Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 08:40   #3121
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Paulina !!!!!
chyba pierwszy raz widzę na YT laskę, która nie nadużywa YYYYYYYYYYYyyyyyyyyyyyyyy yyyyy
no miło się słucha i ogląda
No ładnie dziękuję
Ale nagralam jeden film który ma na początku yyyyy aż mój naczelny hejter (tż) zaczął mnie wyśmiewać i od polowy jest bez yyyy
wynika to z tego ze pierwszy raz napisałam w punktach co mam powiedzieć i nie chciałam pominąć wiem wiem )
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:42   #3122
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jestem po studiach, o których wszyscy gadają, że nie ma po nich pracy (to oczywiście bzdura). A dostałam kilka miesięcy temu etat, super warunki i pracę po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko domu. W miejscu, o którym wszyscy gadają, że tam to tylko po znajomości. I jestem młodsza o 15 lat niż wynosi średnia wieku w zakładzie

Niby wszystko wskazywałoby na to, że się nie uda.
Ale ja zrobiłam wszystko na co mam wpływ żeby się tam dostać. Przygotowałam się do egzaminów, podejrzałam jak się tam pracuje a na rozmowie byłam pewna siebie, ale uśmiechnięta i wyluzowana. Wcześniej przygotowałam też wypowiedzi na zagadnienia, na które zwracał uwagę jakiś specjalista od HR w telewizji śniadaniowej

- dlaczego chcesz u nich pracować
- co cię wyróżnia od innych pracowników
- co możesz wnieść do zespołu

Poza tym mogą zapytać o inne pierduty z cyklu - jak radzisz sobie ze stresem. Najważniejsze to wymyślić coś trafionego w odpowiedzi na powyższe myślniki.

Ja naprawdę kocham tę branżę i myślę, że komisja mi uwierzyła. Ograłam 30 innych kandydatów i do dziś czasem nie mogę uwierzyć

Co ważne - na to stanowisko startowałam już 4 lata temu. Wtedy się nie udało, ale się nie załamałam. Tłumaczę sobie, że musiał nadejść właściwy moment. Skończyłam studia, urodziłam dziecko, nabrałam więcej doświadczenia w branży. Tak po prostu miało być.

Jak uwierzysz w siebie, znajdziesz swoje mocne punkty, o których powiesz przekonująco to świat Cię pokocha

Trzymam kciukasy
Ja najbardziej boję się, że nie pamiętam nic ze studiów, że nie będę umiała nic w pracy, że na rozmowie mnie o coś zapytają i wyjdę na kretynkę. Okropnie się boję!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:44   #3123
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja najbardziej boję się, że nie pamiętam nic ze studiów, że nie będę umiała nic w pracy, że na rozmowie mnie o coś zapytają i wyjdę na kretynkę. Okropnie się boję!
Tez tak mam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:44   #3124
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
To to nic Ja niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej musialam grac w kalambury. To byla najbardziej popieprzona rozmowa kwalifikacyjna, na ktorej bylam. Szkoda czasu i nerwow. Zrobilam z siebie pajaca.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:45   #3125
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Olej rycynowy jest bardzo tępy w zmywaniu i najlepiej go używać w kombinacji z innym, łatwiej zmywalnym olejem. Domycie włosów po rycynowym to prawdziwe wyzwanie, pomaga wstępne mycie odżywką.
No właśnie, a poza tym nie lubię zapachu rycynowego.Dlatego wolę kupować droższe oleje. Napisałam o kokosowym, bo to najtańszy z tych co się nadają IMHO.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:47   #3126
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Mam włosy do pasa, daję olej kokosowy ( bo jest to olej w stanie stałym i nie spływa), na to czepek i chodzę przez 2h po mieszkaniu. Olejów jest multum, na wzmocnienie dobrze wpływa rycynowy, ale nie jest zbyt przyjemny w używaniu. Można używać nawet oliwę z oliwek. Zmywam szamponem bez SLS. Jak masz cienkie włosy, to żadne pianki nie pomogą, a jeszcze bardziej obciążą włosy. Wiele pomaga porzucenie suszarki i przejście na schnięcie naturalne. Możesz spróbować grubych wałków, żeby podnieść je trochę od nasady. No i tabletki ze skrzypu i ogólna kontrola stanu zdrowia.
Ja też mam włosy prawie do pasa, ale mam tak straszliwie cienkie, że wygląda jakbym miała ich bardzo mało
Jeszcze na końcach jest ich faktycznie mniej. Jak zaplotę warkocza to tak cienkiego jak palec...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:49   #3127
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Na te laby to tydzień wcześniej dopiero mozna przez infolinie tylko tą 801..
a jest coś wcześniej czy dopiero te majowe w arkadii?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 08:54   #3128
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kuźfa jak biało za oknem
pieknie, ale to nie Boże Narodzenie


dor6 wybór oleju zależy od rodzaju włosa, jak przerzedzone to lepiej faktycznie rycynowy z zółtkiem i cytryną (zależy jaki kolor włosów, rycyna przyciemnia, jak masz ciemne nie ma potrzeby cytryny) ja lubię oleje spożywcze
kokos robi mi na głowie jesień średniowiecza, a to dlatego, że jest olejem wnikającym i mało komu pasuje ( u mnie nie dośc, że siano to jeszcze kolor wymywał ) oleje nie sprawią, ze włosy się podniosą, tu bardziej suszenie głową w dół czy podpinanie włosów w ostatnim etapie suszenia klamerkami

zobacz na produkty nioxin, całkiem niedurne są

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------


zazdro
uwielbiam długie włosy
w moim wieku taka długość nie wyglada już dobrze, a tak mi się zawsze marzyły po pas .. raz w życiu tylko takie miałam i ścięłam do połowy ucha

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

O Magdaleeeeeenooooooo
faktoza beznadziejne serduszko, czemu robią coraz bardziej infantylne te kosmetixy?
Boszzzz, przypomniałam sobie jak kiedyś zrobiłam sobie maseczkę z jajem, którą potem zmyłam za ciepłą wodą Nie da się tego opisać, co później miałam we włosach i jak one śmierdziały (nienawidzę smrodu jajek, po jajecznicy myje talerze 2-3 razy, bo dla mnie śmierdzą, a w domu wszyscy mówią, że nie śmierdzą i że zmyślam).

A ostatnio to wpadłam na pomysł maseczki z bananem: banan+miód+olej kokosowy+oliwa - zblendować. Ale nie chciało mi się brudzić blendera, więc ugniotłam widelcem. Po umyciu włosów, około 30 min wyczesywałam banana z włosów................

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Tez tak mam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:54   #3129
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a jest coś wcześniej czy dopiero te majowe w arkadii?
Na przyszły piątek z rana Dior był
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:55   #3130
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

sprawdziłam, kod na all nie działa "został już użyty do wygenerowania kuponu"
nie korzystałam z kuponów ze 2-3 miesiące
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:55   #3131
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Oddaję kod rabatowy do allegro 20zł zniżki MWZ 50zł, ważne do jutra.
ceADjjwqdBFv
Kod ważny jest do 28.02.2016 r.
¡ Pobierz aplikację mobilną Allegro i zaloguj się
¡ Otwórz w menu aplikacji zakładkę "kupony"
¡ Wprowadź swój kod promocyjny
Kliknij przycisk "odbierz kupon" i ciesz się z zakupów


Jak ktoś korzystał już z tej promo w tym miesiącu to drugi raz nie przejdzie.


Przyszły do mnie zamówione sera bielendy.
To do skóry naczynkowej wczoraj próbowałam- faktycznie zmniejszyło zaczerwienienia, prawie nie widać żadnego rumienia na policzkach.
http://bielendaprofessional.pl/produ...ynka-do-twarzy

Mała fiolka, 15ml, trzeba zuzyć w ciągu 4 miesięcy. W składzie trokserutyna , arnika, kasztanowiec, wit C w postaci glukozydu askorbylu czyli ta droższa, stabilna; olejek cyprysowy, lawendowy, miętowy.
Jest beztłuszczowe, szybko się wchłania, nie zostawia warstwy ale nawilża. Milusie. Prawie nie pachnie.

A ta nowa seria rozjaśniająca ma wit C w formie 3-0-ethyl ascorbic acid, czyli taką samą jak w mezo serum rozjaśniajacym, niektórzy piszą, że ona twarz wypala, no zobaczymy. Mam 13% 2-fazowy koncentrat i dziś będę testować.
To serum do naczynkowej mnie zainteresowalo potem je kupie sobie i mamie, obie naczynkowe jestesmy. Mam do zuzycia jeszcze jedno serum, i olejek. Mialam serum korygujace, i naprawde zdzialalo cuda. Teraz mam maske, tez jest po niej wysyp ale i dzialanie dobre
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 08:56   #3132
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja też mam włosy prawie do pasa, ale mam tak straszliwie cienkie, że wygląda jakbym miała ich bardzo mało
Jeszcze na końcach jest ich faktycznie mniej. Jak zaplotę warkocza to tak cienkiego jak palec...
Jak splotę mocno, to też cieniutki. To normalne przy delikatnych słowiańskich włosach. Jak rozplotę, a były zaplecione lekko wilgotne, to mam taki gąszcz, który trudno opanować. Polecam też papiloty, bo nie niszczą włosów.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-02-27 o 09:06
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 08:57   #3133
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Boszzzz, przypomniałam sobie jak kiedyś zrobiłam sobie maseczkę z jajem, którą potem zmyłam za ciepłą wodą Nie da się tego opisać, co później miałam we włosach i jak one śmierdziały (nienawidzę smrodu jajek, po jajecznicy myje talerze 2-3 razy, bo dla mnie śmierdzą, a w domu wszyscy mówią, że nie śmierdzą i że zmyślam).

A ostatnio to wpadłam na pomysł maseczki z bananem: banan+miód+olej kokosowy+oliwa - zblendować. Ale nie chciało mi się brudzić blendera, więc ugniotłam widelcem. Po umyciu włosów, około 30 min wyczesywałam banana z włosów................

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------



__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:07   #3134
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643269 3]

A dlaczego się czeszesz tylko raz w miesiącu
[/QUOTE]

Bo nie lubię czesać włosów, robię to częściej niż raz w miesiącu, ale się nad tym nie rozwodzę parę ruchów TT albo grzebieniem i już, widocznie niedokładnie to robiłam i mam nauczkę teraz będę szczotkować dokładnie kudełki

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyno. Jak Cię boli przy czesaniu kup sobie szczotkę z dzika i jakiś spray do rozczesywania. Dobrą opcją jest mycie w odżywce do włosów i olejowanie. Staraj się też zaplatać włosy na noc. W ogóle warkocze są bardzo przydatne w tej kwestii, no i bardzo ładne. Jakbym nie czesała tydzień, to przy tej długości czekałoby mnie tylko zgolenie maszynką dredów.
No akurat w tym przypadku był hardkor muszę poświęcać włosom więcej uwagi i troski, bo inaczej naprawdę skończę z dredami
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:10   #3135
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
sub

Sympatyczna z Ciebie kobitka, miło poznać
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:12   #3136
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

W D rabat na bestsellery, czyli na Tresor La Nuit i Acqua Di Gioia

I dodatkowe prezenty, od 250 zł wydane na Lancome 2 miniatury do pielęgnacji, a do Armani przy zakupie zapachu o poj. 50 ml mini maskara eyes to kill.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:13   #3137
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Czasem mam podobny problem, za Chiny ludowe nie chce mi sie wieczorem juz rozczesywać i potem się męczę za każdym razem biorę to za nauczkę i potem się pilnuję, ale potem znów wracam do złych nawyków w sumie nie wiem skąd u mnie czasem taki leń na rozczesywanie
Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedynym dziwakiem, który niechętnie czesze włosy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:23   #3138
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Bo nie lubię czesać włosów, robię to częściej niż raz w miesiącu, ale się nad tym nie rozwodzę parę ruchów TT albo grzebieniem i już, widocznie niedokładnie to robiłam i mam nauczkę teraz będę szczotkować dokładnie kudełki
A spoko, nie chciałam żebyś się czuła atakowana, czy coś
Tak tylko zapytałam, w sumie to nie wiem po co. A wiem, szkoda mi się Ciebie zrobiło
Ja kiedyś miałam jakiś taki nerwowy odruch skręcania takich cieniutkich kosmyków włosów nad karkiem. Jak mi się to czasem zapętliło, to ło matko bosko ! Też się czasem kończyło wycinaniem przy skórze. Na szczęście przeszło mi takie idiotyczne zachowanie

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja najbardziej boję się, że nie pamiętam nic ze studiów, że nie będę umiała nic w pracy, że na rozmowie mnie o coś zapytają i wyjdę na kretynkę. Okropnie się boję!
Spokojnie jak na wojnie. Takie obawy to chyba ma każdy myślący człowiek (a nie jakieś zadufany w sobie głupiec). To zdrowe Oby tylko nie paraliżowało

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Boszzzz, przypomniałam sobie jak kiedyś zrobiłam sobie maseczkę z jajem, którą potem zmyłam za ciepłą wodą Nie da się tego opisać, co później miałam we włosach i jak one śmierdziały (nienawidzę smrodu jajek, po jajecznicy myje talerze 2-3 razy, bo dla mnie śmierdzą, a w domu wszyscy mówią, że nie śmierdzą i że zmyślam).

A ostatnio to wpadłam na pomysł maseczki z bananem: banan+miód+olej kokosowy+oliwa - zblendować. Ale nie chciało mi się brudzić blendera, więc ugniotłam widelcem. Po umyciu włosów, około 30 min wyczesywałam banana z włosów................

Nieźle

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mój mąż najczęściej w weekendy pracuje, gotować nie umie, ale przygotowuje przez cały tydzień śniadania i kolacje. Gdy wstaję, to na stole mam przygotowane śniadanie (bez kawy, bo nie lubię zimnej), a w przedpokoju paczkę z drugim śniadaniem.
Ale fajny To jest urocze. Takie drobne gesty, a zupełnie rozmiękczają serducho.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:25   #3139
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

A ostatnio to wpadłam na pomysł maseczki z bananem: banan+miód+olej kokosowy+oliwa - zblendować. Ale nie chciało mi się brudzić blendera, więc ugniotłam widelcem. Po umyciu włosów, około 30 min wyczesywałam banana z włosów................


Ja kiedyś robiłam maskę z awokado+ coś tam jeszcze, nie pamiętam teraz - ile się namęczyłam, żeby je wyczesać to głowa mała od tamtej pory mam uraz do tego owocu i go nie używam ani w kuchni, ani tym bardziej w pielęgnacji


[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643766 8]A spoko, nie chciałam żebyś się czuła atakowana, czy coś
Tak tylko zapytałam, w sumie to nie wiem po co. A wiem, szkoda mi się Ciebie zrobiło
Ja kiedyś miałam jakiś taki nerwowy odruch skręcania takich cieniutkich kosmyków włosów nad karkiem. Jak mi się to czasem zapętliło, to ło matko bosko ! Też się czasem kończyło wycinaniem przy skórze. Na szczęście przeszło mi takie idiotyczne zachowanie [/QUOTE]

No właśnie ja też tak czasami mam,że siedzę i owijam pasmo włosów wokół palca a później jest problem z czesaniem
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 09:34   #3140
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643749 8]sub

Sympatyczna z Ciebie kobitka, miło poznać [/QUOTE]


Bardzo dziękuję
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:40   #3141
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Co tu się dzieje 14 stron do nadrobienia Zaczęłam pilnie ale przy 6 odpuściłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:40   #3142
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam z rana

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:42   #3143
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W D rabat na bestsellery, czyli na Tresor La Nuit i Acqua Di Gioia

I dodatkowe prezenty, od 250 zł wydane na Lancome 2 miniatury do pielęgnacji, a do Armani przy zakupie zapachu o poj. 50 ml mini maskara eyes to kill.
No nie, Tresor La Nuit przeceniony, a dopiero go dostałam, mógł TŻ poczekać te 3 dni i kupić mi ze zniżką, a różnicę przeznaczyć na coś innego

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś robiłam maskę z awokado+ coś tam jeszcze, nie pamiętam teraz - ile się namęczyłam, żeby je wyczesać to głowa mała od tamtej pory mam uraz do tego owocu i go nie używam ani w kuchni, ani tym bardziej w pielęgnacji




No właśnie ja też tak czasami mam,że siedzę i owijam pasmo włosów wokół palca a później jest problem z czesaniem
Ja awokado kocham, ale jakbym miała użyć do włosów, to teraz na pewno bym zblendowała i może przez sitko jeszcze przetarła, żeby we włosach nic nie zostało
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:45   #3144
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No nie, Tresor La Nuit przeceniony, a dopiero go dostałam, mógł TŻ poczekać te 3 dni i kupić mi ze zniżką, a różnicę przeznaczyć na coś innego

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Ja awokado kocham, ale jakbym miała użyć do włosów, to teraz na pewno bym zblendowała i może przez sitko jeszcze przetarła, żeby we włosach nic nie zostało
Ja mam włosy do pasa i cienkie..
Awokado to takie juz prawie przejrzale sie nadaje ale nie na cale włosy! Bo wymyć to nie ma lekko
I jak olej to tez nie na cale włosy
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:46   #3145
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Mam na ryjku nowego Chanela les beige i szczerze wstydzę się że wyszłam w tym z domu
Masakrycznie włazi w pory, potestuje jeszcze inny sposób aplikacji itp bo Chojna próbkę dostałam, ale jak na razie jestem na nie.

Plus to oczywiście kolor 10 bardzo mi odpowiada.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:48   #3146
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

witam się z rana wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej czuje się jak zwłoki
nadrobiłam wątek ale zapomnialam o czym było zapamietałam tylko historię o jajku we włosach też się tak kiedyś załatwiłam i od tego czasu nie robię już żadnych naturalnych masek moim włosom
miłego dnia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 09:55   #3147
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643766 8]



Ale fajny To jest urocze. Takie drobne gesty, a zupełnie rozmiękczają serducho.[/QUOTE]

Właśnie tak, dlatego wybaczam mu jego - według mnie zupełnie niepojętą - niechęć do Sephory (na marginesie - jest alergikiem, dlatego nie wchodzi do "zapachowych" sklepów).

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Zapodałam dziś na twarz - wyciągniety z otchani mych zasobów - podkład Clarins Skin Illusion oraz wziętą przez pomyłkę bazę Givenchy. Na razie jest ok. Kolor się ładnie zgrał z resztą mej cielesności, twarz gładka, nic nigdzie nie wchodzi. No cud, miód i orzeszki. Zobaczę jak długo.

Wczoraj zapodałam sobie z kolei dodatek do brokuła, czyli białą glamglow. No jest moc. Na szczęście tylko kinol i jego najbliższe okolice wymagają "szczotkowania"
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:03   #3148
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej czuje się jak zwłoki
Olej system i wracaj do wyrka. Kto Ci zabroni ?

A Marta gdzie ? Pewnie ujeżdża odkurzacz
Też powinnam, a chce mi się tak bardzo jak mi się nie chce.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Zapodałam dziś na twarz - wyciągniety z otchani mych zasobów - podkład Clarins Skin Illusion oraz wziętą przez pomyłkę bazę Givenchy. Na razie jest ok. Kolor się ładnie zgrał z resztą mej cielesności, twarz gładka, nic nigdzie nie wchodzi. No cud, miód i orzeszki. Zobaczę jak długo.
Nie chcę siać paniki ale słyszałam, że podkłady Clarinsa lubią się utleniać.

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Wczoraj zapodałam sobie z kolei dodatek do brokuła, czyli białą glamglow. No jest moc. Na szczęście tylko kinol i jego najbliższe okolice wymagają "szczotkowania"
Mi podpasowała to nawa - pomarańczowa. Tzn. fajnie wygładza i lekko napina skórę, ale tak poza tym to nic specjalnego nie widzę po niej.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:03   #3149
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643954 3]Olej system i wracaj do wyrka. Kto Ci zabroni ?

A Marta gdzie ? Pewnie ujeżdża odkurzacz
Też powinnam, a chce mi się tak bardzo jak mi się nie chce.[/QUOTE]

taki jest plan

u mnie dzisiaj mąż ujeżdza odkurzacz i gotuje chorej żonie rosołek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:05   #3150
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Zapodałam dziś na twarz - wyciągniety z otchani mych zasobów - podkład Clarins Skin Illusion oraz wziętą przez pomyłkę bazę Givenchy. Na razie jest ok. Kolor się ładnie zgrał z resztą mej cielesności, twarz gładka, nic nigdzie nie wchodzi. No cud, miód i orzeszki. Zobaczę jak długo.
Nie chcę siać paniki ale słyszałam, że podkłady Clarinsa lubią się utleniać.

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Wczoraj zapodałam sobie z kolei dodatek do brokuła, czyli białą glamglow. No jest moc. Na szczęście tylko kinol i jego najbliższe okolice wymagają "szczotkowania"
Mi podpasowała to nawa - pomarańczowa. Tzn. fajnie wygładza i lekko napina skórę, ale tak poza tym to nic specjalnego nie widzę po niej.
Zdecydowanie jest zbyt droga.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
taki jest plan

u mnie dzisiaj mąż ujeżdza odkurzacz i gotuje chorej żonie rosołek
A, zapomniałam że chorujesz
To tym bardziej plan należy wdrożyć w życie. Herbata z cytryną albo z sokiem malinowym, książka, ew. spokojna muzyczka, kot pod bokiem i zdrowiejemy !
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.