zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 22:03   #1
lipka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4

zmiana


Cześć Wam!
Nie mogę poradzić sobie z określeniem własnego stylu -nie wiem w czym mi dobrze, chciałabym wyglądać modnie i dziewczęco.Może cośporadzicie mi,jakaś zmiana fryzury,koloru włosów,makijaż-w co sieubierać- mam figurę ala chłopięcą z prostą talią (i tłuszczykiem na niej z którym walczę od porodu)ale za to pupa spora.Chciałabym chodzić w spódniczkach ale nie mam zbyt ładnych nóg-tzn atakują mnie żylaki.Małe piersi i szerokie ramiona.jak się ubierać żeby zatuszować mankamenty urody?Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewzz.JPG (43,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gl.JPG (45,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbb.JPG (24,9 KB, 51 załadowań)
lipka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:09   #2
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: zmiana

na początek warto wystrzepic mocno wlosy i zmienic kolor na np. jasny brąz będziesz wygladac cieplej a zylaki na nogach to rzadna przeszkoda- można nosic grubsze rajstopy w zieleniach czy modnych fioletach co doda Ci wesolego dziewczesego dżwięku warto zwrocic na siebie uwage tez dodatami i zaszokowac znajomych np. bialymi plastikowymi kolami (kolczykami) , duzym pierścionkiem, opask.a na wlosy w kropki czy koronkową spodniczka z kokardką ;p a wlosy wystrzępione, charakteryzujace sie na poczochrańca, uniesione u czubka, natapirowane ;p bardzo ladnie sie prezentują z opaską
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 20:36   #3
Steniorinka
Rozeznanie
 
Avatar Steniorinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 532
Dot.: zmiana

zdecydowanie zgadzam sie co do koloru włosów, jasny brąz, albo czekoladowy, może tez jakies jaśniejsze pasemka, balejaż
nie moge sie oprzeć doradzeniu Ci grzywki! myśle że z taką gęstą, troche ukośnie ściętą będziesz wyglądała ślicznie
co do kolorów ciuchów to widze Cie raczej w pastelach, śliniczyych i niezmiernie dziewczęcych sweterkach bliźniakach, których teraz tak pełno w sklepach
skoro nie masz zbyt dużego wcięcia w talii to wartoby je optynie utworzyć akcentując to miejsce szerokim paskiem, które tez jest teraz szalenie modny ^^
skoro chcesz to nosić spódniczki to dlaczego nie! ansy dobrze Ci doradziła z tymi rajstopami, zakryją żylaki a w dodatku ożywią troche strój.
Steniorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 21:05   #4
gronostaj
Raczkowanie
 
Avatar gronostaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: zmiana

Lipka19, po pierwsze, postaraj się częściej zakładać uśmiech na twarz! Masz taki ładny portret (ten drugi)!

Pomysł z kolorowymi rajstopami jak najbardziej ok - masz bardzo zgrabne nogi! W ogóle ze zdjęcia wynika, że masz naprawdę fajną sylwetkę - i to, jak mówisz, po porodzie

Mały biust po porodzie, tu też masz szczęście! Mały biust jest wygodniejszy i więcej fasonów do niego pasuje; poza tym, wg mnie jest normalny

Ważny jest dobór stanika - poszukaj dobrze takiego, który da efekt naturalnego kształtu, a jednocześnie podniesie nieco biust. Styl wonderbra może być ok.

Spróbuj przymierzyć jakieś kopertowe sweterki, bluzki, sukienki - one ładnie podkreślają talię, byle nie były obcisłe, aby ewentualnych wałeczków nie uwydatniać. Spróbuj bardziej kobiecych ciuszków, które młodej, aktywnej mamie jak najbardziej pasują! Mam na myśli jakieś kobiece zwiewne fasony, lekkie tkaniny.

Ciężko tak z jednego zdjęcia określić kolorki i makijaż, ale strzelałabym (na podstawie lekkiego zaróżowienia twarzy, koloru włosków i skóry), że jesteś typem chłodnym, lato lub zima. Poszukaj na forum porad, jak określić swoją paletę kolorystyczną. [Ceglasty sweterek wg mnie ci nie pasuje.]

Napiszę więcej, jak coś znajdę Tymczasem życzę ci chwilki spokoju na zabawy przed lustrem!
__________________
Podróżujesz nie po to, by zobaczyć nowe,
ale by patrzeć inaczej na stare

gronostaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 10:15   #5
lipka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: zmiana

Dzięki serdeczne za podpowiedzi Na prawdę z wielką niecierpliwośćią czekam na każdą waszą poradę.Musze dodać że jestem wysoka-175 cm mam dłuuuuuuugie ręce z którymi też bardzo często mam kłopot bo nie mogę dopasować ubrań-jak cos jest dobre to rękawy za krótkie.Wg mojej analizy kolorystycznej chyba jestem latem-mam zielono-szare oczy-nie potrafie zbytnio dobierać garderoby mam przeokropny gust a chciałabym wygladać jakoś modnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eeee.JPG (116,5 KB, 26 załadowań)
lipka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 19:45   #6
gronostaj
Raczkowanie
 
Avatar gronostaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: zmiana

Hej lipka19, nie bądź dla siebie taka okrutna Nie jest źle, siedzę ostatnio w Dublinie i tu patrzę na style, które można wprost nazwać okropnymi... Możesz się czuć jak dama w tym porównaniu

Jeśli Ci wyszło, że jesteś latem (może lato-zima?), poeksperymentuj z kolorkami, unikając czerni przy twarzy (chociaż nie jest Ci w czarnym źle, kiedy jesteś lekko opalona).

Polecam jeszcze tanie ciuchy - super miejsce do upolowania własnego stylu
__________________
Podróżujesz nie po to, by zobaczyć nowe,
ale by patrzeć inaczej na stare

gronostaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.