Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 22:09   #1891
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Tak, lustre drops fantastyczne - też polecam, zwłaszcza odcień różowy, który chyba ponownie zakupię na zapas. Świetnie mi się nakładają pędzlem 188.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------



A to już można kupować ? BP rzeczywiście cudo - zwłaszcza na twarzy , gratuluję

Cienie też mi się wydają powtórzeniem wielu innych z zeszłych kolekcji, a poza tym ja powoli rezygnuję z używania cieni (mam dość ale o tym pożalę się innym razem, może ktoś znajdzie rozwiązanie)

Jeszcze tylko róże mnie interesują, skoro chusta kiepska

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------



Ja bym popatrzyła na skład. Może na któryś ze składników twoja cera po prostu źle reaguje? I najlepiej taki skład porównać ze składem kosmetyku idealnego, który cerze nic nie robi.
Ja miałam kiedyś straszne problemy ze skórą przy używaniu Blush Delicieux L'Oreala. W ogóle to o tym długo m9ożna by się rozgadywać - jak jeszcze nie byłaś to polecam forum biochemiczne - tam w jednym wątku dziewczyny rozpracowują składy kosmetyków itp



Konik rzeczywiście słodki, ale muszę przyznać, że denerwują mnie te kosmetyki pospreyowane złotkiem. Jakoś za bardzo gadżeciarsko mi się kojarzą, a mało praktycznie. Bo to złotko szybko schodzi, więc nie wiem, czy kupować dla złotka, czy tego co pod spodem
A miałaś już tego typu kosmetyk? Bo wiem że w zeszłym roku były takie miodowe.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------



Myślę, że to bardzo dobry pomysł na większa dyskusję - o terminie trzymania i używania kosmetyków, higienie itp

Osobiście uważam, że kosmetyk mogę używać dopóki wygląda na dobry - nie zmienił koloru, zapachu, konsystencji itp, nie zaczął uczulać, czy podrażniać, niekoniecznie trzymam się sztywnych reguł terminu ważności.

Trzymam swoje kosmetyki w ciemnym miejscu (znaczy w głębokiej szufladzie), z dala od kaloryferów itd - latem niektóre rzeczy wędrują do lodówki.

Często myję pędzle - te do twarzy to nawet co 3-4 dni, czasami raz w tygodniu.

I marnuję sporo kosmetyki na dezynfekowanie podczytałam to na Temptalii i podpatrzyłam w MACu, czyli co jakiś czas delikatnie przecieram czystą chusteczka róże i pudry, szminki i CCB (zwłaszcza jak używam palców do malowania), z błyszczykami podobnie - czyszczę ten brzeg - otwór pojemniczka, jak zgromadzi się wokół za dużo kosmetyku i sam aplikator też czyszczę - zauważam, że dzięki temu to nawet lepiej się ich potem używa.
W sumie nie przypatrzyłam się opakowaniom czy mają datę ważności albo ile miesięcy po otwarciu są do użycia. Podkład mi schodzi tak do 6 miesięcy, o ile używam jeden. Ale że używam wielu to dłużednak nie boję się, że ich nie wykorzystam, bo nie stosuję oddzielnych kosmetyków dla siebie i dla osób które akurat maluję. Z resztą przeważnie testuje najpierw na sobie, bo znam moją skórę i wrażliwość oczu, więc wiem z czym można mieć później problemy.
Pędzle czyszczę po KAŻDYM użyciu. Na czas nieużywania zakrywam całe biurko materiałem, aby w jakiś sposób odgrodzić wszystko od kurzu. Kosmetyki trzymam w szafkach. Mam biurko przy oknie, pod którym nie ma kaloryfera (to nie mój pomysł, że nie ma pod oknem kaloryfera, nie pytajcie mnie też dlaczego... Anglia bywa dziwnym krajem). Więc tak ogólnie raczej wszystko jest bezpiecznie przechowywane. Niektóre kremy trzymam w lodówce.
Hmmm... fluidliny, paintpoty trzymam do góry nogami, bo podobno przedłuża to ich żywotność.
Błyszczyki nakładam jednorazowymi patyczkami, a szminki pędzlami.
Opakowania czyszczę regularnie, raz w tygodniu.
Ogólnie podczas malowania używam sprayu/ gelu dezynfekcyjnego do rąk. no i spinam włosy!!! Niby taki drobiazg, ale mnie on bardzo irytuje
Co do h-l z konikiem To ja dużo kupuję, aby sprawdzić jakie po prostu jest. Nie wystarcza mi czasami samo pomacanie w sklepie. Może ten brokacik będzie też w tym całym h-l, ale jest go więcej na górze (na koniku) jako właśnie gadżet i urok. Nie widziałam, nie dotykała, nie mi an razie oceniać.
Miałam już coś co miało logo (bodajże) z brokatem i akurat mnie wtedy brokat nie zachwycał tylko to co pod nim, więc go szybko usunęłam. Zawsze jest wyjście z sytuacji.

Ja dzisiaj zamówiłam już co chcę z LoL. Tylko panienka nie była pewna czy na pewno wprowadzą go w czwartek, jednak mam być po to wszystko wtedy. W środę dowiem się jeszcze czy wystawia wtedy od razu prep for colour. Art wyjdzie chyba trochę później. Wszystkiego powinnam dowiedzieć się w środę.
W ogóle musze dorwać managerkę, bo zobaczyłam coś co mnie bardzo zainteresowało... magiczny notes z kolekcjami, eventami itd Więc może szepnie mi słówko. Zdziwiłam się, że odłożą mi wszystko co chciałam, bo zaoszczędzi mi to czasu i nerwów. Albo będzie odwrotnie, czego mogę się też obawiać.

Co do kolekcji co 3 miesiące... byłabym za! Jak najbardziej. Pomyślcie o tym czekaniu z niecierpliwością i podnieceniu jakie by temu towarzyszyło. A tak co miesiąc wydatki, zakup i znów myśli o kolejnej kolekcji.
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 22:27   #1892
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja tez myle pedzle codziennie, szczegolnie ze mam tendencje do wypryskow

Zachaczylam dzis o MACa przy okazji zakupow przed wyjazdem do Pl. Przygarnelam Phlox i Like Venus Slicznosci

Mnie sie wydaje, ze wypuszczajac kolekcje co miesiac mijajaja sie z celem. Kolory sie powtarzaja a i nie ma takiego niecierpliwego oczekiwania na to co nowego wyjdzie. Chyba troche przystopuje, bo czuje przesyt
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 23:34   #1893
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

hej dziewczyny,a znacie moze jakis produkt ktory utrwaliby mi szminke na ustach ;-/ czesto mam kontakt z mikrofonrm i czasem mi sie szminka rozmarze ;-/ dziekuje serdecznie za pomoc
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 23:54   #1894
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cześć dziewczyny
Jak któraś mnie nie pamięta to miałam stary nick wirlandia i pisałam w drugiej części..
(mania na MACi wróciła wraz z nowym rokiem - pielęgnację prawie mam idealną więc wreszcie będę mogła kupować ). Na 31 planuję zakup szminki Cyndi (jest w kolorze moich ust ) i może z LoL cienia o tej nazwie. Czekam w szczególności na tą kolekcję - http://www.lushiousbeauty.nl/2010/03...product-fotos/ - jasne cienie i wszystkie (poza brązową) szminki będą moje .
I oczywiście chcę pędzel 182 do rozświetlacza (tego najnowszego) z Benefita.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 08:00   #1895
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
MAC we Wrocławiu jest w centrum handlowym Magnolia, kierunek na Leśnicę i Pilczyce, ogólnie jak wysiądziesz z pociągu idziesz w stronę PKSu, tam szukasz przystanku tramwaju numer 22 (kierunek Leśnica). On podwiezie Cię pod same drzwi - przystanek Niedźwiedzia. Jak spytasz kogoś - na pewno Ci pomoże, wszyscy wiedzą, gdzie jest Magnolia
Myślę, że warto

Bardzo Ci dziękuję jak zdążę to wybiorę się jeszcze w tym tygodniu po te cuda
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:27   #1896
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję jak zdążę to wybiorę się jeszcze w tym tygodniu po te cuda
Powodzenia, a jak wrócisz, to koniecznie pochwal się co kupiłaś

Witaj dysku - wirlandio
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2010-03-29 o 10:29
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 11:03   #1897
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Pędzle czyszczę po KAŻDYM użyciu. Na czas nieużywania zakrywam całe biurko materiałem, aby w jakiś sposób odgrodzić wszystko od kurzu. Kosmetyki trzymam w szafkach. Mam biurko przy oknie, pod którym nie ma kaloryfera (to nie mój pomysł, że nie ma pod oknem kaloryfera, nie pytajcie mnie też dlaczego... Anglia bywa dziwnym krajem). Więc tak ogólnie raczej wszystko jest bezpiecznie przechowywane. Niektóre kremy trzymam w lodówce.
Hmmm... fluidliny, paintpoty trzymam do góry nogami, bo podobno przedłuża to ich żywotność.
Błyszczyki nakładam jednorazowymi patyczkami, a szminki pędzlami.
Opakowania czyszczę regularnie, raz w tygodniu.
Ogólnie podczas malowania używam sprayu/ gelu dezynfekcyjnego do rąk. no i spinam włosy!!! Niby taki drobiazg, ale mnie on bardzo irytuje
Niezła jesteś Ja też bym chciała czyścić pędzle codziennie, ale za leniwa jestem. Dobry patent z tym fluidline - muszę spróbować na Inglotach, może im coś pomoże

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Mnie sie wydaje, ze wypuszczajac kolekcje co miesiac mijajaja sie z celem. Kolory sie powtarzaja a i nie ma takiego niecierpliwego oczekiwania na to co nowego wyjdzie. Chyba troche przystopuje, bo czuje przesyt
żeby to jeszcze była jedna kolekcja! Albo jakaś skromna, bo taki Spring, to był jak kilka kolekcji na raz
też mnie to zniechęca - właśnie przed świętami, jak nastąpił taki zalew różnymi kolekcjami, to przystopowałam z MACem na dłuższy czas.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 15:02   #1898
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Hmmm... fluidliny, paintpoty trzymam do góry nogami, bo podobno przedłuża to ich żywotność.
jeżeli chodzi o zakręcone opakowania to nie ma znaczenia jak je ułożysz, wysychanie zależy od szczelności nakrętki, trzeba tylko dokłanie dokręcać i pilnowac żeby na gwincie nie było resztek kosmetyku

natomiast w przypadku otwartych opakowań bardzo ważne jest żeby podczas używania nabierać szybko na pędzel i od razu zakręcać, albo odkładać otwarte opakowanie do góry nogami, żeby lotne silikony nie ulatniały się z kosmetyku
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:04   #1899
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Sluchajcie jak sie w Polsce nazywa ten alkohol do prasowania pigmento? I gdzie go kupic? Ten co tu kupilam jakis jest podejrzany
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:22   #1900
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dzięki Eustaszkowi wybrałam się na zakupy do MACa Jedyna kolekcja z której kupiłam porównywalnie dużo to Cult of Cherry (która jest do dziś moją ulubioną kolekcją) Wzięłam wszystko co planowałam czyli cienie Bough Grey, Birds & Berries, wymieniłam opakowania na Petals&Peacocks, Blooming Lovely i Ever Hip, do tego błyszczyki Frankly Fresh i English Accents, róż Dirty Plum i lakier Blue India. Skusiłam się też na BP Shell Pearl bo jest piękny na żywo Piękny jest również błyszczyk A Different Groove - taki kolor soku z owoców leśnych. No i na wishlistę wpisałam Cindy - dawno mi się tak żadna czerwień nie spodobała.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:44   #1901
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Brand - nie dziwię ci się... Cyndi jest cudowna 31 jadę po pierwszą, a potem zrobię zapas
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 22:01   #1902
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Eustachy kupowałaś LOL w Arkadii? Tam już jest oficjalnie czy to tak spod lady?
Bo ja też już chcę Dzisiaj wpadłam do złotych tarasów w nadziei że może już będzie, ale powiedziano mi że dopiero w czwartek... Jak w Arkadii są to jutro jadę
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 09:35   #1903
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez a_n_u_l_a Pokaż wiadomość
Eustachy kupowałaś LOL w Arkadii? Tam już jest oficjalnie czy to tak spod lady?
Bo ja też już chcę Dzisiaj wpadłam do złotych tarasów w nadziei że może już będzie, ale powiedziano mi że dopiero w czwartek... Jak w Arkadii są to jutro jadę
Myślę, że możesz spróbować w Arkadii

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Sluchajcie jak sie w Polsce nazywa ten alkohol do prasowania pigmento? I gdzie go kupic? Ten co tu kupilam jakis jest podejrzany
Alkohol isopropylowy czysty ponad 90% do celów medyczno-kosmetycznych kupowałam tu:
http://www.chemik-alia.pl/
wystawiają też na allegro
http://allegro.pl/sklep/13182353_chemia_chemik_alia

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Dzięki Eustaszkowi wybrałam się na zakupy do MACa Jedyna kolekcja z której kupiłam porównywalnie dużo to Cult of Cherry (która jest do dziś moją ulubioną kolekcją) Wzięłam wszystko co planowałam czyli cienie Bough Grey, Birds & Berries, wymieniłam opakowania na Petals&Peacocks, Blooming Lovely i Ever Hip, do tego błyszczyki Frankly Fresh i English Accents, róż Dirty Plum i lakier Blue India. Skusiłam się też na BP Shell Pearl bo jest piękny na żywo Piękny jest również błyszczyk A Different Groove - taki kolor soku z owoców leśnych. No i na wishlistę wpisałam Cindy - dawno mi się tak żadna czerwień nie spodobała.
Gratuluję zakupów ja zdecydowałam się na Peachstock, w sumie nie mam szminki nude. Myślę też nad Frankly Fresh, miałabym fajny zestaw nudasowy
Ta jaśniejsza fioletowo-różowa Blooming Lovely jest dla mnie za sina i wyglądałam jak trup, ma mocna krycie i fajną konsystencję.
Ta fuksjowa Petals&Peacocks, obłędna ale do idealnej karnacji i raczej na imprezy ale fajny kolor
Ever Hip dla mnie za pomarańczowa, niedobrze w niej wyglądałam ale piękny kolor i z chęcią bym go wzięła ale niestety podbija mi wszystkie plamy, czerwoności itp. na twarzy chlip a tak ładna. A i ta jest półtransparentna.

Edytowane przez eustachy
Czas edycji: 2010-03-30 o 11:09
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:14   #1904
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja cały czas się zastanawiam nad Petals&Peacocks, śliczny kolorek tylko trochę się go boje... Brandnewname mogabys wrzucic go na swachowy?
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:38   #1905
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Oryginał czy podróba ?

http://allegro.pl/item981193901_mac_...e_odsypki.html
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:42   #1906
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Cięzko powiedzieć
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:12   #1907
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość

Popros o dodatkowe fotki polished ivory, genuine orange i french violet. Jesli maja 7, 5 gram to sa to podróbki.
Podejrzanie wyglada tez kolor blue ( z tego co wiem to bardzo, bardzo stara limitowanka, w zasadzie juz niedostepna gdziekolwiek) i gold
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:17   #1908
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
moim skromnym zdaniem coś jest nie tak, zwłaszcza jak patrzę na kolor Your Ladyship i Jardin Aires - nie są tak pomarańczowe.. poza tym te zdjęcia niewiele mówią, nie ma zdjęć słoiczków, pudełek, itp. ja nie ufam.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:01   #1909
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Teal w oryginale nie jest tak blady
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 17:11   #1910
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
róż Dirty Plum i lakier Blue India.
jakie są? zwłaszcza róż - ja też mam słabość do intensywnych odcieni
I gratuluję zakupów Mi się te kolory szminek i błyszczyków wydają strasznie mało twarzowe, ale ciekawe, co powiem jak zobaczę na żywo

Edytowane przez Kajol
Czas edycji: 2010-03-30 o 17:13
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:17   #1911
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Art supplies już na stronce:
http://www.maccosmetics.com/whats_ne...ORY_ID=CAT2178

ZAKOCHAŁAM SIĘ W MARKERACH!!!!!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Mi się te kolory szminek i błyszczyków wydają strasznie mało twarzowe, ale ciekawe, co powiem jak zobaczę na żywo
A ja nie mogę zobaczyć w live-ie Nie pisz zbyt dużo dobrego jak już obmacasz wszystko......

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2010-03-30 o 17:19
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:21   #1912
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Art supplies już na stronce:
http://www.maccosmetics.com/whats_ne...ORY_ID=CAT2178

ZAKOCHAŁAM SIĘ W MARKERACH!!!!!

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------


A ja nie mogę zobaczyć w live-ie Nie pisz zbyt dużo dobrego jak już obmacasz wszystko......
Wrzuciłam swatcha szminki Peachstock , w rzeczywistości jest mniej pomarańczowa a bardziej beżowa
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:35   #1913
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
ja cały czas się zastanawiam nad Petals&Peacocks, śliczny kolorek tylko trochę się go boje... Brandnewname mogabys wrzucic go na swachowy?
Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
jakie są? zwłaszcza róż - ja też mam słabość do intensywnych odcieni
I gratuluję zakupów Mi się te kolory szminek i błyszczyków wydają strasznie mało twarzowe, ale ciekawe, co powiem jak zobaczę na żywo
Wrzucę swatche całych zakupów ale dopiero jutro bo dzisiaj nawet nie miałam siły na forum wchodzić - złodziej mi dzisiaj ukradł z torebki dokumenty i telefon Na szczęscie karty trzymałam osobno ale telefonu nie mogę odżałować

Przepraszam za OT musiałam się wyżalić
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:50   #1914
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Wrzuciłam swatcha szminki Peachstock , w rzeczywistości jest mniej pomarańczowa a bardziej beżowa
Fajjjjnie idę oblookać, ale ja i tak należę do klanu "rózoooowych"

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
złodziej mi dzisiaj ukradł z torebki dokumenty i telefon
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 21:22   #1915
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wrzucę swatche całych zakupów ale dopiero jutro bo dzisiaj nawet nie miałam siły na forum wchodzić - złodziej mi dzisiaj ukradł z torebki dokumenty i telefon Na szczęscie karty trzymałam osobno ale telefonu nie mogę odżałować

Przepraszam za OT musiałam się wyżalić
przykro mi co za ...

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Fajjjjnie idę oblookać, ale ja i tak należę do klanu "rózoooowych"

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------


Ja w sumie też ale ten nudasek jest wart grzechu
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 21:27   #1916
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ja w sumie też ale ten nudasek jest wart grzechu
Kupiłam w ciemno jakiś czas temu w naszym ulubionym sklepiku Blankety..... i rozczarowałam się mocno. Ale po kilku miesiącach zakochałam się w tym kolorze i stosuję różne kombinacje z jego udziałem, a połączony ze Slimkiem Grenadiną jest po prostu BOSKI
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:32   #1917
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

mam bilety do Lądka (na razie wstepna rezerwacja) na 22 czerwiec, kto jest chetny na ewentualne zakupy ? osoby które juz brały udział w takim przedsięwzięciu mają pierszeństwo, raczej nie chciałbym kupowac dla więcej niz 10-12 osób
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2010-03-30 o 23:41
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:37   #1918
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mam bilety do Lądka (na razie wstepna rezerwacja) na 22 czerwiec, kto jest chetny na ewentualne zakupy ?
ja
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:39   #1919
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja
tempo niesamowite ciekawe jakie będę kolekcje w drugiej połowie czerwca
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:51   #1920
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tempo niesamowite ciekawe jakie będę kolekcje w drugiej połowie czerwca
króliczek zawsze w pogotowiu
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.