Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 14:00   #4381
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez stasiek Pokaż wiadomość
ja mam Sweetie i bardzo ja lubie, swietnie sprawdza sie na codzien, nie jest ani za ciemna, ani za jasna. Szukasz czegos zgaszonego, zlamanego czy bardziej wyrazistego, czystego odcienia? Sweetie jest zgaszonym rozem idacym w kierunku sliwki. Z zimnych bardziej "czystych" rozy to moze Lovelorn?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Szukam właśnie czegoś zgaszonego, brudnego Widzę, że Lovelorn tez jest śliczny, wypróbuję na żywo Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a ja nie byłam z niej zadowolona, kupując ją też szukałam czegoś na dzień, podobnie mam dość mocną czerwień wargową i jakoś mi nie "leżała" dla mnie była za ciemna i zbyt śliwokowa, ale wiesz kwestia gustu
Dziękuję za odpowiedź


Cytat:
Napisane przez kasetavhs Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz ładnego neutralnego koloru z maca to polecam Ci Faux. Miesiąc temu kupiłam 2 pierwsze szminki z maca i były to właśnie Faux i Russian Red. Faux noszę prawie codziennie. Aż się boję, że za szybko ją zużywam Jestem jasną, chłodną blondynką, moje usta są dość ciemne ale nierówno napigmentowane. Faux świetnie kolor ust wyrównuje i wypełnia, wydają się większe ale nie nachalne powiększone. Jest to śliczny kolor i satynowe wykończenie, które dłuuuuugo utrzymuje się na ustach. Wydaje mi się, że jest to trochę niedoceniona szminka. Oblukaj sobie odcień bo naprawdę warto.
Oglądam swatche i ta Faux jest prześliczna! Właśnie czegoś takiego szukam, jeszcze bardziej mi się podoba niż sweetie Dziękuję
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:21   #4382
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Szalajecie dziewczyny ze szminkami . Jak poczytałam ostatnie wpisy to doszłam do wniosku, że nadal jest cała masa odcieni, również ze stałej kolekcji, o których nie wiedziałam, że istnieją .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:55   #4383
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja chyba też się zdecyduję na Divę, choć i Media mnie kusi. Hang up i Dark Side wolę odpuścić skoro są sliskie, bo takie ciemne kolory w masełkowatych formułach mogą być problematyczne. Chociaż niczego nie przesądzam; może kiedyś doczekamy sie otwarcia salonu w Poznaniu i zakocham się w nich na żywo?

Wysłane przy użyciu Tapatalk

Ja tez jakis czas temu wybierałam spośród nich i (przyznam ze patrzyłam tylko w lustrze w sklepie a tam maja dziwne światło) Diva wygladała jakbym sie wymazala nutella wzielam w koncu Dark Side,i jestem z niej zadowolona


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:26   #4384
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szalajecie dziewczyny ze szminkami . Jak poczytałam ostatnie wpisy to doszłam do wniosku, że nadal jest cała masa odcieni, również ze stałej kolekcji, o których nie wiedziałam, że istnieją .
Mam to samo jeszcze biorąc pod uwagę, że większość moich pomadek to limitki to tym bardziej czuję się kuszona tymi rozmowami tutaj ale ostatnio podjęłam decyzję o wydepotowaniu wszystkich szminek, więc uzbiera mi się 'trochę' pustych bulletów chyba muszę zacząć się już zastanawiać co wziąć
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 16:36   #4385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja tez jakis czas temu wybierałam spośród nich i (przyznam ze patrzyłam tylko w lustrze w sklepie a tam maja dziwne światło) Diva wygladała jakbym sie wymazala nutella wzielam w koncu Dark Side,i jestem z niej zadowolona


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Co jak co, ale Diva brazowa to nie jest, musialo swiatlo rzeczywiscie byc walniete
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 17:57   #4386
kasetavhs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szalajecie dziewczyny ze szminkami . Jak poczytałam ostatnie wpisy to doszłam do wniosku, że nadal jest cała masa odcieni, również ze stałej kolekcji, o których nie wiedziałam, że istnieją .
Niezbadane są zasoby Maca
kasetavhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:12   #4387
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co jak co, ale Diva brazowa to nie jest, musialo swiatlo rzeczywiscie byc walniete
moze az z ciekawosci wezme ja jeszcze raz na test :P ale na zakup sie raczej nie pokuszę, bo Dark Side mimo ze jest piekna, nie uzyłam póki co zbyt wiele razy.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 18:36   #4388
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Mam to samo jeszcze biorąc pod uwagę, że większość moich pomadek to limitki to tym bardziej czuję się kuszona tymi rozmowami tutaj ale ostatnio podjęłam decyzję o wydepotowaniu wszystkich szminek, więc uzbiera mi się 'trochę' pustych bulletów chyba muszę zacząć się już zastanawiać co wziąć
No właśnie ja też zwykle w pierwszej kolejności kupuję limitki, a stałej kolekcji do końca nie rozeznałam.
Z depotowaniem swoich będę mieć problem, bo trochę tego towaru mam za dużo, a niektóre odcienie jeszcze w zapasie .
Moje postanowienie jest takie, że nowych nie będę kupować, tylko brać w ramach B2M, choć jak znajdzie się jakieś cudo z limitki, to i tak pewnie zmięknę

Cytat:
Napisane przez kasetavhs Pokaż wiadomość
Niezbadane są zasoby Maca
W rzeczy samej
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:39   #4389
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Media jest taka ciemnosliwkowo-wisniowa - miałam ja dzisiaj na ustach w ramach testów, ale nie spodobała mi sie ostatecznie (tez troszkę sliskawa) i dlatego wziełam powtórnie Divę
W Poznaniu ponoc za tydzien maca otwierają tylko ni wiem czy w Dougim czy osobny salon
Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ja tez jakis czas temu wybierałam spośród nich i (przyznam ze patrzyłam tylko w lustrze w sklepie a tam maja dziwne światło) Diva wygladała jakbym sie wymazala nutella wzielam w koncu Dark Side,i jestem z niej zadowolona


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak widać, co osoba to opinia Skoro MACa u nas otwierają tak szybko, to sobie chyba cierpliwie poczekam i kopsnę się osobiście na zakupy. Tylko obawiam się, że wtedy mogę wyjść z dwoma szminkami i z czymś jeszcze, a wówczas mój plan oszczędzania legnie w gruzach
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 18:50   #4390
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
moze az z ciekawosci wezme ja jeszcze raz na test :P ale na zakup sie raczej nie pokuszę, bo Dark Side mimo ze jest piekna, nie uzyłam póki co zbyt wiele razy.
Bo to nie są kolory szminek, które się używa na codzień, raczej do czasu do czasu. Toteż poprzednia Diva w 2/3 zestarzała mi sie zwyczajnie
Wstawiam fotke Divy na ustach -brazu tam nie widzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diva.jpg (27,2 KB, 20 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:03   #4391
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie ja też zwykle w pierwszej kolejności kupuję limitki, a stałej kolekcji do końca nie rozeznałam.
Z depotowaniem swoich będę mieć problem, bo trochę tego towaru mam za dużo, a niektóre odcienie jeszcze w zapasie .
Moje postanowienie jest takie, że nowych nie będę kupować, tylko brać w ramach B2M, choć jak znajdzie się jakieś cudo z limitki, to i tak pewnie zmięknę


W rzeczy samej
A co to za problem? Po prostu więcej czasu by to zajęło Ja się zdecydowałam głównie dlatego, że w tych opakowaniach, w które pomadki przełożę będę od razu widziała kolor. teraz jak muszę coś konkretnego wygrzebać to szukanie zajmuje mi sporo czasu + zdarza mi się zapomnieć, że mam jakiś odcień i po niego nie sięgam, jak go nie widzę No ale wiadomo, że nie każdemu takie rozwiązanie pasuje
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 19:33   #4392
katiekatiekatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Nie wiem czy ktoś tu już pisał ale w pozaniu city center otwierają MAC na przeciwko douglasa <3 nie wiem kiedy ale za miesiąc powinien być już funkcjonujący.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ma ktoś odlewki face and body (odcienie C) ? albo gdybym kupiła to któraś by była chętna?
katiekatiekatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:52   #4393
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katiekatiekatie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś tu już pisał ale w pozaniu city center otwierają MAC na przeciwko douglasa <3 nie wiem kiedy ale za miesiąc powinien być już funkcjonujący.

super do poznania mam w dalszym ciągu daleko, aaaale otworzy się w końcu bliżej niż dalej
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 19:56   #4394
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A co to za problem? Po prostu więcej czasu by to zajęło Ja się zdecydowałam głównie dlatego, że w tych opakowaniach, w które pomadki przełożę będę od razu widziała kolor. teraz jak muszę coś konkretnego wygrzebać to szukanie zajmuje mi sporo czasu + zdarza mi się zapomnieć, że mam jakiś odcień i po niego nie sięgam, jak go nie widzę No ale wiadomo, że nie każdemu takie rozwiązanie pasuje
Lenistwo
A tak serio - zawsze biorę szminkę do torebki, a zabieranie całego opakowania po zdepotowaniu byłoby kłopotliwe (jeśli dobrze przypuszczam, że chodzi o przełożenie kilku kolorów do zbiorczego opakowania, z przegródkami ).
W sumie liczę, że operację pokażesz na blogu
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:09   #4395
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja nie miałabym serca, by jakąkolwiek szminkę zdepotować
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:14   #4396
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lenistwo
A tak serio - zawsze biorę szminkę do torebki, a zabieranie całego opakowania po zdepotowaniu byłoby kłopotliwe (jeśli dobrze przypuszczam, że chodzi o przełożenie kilku kolorów do zbiorczego opakowania, z przegródkami ).
W sumie liczę, że operację pokażesz na blogu
No i ja właśnie znalazłam takie rozwiązanie, żeby nadal można było wrzucić pomadkę do torebki, ale żeby w szafce i kuferku mniej miejsca zajmowała i żeby cał zbiór był lepiej widoczny, bardziej przejrzysty Czekam aż mi przyjdą opakowania, bo w weekend zamówiłam i się biorę do roboty ^^
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:19   #4397
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
No i ja właśnie znalazłam takie rozwiązanie, żeby nadal można było wrzucić pomadkę do torebki, ale żeby w szafce i kuferku mniej miejsca zajmowała i żeby cał zbiór był lepiej widoczny, bardziej przejrzysty Czekam aż mi przyjdą opakowania, bo w weekend zamówiłam i się biorę do roboty ^^
To mi ćwieka teraz zabiłaś .
Ale podzielisz się patentem ?

Btw - jeśli dobrze zrozumiałam Krysię z Temptalii, to Flamingo i inne rarytasy mają wejść do stałej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:22   #4398
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To mi ćwieka teraz zabiłaś .
Ale podzielisz się patentem ?

Btw - jeśli dobrze zrozumiałam Krysię z Temptalii, to Flamingo i inne rarytasy mają wejść do stałej.
Jasne, ale dopiero jak wszystko wydepotuję to się pochwalę, bo efekt końcowy będzie bardziej spektakularny
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 20:23   #4399
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To mi ćwieka teraz zabiłaś .
Ale podzielisz się patentem ?

Btw - jeśli dobrze zrozumiałam Krysię z Temptalii, to Flamingo i inne rarytasy mają wejść do stałej.
Buee, szkoda że "mojej" Feed the Senses nie ma na tej liście. No ale to raczej chyba nie był kultowy odcień
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 21:33   #4400
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Jasne, ale dopiero jak wszystko wydepotuję to się pochwalę, bo efekt końcowy będzie bardziej spektakularny
No pewnie, będę czekać cierpliwie

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Buee, szkoda że "mojej" Feed the Senses nie ma na tej liście. No ale to raczej chyba nie był kultowy odcień
Chyba nie .

Aczkolwiek za hiciory uchodzą czasem takie odcienie, których bym o to nie podejrzewała, zatem FtS też ma szansę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 23:41   #4401
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo to nie są kolory szminek, które się używa na codzień, raczej do czasu do czasu. Toteż poprzednia Diva w 2/3 zestarzała mi sie zwyczajnie
Wstawiam fotke Divy na ustach -brazu tam nie widzę
dokladnie, wiec nie chce robic zapasów ciemnych kolorów. Z ciekawości po jakim czasie zestarzała się?

tu wyglada pieknie szkoda, ze nie wyglądała tak na mnie. Musze zrobic do niej jeszcze jedno podejście.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 09:05   #4402
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
dokladnie, wiec nie chce robic zapasów ciemnych kolorów. Z ciekawości po jakim czasie zestarzała się?

tu wyglada pieknie szkoda, ze nie wyglądała tak na mnie. Musze zrobic do niej jeszcze jedno podejście.
Po 3 latach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 18:33   #4403
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Btw - jeśli dobrze zrozumiałam Krysię z Temptalii, to Flamingo i inne rarytasy mają wejść do stałej.
mam nadzieję na Flamingo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 19:03   #4404
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam dziś w MACu w Katowicach i jestem zachwycona obsługą
Dziewczyny i pan (Wojtek?) są bardzo sympatyczni i pomocni. Kupiłam podkład, konturówkę i róż, jestem bardzo zadowolona.
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:50   #4405
Kaczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja z kolei byłam wczoraj na tym makijażu z Twojego Stylu w Złotych Taras i całość trwała może z 15 minut, pomalowano mi oko (dwa kolory cieni plus tusz). Także, co salon to inne zasady. Dobrze, że i tak zamierzałam robić zakupy, więc makijaż traktowałam jako gratis do tego, co mnie najbardziej interesowało.
A tak poza tym, to przestaję podczytywać i witam się w wątku.
Kaczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 20:59   #4406
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Do mojego grona szminek za B2M dołączyła dzisiaj Up the Amp Dodam, ze już mam ja drugi raz i uwielbiam

Testowałam Faux i totalnie nie dla mnie - znikneła mi na ustach, mam za mocno napigmentowane wargi na takie szminki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 21:03   #4407
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Kaczka_ Pokaż wiadomość
Ja z kolei byłam wczoraj na tym makijażu z Twojego Stylu w Złotych Taras i całość trwała może z 15 minut, pomalowano mi oko (dwa kolory cieni plus tusz). Także, co salon to inne zasady. Dobrze, że i tak zamierzałam robić zakupy, więc makijaż traktowałam jako gratis do tego, co mnie najbardziej interesowało.
A tak poza tym, to przestaję podczytywać i witam się w wątku.
a czy na tym kuponie z Twojego Stylu nie było przypadkiem napisane, że równowartość takiego makijażu wynosi 250zł??????
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 21:14   #4408
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
a czy na tym kuponie z Twojego Stylu nie było przypadkiem napisane, że równowartość takiego makijażu wynosi 250zł??????
Owszem, wlasnie tyle kosztuje makijaz w macu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 21:18   #4409
Kaczka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez NomadSoul Pokaż wiadomość
a czy na tym kuponie z Twojego Stylu nie było przypadkiem napisane, że równowartość takiego makijażu wynosi 250zł??????
Było napisane, że jest to równowartość 250 zł. Widocznie ktoś miał gorszy dzień, a ja nie chciałam sobie go psuć awanturą, tak więc odpuściłam. Przetestowałam za to kilka nowych cieni i chyba znowu będę zmuszona wydać w MACu pieniądze. Za bardzo wciąga...
Kaczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-15, 21:18   #4410
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do mojego grona szminek za B2M dołączyła dzisiaj Up the Amp Dodam, ze już mam ja drugi raz i uwielbiam

Testowałam Faux i totalnie nie dla mnie - znikneła mi na ustach, mam za mocno napigmentowane wargi na takie szminki
i jak sie sprawuje Up the Amp, nie wyglada trupio lawendowo na ustach?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:05.