W świetnej formie: ćwicz z Mel B - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 11:23   #1501
Kasienka1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Zdradziłam dziś Mel B z Tiffane i faktycznie ćwiczenia niepozorne a czuję każdy mięsień Chyba zacznę mieszać ich ćwiczenia w moim treningu
Kasienka1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 11:35   #1502
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
ćwiczenia są bardzo niepozorne ale zakwasy są po nich konkretne
właśnie noo .. cierpię po wczorajszym wycisku 'napinanie mięśni' czyli skalpel ;p i 120przysiadach wieczornych ojjj, musze się zregenerwowc bo trening mnie czeka za 2h
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 12:04   #1503
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dziś zaliczone: pół godziny z Tiffany boczki + dwa inne ćwiczenia, do tego oczywiście Mel B cardio, trening całego ciała, nogi, pośladki, abs i czuję się szczuplejsza
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 12:09   #1504
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Widzę, że wiele z Was robi ćwiczenia na boczki od Tiffany. Polecacie? Jak z efektami?
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 12:26   #1505
nuska198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Regularnie je ćwiczyłam ok 8 miesięcy, najbardziej było u mnie widać po nogach ponieważ z 58cm w najgrubszym miejscu spadłam dosłownie o 11cm w obwodzie (same 3,5 straciłam w ciągu miesiąca) Nogi miałam naprawdę bardzo ładne i zarys mięśni był również widoczny. Jeżeli chodzi o pośladki to miałam je twardsze i w obwodzie straciłam ok 8cm (97 ->89) o brzuchu się nie wypowiem bo z nim nigdy nie miałam problemów ale jak więcej zjadłam to mnie tak nie wywalało :P Tyle że robiłam je codziennie a kiedy przestawałam się przy nich męczyć robiłam po 2-3 serie. Czasem też rano do tego rower normalny lub stacjonarny.

Dziewczyno błagam zdradź mi tę tajemnicę 11cm w nogach no to 3,5 w miesiącu. Moim problemem są tylko uda, aktualnie mam 58 i płaczę gdy widzę w sklepie szorty. Pomóż!

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cześć Wszystkim wyciskarkom potu!
Potrzebuję pomocy
jestem po prawie 2 m-cach ćwiczeń z Ewa Ch. (skalpel) min 3xtyg + 1xtyg zumba. Hit jest taki, że w tyłki w udach nie straciłam nawet 1cm, waga też się nie ruszyła. Straciłam motywację - tylko na chwilę - bo gdzieś natknęłam się na treningi Mel B. Co myślicie o tych ćwiczeniach szczególnie na uda?
Pozdrawiam
nuska198 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 19:40   #1506
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

^ Jeśli mówisz o 10 min na nogi to polecam. Ja po tygodniu widziałam efekty, wyszczuplała mi noga w okolicy kolana. Teraz zaczęłam 3 tydzień, robię co drugi dzień ćwiczenia na nogi i czekam na widoczniejszy efekt. W każdym razie polecam. Jakbyś do tego dołożyła 10 min na pupę, które też działa n górną część ud, to z pewnością da Ci w kość, ale cm będą lecieć.
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 20:21   #1507
CallMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Przez tą beznadziejną pogodę nie mogę jeździć na rowerze
CallMe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 12:35   #1508
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Wczoraj ponownie zrobiłam sobie wycisk
Rozgrzewka i cardio z Mel B, Tiffany boczki, abs, pośladki i rozluźniające z Mel B. Fajnie się po takim zestawie czuję
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 15:16   #1509
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Vioolett Pokaż wiadomość
^ Jeśli mówisz o 10 min na nogi to polecam. Ja po tygodniu widziałam efekty, wyszczuplała mi noga w okolicy kolana. Teraz zaczęłam 3 tydzień, robię co drugi dzień ćwiczenia na nogi i czekam na widoczniejszy efekt. W każdym razie polecam. Jakbyś do tego dołożyła 10 min na pupę, które też działa n górną część ud, to z pewnością da Ci w kość, ale cm będą lecieć.
a czy te ćwiczenia pomagają też na uda?
robiłam je dopiero 2 razy bo one są takie męczące :P
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 17:31   #1510
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez nuska198 Pokaż wiadomość
Dziewczyno błagam zdradź mi tę tajemnicę 11cm w nogach no to 3,5 w miesiącu. Moim problemem są tylko uda, aktualnie mam 58 i płaczę gdy widzę w sklepie szorty. Pomóż!

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cześć Wszystkim wyciskarkom potu!
Potrzebuję pomocy
jestem po prawie 2 m-cach ćwiczeń z Ewa Ch. (skalpel) min 3xtyg + 1xtyg zumba. Hit jest taki, że w tyłki w udach nie straciłam nawet 1cm, waga też się nie ruszyła. Straciłam motywację - tylko na chwilę - bo gdzieś natknęłam się na treningi Mel B. Co myślicie o tych ćwiczeniach szczególnie na uda?
Pozdrawiam
dołącz jakieś bieganie
2kg tłuszczu to 18 000 kcal... czyli jakies 20h biegu
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 18:48   #1511
Vioolett
Przyczajenie
 
Avatar Vioolett
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 27
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez anczysko1 Pokaż wiadomość
a czy te ćwiczenia pomagają też na uda?
robiłam je dopiero 2 razy bo one są takie męczące :P
Jak najbardziej- na początku wysmukla się ta dolna część uda wokół kolana, bo najbardziej pracuje. Potem zostaje ruszona partia środkowa. Poleciłam Ci też ćwiczonka na pupę, bo ona działa też na górną partię uda, więc spalałabyś tłuszczyk na całej długości
__________________
You've got a heart as loud as lion
So why let your voice be tamed?
Vioolett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 18:55   #1512
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Vioolett Pokaż wiadomość
Jak najbardziej- na początku wysmukla się ta dolna część uda wokół kolana, bo najbardziej pracuje. Potem zostaje ruszona partia środkowa. Poleciłam Ci też ćwiczonka na pupę, bo ona działa też na górną partię uda, więc spalałabyś tłuszczyk na całej długości
tak na pośladki lubię i robię często
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 20:11   #1513
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

robię ćwiczenia na pośladki od 2 tygodni i jestem w kropce od początku nie czułam najmniejszych zakwasów po tych ćwiczeniach, no i nie widzę żadnych efektów wiadomo że po 2 tygodniach trudno może oczekiwać spektakularnych efektów no ale jednak coś chyba powinno być już widac ... nie wiem czy coś robię nie tak, choć chyba trudno coś robić nie tak przy tych ćwiczeniach.
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:27   #1514
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
robię ćwiczenia na pośladki od 2 tygodni i jestem w kropce od początku nie czułam najmniejszych zakwasów po tych ćwiczeniach, no i nie widzę żadnych efektów wiadomo że po 2 tygodniach trudno może oczekiwać spektakularnych efektów no ale jednak coś chyba powinno być już widac ... nie wiem czy coś robię nie tak, choć chyba trudno coś robić nie tak przy tych ćwiczeniach.
Na mój gust to po prostu źle wykonujesz te ćwiczenia (nie napinasz mięśni podczas ćwiczeń, jeśli tak sobie machasz nogami to nie pracują wszystkie te mięśnie, które powinny). Ja jak zaczynałam ćwiczyć te ćwiczenia, to ze dwa dni na tyłek i uda nie mogłam wyrobić (a jednak nie byłam zupełnie niećwicząca, bo zawsze coś tam sobie ćwiczyłam). Na pewno widzę różnicę, jeśli chodzi o samopoczucie po ćwiczeniach, w zależności jak się przykładam do ćwiczeń...
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 21:53   #1515
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

dokladnie, na moj gust tez nie napinasz mięśni, napierw poćwicz napinanie mięśni zawsze gdy jest taka sposobność- np. jak myje zęby to automatycznie już cwicze brzuch zaciskajac miesnie
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 07:36   #1516
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

dzięki za rady, dziewczyny. Właśnie machnęłam poranne ćwiczenia pośladków napinając porządnie mięśnie. Ćwiczenia dalej mnie nie zmęczyły, ale może po prostu nie jestem w aż tak słabej kondycji jak sobie wyobrażam, bo jednak coś tam zawsze ćwiczę, uprawiam sport, ruszam się. Do tego nie rozciągałam się dzisiaj po Mel B (myślę, że może wcześniejszy brak zakwasów wynikał też z naprawdę porządnego rozciągania po ćwiczeniach - dlatego chcę zobaczyć jak jutro zareagują pośladki na solidne napinanie+brak rozciągania). Zobaczymy co dalej, będę kontynuować
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 17:43   #1517
CzarnaKocurka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaKocurka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rybnik / Katowice
Wiadomości: 611
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Ja spróbowałam ćwiczeń z Mel B dosłownie kilka dni temu Bardzo fajne, tak dla urozmaicenia innych ćwiczeń w domu.
__________________
Wiosenne porządki
wymieniam art zabawki (serwetki do decoupage, wełna czesankowa, materiały do scrapbookingu itp.)
wymieniam książki
a tych książek s z u k a m

CzarnaKocurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 23:49   #1518
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Dzisiaj i wczoraj 55 min - cardio, pośladki, brzuch i full body. Moje ulubione to te na pośladki, błyskawicznie mija 10min, czasem robie kilka razy bo tak mi się podoba. W ogóle nie czuje przy tym bólu, zwłaszcza pod koniec jak jest podnoszenie na plecach i trzymanie w górze. Dla mnie to jest czysty relaks
Najwięcej problemów mam z abs mimo że są krótsze.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:16   #1519
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 151
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
Moje ulubione to te na pośladki, błyskawicznie mija 10min, czasem robie kilka razy bo tak mi się podoba. W ogóle nie czuje przy tym bólu, zwłaszcza pod koniec jak jest podnoszenie na plecach i trzymanie w górze.
Też uwielbiam ćwiczenia na pośladki; generalnie odkąd ćwiczę z Mel B, to moja pupa wygląda o niebo lepiej, już nie jest takim płaskim plackiem, jakim była kilka miesięcy temu. O ile wcześniej niezbyt lubiłam u siebie tę część ciała, o tyle teraz coraz częściej na nią zerkam, ilekroć tylko wejdę do łazienki.
Nie wiem jakim cudem nie czujesz bólu przy tych ćwiczeniach. Jasne, te ostatnie są bardzo lekkie i przyjemne, ale przecież te pierwsze bardzo angażują mięśnie. Btw zauważyłam, że gdy podnoszę lewą nogę, to prawa mi drętwieje i na odwrót i zastanawiam się, z czego to wynika... Też tak macie?
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 15:22   #1520
beuuna
Przyczajenie
 
Avatar beuuna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecinek, Polska
Wiadomości: 2
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Wczoraj zaczęłam zabawę z Mel B. Dlaczego? Siedząc przy laptopie zaczęłam się nadzwyczajnie w świecie nudzić i zaczęłam szperać za jakimiś ciekawymi ćwiczeniami. Koleżanka wiele dobrego mówiła mi o Mel B i muszę przyznać, że miała rację! Kobieta ma niesamowity power, wiele dobrych emocji, entuzjazmu i aż chce się ćwiczyć.
Zaczęłam włączać chaotycznie filmiki, więc rozgrzewka była gdzieś na końcu, rozciąganie gdzieś w środku - wiecie, bez ładu i składu Zrobiłam chyba wszystkie i to tak konkretnie, aczkolwiek nie dokończyłam cardio. Dzisiaj ledwo się ruszam a i tak nie mogę się doczekać kiedy znowu zacznę ćwiczyć! Także witam was dziewczyny, dołączam się do ćwiczeń i nie mogę się doczekać rezultatów!
Aha, jeszcze jedno: czy taki "trening" ma sens, czy coś zmienić?

1). Rozgrzewka: 5 min - http://www.youtube.com/watch?v=IyiNDSpFfW0
2). Brzuch: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=2vqhhaYkDiI
3). Ramiona: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=piKWTcZMu_g
4). Nogi: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=_xrXEV6U8Sc
5). Pośladki: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=rsOwRoaRh4I
6). Plecy & klatka piersiowa: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=ufhaIdG3koU
7). ABS: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0
8). Cardio: 15 min - http://www.youtube.com/watch?v=GHNmlszz7kg
9). Rozciągające: 5 min - http://www.youtube.com/watch?v=0zVLjPabdzM
beuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:11   #1521
blackmarta
Raczkowanie
 
Avatar blackmarta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 225
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez beuuna Pokaż wiadomość
Wczoraj zaczęłam zabawę z Mel B. Dlaczego? Siedząc przy laptopie zaczęłam się nadzwyczajnie w świecie nudzić i zaczęłam szperać za jakimiś ciekawymi ćwiczeniami. Koleżanka wiele dobrego mówiła mi o Mel B i muszę przyznać, że miała rację! Kobieta ma niesamowity power, wiele dobrych emocji, entuzjazmu i aż chce się ćwiczyć.
Zaczęłam włączać chaotycznie filmiki, więc rozgrzewka była gdzieś na końcu, rozciąganie gdzieś w środku - wiecie, bez ładu i składu Zrobiłam chyba wszystkie i to tak konkretnie, aczkolwiek nie dokończyłam cardio. Dzisiaj ledwo się ruszam a i tak nie mogę się doczekać kiedy znowu zacznę ćwiczyć! Także witam was dziewczyny, dołączam się do ćwiczeń i nie mogę się doczekać rezultatów!
Aha, jeszcze jedno: czy taki "trening" ma sens, czy coś zmienić?

1). Rozgrzewka: 5 min - http://www.youtube.com/watch?v=IyiNDSpFfW0
2). Brzuch: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=2vqhhaYkDiI
3). Ramiona: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=piKWTcZMu_g
4). Nogi: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=_xrXEV6U8Sc
5). Pośladki: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=rsOwRoaRh4I
6). Plecy & klatka piersiowa: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=ufhaIdG3koU
7). ABS: 10 min - http://www.youtube.com/watch?v=wyRaOUbibG0
8). Cardio: 15 min - http://www.youtube.com/watch?v=GHNmlszz7kg
9). Rozciągające: 5 min - http://www.youtube.com/watch?v=0zVLjPabdzM
Zrobiłaś wszystkie te treningi na pierwszy raz?
__________________
Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało.

dbam o włosy.
57-58-59-60-61-62-...-za biust -...-do talii
Moje włosy
blackmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:33   #1522
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Tiffany 10 min boczki ,
Squat 50 przysiadów
Mel B 10 min pośladki
Mel B 10 min brzuch
Mel B 15 cardio
Mel B 10 min nogi
ćw. na łydki
zaliczone !

dołącze do tego od jutra więcej biegania
dziś mija 2 miesiące odkąd ćwicze
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )

Edytowane przez avava
Czas edycji: 2013-06-02 o 16:35
avava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 19:59   #1523
anczysko1
Zakorzenienie
 
Avatar anczysko1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 338
GG do anczysko1
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez Raquel_2 Pokaż wiadomość
Też uwielbiam ćwiczenia na pośladki; generalnie odkąd ćwiczę z Mel B, to moja pupa wygląda o niebo lepiej, już nie jest takim płaskim plackiem, jakim była kilka miesięcy temu. O ile wcześniej niezbyt lubiłam u siebie tę część ciała, o tyle teraz coraz częściej na nią zerkam, ilekroć tylko wejdę do łazienki.
Nie wiem jakim cudem nie czujesz bólu przy tych ćwiczeniach. Jasne, te ostatnie są bardzo lekkie i przyjemne, ale przecież te pierwsze bardzo angażują mięśnie. Btw zauważyłam, że gdy podnoszę lewą nogę, to prawa mi drętwieje i na odwrót i zastanawiam się, z czego to wynika... Też tak macie?
ja czuję pośladki na samym początku, w środku raczej nie, i na sam koniec to już mnie czasem tak palą że nie mogę wytrzymać
Nogi mi nie drętwieją, ale za to ręce mnie bolą od podpierania się.


Dziewczyny, kopnijcie mnie w tyłek, mam tygodniowy zastój i jakiś brak chęci
__________________
Przeciętność nie jest tym, do czego należy dążyć!
anczysko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 21:27   #1524
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Wiesz co wydaje mi się że mam te mięśnie po prostu najlepiej wyrobione, chyba od tańczenia.
Ja na swoj tyłek nie narzekam bo jest ok, ale zawsze można miec jeszcze lepsze A ten secik 10 min na pośladki to traktuje troche jak odpoczynek, np namęcze się przy cardio albo brzuchu to daje 10min pośladków żeby ochlonąć przed kolejnym męczącym fragmentem Jedyne przy czym czasem muszę się zatrzymać to to pierwsze - na kolanach, noga w bok i zginanie jej to takie w powietrzu bokiem. Wtedy cos mnie w udzie kłuje i muszę pare sekund zaczekać i dalej.

Nawet jak robie skalpel to zawsze nie moge się doczekac aż minie to 20min i już przejdę do cwiczeń na macie bo one mniej mnie męczą niż takie na stojąco.

Dzisiaj cardio i 2x pośladki. Odpuściłam resztę bo robiłam skalpel
__________________



Edytowane przez whoa
Czas edycji: 2013-06-02 o 21:32
whoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 22:48   #1525
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 151
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

To prawda, ćwiczenia na macie dają wycisk. Na początku ledwo wyrabiałam; pompki to już w ogóle sobie odpuszczałam i robiłam w tym czasie rowerek, to samo z deską, ale z każdym kolejnym treningiem było coraz lepiej i dziś sesja bez deski to nie sesja.
A dziś standardowo rozgrzewka, cardio, trening całego ciała i na deser pośladki.

Ostatnio bardzo polubiłam ćwiczenia rozluźniające i rozciągające, są naprawdę rewelacyjne. <3
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 05:59   #1526
anusiakowska
Raczkowanie
 
Avatar anusiakowska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 274
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Tiffany boczki- powiem tak po pierwszym razie miałam mega zakwasy i nie moglam się wyginać na boki teraz już jestem po 7 boczkach i zauważyłam że boczki są mniejsze pamietajcie że przy każdych ćwiczeniach trenerki mówią żeby napinać/wciągać brzuch wtedy efekty są lepsze
__________________
Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz...

Mel B -> Rozgrzewka -> Cardio -> Pośladki -> Brzuch
Tiffany Booty Shaking Waist 10 min (boczki)
anusiakowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:26   #1527
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

a u mnie po porzadnym napinaniu miesni i braku rozciagania dalej zero zakwasow no ale nic, kontynuuje dalej, moze jakims cudem w koncu pojawia sie jakies efekty... moze po prostu naprawde jestem w lepszej kondycji i bardziej "wycwiczona" niz myslalam.
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 09:38   #1528
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Tiffany boczki , Mel B pośladki, brzuch, nogi, cardio zrobione pozniej zrobie jeszcze ćw na łydki i mel b abs
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 16:27   #1529
beuuna
Przyczajenie
 
Avatar beuuna
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecinek, Polska
Wiadomości: 2
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

Cytat:
Napisane przez blackmarta Pokaż wiadomość
Zrobiłaś wszystkie te treningi na pierwszy raz?
No właśnie miałam jakąś taką dziwną chęć ćwiczenia! oczywiście, jakieś przerwy pomiędzy robiłam, ale nie godzinne, raczej... 5-10 minutowe. No nic. Dzisiaj 3 sesja z Mel B i matko, dziwne ale - nie mogę się doczekać! <3
__________________
Nie jesteś gorszy od innych!
72 kg - 71 kg - 70 kg - 69 kg - 68 kg - 67 kg - 66 kg - 65 kg - 64 kg - 63 kg - 62 kg - 61 kg - 60 kg - 59 kg - 58 kg - 57 kg - 56 kg - 55 kg - 54 kg - 53 kg - 52 kg - 50 kg
Początek: 1.06.2013
* Mel B
* Chodakowska + Jillian Michaels - PLANY WAKACYJNE
beuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-03, 21:32   #1530
CallMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 99
Dot.: W świetnej formie: ćwicz z Mel B

jak czytam, że ćwiczenia np. Mel B. to dla was relaks to czuje się zazdrosna, bo dla mnie to męki też bym tak chciała ale mam wrażenie, że taki czas nigdy nie nadejdzie
CallMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 17:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.