BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 10:11   #151
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez aktinidia3 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie czy ciężko ją nałożyć?? Kiedyś miałam robioną maseczkę algową.. i miała konsystencje bardzo wodnistą.. więc sama raczej nie potrafiła bym sobie jej nałożyć.. czy wszystkie mają taką konsystencje?
Konsystencja nie jest lejąca, bo maska wiąże wodę. Poza tym sama rozrabiasz maskę oczywiście wg zaleceń producenta, ale można samemu dozować do idealnej dla Ciebie konsystencji.
Nakłada się dość łatwo, zwłaszcza przy użyciu specjalnego pędzla, ale palcami też można, trudniej się tą maskę zdejmuje niż nakłada. Poza tym tej maski trzeba się nauczyć. Bo ona ma specjalne wymogi, żeby "się udała", takie niuanse, jak np to co robisz po jej nałożeniu są istotne, najlepiej się w ogóle nie ruszać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 10:49   #152
dannu
Rozeznanie
 
Avatar dannu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 869
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Dziewczyny! ostatnio wypróbowałam maskę rutyna + vit. C i okrutnie mnie urzekła (nawet bez serum pod spodem). piszecie, że kupujecie na allegro - macie tam kogoś sprawdzonego ewentualnie czy można te maski nabyć w sklepie stacjonarnym w Warszawie? poprosiłabym o info na pw.
dannu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 21:46   #153
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Question Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Konsystencja nie jest lejąca, bo maska wiąże wodę. Poza tym sama rozrabiasz maskę oczywiście wg zaleceń producenta, ale można samemu dozować do idealnej dla Ciebie konsystencji.
Nakłada się dość łatwo, zwłaszcza przy użyciu specjalnego pędzla, ale palcami też można, trudniej się tą maskę zdejmuje niż nakłada. Poza tym tej maski trzeba się nauczyć. Bo ona ma specjalne wymogi, żeby "się udała", takie niuanse, jak np to co robisz po jej nałożeniu są istotne, najlepiej się w ogóle nie ruszać.
Pierwsze słyszę żeby maskę algową nakładać palcami.. może mówisz o masce gipsowej?
W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i SPA maskę algową nakłada się za pomocą plastikowej szpatułki , a wyrabia się ją w specjalnym gumowo-lateksowym półokrągłym półmisku, który jest bardzo plastyczny. Nie zgodzę się też, że maskę się trudniej zdejmuje - jeśli nałożysz ja nieprawidłowo, będzie miała zbyt rzadką konsystencje i będzie zbyt cienko nałożona na twarz to po wyschnięciu będziesz musiała zdrapywać ją z twarzy fakt.. w tym wypadku zgodzę, się że zdejmowanie to katorga, ale jest to spowodowane nieumiejętną aplikacją profesjonalnej maski algowej.
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:07   #154
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę żeby maskę algową nakładać palcami.. może mówisz o masce gipsowej?
W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i SPA maskę algową nakłada się za pomocą plastikowej szpatułki , a wyrabia się ją w specjalnym gumowo-lateksowym półokrągłym półmisku, który jest bardzo plastyczny. Nie zgodzę się też, że maskę się trudniej zdejmuje - jeśli nałożysz ja nieprawidłowo, będzie miała zbyt rzadką konsystencje i będzie zbyt cienko nałożona na twarz to po wyschnięciu będziesz musiała zdrapywać ją z twarzy fakt.. w tym wypadku zgodzę, się że zdejmowanie to katorga, ale jest to spowodowane nieumiejętną aplikacją profesjonalnej maski algowej.

Dziękuję za informację, ale nigdzie nie napisałam, że zdejmowanie maski algowej to katorga, jedynie, że jest trudniejsze niż jej nakładanie przynajmniej w moim przypadku, ale moje słowa nie stanowiły o opisie trudności i trudności samej w sobie, a jedynie o porównaniu dwóch czynności pod względem tej trudności. Piszesz o tym co już zostało napisane. Oczywistym jest, że maska ma być nałożona równomiernie, ale palcami takze można to osiągnąć i przestrzegamy w tym wątku, aby jej nie nakładać na włosy, bo wtedy rzeczywiście kwestia zdejmowania stanie się katorgą. Wątek jest nie tylko dla profesjonalistów, ale cóż to za profesjonalizm, kiedy akurat braknie szpatułki też trzeba sobie jakoś radzić, nieprawdaż? Pozdrawiam.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:33   #155
Krystianek
Raczkowanie
 
Avatar Krystianek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 143
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Wystarczy wodą opuszki palców namoczyć i lekko podważyć z każdej strony i łatwo schodzi
Na na oczy kładłem i pod spodem serum (to znaczy dla koleżanki nie dla mnie )
Krystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 18:03   #156
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Krystianek Pokaż wiadomość
Wystarczy wodą opuszki palców namoczyć i lekko podważyć z każdej strony i łatwo schodzi
Na na oczy kładłem i pod spodem serum (to znaczy dla koleżanki nie dla mnie )

Ja namaczam wacikiem

A ten uśmieszek co ma niby oznaczać Mężczyźni też mogą, a nawet powinni stosować zabiegi kosmetyczne w tym maski algowe, czemu nie? Bielenda ma w ofercie algi w wersji "For Men"
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:41   #157
Krystianek
Raczkowanie
 
Avatar Krystianek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 143
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Oo wacik też dobra sprawa xD

No dobra przyznam się też miałem maseczke z alg ;D
Krystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 19:32   #158
Pianistka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 27
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Czesc wszystkim...

Zakupiłam sobie niedawno maskę algową z Bielendy z koziego mleka.
Najpierw strzelam sobie peeling enzymatyczny, a potem robię maskę. Zastanawiam się jednak czy ta maska, sama z siebie coś mi da, pomoże mojej skórze, jeśli nie mam specjalnego serum pod nią?
Zastanawiałam się też czy można położyć pod nią coś innego np. krem z SYLVECO albo ampułkę z AVONU??

Bardzo proszę o poradę

Edytowane przez Pianistka1988
Czas edycji: 2013-03-11 o 19:33
Pianistka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 12:10   #159
augusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Pianistka1988 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim...

Zakupiłam sobie niedawno maskę algową z Bielendy z koziego mleka.
Najpierw strzelam sobie peeling enzymatyczny, a potem robię maskę. Zastanawiam się jednak czy ta maska, sama z siebie coś mi da, pomoże mojej skórze, jeśli nie mam specjalnego serum pod nią?
Zastanawiałam się też czy można położyć pod nią coś innego np. krem z SYLVECO albo ampułkę z AVONU??

Bardzo proszę o poradę

Również używam tych alg, sa po prostu świetne. Bardzo dobrze, że robisz peelnig przed nałożeniem maski. Oczywiście ułatwia to penetrację składników. Sądzę, że sama maska też działa bez serum, gdyż ma w sobie sporo dobroczynnych substancji. Śmiało możesz używać po peelnigu a krem nakładaj po zdjęciu maseczki.
augusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 12:31   #160
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Pianistka1988 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim...

Zakupiłam sobie niedawno maskę algową z Bielendy z koziego mleka.
Najpierw strzelam sobie peeling enzymatyczny, a potem robię maskę. Zastanawiam się jednak czy ta maska, sama z siebie coś mi da, pomoże mojej skórze, jeśli nie mam specjalnego serum pod nią?
Zastanawiałam się też czy można położyć pod nią coś innego np. krem z SYLVECO albo ampułkę z AVONU??

Bardzo proszę o poradę
Wg mnie jednak warto coś nałożyć pod maskę, ponieważ nałożona samodzielnie może wyschnąć na twarzy, (tak jakby zwapnić się) co podrażnia skórę i utrudnia zdjęcie produktu z twarzy. Poza tym maska właśnie tak została opracowana, że oprócz swoich dobroczynnych składników ułatwia penetrację skory innym składnikom aktywnym, które chcemy jej dostarczyć.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 13:36   #161
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Spróbujcie nałozyc pod maskę na twarz gazę z wycientymi otworami, albo kupcie specjalnie do tego przystosowana
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 15:37   #162
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Spróbujcie nałozyc pod maskę na twarz gazę z wycientymi otworami, albo kupcie specjalnie do tego przystosowana
czemu to ma sluzyc?
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:16   #163
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
czemu to ma sluzyc?
Żeby łatwiej zdjac. Juz doczytalam, o co chodziło- nieaktualne
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 11:35   #164
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Pianistka1988 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim...

Zakupiłam sobie niedawno maskę algową z Bielendy z koziego mleka.
Najpierw strzelam sobie peeling enzymatyczny, a potem robię maskę. Zastanawiam się jednak czy ta maska, sama z siebie coś mi da, pomoże mojej skórze, jeśli nie mam specjalnego serum pod nią?
Zastanawiałam się też czy można położyć pod nią coś innego np. krem z SYLVECO albo ampułkę z AVONU??

Bardzo proszę o poradę
Ja kładę pod maskę algową ampułkę, rybkę z Dermogalu A+E, w aptece dasz za nie ok. 12-13 zł, a jest ich aż 48 sztuk, więc to dobry deal!
Poczytaj opinie na jej temat w KWC.
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 14:55   #165
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Witam
Ja do tej pory stosowałam maskę algową raz (Bielenda z glinką Ghassoul). Moja buzia po tej masce była w rewelacyjnym stanie: mięciutka, wygładzona i rozjaśniona. Pod maske miałam nałożone serum arbuzowe z Bielendy. Jak czytam opinie na temat tych masek na różnych forach to widzę że inne maski mogą dawać lepsze efekty od tej z glinką, dlatego myślę nad zaopatrzeniem się w jakąś ale jest taki wybór że trudno się zdecydować, myślę że skuszę się na wersję ze spruliną, ale zanim złożę zamówienie pewnie co najmniej kilka razy zmienię zdanie
__________________
Pamiętaj: Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Pamiętaj: o trzech magicznych słowach: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Mneme - grecka muza pamięci
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 17:08   #166
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Którą maskę polecicie do tłustej cery z trądzikiem i naczynkami? Parę tygodni temu miałam którąś z tych zielonych masek na zajęciach w studium ale nie pamiętam która to była
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 17:39   #167
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Którą maskę polecicie do tłustej cery z trądzikiem i naczynkami? Parę tygodni temu miałam którąś z tych zielonych masek na zajęciach w studium ale nie pamiętam która to była
Zielona to mogla być ta ze spiruliną, na trądzik na pewno się nada, ale one wszystkie są pomocne przy tego typu problemie Warto poczytać wskazania pod każdą z masek.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 18:13   #168
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zielona to mogla być ta ze spiruliną, na trądzik na pewno się nada, ale one wszystkie są pomocne przy tego typu problemie Warto poczytać wskazania pod każdą z masek.
Właśnie chyba nie, zdaje się że któraś z was pisała że przy spirulinowej jest zielony proszek, a w tamtej z tego co pamiętam proszek był biały i dopiero po rozrobieniu z wodą robiła się zielona ze wskazań wynika że w sumie wszystkie zielone nadają się się do cery trądzikowej, ale może którąś szczególnie polecacie? myślałam nad cytrusową albo aloesową
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 18:41   #169
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Właśnie chyba nie, zdaje się że któraś z was pisała że przy spirulinowej jest zielony proszek, a w tamtej z tego co pamiętam proszek był biały i dopiero po rozrobieniu z wodą robiła się zielona ze wskazań wynika że w sumie wszystkie zielone nadają się się do cery trądzikowej, ale może którąś szczególnie polecacie? myślałam nad cytrusową albo aloesową
O cytrusowej słyszałam wiele dobrego a ta o której piszesz, to mogła być ta z glinką ghassoul, miałam ją, ale osobiście uważam, że ze spiruliną jest lepsza.

Edit: Sorry, pomyliłam cytrusową z witaminową. Ponoć ta witaminowa jest godna uwagi, o cytrusowej niewiele wiem.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-01 o 18:44
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 07:47   #170
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
O cytrusowej słyszałam wiele dobrego a ta o której piszesz, to mogła być ta z glinką ghassoul, miałam ją, ale osobiście uważam, że ze spiruliną jest lepsza.

Edit: Sorry, pomyliłam cytrusową z witaminową. Ponoć ta witaminowa jest godna uwagi, o cytrusowej niewiele wiem.
W końcu zdecydowałam się na cytrusowa mam spirulinę w proszku z zsk,myślicie że można ją dodać do maski?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 08:04   #171
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Ja mam cerę naczynkową, wrażliwą, i używam na sobie algową - kupując pytałam się, czy nie zawiera cytrusowych wyciągów i aromatów, bo to mnie uczula często.
Miałam tez nakładaną witaminową, super działa, dla Twojej mamy bym taką wybrała, bo to ogólnie świetna maska.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 11:03   #172
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
W końcu zdecydowałam się na cytrusowa mam spirulinę w proszku z zsk,myślicie że można ją dodać do maski?
Myślę, że można zaryzykować na próbę odrobinę, ale nie za dużą ilość, bo maska nie zwiąże.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:08   #173
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Odgrzebuje stary watek bo zamowilam sobie maske Bielendy i jestem bardzo podekscytowana nowym nabytkiem
Poradzilam sie pani, ktora ja sprzedaje ne Ebayu i dobrala ona dla mnie Maske z Czerwonym winem.
Niestety nie ma zadnych recenzji na KWC wiec wnioskuje, ze jest nowa.
Nigdy nie bawilam sie z algami wiec jestem pewna, ze czeka mnie sprzatanie lazienki
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:04   #174
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez blackdaisy Pokaż wiadomość
Odgrzebuje stary watek bo zamowilam sobie maske Bielendy i jestem bardzo podekscytowana nowym nabytkiem
Poradzilam sie pani, ktora ja sprzedaje ne Ebayu i dobrala ona dla mnie Maske z Czerwonym winem.
Niestety nie ma zadnych recenzji na KWC wiec wnioskuje, ze jest nowa.
Nigdy nie bawilam sie z algami wiec jestem pewna, ze czeka mnie sprzatanie lazienki
Sprzątanie tak, byle nie do odpływu!!!!
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:06   #175
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Sprzątanie tak, byle nie do odpływu!!!!
Zobaczymy. Dam znac
Mialam ochote wziac pare, ale zdrowy rozsadek mnie powstrzymal bo podejrzewam, ze opakowanie starczy mi na dlugo
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 12:23   #176
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

A możecie podsunąć nazwę sprzedawcy na allegro u którego zamawiacie w/w maski i kóry jest godny polecenia? Chciałabym kupić maskę algową mojej mamie, a wolałabym się nie naciąć na podróbkę. W końcu kosmetyk ma zadziałać, a nie cieszyć oko.
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 11:17   #177
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Constanca Pokaż wiadomość
A możecie podsunąć nazwę sprzedawcy na allegro u którego zamawiacie w/w maski i kóry jest godny polecenia? Chciałabym kupić maskę algową mojej mamie, a wolałabym się nie naciąć na podróbkę. W końcu kosmetyk ma zadziałać, a nie cieszyć oko.
Polecam kupować od zarejestrowanych sklepów, hurtowni kosmetycznych, itp (konta, które mają znak "TECZKI" przy loginie. Często mają odbiory osobiste - może znajdziesz coś u siebie w mieście
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 20:21   #178
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Melani92 Pokaż wiadomość
A czy próbował ktoś błota do włosów z serii spa Afryka z Bielendy? bo już gdzies czytałam o tym, że jest dobre, ale chciałam poczytać jeszcze inne opinie...
Błota nie miałam, ale miałam szampon z tej serii, w starej wersji. Mocny z niego zawodnik, nie do częstego stosowania, bardzo solidnie oczyszcza włosy, może wysuszać, ale jak zastosujemy raz na jakiś czas zamiennie do łagodniejszego szamponu, to włosy są mega lekkie i uniesione.

Widziałam skład tego błota, dość przyzwoity, ale to nie jest czyste błoto,a po prostu taka maseczka na włosy z dodatkiem glinki i olejków roślinnych, myślę, że warto wypróbować, ale nie do każdych włosów się nada, z tego co wiem, można kupić w saszetce na 1-2 użycia.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 05:53   #179
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Polecam kupować od zarejestrowanych sklepów, hurtowni kosmetycznych, itp (konta, które mają znak "TECZKI" przy loginie. Często mają odbiory osobiste - może znajdziesz coś u siebie w mieście
Ooo dzięki, że zwróciłaś mi na to uwagę!
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:40   #180
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

piszecie o masce ze spirulina w proszku... a czy ktoras z was stosowala maske algowa ze spirulina? taka: http://image.ceneo.pl/data/products/...lina-190-g.jpg ?
bo jak z algami to pewnie maska w kremie wlasnie sie zastanawiam nad nia, czy moze lepiej kupic zwykla spiruline w proszku w aptece mozecie napisac jak czesto mozna robic sobie takie maseczki?>
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-18 21:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.