Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-16, 21:17   #3301
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
kitkulka
Ja noszę miesięczne-air optix aqua. Przerabiałam już wiele i tylko te są dobre. Najlepiej wybrać się do okulisty/optyka (ale nie tego, co ma kontrakt podpisany z jedną firmą, bo Ci te wciśnie.
Mój poprzedni lekarz od ręki dał mi swoje soczewki, które miały wymiary zupełnie inne niż moje oko. I przez to totalny dyskomfort..
no to muszę zaatakować jakiegoś okulistę tylko zanim teraz się dopcham to pewnie nastanie zima pójdę prywatnie jak zwykle

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

aaaa ja w końcu jednak pomalowałam paznokcie granatowym lakierem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:17   #3302
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja mam na lewym oku -0,75 i astygmatyzm a na prawym -0,5
i też jak siedzę i patrzę w monitor to jest spoko a książek to nawet nie mogę czytać w okularach, okulista powiedział, że mam ściągać do czytania okulary
tylko w dal gorzej, ciężko mi oceniać odległość, jak prowadzę auto bez okularów to nie jest tak fajnie hardkor
i coraz częściej myślę, że mam kurzą ślepotę, bo jak się ściemnia to zupełnie ślepa się robię tylko w tym czasie właśnie jak zapada zmierzch, jak już ciemno to jest ok
no i jak, dużą rożnicę widzisz pomiędzy "w" a "bez"?

hehe to dziwne, bo mi się dobrze prowadzi auto, odległość oceniam prawidłowo chyba, przynajmniej żadnych wypadkow nie spowodowałam jedyne w czym dostrzegam wadę to to, że nie widzę małych literek z oddali a jak ktoś jedzie ze mną autem to on pierwszy czyta malutkie napisy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:18   #3303
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
przyciemnij Loreal Islande
wyjdzie Ci ciemny popielaty blond, ale bardzo naturalny, zero zielonej poświaty etc...
ja nim przyciemniałam jak mnie naszło na ciemniejszy kolorek i wyszło OK
Ja pamiętam, sliczny mialas kolor wtedy

Mnie coraz bardziej na przyciemnienie nachodzi bo juz powoli przez ten sraczkowaty kolor patrzec na siebie nie moge Zrobiłam dzisiaj srebrną płukanką i jest jeszcze gorzej bo fakt, kolor wychłodziło ale nie równo

Ja tez musze isc do okulisty bo coraz slabiej widze z daleka :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:18   #3304
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

hej dziołszki!

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
[/COLOR]Asiu mam taki sam staniczek kupiłam za 12
ale tych cyrkoni się pozbyłam bo troszkę takie tandetne moim zdaniem były
Tżtowi się podoba bardzo
Torebeczka fajniutka
lakierek z miss sporty? nude widzę też a jaki numerek?
tak.lakier z miss sporty nr.355 nude ale taki perłowy błyszczący

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia po Wbisie

kolorek na zdjęciach nie jest do końca taki jak w rzeczywistości.. brzydka pogoda zrobiła swoje..
ale postaram się jeszcze coś popstrykac jak słoneczko wyjdzie
pięknie Ci wychodzi ten wbis tak chłodniutko

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki

ja wlasnie siedze z olejem na glowie

wkleje wam tylko zdjecia świnek i zaraz lece nadrabiać
ale śliczne kudłate i ja również z pierwszego rzutu oka myślałam że to York

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
włoski schną, na razie wygląda to optymistycznie na mokro poniżej, na sucho dam rano

lecę Was nadrabiać pisarki
wydaje mi się że ciemniej jest ...ale za to równiutko

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam

Na czarno, a co

snowhitee

ja na rytuał mam zaklepany bilet na srode za tydzień
A na Sali Samobójcow byłam-bardzo dobry film.

A Bershka nie ma zniżek z Glamour czy ma?

Zaraz może dam jakieś fotki

Daję zdjęcia, powiem coś dopiero jutro bo nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca
Wklejam dużo zdjęć zeby w miarę pokazać ten kolor.
Wszystkie z lampą.
1 zdjęcie na mokro, jak widać róznie wychodzi w każdym pokoju więc porobiłam zdjęcia w świetle łazienkowym, kochennym i pokojowym
błysk jest nie ma co ale faktycznie wydają się lekko żółte

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Wklejam na szybko robione fotki samoróbki
Robiłam o 6 rano bo dziś cały dzień mnie nie ma, bede ok 22 dopiero.
Jutro zrobię lepsze, dam w prawdziwym świetle dziennym.
jasno ładnie ,ale takie trochę nie wyraźne i odrost jakby ciemniejszy i cieplejszy się wydaje

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hejka wklejam obiecane fotki po Palette Deluxe 218 i pędzę dalej cieszyć się dniem
jestem bardzo zadowolona z efektu, trochę dla mnie za popielato, ale wiem, że to się wymyje, za to nigdzie nie wyszło rudo, tylko miejscami beżowo

P.S. Sorki ale jeszcze nie układałam włosów
no faktycznie popielato ale chyba lepsze to niż rudość

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
witam piękne



piękne

dzięks kochana

a to moje pazury,byłam wczoraj [/QUOTE]
fajowe super masz zawsze zrobione

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mam pomysł na fryzurke

Juz jestem praaawie zdecydowana. I tak chodze caly czas w zwiazanych i tak wiec praktycznie bez roznicy.
ja też tak mówiłam zanim poszłam się ochlastać jak jesteś na 100% zdecydowana to idź a jak nie to lepiej przemyśl dobrze bo potem może być tak jak w moim przypadku ,ale w sumie powiem wam że wszytskim się wczoraj podobałam podręciłam je troche lokówką ,końce wyprostowałam i efekt był super nawet wam powiem że miałam ,,branie '' ale się tak wytańczyłam że dziś wszystko mnie boli ,ale było super

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam laseczki
Juz dojechałam.Ale zaserwowałyście mi z 10 stronek Postaram sie nadrobic wszystko dzis jeszcze a jak nie jutro.Moze się jutro pofarbuje jak dorwę farbę
ok lecę na kolacyjkę i na piwunio.Wpadnę później.
P.S.Przywiozłam pogodę.Dzis było tak pięknie Mam nadzieje ze i u Was również.
Buziaczki i do później
to super baw się kochana ,a pogoda naprawdę była dziś super

Mysiu ja poszłam z zamiarem ,że zetnie mnie na boba,ale ona kazała mi przyjść przed samym zamknięciem i podejrzewam że jej się spieszyło i odradziła mi ,że mam za okrągłą buzię do takiej fryzurki i lepiej mi będzie w takich dłuższych postrzępionych .No a potem to juz nic nie mogłam zrobić ale już lepiej się czuje bo jak umyje włoski to sobie modeluje lokówką i troche prostownicą i nie jest źle

ale jeszcze jedno mi nie daje spokoju kolor ... kupiłam znów tą C12 bo góra strasznie mi się podoba ,ale zaraz po farbnięciu a gdy już pojawi się odrost to nie mogę patrzeć i do tego te pasma ciemniejsze na końcach nie wiem myślałam żeby przyciemnić tak do poziomu 8 ? co o tym myślicie ?
yatta a mogłabyś zrobić mi taką symulację w ciemniejszych włoskach?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:22   #3305
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, sliczny mialas kolor wtedy

Mnie coraz bardziej na przyciemnienie nachodzi bo juz powoli przez ten sraczkowaty kolor patrzec na siebie nie moge Zrobiłam dzisiaj srebrną płukanką i jest jeszcze gorzej bo fakt, kolor wychłodziło ale nie równo

Ja tez musze isc do okulisty bo coraz slabiej widze z daleka :/
mi też się podobał
ale strasznie szybko się sprał...trzeba by zrobić pigmentacje albo nałożyc dwa razy pod rząd.
Swoją drogą zauważyłam, że Preference się bardzo szybko spłukują. Tobie Viking też raz dwa poleciał

a może zrob Syoss średni blond? też mega kolorek, ale ciut jasniejszy niż Islande
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:22   #3306
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no i jak, dużą rożnicę widzisz pomiędzy "w" a "bez"?

hehe to dziwne, bo mi się dobrze prowadzi auto, odległość oceniam prawidłowo chyba, przynajmniej żadnych wypadkow nie spowodowałam jedyne w czym dostrzegam wadę to to, że nie widzę małych literek z oddali a jak ktoś jedzie ze mną autem to on pierwszy czyta malutkie napisy
hmm aż tak znaczącej różnicy nie ma, ale nie ma szans na to, abym coś przeczytała z oddali, nawet już kiedy są dość spore litery... no i przyłapuję się na tym, że ciągle mrużę oczy, przez co ciągle boli mnie głowa :/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:25   #3307
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

ja też tak mówiłam zanim poszłam się ochlastać jak jesteś na 100% zdecydowana to idź a jak nie to lepiej przemyśl dobrze bo potem może być tak jak w moim przypadku ,ale w sumie powiem wam że wszytskim się wczoraj podobałam podręciłam je troche lokówką ,końce wyprostowałam i efekt był super nawet wam powiem że miałam ,,branie '' ale się tak wytańczyłam że dziś wszystko mnie boli ,ale było super




ale jeszcze jedno mi nie daje spokoju kolor ... kupiłam znów tą C12 bo góra strasznie mi się podoba ,ale zaraz po farbnięciu a gdy już pojawi się odrost to nie mogę patrzeć i do tego te pasma ciemniejsze na końcach nie wiem myślałam żeby przyciemnić tak do poziomu 8 ? co o tym myślicie ?
yatta a mogłabyś zrobić mi taką symulację w ciemniejszych włoskach?
Ja w tym momencie niczego nie jestem pewna na 100 %, wszystko na pewno na spokojnie przemysle

A z kolorem to ja cie rozumiem... najlepsza fryzure mozna miec a kolor wszystko psuje I nawet jak inni mowia ze jest ok to nam sie wydaje ze jest kupa i juz patrzec na te wlosy nie mozna
Ale powiem ci ze z przyciemnianiem to tez nie tak prosto bo zobacz, ja przyciemniłam, było super, a tydzien po farbowaniu i jest to samo
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 21:25   #3308
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

oki laseczki
ja biorę moje ziółka i wskakuję do wyrka, może się w końcu wyśpię
miłego wieczorku, do jutra i dobranoc
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:26   #3309
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mi też się podobał
ale strasznie szybko się sprał...trzeba by zrobić pigmentacje albo nałożyc dwa razy pod rząd.
Swoją drogą zauważyłam, że Preference się bardzo szybko spłukują. Tobie Viking też raz dwa poleciał

a może zrob Syoss średni blond? też mega kolorek, ale ciut jasniejszy niż Islande
No Preference faktycznie... totalnie nie warte swojej ceny Jedyna zaleta to ze faktycznie włosów nie niszczą.
Nad Syossem też myślałam, ale myśle cały czas usilnie nad satynowym ciemnym blondem z N&E i jak patrzyłam dzisiaj na próbniki to jest aardzo podobny do tego Syossa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:31   #3310
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to muszę zaatakować jakiegoś okulistę tylko zanim teraz się dopcham to pewnie nastanie zima pójdę prywatnie jak zwykle[COLOR="Silver"]
w fiellmanie jest taka promocja, że za pierwszą wizytę bierze 30 zł i daje dodatkowo opakowanie soczewek za friko
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:35   #3311
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja w tym momencie niczego nie jestem pewna na 100 %, wszystko na pewno na spokojnie przemysle

A z kolorem to ja cie rozumiem... najlepsza fryzure mozna miec a kolor wszystko psuje I nawet jak inni mowia ze jest ok to nam sie wydaje ze jest kupa i juz patrzec na te wlosy nie mozna
Ale powiem ci ze z przyciemnianiem to tez nie tak prosto bo zobacz, ja przyciemniłam, było super, a tydzien po farbowaniu i jest to samo
problem z tym że ja chce i jasne ,ale żeby był kolor równiutki ,a nie tak jak teraz .....a z drugiej strony ciemniejsze żeby zrównać to ze sobą tylko że w jasniejszych lepiej się czuje ,ale nie jestem pewna czy aby nie za jasne są teraz i tak mam cały czas ciagle jakieś wątpliwości czy nie za jasno ,czy nie za ciemno juz nie wiem chyba naprawdę mam kryzys na punkcie włosów

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki laseczki
ja biorę moje ziółka i wskakuję do wyrka, może się w końcu wyśpię
miłego wieczorku, do jutra i dobranoc
dobranoc kochana śpij dobrze
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 21:36   #3312
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No Preference faktycznie... totalnie nie warte swojej ceny Jedyna zaleta to ze faktycznie włosów nie niszczą.
Nad Syossem też myślałam, ale myśle cały czas usilnie nad satynowym ciemnym blondem z N&E i jak patrzyłam dzisiaj na próbniki to jest aardzo podobny do tego Syossa

ooo nie!! pisałaś coś o nim ale dopiero teraz skojarzyłam jak wygląda ta farbka. Moja koleżanka nim robiła i jej wyszedł rudawy kolorek. Mogę Ci poszukać fotek, ale zupełnie inny niż na pudełku! a kładła na jasniutki blond, raczej ciepły...

EDIT: znalazłam zobacz sama
ona płakała że jej taki wyszedł, ale po tygodniu stwierdziła, że jest ok

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-04-16 o 21:42
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:42   #3313
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Asia
a kto nie ma bzika na ich punkcie...

Mi też tak troszku chodzi po głowie taki jaśniutki brązik, bo co spojrzę w lustro to wydaje mi się, że w ten cały blond wcale nie mi pasuje!
Jeszcze mam taką małpowatą koleżankę, która cały czas mi wbija
Sama jest jakas niedowartościowana chyba, ale no cóż... do mnie to u tak zbyt dociera.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:42   #3314
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ooo nie!! pisałaś coś o nim ale dopiero teraz skojarzyłam jak wygląda ta farbka. Moja koleżanka nim robiła i jej wyszedł rudawy kolorek. Mogę Ci poszukać fotek, ale zupełnie inny niż na pudełku! a kładła na jasniutki blond, raczej ciepły...
O jakbys miala to by było fajnie
Ja sobie zdaje sprawe ze mi moze wyjsc ciepły kolor... zreszta on na próbniku jest ciepły. A po prostu mam go w szafie i pomyslalam ze wykorzystam
Ale nie wiem nie wiem
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
problem z tym że ja chce i jasne ,ale żeby był kolor równiutki ,a nie tak jak teraz .....a z drugiej strony ciemniejsze żeby zrównać to ze sobą tylko że w jasniejszych lepiej się czuje ,ale nie jestem pewna czy aby nie za jasne są teraz i tak mam cały czas ciagle jakieś wątpliwości czy nie za jasno ,czy nie za ciemno juz nie wiem chyba naprawdę mam kryzys na punkcie włosów


dobranoc kochana śpij dobrze
No ja mam ten problem ze mi sie podobaja i ciemne i jasne I zostałabym przy tym jasnym bez gadania bo po co zmieniac jak i w tym i tym mi dobrze, ale te nierownosci mnie do szalu doprowadzaja
Dlatego teraz nie robie nic zeby nic nie sknocic.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:46   #3315
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
O jakbys miala to by było fajnie
Ja sobie zdaje sprawe ze mi moze wyjsc ciepły kolor... zreszta on na próbniku jest ciepły. A po prostu mam go w szafie i pomyslalam ze wykorzystam
Ale nie wiem nie wiem


No ja mam ten problem ze mi sie podobaja i ciemne i jasne I zostałabym przy tym jasnym bez gadania bo po co zmieniac jak i w tym i tym mi dobrze, ale te nierownosci mnie do szalu doprowadzaja
Dlatego teraz nie robie nic zeby nic nie sknocic.
prosze
ja jakbym miała przyciemniać to tylko islande albo syoss, bo to juz przetestowałam
a może wellaton 8/1? ale też się szybko sprał? powinnaś może wodę obniżyc do 4,5 % - 6?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg n&e.jpg (23,2 KB, 36 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:49   #3316
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
prosze
ja jakbym miała przyciemniać to tylko islande albo syoss, bo to juz przetestowałam
a może wellaton 8/1? ale też się szybko sprał? powinnaś może wodę obniżyc do 4,5 % - 6?
Identyczny jak na próbniku Ładny kolorek Nawet chyba miałam cos podobnego...
Wellaton ja robilam pół na pół z 9/0 ale tez sie migiem sprał. Po pierwszym myciu juz było średnio, a po drugim to tez juz kiepsko jest.
Wode na pewno bym obniżała teraz. W N&E chyba jest już 6 %?
Bo Wellaton ma 9 %, a Syoss? 9 czy 6?

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-16 o 21:53
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:54   #3317
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Identyczny jak na próbniku Ładny kolorek
Wellaton ja robilam pół na pół z 9/0 ale tez sie migiem sprał. Po pierwszym myciu juz było średnio, a po drugim to tez juz kiepsko jest.
Wode na pewno bym obniżała teraz. W N&E chyba jest już 6 %?
Bo Wellaton ma 9 %, a Syoss? 9 czy 6?
Taak? no to pasuje. I mówisz, że Syoss jest taki sam na próbniku? Mi wyszedł inaczej, tak jak na pudełku ale nie od frontu ale od góry-odrobinę inny odcien tam jest

wellaton ma 9& ale ten poziom 9, którym robiłas. Czy 8 też to nie wiem. Syoss ma na pewno 6%
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:58   #3318
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Taak? no to pasuje. I mówisz, że Syoss jest taki sam na próbniku? Mi wyszedł inaczej, tak jak na pudełku ale nie od frontu ale od góry-odrobinę inny odcien tam jest

wellaton ma 9& ale ten poziom 9, którym robiłas. Czy 8 też to nie wiem. Syoss ma na pewno 6%
Wszystkie wellatony mają chyba 9 % Tzn na pewno 8/1 ma 9 %. Jak farbowałam na ciemno to mi sie wydaje że on też miał 9%
Ale z tym obniżeniem wody to nie wiem bo Viking tez ma 6 %a szybko sie spłukał wiec chyba bym musiała mocniej obniżyć...

Hm czy taki sam na próbniku to nie wiem, ale bardzo podobno
A N&E ma zupełnie inny kolor tam u góry na pudełku i z tyłu na tych kwadracikach, jest wlasnie ciepły
Syoss z tego co pamiętam to też jest ciepły na próbniku, ale ręki sobie uciąć nie dam bo tak dokladnie sie nie przyglądałam.

Chyba zaraz poszukam zdjęc jak miałam taki kolor
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:00   #3319
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wszystkie wellatony mają chyba 9 % Tzn na pewno 8/1 ma 9 %. Jak farbowałam na ciemno to mi sie wydaje że on też miał 9%
Ale z tym obniżeniem wody to nie wiem bo Viking tez ma 6 %a szybko sie spłukał wiec chyba bym musiała mocniej obniżyć...

Hm czy taki sam na próbniku to nie wiem, ale bardzo podobno
A N&E ma zupełnie inny kolor tam u góry na pudełku i z tyłu na tych kwadracikach, jest wlasnie ciepły
Syoss z tego co pamiętam to też jest ciepły na próbniku, ale ręki sobie uciąć nie dam bo tak dokladnie sie nie przyglądałam.

Chyba zaraz poszukam zdjęc jak miałam taki kolor
hmmm a może spróbuj Richeese Diacolor? on ma wodę 2,7 albo 3
ja robiłam 9,13 zobacz na blogu Bunny
tylko, że on się też szybko spłukuje bo to szampon..eh
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 22:03   #3320
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Co to nagle boom na przyciemnianie?
Wszystkie by przyciemniały, co jest

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmmm a może spróbuj Richeese Diacolor? on ma wodę 2,7 albo 3
ja robiłam 9,13 zobacz na blogu Bunny
tylko, że on się też szybko spłukuje bo to szampon..eh
Ooo tak to jest super kolor, mi pasował
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:07   #3321
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmmm a może spróbuj Richeese Diacolor? on ma wodę 2,7 albo 3
ja robiłam 9,13 zobacz na blogu Bunny
tylko, że on się też szybko spłukuje bo to szampon..eh
Kolorek super No ale właśnie... jak mi sie farba po 1 myciu spłukuje?
A masz moze zdjęcie od razu po farbowaniu Syossem? Bo znalazłam ale chyba juz ze zmytym 2-tygodniowym
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:08   #3322
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kolorek super No ale właśnie... jak mi sie farba po 1 myciu spłukuje?
A masz moze zdjęcie od razu po farbowaniu Syossem? Bo znalazłam ale chyba juz ze zmytym 2-tygodniowym
Ja kiedyś przyciemnialam to wyszedł mi zielony, jakby co bierz tego Islanda albo Syossa, w koncu włoski złapią barwnik i się zapigmentują.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:09   #3323
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dziewczynki własnie znalazłam fotkę jakie mogę mieć włoski za jakieś pare miesięcy przy użyciu C12 i zapuszczaniu i się zakochałam http://www.fryzury.ekobiety.net/gall...a_blond_23.jpg
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:11   #3324
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Co to nagle boom na przyciemnianie?
Wszystkie by przyciemniały, co jest

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



Ooo tak to jest super kolor, mi pasował

mi też!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kolorek super No ale właśnie... jak mi sie farba po 1 myciu spłukuje?
A masz moze zdjęcie od razu po farbowaniu Syossem? Bo znalazłam ale chyba juz ze zmytym 2-tygodniowym
chyba powinnaś pigmentacje zrobić
nie mam niestety Syossem robiłam po wakacjach w zeszłym roku i nie mam fotek Kładłam na robione rozjasniaczem pasemkowe włosy i wyszedł jak na wieczku pudełka-identycznie! nawet mama mi mówiła, że ładniej niż na pudełku bo tam jest lekko różowawy poblask :P A po 2 tyg to juz widziałaś

ja też mam teraz za jasne włosy po tym c12, choc chwilowo mam ciut ciemniejsze, bo przyciemniłam płukanką prosto na łeb ale nie będę sobie co mycie wylewać płukanki
tyle, że jeszcze nie wymyslilam farbki

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-04-16 o 22:15
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:12   #3325
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Dziewczynki własnie znalazłam fotkę jakie mogę mieć włoski za jakieś pare miesięcy przy użyciu C12 i zapuszczaniu i się zakochałam http://www.fryzury.ekobiety.net/gall...a_blond_23.jpg
A mi się w ogole ten kolor nie podoba Szaro bury, smetny, nie w moim stylu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:13   #3326
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś przyciemnialam to wyszedł mi zielony, jakby co bierz tego Islanda albo Syossa, w koncu włoski złapią barwnik i się zapigmentują.
No właśnie tak myśle że jak przyciemnie to tak czy siak sie zmyje pewnie do 8 poziomu gdzieś.
Jeszcze bede myśleć
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:16   #3327
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No właśnie tak myśle że jak przyciemnie to tak czy siak sie zmyje pewnie do 8 poziomu gdzieś.
Jeszcze bede myśleć
Czyli ten Wellaton okazal się do d.py?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:18   #3328
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mi też!



chyba powinnaś pigmentacje zrobić
nie mam niestety Syossem robiłam po wakacjach w zeszłym roku i nie mam fotek Kładłam na robione rozjasniaczem pasemkowe włosy i wyszedł jak na wieczku pudełka-identycznie! A po 2 tyg to juz widziałaś

ja też mam teraz za jasne włosy po tym c12, choc chwilowo mam ciut ciemniejsze, bo przyciemniłam płukanką prosto na łeb ale nie będę sobie co mycie wylewać płukanki
tyle, że jeszcze nie wymyslilam farbki
No bankowo powinnam zrobić. Bo cholery idzie dostać...
Bede myśleć. Albo zrobie tym Syossem albo N&E.
Chociaż jak patrze na opakowanie Syossa to to mógłby być mój kolorek... cholera bede musiala jeszcze raz zobaczyc te próbniki
Albo tak teraz mi przyszło do głowy.
Zrobić N&E albo Islande i zobaczyc jak sie wypłucza i wtedy Syoss i jak bedzie kolorek ok to juz przy nim zostać...
Albo Syoss+ pigmentacja.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czyli ten Wellaton okazal się do d.py?
Niestety
Wypłukał sie równie szybko jak Viking... a wyszedl ciemniej Wiec to w sumie smieszne... No i teraz po drugim myciu włosy są mega siankowate, końcówki sie chaczą...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-16 o 22:17
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:21   #3329
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No bankowo powinnam zrobić. Bo cholery idzie dostać...
Bede myśleć. Albo zrobie tym Syossem albo N&E.
Chociaż jak patrze na opakowanie Syossa to to mógłby być mój kolorek... cholera bede musiala jeszcze raz zobaczyc te próbniki
Albo tak teraz mi przyszło do głowy.
Zrobić N&E albo Islande i zobaczyc jak sie wypłucza i wtedy Syoss i jak bedzie kolorek ok to juz przy nim zostać...
Albo Syoss+ pigmentacja.
Możesz zrobić Islande bo wiadomo, ze się po 2-3 tyg wypłucze, wiec jak coś to nie będzie płaczu. Z każdym myciem jest jasniej, ale w pewnym momencie się już chce powiedziec "STOP" a ten dalej się wypłukuje
Kolorek na pudełku Syossa w necie ma minimalnie różne odcienie, tak wychodzi w realu http://szafa.pl/c3169881-syoss-7-6-f...dni-blond.html
w sumie też by się wypłukał
wiec zarówno w jednym jak i w drugim przypadku pigmentacja jest niezbędna
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:27   #3330
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czyli ten Wellaton okazal się do d.py?
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Możesz zrobić Islande bo wiadomo, ze się po 2-3 tyg wypłucze, wiec jak coś to nie będzie płaczu. Z każdym myciem jest jasniej, ale w pewnym momencie się już chce powiedziec "STOP" a ten dalej się wypłukuje
Kolorek na pudełku Syossa w necie ma minimalnie różne odcienie, tak wychodzi w realu http://szafa.pl/c3169881-syoss-7-6-f...dni-blond.html
w sumie też by się wypłukał
wiec zarówno w jednym jak i w drugim przypadku pigmentacja jest niezbędna
Ehh kurna
Ale powiem wam ze pierwszy raz w zyciu tak mi sie dzieje żeby mi sie tak kolor wypłukiwał szybko Nawet jak miałam mega jasne włosy to spokojnie kolor był miesiac ok... Nawet jak nalozylam ciemna farbe to sie wypłukała fakt, ale tak hmm do pośredniego koloru, nie do wyjsciowego

Żebym jeszcze tak do L'oreala nie była zrażona No i powiem szczerze ze troszke sie boje bo on jednak jest popielaty.. i czy mi zieleń nie trzaśnie jak ja mam naprawde mega ciepły kolor teraz. I po Vikingu tez mialam taka lekka poświate momentami...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-16 o 22:30
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.