mi się najbardziej podobasz w tych. (Ale zaznaczam, że chodzi mi o kształt, nie kolor.)
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:35   #56
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

tak zdecydowanie wyieraj z tych trzech...grzywka koniecznie na bok, nie prosta. pozostan przy swoim kolorze wlowow. nie rob pasemek bo do takich ciemnych wlosow nie beda one wygladac naturalnie. wecieniuj wloski. jakis delikatny makijaz. oczka mozesz podkreslac jasnym pudrowym rozem(ze wzgledu na Twój wiek jasne cienie dajace naturalny efekt) delikatny blyszczyk i fluid ale matyjacy by nie swiecila ci sie skora. na pryszcze polecam benzacne. tani a naprawde swietny. wysusza i likwiduje istniejace syfki a takze zapobiega nowym. jestes naprawde ladna dziewczyna, ale po prostu musisz znalezc swoja prawdziwa twarz. 3maj sie cieplutko! papa
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 22:41   #57
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Sloneczniku we wszystkich fryzurkach wygladasz baaaardzo fajnie naprawde!! ale w tej (patrz link ) po prostu sie zakochalam(kolor+ciecie) cudownie wygladasz Poza tym mysle, ze korzystniej wygladasz w dluzszych wloskach.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1149969322


goraco sciskam i pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 08:50   #58
cuqiereczeq15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 173
Smile Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

już sie nie mogę doczekać ale ja będe miała zdjęcie w rozpuszczonych włosach bo w spiętych nie robiłam .


Słonecznik mi się również podobają z tych 3 fotek ale najbardziej ta pierwsza. Mm świetna pozdrawiam cieplutko wszystkie wizażanki
__________________
Szczęście jest chwilą.?
cuqiereczeq15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:15   #59
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Dzieki wam juz sie nie moge doczekac swojej wizyty u fryzjera
caluski dla wszystkich wizazanek
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 12:51   #60
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Cytat:
Napisane przez Słonecznik3
Dzieki wam juz sie nie moge doczekac swojej wizyty u fryzjera
caluski dla wszystkich wizazanek

w takim razie z niecpierpliowoscia czekamy na fotki

pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.