Zazdrość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 23:49   #1
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31

Zazdrość


Witam was wszystkich.. Mam bardzo wielki problem, powiedzcie mi co mam zrobic.. Strasznie jestem zazdrosna o mojego chlopaka.. Jestem z nim 3,5 roku . Denerwuje mnie to gdy on widzi jakies ladne dziewczyny , wtedy wkurzam sie na niego i powstaje kłotnia.. Nie pozwalam mu ogladac programow muzycznych np Vivy , poniewaz sa tam bardzo ladne i prawie nagie dziewczyny.. Na ulicy gdy idziemy i przejdzie jakas dziewwczyna to ja sie obrazam ze spojrzal na nią .. Nie chce ogladac niektorych filmów z nim , bo wiem że są tam bardzo ładne . Gdy widzi piekne dziewczyny o wymarzonych ksztaltach , mam wrazenie ze przychodzi mu mysl '' że chciałby miec taka dziewczyne '' lub aby ''miala takie piersi '' dziewczyny....
Powiedzcie co mam zrobic? co mam myslec?
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 00:54   #2
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkich.. Mam bardzo wielki problem, powiedzcie mi co mam zrobic.. Strasznie jestem zazdrosna o mojego chlopaka.. Jestem z nim 3,5 roku . Denerwuje mnie to gdy on widzi jakies ladne dziewczyny , wtedy wkurzam sie na niego i powstaje kłotnia.. Nie pozwalam mu ogladac programow muzycznych np Vivy , poniewaz sa tam bardzo ladne i prawie nagie dziewczyny.. Na ulicy gdy idziemy i przejdzie jakas dziewwczyna to ja sie obrazam ze spojrzal na nią .. Nie chce ogladac niektorych filmów z nim , bo wiem że są tam bardzo ładne . Gdy widzi piekne dziewczyny o wymarzonych ksztaltach , mam wrazenie ze przychodzi mu mysl '' że chciałby miec taka dziewczyne '' lub aby ''miala takie piersi '' dziewczyny....
Powiedzcie co mam zrobic? co mam myslec?
Idź do psychologa. Inaczej rozwalisz sobie nie tylko ten związek ale każdy kolejny także.

Taka patologiczna zazdrośc nie jest normalna. To się leczy.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2011-10-14 o 00:56
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 06:15   #3
firstdayofherlife
6 lat z wizażem:)
 
Avatar firstdayofherlife
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ukochane miasto Warszawa <3
Wiadomości: 808
Dot.: Zazdrość

Skoro jest z Tobą tyle czasu to chyba jednak Ty jesteś ideałem dla niego. Bo jakby podobały mu się dziewczyny w innym typie to z pewnością odszedłby od Ciebie. Popieram komentarz wyżej, idź do kogoś kto pomoże Ci sobie poradzic z tą zazdrością.
No bo co, zamkniesz go w domu? Oślepisz go?
firstdayofherlife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 07:01   #4
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Zazdrość

Powinnaś poważnie zastanowic sie nad swoim postepowaniem. Takim zachowaniem zniszczysz swoj zwiazek. Facet, który toleruje takie wybryki dziewczyny musi ją bardzo kochac czyli NIE CHCE jej wymieniac na żadna inna. Wiadomo, dla zadnej z nas nie jest wielka przyjemnoscia gdy nasi tżci moga patrzec na kobiety-boginie, ale to nie powod by wszczynac awantury czy strzelac fochami. Gdyby tak do tego podchodzic, to faceta musialabys zamknac w domu, zabic dechami okna, zabronic pracowac, odciac kablowke i internet (no i telefon, bo a nóż zadzwoni pod gorącą linię). Nie uważasz, że to 'troszkę' nienormalne? Takimi podejrzeniami i zazdroscia sama popychasz go do rozstania i poszukania sobie innej dziewczyny. Jezeli sie nie zmienisz to on w koncu bedzie mial tego serdecznie dość.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 07:37   #5
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: Zazdrość

jak dla mnie to juz gruubo przesadzasz. chlopak vivy nie moze ogladac, bo tam dziewczyny ladne sa- ludzie, paranoja^^
ja sie dziwie, ze on tak dlugo z Toba wytrzymal. zmien swoje postepowanie, idz do psychologa, zastanow sie nad soba, moze masz niska samoocene i dlatego tak glupiejesz. Ogarnij sie, bo chlopak Ci w koncu zwieje.
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:06   #6
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Zazdrość

Zgadzam się z poprzedniczkami, że potrzeba Ci pomocy kogoś z zewnątrz. Sama sobie z tym nie poradzisz, ale dobrze, że widzisz problem w sobie. To jakiś plus już.
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:32   #7
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Zazdrość

Myslicie mam przystopowac? ale we mnie samo to wybucha. dziewczyny wy nie wiecie co sie dzieje ze mną.. Do jakiego lekarza isc ? co mam mu powiedziec ? Wy tak nie macie? Po ile lat macie ? czy moge wiedziec?
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 08:45   #8
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Myslicie mam przystopowac? ale we mnie samo to wybucha. dziewczyny wy nie wiecie co sie dzieje ze mną.. Do jakiego lekarza isc ? co mam mu powiedziec ? Wy tak nie macie? Po ile lat macie ? czy moge wiedziec?

Przystopowac? NIE. WYELIMINOWAC WSZYSTKIE TE ZACHOWANIA BO SĄ PATOLOGICZNE I CHORE.

Ja nie wytrzymałabym z Tobą tygodnia, nie wiem jakim cudem on wytrzymał 3,5 roku.

Powiedziałam Ci do jakiego lekarza. Do psychologa. Przychodzisz, mówisz mu, że masz problem z patologiczną zazdrością, mówisz to co nam i on Ci powinien pomóc.

Nie my tak nie mamy i zapewniam Cię, że zdecydowana większośc kobiet tak nie ma. Nie wyobrażam sobie takiego zachowania ani u siebie ani u partnera.

Lat mam 22 w związku od 3,5 roku.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:53   #9
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Zazdrość

Wstydze sie isc z tym do lekarza , wstydze sie komu kolwiek o tym mowic . jest mi glupio ale nie moge przestac byc az tak zazdrosna jest mi ciezko . Nawet teraz piszemy to go pytam ile w szkole ladnych dziewczyn widzial dzisiaj .. Niewiem co mam z sobą zrobić. Mój chłopak Radek tez do mnie mowil ze powinnam isc do lekarza ...
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:54   #10
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 713
Dot.: Zazdrość

Zdecydowanie nie mam takich jazd. Kobiety z telewizji nigdy nie stanowiły dla mnie potencjalnego zagrożenia. Zresztą - może i mógłby sobie marzyć o "takich piersiach" albo "takim tyłku", ale ja tez mogłabym sobie marzyć o "takich bicepsach", czy "takim kaloryferze" i tego nie robię, bo mój TŻ jest dla mnie najcudniejszy pod słońcem i warto byłoby żebyś zrozumiała, że Twój facet prawdopodobnie czuje do Ciebie to samo.
__________________
"Nie mów mi, że nie lubisz żyć..."
Salomeasoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 08:58   #11
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Zazdrość

jest mnostwo wątkow na ten temat choćby ten
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500456:ehem:
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 08:58   #12
Ona_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 222
Dot.: Zazdrość

Dziewczyno weź się ogarnij bo rozwalisz sobie związek. Zachowujesz się jak dzieciak - nie pozwalasz chłopakowi oglądać Vivy bo są tam ładne laski - proszę Cię. Odpowiedz sobie na jedno pytanie: czy ufasz swojemu chłopakowi? Bo z Twojej wypowiedzi wynika że jednak nie. Proponuję wizytę u psychologa bo ewidentnie masz problem z niską samooceną. Mam 24 lata i w sierpniu minęły 4 lata od kiedy jestem ze swoim mężczyzną i nie wyobrażam sobie takich sytuacji o których Ty piszesz.
__________________
Największą rozkoszą nie jest sam seks, ale pasja, która mu towarzyszy.
Wtedy seks tylko uzupełnia taniec miłości, lecz nigdy nie jest istotą sprawy. (Paulo Coelho)


razem od 22.08.2007
Ona_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:02   #13
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Zazdrość

Nie mam pojecia czy dam sobie rade z tym . Zazdroszcze wam ze nie macie takiego problemu jak ja . Nigdzie z nim nie wychodze na zadne imprezy bo są tam bardzo atrakcyjne kobiety . Radek mnie czesto namawia na jakas impreze . Bo mieszkamy we Wrocławiu teraz , byl ostatnio jakis festiwal i nie poszlismy bo ja nie chcialam bo wiedzialam ze bedzie tam mnóstwo ładnych kobiet. I wiedzialam ze skonczy sie to kłotnią .. : (
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:08   #14
Ona_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 222
Dot.: Zazdrość

Dziewczyno włóż na siebie jakiś fajny ciuch, w którym czujesz się sexi, zrób ładny makijaż i zobacz z jakim zachwytem będzie patrzył na Ciebie Twój facet. Uwierz mi, że najbardziej sexi u kobiety jest jej pewność siebie. Jesteście ze sobą 3,5 roku, zastanów się czy gdybyś nie była najważniejsza i najpiękniejsza dla Twojego faceta to nadal znosiłby Twoje humory?
__________________
Największą rozkoszą nie jest sam seks, ale pasja, która mu towarzyszy.
Wtedy seks tylko uzupełnia taniec miłości, lecz nigdy nie jest istotą sprawy. (Paulo Coelho)


razem od 22.08.2007
Ona_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:13   #15
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Zazdrość

Naprawdę dziwię się, że jeszcze Cię nie zostawił. A skoro nie chcesz iśc do lekarza to lepiej dla niego jak w końcu to zrobi, bo nie wiem, jak można życ w takiej patologii.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:19   #16
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Zazdrość

w sumie moze i tak ale troche lepiej sie zrobilo dzieki wam ale i tak mnie denerwuje to jak widzi ladne dziewczyny. ale bede z tym walczyc nie bede zwracac uwagi takiej jak do tej pory . Echhh ale ja nie dam rady jak nawet w internecie widzi takie laski to mnie szlak trafiaa ; ((((
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:20   #17
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Wstydze sie isc z tym do lekarza , wstydze sie komu kolwiek o tym mowic . jest mi glupio ale nie moge przestac byc az tak zazdrosna jest mi ciezko . Nawet teraz piszemy to go pytam ile w szkole ladnych dziewczyn widzial dzisiaj .. Niewiem co mam z sobą zrobić. Mój chłopak Radek tez do mnie mowil ze powinnam isc do lekarza ...
A nie wstyd Ci przed Twoim chlopakiem?
A Twojemu facetowi nie jest ciezko?
On rowniez musi to znosic.
Wiesz, ze masz problem i ze to niszczy Ciebie i Twojego partnera. Powinnas znalezc w sobie sile, zeby pojsc do psychologa i z jego pomoca przezwyciezyc zazdrosc. Kiedy sie ockniesz, ze trzeba dzialac? Jak Twoj facet odejdzie?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:26   #18
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Zazdrość

Nie chce zeby odszedl jest dla mnie bardzo dobry sie stara i wogole. ale czesto juz puszczaja go nerwy przez moja zazdrosc.. i mowi ze gdyby nie ona byloby pieknie .. ale ja nie moge z nią wygrac

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

ale nie wyobrazam sobie zeby radek usiadł i ogladał sobie Vive .. Bym tego nie przebolała ;(( te teledyski z gołymi tyłkami to jest porażka...
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:30   #19
mikrobiologia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 78
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkich.. Mam bardzo wielki problem, powiedzcie mi co mam zrobic.. Strasznie jestem zazdrosna o mojego chlopaka.. Jestem z nim 3,5 roku . Denerwuje mnie to gdy on widzi jakies ladne dziewczyny , wtedy wkurzam sie na niego i powstaje kłotnia.. Nie pozwalam mu ogladac programow muzycznych np Vivy , poniewaz sa tam bardzo ladne i prawie nagie dziewczyny.. Na ulicy gdy idziemy i przejdzie jakas dziewwczyna to ja sie obrazam ze spojrzal na nią .. Nie chce ogladac niektorych filmów z nim , bo wiem że są tam bardzo ładne . Gdy widzi piekne dziewczyny o wymarzonych ksztaltach , mam wrazenie ze przychodzi mu mysl '' że chciałby miec taka dziewczyne '' lub aby ''miala takie piersi '' dziewczyny....
Powiedzcie co mam zrobic? co mam myslec?
Hejka!
Ja byłam z facetem 5 lat. I miałam identyczny problem jak Ty haha ,aż mi się śmiać chcę bo czytając to mam wrażenie,że ja założyłam ten wątek

Też nie mogłam tego pokonać,tej ogromnej zazdrości.I powiem Ci,że będzie
Ci ciężko to pokonać bo z tego co piszesz tak jak ja masz o sobie niską samoocenę,a do tego jeśli facet nie mówi komplementów tak jak mój ex to już wgl idzie się zdołować.

Ja z nim już nie jestem ,a na samą myśl ,że będzie miał inną robi mi się nie dobrze.


Ale mój związek nie zepsuł się przez zazdrość, były inne powody.

Wiem,że to ciężkie,ale musisz to zwalczyć i wmawiać sobie,że Ty jesteś ładniejsza od tych fajnych dupek Z TV chociarz wiesz facet i tak się na nie ślini i taka jest prawda!!! ale patrząc na taką rozebraną panią myśli : "chciałbym z nią....."no wiesz co , ale nie chciał by aby to była jego partnerka na życie. Jesteś Z nim 3,5 roku i sama widzisz ,że jakby chciał to by już dawno"uciekł",ale Cię kocha it.itp.

OLEJ !

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Nie chce zeby odszedl jest dla mnie bardzo dobry sie stara i wogole. ale czesto juz puszczaja go nerwy przez moja zazdrosc.. i mowi ze gdyby nie ona byloby pieknie .. ale ja nie moge z nią wygrac

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

ale nie wyobrazam sobie zeby radek usiadł i ogladał sobie Vive .. Bym tego nie przebolała ;(( te teledyski z gołymi tyłkami to jest porażka...
Znam ten ból
__________________
I <3 Hollywood
mikrobiologia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 09:31   #20
Paulaa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 31
Dot.: Zazdrość

I u was tez byly ciagle klotnie ? tylko i wylacznie o dziewczyny .. ?
Paulaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:33   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zazdrość

Autorko, skoro nie chcesz iść do fachowca, to co zamierzasz zrobić? Powystrzelać wszystkie przedstawicielki płci pięknej?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:33   #22
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrość

to jest prowo?


nie upilnujesz faceta, nie jestes znim 24h, chyba lepiej zeby popatrzal sobie na vive na te nagie laski z teledyskow czy hot or not bo chyba o to chodzi (swoja droga smieszny program ale tam tez sa przystojni polnadzy kolesie wiec cos dla Ciebie !) niż mialby ogladac sie za kolezankami na uczelni.
Prawda jest taka ze facet to facet. Jak widzi ladna dziewczyne to spojrzy i nie ma w tym nic zlego. To nie musi od razu oznaczac porządania czy cos.

Sama jestem zazdrosnicą ale zazdrosc realna czyli np. zbyt bliskie i czeste kontakty z kolezankami, szczegolnie takimi co do ktorych wiem ze moj tz im sie podoba.
A takie programy tv to wspolnie ogladamy,razem ogladamy "golo czy wesolo" cos takiego gdzie same gole cycki wyluzuj
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:52   #23
SlonceZaChmurami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Witam was wszystkich.. Mam bardzo wielki problem, powiedzcie mi co mam zrobic.. Strasznie jestem zazdrosna o mojego chlopaka.. Jestem z nim 3,5 roku . Denerwuje mnie to gdy on widzi jakies ladne dziewczyny , wtedy wkurzam sie na niego i powstaje kłotnia.. Nie pozwalam mu ogladac programow muzycznych np Vivy , poniewaz sa tam bardzo ladne i prawie nagie dziewczyny.. Na ulicy gdy idziemy i przejdzie jakas dziewwczyna to ja sie obrazam ze spojrzal na nią .. Nie chce ogladac niektorych filmów z nim , bo wiem że są tam bardzo ładne . Gdy widzi piekne dziewczyny o wymarzonych ksztaltach , mam wrazenie ze przychodzi mu mysl '' że chciałby miec taka dziewczyne '' lub aby ''miala takie piersi '' dziewczyny....
Powiedzcie co mam zrobic? co mam myslec?
Rozumiem, co piszesz, bo też kiedyś tak miałam z wcześniejszym partnerem. Byłam bardzo zazdrosna o wszystko, co się dało. Nie mogłam znieść, gdy obok przechodziły jakieś dziewczyny i on mógłby na nie spojrzeć. W TV to samo, jak pojawiały się jakieś fajne to ja od razu przełączałam na inny program Ale ja miałam ku temu powody, ponieważ tamten partner zawiódł moje zaufanie niejednokrotnie. Na szczęście się z nim rozstałam i to była najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić. Aż w końcu spotkałam mojego obecnego TŻta i myślałam, że będzie to samo. A jednak nie.. TŻ prawi mi codziennie komplementy, mówi jak bardzo mnie kocha, widzę, że nie obchodzą go inne dziewczyny. Przede mną bardzo długo nie miał nikogo, bo po prostu nie chciał i odkąd poznał mnie to się zakochał na zabój i tak trwamy razem już od roku. I w końcu jestem szczęśliwa i nie zazdrosna Tzn zazdrosna jestem ale w zdrowy sposób.

Więc może Twój chłopak zawiódł kiedyś twoje zaufanie? Lub dał Ci powody do tej zazdrości albo brakuje Ci komplementów z jego strony?
SlonceZaChmurami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 09:56   #24
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Zazdrość

zawsze byłaś taka zazdrosna czy dopiero w związku z nim?

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez SlonceZaChmurami Pokaż wiadomość

Więc może Twój chłopak zawiódł kiedyś twoje zaufanie? Lub dał Ci powody do tej zazdrości albo brakuje Ci komplementów z jego strony?
o, i to jeszcze bardzo ważne pytanie.
bsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:06   #25
mikrobiologia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 78
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
I u was tez byly ciagle klotnie ? tylko i wylacznie o dziewczyny .. ?
Nie powodem rozstania było co innego , u mnie to było tak ,że ja stawiałam focha jak on się spojrzał :P:P:P i wtedy często była kłótnia.
__________________
I <3 Hollywood
mikrobiologia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 11:20   #26
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Zazdrość

Zastanów się porządnie nad sobą, bo Twoja zazdrość jest mega-nienormalna. Dziwię się, że Twój facet to wytrzymuje. A Ty nie oglądasz teledysków czy filmów z facetami? Jak widzisz przystojnego faceta na ulicy to odwracasz wzrok? Widzisz coś złego w tym, że spojrzysz na innego faceta?
Jeżeli faktycznie tego nie kontrolujesz to idź do psychologa. Albo załóż facetowi opaskę na oczy, żeby nie mógł patrzeć na inne dziewczyny
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:00   #27
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zazdrość

Paula, a czy uważasz, że jesteś atrakcyjna? Z tego co mówisz definitywnie masz problem z nadmierną zazdrością i nie musisz się tego wstydzić, a już na pewno nie przed psychologiem - wierz mi, on(a) na pewno się nie zdziwi i pewnie spróbuje ustalić, jakie jest tego źródło, bo jak każde inne zaburzenie to pewnie też ma jakiś powód. Zresztą sama się zastanów, może masz (miałaś) kompleksy na punkcie swojego wyglądu, albo ktoś kiedyś Cię zdradził? Zawsze tak miałaś z tą zazdrością? W każdym razie idź do psychologa, to na pewno będzie dobra inwestycja w Twój związek!

A co do Vivy to Cię rozumiem, te laski uskuteczniają tam tańce nie różniące się od erotycznych (np. Shakira tańcząca w samym bikini na rurze w ostatnim teledysku - czy w nocnym klubie nie ma tego samego? - myślę, że większość dziewczyn nie puściłaby swojego faceta na taki "pokaz", więc nic dziwnego, że nie chcesz, żeby Twój oglądał takie coś w TV, bo to prawie to samo.)
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:11   #28
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez Paulaa00 Pokaż wiadomość
Nie chce zeby odszedl jest dla mnie bardzo dobry sie stara i wogole. ale czesto juz puszczaja go nerwy przez moja zazdrosc.. i mowi ze gdyby nie ona byloby pieknie .. ale ja nie moge z nią wygrac

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

ale nie wyobrazam sobie zeby radek usiadł i ogladał sobie Vive .. Bym tego nie przebolała ;(( te teledyski z gołymi tyłkami to jest porażka...
po tym tekscie brzmi to jak prowokacja...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:19   #29
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zazdrość

Co brzmi jak prowokacja? Że dziewczyna nie chce żeby jej facet oglądał trzęsienie półgołymi tyłkami?
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:26   #30
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Zazdrość

Cytat:
Napisane przez tigrinha Pokaż wiadomość
Co brzmi jak prowokacja? Że dziewczyna nie chce żeby jej facet oglądał trzęsienie półgołymi tyłkami?
ze robi z czegs takiego aż tak wielki problem nagosc, polnagosc jest teraz tak wszechobecna ze musialaby faceta zamknąc w pokoju aby izolowac go od innych kobiet.
Przesada - to mało powiedziane

btw: niektore laski z teedyskow maja naprawde fajne tylki
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.