Pomocy Zazdrość .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 16:32   #1
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31

Pomocy Zazdrość ..


Witam dziewczyny mam taki bowiem problem ze mój TŻ wyjezdza na studia zaoczne do wielkiego miasta na wielki uniwersytet , jestem o niego bardzo zazdrosna w takim sensie ze patrzy na inne ladne kobiety bardzo mnie to boli i denerwuuje , nie moge pogodzic sie z mysla ze on bedzzie tam sam i wokol niego tyle studentek... jestesmy ze sobą ponad 2 lata, strasznie mnie to meczy i nie moge normalnie funkcjonowac jak pomysle ze juz niedlugo zaczyna się rok... wiem ze przez to bede sie z nim kłocic po jego powrocie i pytac ile ladnych dziewczyn widzial , czy jestesie w podobnej sytuacji ? jak z tym radzic?
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:34   #2
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny mam taki bowiem problem ze mój TŻ wyjezdza na studia zaoczne do wielkiego miasta na wielki uniwersytet , jestem o niego bardzo zazdrosna w takim sensie ze patrzy na inne ladne kobiety bardzo mnie to boli i denerwuuje , nie moge pogodzic sie z mysla ze on bedzzie tam sam i wokol niego tyle studentek... jestesmy ze sobą ponad 2 lata, strasznie mnie to meczy i nie moge normalnie funkcjonowac jak pomysle ze juz niedlugo zaczyna się rok... wiem ze przez to bede sie z nim kłocic po jego powrocie i pytac ile ladnych dziewczyn widzial , czy jestesie w podobnej sytuacji ? jak z tym radzic?
internet mu odłącz. nigdy nie wiadomo, gdzie czai się adriana lima w nowym komplecie od victoria's secret.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:48   #3
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

On będzie przez całe życie oglądał ładne dziewczyny, przecież od tego nie da się uciec Ty tak na serio?
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:51   #4
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

a do jakiego miasta jedzie? wyślij mi jego zdjęcie na priv jeśli do wawy, chętnie się nim zaopiekuję
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:52   #5
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
internet mu odłącz. nigdy nie wiadomo, gdzie czai się adriana lima w nowym komplecie od victoria's secret.
oj tam oj tam
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:53   #6
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
a do jakiego miasta jedzie? wyślij mi jego zdjęcie na priv jeśli do wawy, chętnie się nim zaopiekuję
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:58   #7
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

na serio serio ;( niestety...
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 17:01   #8
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
na serio serio ;( niestety...
No dobrze, to powiedz mi jedno.

Jesteście ze sobą dwa lata, czy przez ten czas wydarzyło się coś, co dałoby Ci jakiekolwiek podejrzenia co do wierności chłopaka? Czy chodzi tylko o Twoje (przepraszam za określenie) chore urojenia?
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:05   #9
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

raz tylko na ogladaniu erotycznych filmow , i czasem jak wlasnie patrzy na ladne kobiety.. wiem ze to chora zazdrosc jest ;( niewiem co myslec i co z tym robić
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:11   #10
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
a do jakiego miasta jedzie? wyślij mi jego zdjęcie na priv jeśli do wawy, chętnie się nim zaopiekuję
j.w.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:28   #11
CzerwoneSzpilki
Raczkowanie
 
Avatar CzerwoneSzpilki
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LA
Wiadomości: 259
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
raz tylko na ogladaniu erotycznych filmow , i czasem jak wlasnie patrzy na ladne kobiety.. wiem ze to chora zazdrosc jest ;( niewiem co myslec i co z tym robić
Ty oczywiście nie zauważasz przystojnych mężczyzn i jeżeli już takowego widzisz zakrywasz oczy dłonią?

Cytat:
wiem ze przez to bede sie z nim kłocic po jego powrocie i pytac ile ladnych dziewczyn widzial
Wiesz, problem może wziąć się nie z tego, że będzie otoczony pięknymi kobietami, ale z innego powodu... - inna może będzie milsza, bez fochów i wiecznych pretensji na dzień dobry "bo na pewno patrzyłeś na ładne kobiety" zamiast "Jak dobrze Cię widzieć Skarbie" ....
__________________
"Kochał ją w trampkach, pożądał w szpilkach, ubóstwiał na boso..."

CzerwoneSzpilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 17:47   #12
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny mam taki bowiem problem ze mój TŻ wyjezdza na studia zaoczne do wielkiego miasta na wielki uniwersytet , jestem o niego bardzo zazdrosna w takim sensie ze patrzy na inne ladne kobiety bardzo mnie to boli i denerwuuje , nie moge pogodzic sie z mysla ze on bedzzie tam sam i wokol niego tyle studentek... jestesmy ze sobą ponad 2 lata, strasznie mnie to meczy i nie moge normalnie funkcjonowac jak pomysle ze juz niedlugo zaczyna się rok... wiem ze przez to bede sie z nim kłocic po jego powrocie i pytac ile ladnych dziewczyn widzial , czy jestesie w podobnej sytuacji ? jak z tym radzic?
Jezusiemaryjo nie będziesz go mogła na codzień kontrolowoać ( I sprawdzać telefonu, archiwum i hisotrii w przeglądarce ;(

Myślę, że powinnaś mu zabronić iść na studia, bo jak to tak Co on sobie wyobraża!? Eeee naiwna jesteś, ja bym mojemu nie pozwoliła... i to do DUŻEGO miasta. Przecież wiadomo, że tylko tam są ładne dziewczyny ;(

Autorko jesteś żałosna, tak do bólu.
__________________
http://www.poomoc.pl/
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:01   #13
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

po przeczytaniu tego wątku przynajmniej przypomniał mi się stary, dobry numer
http://www.youtube.com/watch?v=GJelzMrw-2Q

Kobito, weż się ogarnij, ode mnie -więcej wiary w siebie i poczucia własnej wartości.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:03   #14
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Nie zrozumiem nigdy. Jak bardzo trzeba nie wierzyć facetowi, że właśnie ciebie dobrowolnie wybrał i kocha i jak bardzo trzeba w siebie nie wierzyć, żeby sądzić, że każda będzie lepsza. Dziewczyno - on jest z tobą! Nie potrafisz zaufać facetowi, to odpuść, bo to chore. Jakbym musiała cały czas myśleć, czy tam tego mojego sąsiadka nie zahacza pod poją nieobecność, a jeszcze nie możemy mieszkać razem, to bym wolała być sama, niż mieć ciągła myślówę. Czemu niby on z tobą jest? Jesteś "najpiękniejsza z całej wsi", a dopiero w wielkim mieście może cię natknąć na atrakcyjniejszą? A u was takich nie ma, gdyby chciał?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:10   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Wyślij za nim szpiega
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:20   #16
kasienkakasia91
Wtajemniczenie
 
Avatar kasienkakasia91
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 599
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Wyślij za nim szpiega


haha, dokładnie
kasienkakasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:57   #17
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
a do jakiego miasta jedzie? wyślij mi jego zdjęcie na priv jeśli do wawy, chętnie się nim zaopiekuję
Ja również! O ile jest przystojny

A tak na poważnie to co to w ogole za pytanie " ile ładnych dziewczyn widziałeś" ? No ręce opadają. Przeciez ma oczy i patrzy, a ty jak widzisz przystojnego faceta to zamykasz oczy?

Wynika z tego wszystkiego, ze masz bardzo niską samoocene i to ty masz problem z ładnymi kobietami nie twój facet.

Zamiast siedzieć i się zastanawiać, rozmyślać to zadbaj o siebie, jak się z nim widzisz, ubierz się ładnie, umaluj, tak żebyś ty czuła się atrakcyjna i dla niego była atrakcyjna. Przeciez wyrbrał Ciebie, jeśli będziesz o siebie dbać to on nie spojrzy na inną kobiete bo po co skoro ma taki skarb?
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:17   #18
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Ja byłam w takiej sytuacji, mój nawet zamieszkał z dziewczynami w jednym mieszkaniu. Byłam zazdrosna,ale ufałam. To była głupiutka miłość.

Teraz jestem od ponad 1,5 roku z kimś innym- jestem zazdrosna, ale zauważyłam, ze się zmienił bardzo odkąd jesteśmy ze sobą "na poważnie". Kiedyś jak się jeszcze kumplowaliśmy wiedziałam, ze miał konto na portalu randkowym i pisał tam z dziewczynami (nie umawiał się - wiem bo spędzaliśmy i tak praktycznie całe dnie razem)- konto usunął. Przestał utrzymywać kontakty z innymi dziewczynami, które mogły być potencjalnymi partnerkami. I tak jakoś poszło. Ufam bo nie mam podstaw do braku zaufania. Ale pomyśl, że mam chyba gorzej niż Ty mój facet jest marynarzem, nie było go przez całe wakacje - mieliśmy sporadyczny kontakt smsowy/telefoniczny RAZ NA TYDZIEŃ przez ponad dwa miesiące. Był w gorącej Hiszpanii i Portugalii - pomyśl jak wtedy można sobie głowę nabijać myślami, że druga osoba nas zdradza, kiedy wokoło pełno gorących hiszpanek? Pewnie, można. Ale jest właśnie zaufanie. Wczoraj nawet mieliśmy dosyć poważną rozmowę na ten temat (bo akurat jego kolega poruszył temat zapraszania dziewczyn do kabin na statku ).. ale Tż zapytał się mnie "a kobiety tak nie robią?" odpowiedziałam :"nie wszystkie", na co Tż :"no właśnie, tak samo jak nie wszyscy mężczyźni". To jest naprawdę kwestia zaufania do drugiej osoby. Ufam, że akurat mój facet jest inny. I Ty też powinnaś uwierzyć w to, że Twój Cię kocha i nie potrzebuje innych - a filmy erotyczne.. nie wiem, ja nigdy nie widziałam w tym nic złego. Jasne, nie ma 100% pewności.. ale po dwóch latach związku chyba należy mu się trochę zaufania?

Bez zaufania nigdy nic nie zbudujecie. Zastanów się nad tym, porozmawiaj z nim. Chociaż i tak uważam, ze związki na odległość są bardzo trudne (2 lata -byłam w takim związku, własnie wtedy, kiedy exTż wyjechał na studia- wcześniej byliśmy ze sobą też dwa lata, ja nie mogłam się doczekac kiedy dołączę do niego.. a jak dołączyłam.. po pół roku się rozstaliśmy wystarczyło, ze zamieszkalismy razem i po miesiącu rozwiały się wszelkie wątpliwości co do tego, że do siebie nie pasujemy )

Jeśli wiesz, ze tego nie wytrzymasz - rozstańcie się i po kłopocie
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 23:32   #19
konwalia_15
Raczkowanie
 
Avatar konwalia_15
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 101
GG do konwalia_15
Dot.: Pomocy Zazdrość ..

Ty też patrz na przystojnych facetów
__________________
Wybrałam życie bez mięsa,
zdrowie i świat wolny od okrucieństwa.



konwalia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.