Przyjęcie/Spotkanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 12:06   #1
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258

Przyjęcie/Spotkanie


Drogie Wizażystki,
Przeglądam to forum już baaardzo długo ale to mój pierwszy post więc na wstępie WITAM WAS WSZYSTKIE BARDZO SERDECZNIE
No a teraz do meritum, wpadłam w tym roku na"genialny pomysł" zorganizowania spotkania z przyjaciółmi przy choince( tak wiem mamy dopiero październik ale ostatnio czas biegnie tak szybko że ani się nie obejrzymy jak wszystkie będziemy biegać po sklepach w poszukiwaniu choinki, ozdób prezentów itp ) no i mam nie lada problem bo nie bardzo wiem jak się zabrać za to żeby wszystko wypadło dobrze. Macie jakies sugestie, pomysły itp? Przyjmę wszystko z otwartym umysłem
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:11   #2
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Przyjęcie/Spotkanie

Trochę mało informacji podałaś. Nie piszesz, czy ma to być taka uroczysta powiedzmy Wigilia w gronie przyjaciół, czy może wygłupy przy choince gdzie ktoś przebiera się za Mikołaja; czy przewidujesz wspólne przygotowania (co moim zdaniem daje wiele radości), czy może bierzesz to na siebie.
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:22   #3
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Przyjęcie/Spotkanie

Cytat:
Napisane przez pejlin Pokaż wiadomość
Drogie Wizażystki,
Przeglądam to forum już baaardzo długo ale to mój pierwszy post więc na wstępie WITAM WAS WSZYSTKIE BARDZO SERDECZNIE
No a teraz do meritum, wpadłam w tym roku na"genialny pomysł" zorganizowania spotkania z przyjaciółmi przy choince( tak wiem mamy dopiero październik ale ostatnio czas biegnie tak szybko że ani się nie obejrzymy jak wszystkie będziemy biegać po sklepach w poszukiwaniu choinki, ozdób prezentów itp ) no i mam nie lada problem bo nie bardzo wiem jak się zabrać za to żeby wszystko wypadło dobrze. Macie jakies sugestie, pomysły itp? Przyjmę wszystko z otwartym umysłem
Zależy od charakteru spotkania. Jak to wg Ciebie ma wyglądać? Jeśli chodzi o jedzenie to też zależy czy każdy coś przyniesie, czy może zrobisz wszystko sama? Zależy czy ma być elegancko czy na luzie?

PS. Jeśli już to Wizażanki, nie wizażystki
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:27   #4
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: Przyjęcie/Spotkanie

Droga red high heels
Myślałam bardziej o luźnej atmosferze , jasne że nie w podartych jeansach ale też żadne stroje wieczorowe. Co do gotowania to biorę to na siebie bo niestety(albo stety) znajomi to 2 lewe ręce w kuchni i poza schabowymi z ziemniakami to ciężko czegoś oczekiwać a z drugiej strony uwielbiam gotować więc to nie stanowi problemu. Pomysł zrodził mi się w głowie bo w zasadzie wszyscy jesteśmy z innego krańca polski a tak się złożyło że teraz mieszkamy w jednym mieście. I żeby złamać tradycje wysyłania sms bądź dzwonienia z życzeniami wymyśliłam takie spotkanie przedświąteczne

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Droga Teczowaa
Przepraszam, dziękuję za poprawę i obiecuję natychmiastową poprawę
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:27   #5
Teczowaa
Raczkowanie
 
Avatar Teczowaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 241
Dot.: Przyjęcie/Spotkanie

A czy Twoi znajomi wyrażaja chęć na takie spotkanie? Bo szczerze mówiąc nie ma co się nakręcać, jeśli okaże się, że większości nie pasuje. Najpierw trzeba by obgadać termin itd

edit: nie przepraszaj to tak na marginesie tylko było

Edytowane przez Teczowaa
Czas edycji: 2010-10-25 o 12:28
Teczowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:30   #6
pejlin
Wtajemniczenie
 
Avatar pejlin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 258
Dot.: Przyjęcie/Spotkanie

Co do chęci moich przyjaciół to nie wątpię w nią ani troszeczkę Termin już prawie uzgodniony także w tym nie upatruję żadnego problemu. Nie mam tylko pomysłu jak to wszystko zorganizować żeby nie było to takie typowe nasze spotkanie opatrzone jedzeniem i muzyką Tu właśnie tkwi mój problem
pejlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 12:42   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przyjęcie/Spotkanie

Hm, na Twoim miejscu też bym miała problem, bo takie spotkanie o jakim piszesz kojarzy mi się z:
jedzeniem
muzyką (jakąś łagodną, nie nowoczesne świąteczne przeboje tylko raczej jakieś klasyki)
świecami i dekoracjami świątecznymi, np pomarańczami nabitymi goździkami
ew. kominkiem
i ewentualnie jakimiś niewielkimi upominkami

No ale zawsze możecie wspólnie dekorować świąteczne pierniczki wycięte w świąteczne kształty, można nabyć barwniki spożywcze i zrobić kolorowe lukry, kupić trochę dekoracji typu orzeszki, migdały, posypki, drażetki, polewy itp itd i bawić się w pieczenie i dekorację.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 12:43   #8
red high heels
Rozeznanie
 
Avatar red high heels
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 613
Dot.: Przyjęcie/Spotkanie

A może właśnie skoro pochodzicie z różnych regionów, fajnie byłoby, aby każdy spróbował przygotować choć najprostszą potrawę dla danego miejsca charakterystyczną?
Możecie zrobić tak jak robiło się za moich czasów w szkole, że losowało się, kto dla kogo przygotowuje prezent. Możecie się nawet umówić, że ma to być coś zrobionego własnoręcznie.
Nie bierz całych przygotowań na siebie, bo Ty się urobisz po łokcie i będziesz zbyt zmęczona, żeby się cieszyć spotkaniem, a znajomi nie poczują magicznej świątecznej atmosfery, która towarzyszy wspólnym przygotowaniom. Może chociaż razem wybierzcie drzewko i je udekorujcie?
red high heels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.