Problem z transakcją na allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-09, 16:34   #1
viveremilitareest
Przyczajenie
 
Avatar viveremilitareest
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5
GG do viveremilitareest

Problem z transakcją na allegro


Witam mam problem z transakcją na Allegro. Otóż, miałam plany zamówić z mamą bluzę. Kiedy wybrałyśmy sposób płatności przez Internet (przelanie pieniędzy na konto tej osoby), wyświetlił się komunikat, że ten bank mamy ma jakąś przerwę techniczną, która trwa do poniedziałku, 9 września czyli do dzisiaj, więc wyłączyła tą stronę. Dzisiaj jak zalogowałam się na konto mamy i weszłam w kupione przedmioty, była właśnie tam ta bluza, której w końcu NIE zamówiłyśmy. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Przecież nie zapłaciłyśmy za nią w końcu...
viveremilitareest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:58   #2
amru
Raczkowanie
 
Avatar amru
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 180
Dot.: Problem z transakcją na allegro

Zamówiłyście bluzę, wpłatę można zrobić choćby w okienku pocztowym czy w oddziale banku. To, że przelew nie poszedł z automatu nie znaczy, że transakcja nie obowiązuje. Potwierdziłyście, że kupujecie przedmiot, więc polecam dziś zapłacić za bluzę
amru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 23:11   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Problem z transakcją na allegro

Cytat:
Dzisiaj jak zalogowałam się na konto mamy i weszłam w kupione przedmioty, była właśnie tam ta bluza, której w końcu NIE zamówiłyśmy. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Przecież nie zapłaciłyśmy za nią w końcu...
Kliknęłaś 'kup teraz', więc bluza została zamówiona, ale nie zapłaciłyście z nią. Zrób przelew dzisiaj na konto Sprzedającego, bo już mamy 10.09, zawsze w razie problemów można iść na pocztę lub do banku i w taki sposób przelać pieniądze, to jakieś wyjście awaryjne, bo czasowo mocno ograniczone. A najlepiej sobie skonfigurować konto bankowe i płacić z PayU, bardzo chwalę sobie tę opcję
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 07:43   #4
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Problem z transakcją na allegro

Również polecam Ci PayU. Cała wpłata zajmuje dosłownie kilkanaście sekund, sprzedający ma wpłatę szybko na koncie i szybko wyśle paczkę Naprawdę bardzo fajne rozwiązanie.
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 20:46   #5
klova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 40
Dot.: Problem z transakcją na allegro

Autorka wątku ma prawdopodobnie na myśli szeroko dyskutowaną przerwę techniczną Inteligo podczas ubiegłego weekendu - w tej sytuacji PayU w niczym by nie pomogło, nawet z płatnością kartą były problemy
__________________
Fitness - moja pasja
klova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 06:29   #6
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Problem z transakcją na allegro

A to nic nie wiedziałam
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.