nagly powrot krwawienia po porodzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 15:07   #1
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527

nagly powrot krwawienia po porodzie


Czesc,
3 tygodnie temu urodzilam coreczke (mialam cesarke) Przez okolo 7-8 dni krwawilam dosc mocno, pozniej stopniowo obfitosc sie zmniejszala. W zeszlym tygodniu juz prawie nic nie lecialo, az tu nagle wczoraj znow sie zaczelo i to dosc mocno. W krwi zauwazylam malutkie skrzepy, cos jak przy miesiaczce. Dodam, ze nic mnie nie boli, goraczki tez nie mam i karmie piersia. Czy to moze byc juz normalny okres? Podobno gdy sie karmi piersia, to tak szybko sie nie pojawia, a poza tym jest to jeszcze polog. Nie wiem co myslec.
Mieszkam w UK i nie bardzo mam kogo zapytac, polozne o wszystkim mowia, ze to "normalne" Doradzcie co robic!!!!!
Bardzo prosze o pomoc, bo martwie sie, ze moze cos zlego sie dzieje. Dziekuje
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 16:30   #2
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Droga autorko.
Jak zapewne wiesz połóg trwa 6 tygodni.
Wszystko jest w porządku.
Krwawienia połogowe występują do 6 tygodni. Ja też tak miałam, jak i wiele innych kobiet, że krwawienie ustaje a za niedługo pojawia się znowu.
Nie masz się czym martwić.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 18:13   #3
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Cytat:
Napisane przez nikita262 Pokaż wiadomość
Czesc,
3 tygodnie temu urodzilam coreczke (mialam cesarke) Przez okolo 7-8 dni krwawilam dosc mocno, pozniej stopniowo obfitosc sie zmniejszala. W zeszlym tygodniu juz prawie nic nie lecialo, az tu nagle wczoraj znow sie zaczelo i to dosc mocno. W krwi zauwazylam malutkie skrzepy, cos jak przy miesiaczce. Dodam, ze nic mnie nie boli, goraczki tez nie mam i karmie piersia. Czy to moze byc juz normalny okres? Podobno gdy sie karmi piersia, to tak szybko sie nie pojawia, a poza tym jest to jeszcze polog. Nie wiem co myslec.
Mieszkam w UK i nie bardzo mam kogo zapytac, polozne o wszystkim mowia, ze to "normalne" Doradzcie co robic!!!!!
Bardzo prosze o pomoc, bo martwie sie, ze moze cos zlego sie dzieje. Dziekuje
Nie martw się, ja po 2 tygodniach od porodu dostałam normalnego okresu.
Najpierw 8 dni krwawienia po porodzie, 6 dni przerwy i okres
Gratuluje córki
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 18:42   #4
kamilan
Raczkowanie
 
Avatar kamilan
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

ja też myslę, że to normalne.
proponuję, żebyś zadzwoniła do szpitala, na salę gdzie leżałaś po porodzie- tam mogą Cię telefonicznie skontaktować z lekarzem.
jego opinia na pewno Cię uspokoi.

moim zdaniem, to jeszcze jest krwawienie poporodowe.
kamilan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:20   #5
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Droga Maksikolo, Pauliniko i Kamilano

Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz troszke sie uspokoilam. Poczekam kilka dni i jak nic wiecej niepokojacego sie nie wydarzy to uznam, ze tak jak mowicie to normalne i tyle
Pytanie do Pauliniki:
Skad wiesz, ze twoje krwawienie (te po 2 tyg) to byl juz okres?
Mialas bole jak przy miesiaczce? Jak to rozroznic?
P.S. dzieki za gratulacje, mala jest urocza , daje nam troche popalic, ale jestesmy baaardzo szczesliwi !!!

Dzieki dziewczyny
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:15   #6
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Cytat:
Napisane przez nikita262 Pokaż wiadomość
Droga Maksikolo, Pauliniko i Kamilano

Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz troszke sie uspokoilam. Poczekam kilka dni i jak nic wiecej niepokojacego sie nie wydarzy to uznam, ze tak jak mowicie to normalne i tyle
Pytanie do Pauliniki:
Skad wiesz, ze twoje krwawienie (te po 2 tyg) to byl juz okres?
Mialas bole jak przy miesiaczce? Jak to rozroznic?
P.S. dzieki za gratulacje, mala jest urocza , daje nam troche popalic, ale jestesmy baaardzo szczesliwi !!!

Dzieki dziewczyny
Kochana poprostu skontaktowałam się z lekarzem.
Tak jak napisała koleżanka wyżej, jeśli się nie pokoisz udaj sie do lekarza.
Powiesz mi za 2 lata ok?
Ja jestem nastoletnią mamą(teraz juz 20 letnią) i moja też mi daje w kość, nie usiedzi 3 minut na pupie ale i tak ją kocham
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:53   #7
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Kochana poprostu skontaktowałam się z lekarzem.
Tak jak napisała koleżanka wyżej, jeśli się nie pokoisz udaj sie do lekarza.
Powiesz mi za 2 lata ok?
Ja jestem nastoletnią mamą(teraz juz 20 letnią) i moja też mi daje w kość, nie usiedzi 3 minut na pupie ale i tak ją kocham
Dzieki
Twoja mala jest sliczna!!! Gratuluje!!! Bardzo podoba mi sie imie jakie dla niej wybraliscie My nasza nazwalismy Matylda Yuki
Jak wyda sie za mna to ale bedzie loboz ha ha ha

pozdrawiam i buziaki dla Was
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 07:41   #8
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Talking Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Cytat:
Napisane przez nikita262 Pokaż wiadomość
Dzieki
Twoja mala jest sliczna!!! Gratuluje!!! Bardzo podoba mi sie imie jakie dla niej wybraliscie My nasza nazwalismy Matylda Yuki
Jak wyda sie za mna to ale bedzie loboz ha ha ha

pozdrawiam i buziaki dla Was
Matylda też ładne imie
My wybraliśmy Alba bo tato jest hiszpanem a Zuzanna bo zawsze to imie mi się podobało
U mnie w opisie jest mój blog to możesz sobie poczytać
No ja nie byłam łobuzem i mój TŻ był też dobry jak był mały a moja czasami przechodzi samą siebie
Wczoraj za to miałam migrene to przychodziła co chwile mnie tuliła i dawała buzi
Wiesz ona strasznie ruchliwa jest ale normalnie jest grzeczna, nie bije, przy ulicy daje ręke, dzieli się zabawkami itd tylko to ze nie umie usiedzieć chwili i to ze mi sciany pomalowała
Ale i tak ją kocham
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 08:29   #9
finezja80
Przyczajenie
 
Avatar finezja80
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Cytat:
Napisane przez nikita262 Pokaż wiadomość
Czesc,
3 tygodnie temu urodzilam coreczke (mialam cesarke) Przez okolo 7-8 dni krwawilam dosc mocno, pozniej stopniowo obfitosc sie zmniejszala. W zeszlym tygodniu juz prawie nic nie lecialo, az tu nagle wczoraj znow sie zaczelo i to dosc mocno. W krwi zauwazylam malutkie skrzepy, cos jak przy miesiaczce. Dodam, ze nic mnie nie boli, goraczki tez nie mam i karmie piersia. Czy to moze byc juz normalny okres? Podobno gdy sie karmi piersia, to tak szybko sie nie pojawia, a poza tym jest to jeszcze polog. Nie wiem co myslec.
Mieszkam w UK i nie bardzo mam kogo zapytac, polozne o wszystkim mowia, ze to "normalne" Doradzcie co robic!!!!!
Bardzo prosze o pomoc, bo martwie sie, ze moze cos zlego sie dzieje. Dziekuje
Myślę ze nie ma nic niepokojącego w tym że znowu pojawiło się krwawienie. Może tak być przez 6 tygodni od porodu. Ale to dobrze że krwawisz, bo mnie zatrzymało się wszystko, też miałam cesarkę bo szyjka nie chciała się skrócić i nie miałam rozwarcia, no i później nie miało to wszystko jak zejść. Musiałam jeździć na bolesne zabiegi kiedy lekarz na siłę rozszerzał mi szyjkę i "spuszczał krew". Tak więc na razie się nie martw, jeśli po 6 tygodniach będziesz nadal krwawiła albo będziesz miała obfite krwawienia to koniecznie zgłoś się do lekarza.
finezja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 09:53   #10
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Matylda też ładne imie
My wybraliśmy Alba bo tato jest hiszpanem a Zuzanna bo zawsze to imie mi się podobało
U mnie w opisie jest mój blog to możesz sobie poczytać
No ja nie byłam łobuzem i mój TŻ był też dobry jak był mały a moja czasami przechodzi samą siebie
Wczoraj za to miałam migrene to przychodziła co chwile mnie tuliła i dawała buzi
Wiesz ona strasznie ruchliwa jest ale normalnie jest grzeczna, nie bije, przy ulicy daje ręke, dzieli się zabawkami itd tylko to ze nie umie usiedzieć chwili i to ze mi sciany pomalowała
Ale i tak ją kocham
Ale super jak piszesz o tym jaka twoja mala jest
Juz nie moge sie doczekac, az moja bedzie troszke bardziej kontaktowa i bedzie mozna sie z nia "pobawic"
buziaczki dla was

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez finezja80 Pokaż wiadomość
Myślę ze nie ma nic niepokojącego w tym że znowu pojawiło się krwawienie. Może tak być przez 6 tygodni od porodu. Ale to dobrze że krwawisz, bo mnie zatrzymało się wszystko, też miałam cesarkę bo szyjka nie chciała się skrócić i nie miałam rozwarcia, no i później nie miało to wszystko jak zejść. Musiałam jeździć na bolesne zabiegi kiedy lekarz na siłę rozszerzał mi szyjkę i "spuszczał krew". Tak więc na razie się nie martw, jeśli po 6 tygodniach będziesz nadal krwawiła albo będziesz miała obfite krwawienia to koniecznie zgłoś się do lekarza.
Dzieki za odpowiedz
Przykro mi, ze mialas takie niemile przejscia i mam nadzieje ze juz u ciebie dobrze
pozdrawiam
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:56   #11
finezja80
Przyczajenie
 
Avatar finezja80
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13
Dot.: nagly powrot krwawienia po porodzie

Teraz już wszystko ok ale to był mój pierwszy poród i nie wiedziałam w sumie jak to ma wyglądać. Ile ma schodzić i jak długo. Tak więc na razie nie martw się a w razie czego gnaj do lekarza. Pozdrowienia dla Ciebie i maleństwa.
finezja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.