Fallout - książka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 01:27   #1
falloutnovel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1

Fallout - książka


Cześć, jakiś czas temu podjąłem decyzję o rozpoczęciu pracy nad powieścią bazującą na pierwszej części gry Fallout. Będzie to utwór inspirowany na motywach gry, w którą wiele osób miało możliwość grać i zakochać się zjadając na niej zęby i multum czasu ;-)

Dzisiaj wrzuciłem już czwarty rozdział. Systematycznie, pisząc praktycznie codziennie, będę starał się robić updaty o kolejne rozdziały najszybciej jak się tylko uda. Całość planuję zakończyć jakoś pod koniec maja.

Można czytać w pdf, mobi lub epub. Polecam osobom, które chciałby raz jeszcze przeżyć przygodę z Fallout'em, lecz z nieco innej perspektywy - poznając wydarzenia w nowy sposób

Miłej lektury!

AS-R

PS jeżeli zaspamowałem, pomyliłem rozdział, albo popełniłem inną formę wykroczenia w odniesieniu do regulaminu, najmocniej przepraszam i proszę o skorygowanie działu bądź usunięcie posta - o ile oczywiście na to zasługuje ;-)
falloutnovel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-10 02:27:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.