Catrice - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 17:09   #1441
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

lea88, myslalam ze obie bylyscie przy kasie i widzialas ze kupuje tester
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:12   #1442
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w 2 Naturach ale niestety nie było, popatrzę jeszcze jutro, może gdzieś mi się go uda dorwać, ale nic nie obiecuję szkoda że nie pisałaś mi PW koło poniedziałku, na pewno bym go zdobyła dla Ciebie
Dzięki za wysiłek w poniedziałek to miałam info że nic nie przyszło i będzie może za tydzień we wtorek tu przeczytałam że jednak wstawili nową szafę, a jak zadzwoniłam to już było po pudrach.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:15   #1443
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jaki masz kolor rozu ?? ... ja dzis uzylam i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ... ogolnie wszystkie trzy rzeczy z nowej oferty bardzo mi pasuja... brazer do konturowania, puder w ciapki tez swietny... i roz slicznie sie prezentuje
Oczy mam zielone (chociaż czasami udają niebieskie). Też ostatnio użyłam tych cieni do makijażu i podoba mi się ich aksamitność. Róż też jest śliczny (taki trochę w stylu róży diora). Puder w ciapki też pewnie kupie, ale jak skończę mozaikę, której teraz używam. Wstawiałaś może na blogu swatche tego pudru? Pasuje do jaśniejszych karnacji? I w ogóle jak spisuje się ten eyeliner z Catrice? Jest na mojej liście planowanych zakupów (podobnie jak ten z Zoeva ).
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:16   #1444
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Catrice

A mam pytanie - który podkład ma jaśniejszy odcień, Photo Finish czy Infinite Matt? Chodzi mi o te najjaśniejsze oczywiście
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:30   #1445
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
I w ogóle jak spisuje się ten eyeliner z Catrice? Jest na mojej liście planowanych zakupów (podobnie jak ten z Zoeva ).
Gdzie będziesz kupować liner Zoeva (oglądałam je ostatnio w necie i miały super kolory - zastanawiałam się, gdzie je można dostać)?
Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
A mam pytanie - który podkład ma jaśniejszy odcień, Photo Finish czy Infinite Matt? Chodzi mi o te najjaśniejsze oczywiście
Photo finish jeszcze chyba nigdzie nie ma, więc cieżko powiedzieć tylko na podstawie swatchy z neta
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:39   #1446
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Jakby ktoś chciał zobaczyć porównanie najjaśniejszego odcienia Infinite Matt do innych jasnych podkładów to proszę:
https://lh3.googleusercontent.com/_H...g/DSC00774.JPG
http://iii-crazybeautylandschaft.blo...te-vs-mac.html

I trochę nowych szminek (w tym czarna!):
http://marthamacht.blogspot.com/

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2011-03-09 o 17:42
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:43   #1447
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich ostatnich zakupów (tylko jeden swatch, bo niestety mam słaby aparat):
Jakie łowy
Mam do Ciebie prośbę- czy jak pomalujesz paznokcie tym lakierem nude to mogłabyś mi napisać coś o jego kryciu. Bo szukam nudziaka, ale kryjącego. Do tej pory jeszcze nie znalazłam.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 17:44   #1448
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Nat2706 Pokaż wiadomość
W Mangolii pudrów z UB już niestety brak.
Dziś za to odwrót o 180 stopni w Magnolii- pani zapytała czy mi w czymś doradzić, a druga pani rozmawiała ze mną na temat Catrice przy kasowaniu produktów. Były super miłe, naprawdę. Zdecydowanie lepiej robi się zakupy w całej atmosferze!
Powiem wam,że jestem absolutnie zachwycona nową kolekcją Catrice! Dosłownie wszystko mi się podoba
Udało mi się zakupić Elizabeth i Marię Antoninę z UB i róż duo z nowej kolekcji w kolorze Pink Grapefruit Shake. Chciałam wziąć duuuuuuuużo więcej ale ponieważ już ostro zaszalałam z zakupami w marcu to musiałam się powstrzymywać.
Ale byłam zachwycona nowymi lakierami, cienie mają super kolory i pigmentację, pudry też super. Bardzo się postarali z opakowaniami kosmetyków do twarzy- wyglądają super porządnie i w życiu bym nie powiedziała,że są w tym przedziale cenowym.
Czekam w takim razie na recenzje tych nowości i będę zbierać i kolekcjonować
Takie samo odniosłam wrażenie jak byłam dziś rano! Panie miłe, pokazały testery, jedna to nawet gdy chwyciłam książeczkę powiedziała uprzejmie, że mogę sobie ją zabrać, że są dla klientów .

Ja też jestem zauroczona Catrice . Wzięłam podwójny cień z limitowanki Urban Baroque w kolorze C03 Fleur De Lis (ktoś tutaj to duo pokazywał nawet ^^) i jestem nimi absolutnie zachwycona! Są piękne do makijażu dziennego! Bardzo długo takich kolorów szukałam!!! Choć jak swatchowałam sobie na dłoni to takie strasznie blade były to na bazie wyglądają tak, jak chciałam...! Niestety nic innego nie spodobało mi się już z tej limitki (poza cieniami brąz + beż) - pomadki same nude, a w takich wyglądam tragicznie, więc sobie darowałam.

Do tego chwyciłam żelowy eye-liner, ten brązowy. Wypróbowałam go dopiero teraz i w sztucznym świetle ciężko mi określić jak bardzo jest brązowy, ale ma kremową konsystencję i generalnie jest ok, dobrze się nakłada. Myślę o zakupie pędzelka do eye-linera, ale w domu mam trzy, więc to jak już nie będę miała na co kasy wydać, haha .

A! I mam takie pytanie do dziewczyn, które posiadają cienie z limitki UB - Wam też się tak dziwnie zamykają te paletki, są na takiej jakby sprężynce i przy zamykaniu nie ma charakterystycznego "klik"???
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-03-09 o 17:47
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:48   #1449
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Catrice

U mnie (małe miasto, nikt raczej o cudowności catricowych kosmetyków nie wie) jest jeszcze pełna limitka, no oprócz tego jednego pudru który ja wzięłam Więc gdyby ktoś coś czegoś potrzebował to mogę zakupić
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:02   #1450
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Catrice

Ja dziś kupiłam podkład Infinite Matt 02 (jeszcze nie testowałam), eyeliner w żelu czarny i pędzelek do niego. Maznęłam sobie na ręku i czerń jest bardzo głęboka, smolista, dokładnie taka jakiej szukałam

Obmacałam nowe szmineczki i kilka kolorów wpadło mi w oczy, ale na razie darowałam sobie większe zakupy.

Przy szafie razem ze mną stały dwie dziewczyny, które otwierały kilka lakierów i malowały sobie paznokcie, żeby zobaczyć jak wygląda kolor, a żeby jeszcze było śmieszniej to babka z Natury doradzała im w kwestii koloru i miała to gdzieś, że je otwierają

Odechciało mi się od razu zakupów. Na szczęście podkład oraz eyeliner są zaklejone

Z UB na Gocławiu (stan na godz.16) były wszystkie lakiery, cienie, pędzelki, tatuaże, wiktorie, po jednej antoninie i elżbiecie. Pudrów brak!
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:02   #1451
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Jakby ktoś chciał zobaczyć porównanie najjaśniejszego odcienia Infinite Matt do innych jasnych podkładów to proszę:
https://lh3.googleusercontent.com/_H...g/DSC00774.JPG
http://iii-crazybeautylandschaft.blo...te-vs-mac.html

piękny kolor!

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Photo finish jeszcze chyba nigdzie nie ma, więc cieżko powiedzieć tylko na podstawie swatchy z neta
Aaaa nie ma? Myślałam że już chociaż gdzieniegdzie wszystko się pojawiło

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
U mnie (małe miasto, nikt raczej o cudowności catricowych kosmetyków nie wie) jest jeszcze pełna limitka, no oprócz tego jednego pudru który ja wzięłam Więc gdyby ktoś coś czegoś potrzebował to mogę zakupić
Ja bym bardzo prosiła o puder


Ktoś tu ostatnio pisał że pani z dystrybucji napisała, że w Polsce jest 50 szaf Catrice, czy już wiadomo gdzie one są? Czy jest jakiś wykaz? Albo mogłabym prosić o maila?
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:03   #1452
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
U mnie (małe miasto, nikt raczej o cudowności catricowych kosmetyków nie wie) jest jeszcze pełna limitka, no oprócz tego jednego pudru który ja wzięłam Więc gdyby ktoś coś czegoś potrzebował to mogę zakupić
wysłąłam Ci priv
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:06   #1453
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam podkład Infinite Matt 02 (jeszcze nie testowałam), eyeliner w żelu czarny i pędzelek do niego. Maznęłam sobie na ręku i czerń jest bardzo głęboka, smolista, dokładnie taka jakiej szukałam
Jak pędzelek się sprawuje po pierwszych testach? Mam na niego chrapkę ale nie jestem zdecydowana i nie wiem czy czekać na essecesowy do eyelinera.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:08   #1454
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Catrice

Nie mam u siebie drogerii z Catrice, ale oglądając zdjęcia pomadek z UB zakochałam się w Elizabeth i Marie Antoinette Są one jeszcze u was dziewczyny? Ile kosztują?
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:11   #1455
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

13,39 zł
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:19   #1456
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez anulusekk Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam podkład Infinite Matt 02 (jeszcze nie testowałam), eyeliner w żelu czarny i pędzelek do niego. Maznęłam sobie na ręku i czerń jest bardzo głęboka, smolista, dokładnie taka jakiej szukałam

Obmacałam nowe szmineczki i kilka kolorów wpadło mi w oczy, ale na razie darowałam sobie większe zakupy.

Przy szafie razem ze mną stały dwie dziewczyny, które otwierały kilka lakierów i malowały sobie paznokcie, żeby zobaczyć jak wygląda kolor, a żeby jeszcze było śmieszniej to babka z Natury doradzała im w kwestii koloru i miała to gdzieś, że je otwierają

Odechciało mi się od razu zakupów. Na szczęście podkład oraz eyeliner są zaklejone

Z UB na Gocławiu (stan na godz.16) były wszystkie lakiery, cienie, pędzelki, tatuaże, wiktorie, po jednej antoninie i elżbiecie. Pudrów brak!
Mój eye-liner nie był zaklejony! Ale przy odkręcaniu stawiał taki jakby "opór" :P. Poza tym nawet jeśli ktoś go odkręcił to go nie pomacał i w sumie jeszcze nie zdążył wyschnąć bo jest wilgotny jak... no... już nie będę porównywać . Kremowy i wilgotny, po prostu .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:19   #1457
anulusekk
Raczkowanie
 
Avatar anulusekk
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Jak pędzelek się sprawuje po pierwszych testach? Mam na niego chrapkę ale nie jestem zdecydowana i nie wiem czy czekać na essecesowy do eyelinera.
Na razie testowałam tylko na dłoni, ale uważam, że jest w porządku. Cena okazała się niższa (coś ok. 7,80 zł), więc postanowiłam, że wezmę na próbę.

Jutro napiszę więcej jak go przetestuje na oczach

Z tego na co na razie zwróciłam uwagę to to, że ten eyeliner jest niesamowicie trwały, maznęłam się nim na dłoni ok. 17 i mimo tego, że już kilka razy myłam ręce on nadal tam trwa! Mam nadzieje, że nie będzie problemu z demakijażem!
anulusekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:27   #1458
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: Catrice

Hej dobre kobietki orientujecie sie czy jest gdzies jakas szafa catrice w Poznaniu?
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:33   #1459
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Gdzie będziesz kupować liner Zoeva (oglądałam je ostatnio w necie i miały super kolory - zastanawiałam się, gdzie je można dostać)?

Photo finish jeszcze chyba nigdzie nie ma, więc cieżko powiedzieć tylko na podstawie swatchy z neta
Dziewczyny zamawiają na wątku .
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jakie łowy
Mam do Ciebie prośbę- czy jak pomalujesz paznokcie tym lakierem nude to mogłabyś mi napisać coś o jego kryciu. Bo szukam nudziaka, ale kryjącego. Do tej pory jeszcze nie znalazłam.
Już nim malowałam, ale tylko jedną warstwę i robi smugi. Więc jak coś trzeba dwie nałożyć.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:38   #1460
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Oczy mam zielone (chociaż czasami udają niebieskie). Też ostatnio użyłam tych cieni do makijażu i podoba mi się ich aksamitność. Róż też jest śliczny (taki trochę w stylu róży diora). Puder w ciapki też pewnie kupie, ale jak skończę mozaikę, której teraz używam. Wstawiałaś może na blogu swatche tego pudru? Pasuje do jaśniejszych karnacji? I w ogóle jak spisuje się ten eyeliner z Catrice? Jest na mojej liście planowanych zakupów (podobnie jak ten z Zoeva ).
swatchy pudru jeszcze nie wstawialam ale beda mozne nawet jutro ... dzis wstawiam opis ze zdjeciami do brazera... ostatnio wstawilam baze pod cienie ...

co do linerow... oba maja podobna konsystencje sa bardziej miekkie jak np. MAC czy BB... czyli wlasnie mniej zelowe a bardziej kremowe... kreski jednym i drugim maluje sie latwo, z tym ze braz z Catrice jest bardzo ciemny, praktycznie czarny... swatche tez wrzuce i pomalowane oko ... no i nie dorownuje Zoevie jezeli chodzi o trwalosc ... Catrice znika mi po paru godzinach z wewnetrzego kacika... Zoeva trzyma sie bez zmian caly dzien ... ja zamowilam teraz jeszcze dwa kolory z Zoeva i jak tak dalej pojdzie bede tylko te kupowac ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 18:59   #1461
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Catrice

W ogóle teraz spojrzałam na paragon i aktualnie eye-liner z Catrice 12,89 zł. kosztuje .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:07   #1462
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
swatchy pudru jeszcze nie wstawialam ale beda mozne nawet jutro ... dzis wstawiam opis ze zdjeciami do brazera... ostatnio wstawilam baze pod cienie ...

co do linerow... oba maja podobna konsystencje sa bardziej miekkie jak np. MAC czy BB... czyli wlasnie mniej zelowe a bardziej kremowe... kreski jednym i drugim maluje sie latwo, z tym ze braz z Catrice jest bardzo ciemny, praktycznie czarny... swatche tez wrzuce i pomalowane oko ... no i nie dorownuje Zoevie jezeli chodzi o trwalosc ... Catrice znika mi po paru godzinach z wewnetrzego kacika... Zoeva trzyma sie bez zmian caly dzien ... ja zamowilam teraz jeszcze dwa kolory z Zoeva i jak tak dalej pojdzie bede tylko te kupowac ...
Na zoeve się pewnie też skuszę . BB też mam w planach . Jakąś fazę na eyelinery mam.
Wydaje mi się, że po okazyjnych cenach są te produkty, które są nowe. Ja zapłaciłam taniej za róż i lakier ultimate nude, które był z nowej kolekcji.
Z tego co słyszałam to eyelinery, podkład też wychodziły taniej. Pewnie Natury zapomniały naliczyć sobie marży także kupujcie póki się nie skapneli .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:16   #1463
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Na zoeve się pewnie też skuszę . BB też mam w planach . Jakąś fazę na eyelinery mam.
ja tak samo ... teraz mam juz 4 (MAC, BB, Zoeva i Catrice) ... no i dwa z Zoevy w drodze ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:23   #1464
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
W ogóle teraz spojrzałam na paragon i aktualnie eye-liner z Catrice 12,89 zł. kosztuje .
Oni chyba maja ceny źle wprowadzone Ja za lakier z limitowanki i szminkę zapłaciłam 21,70gr a powinnam ok 30zł

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Jak pędzelek się sprawuje po pierwszych testach? Mam na niego chrapkę ale nie jestem zdecydowana i nie wiem czy czekać na essecesowy do eyelinera.
Tez jestem ciekawa jak tam ten pędzelek się sprawdza
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:37   #1465
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

Matt Bronzing Powder z serii Sun Glow... 020 "deep bronze"

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4755.jpg (40,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4777.jpg (27,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4779.jpg (20,8 KB, 46 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:51   #1466
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Catrice

hej nie wiecie moze gdzie w czestochowie mozna kupic kosmetyki catrice?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:57   #1467
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
A mam pytanie - który podkład ma jaśniejszy odcień, Photo Finish czy Infinite Matt? Chodzi mi o te najjaśniejsze oczywiście
No właśnie tych Photo Finish jeszcze nigdzie nie ma więc trudno porównać, ale patrzyłam na ten Infinite i ma faktycznie jasne kolorki, mi 030 pasowała
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:58   #1468
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Matt Bronzing Powder z serii Sun Glow... 020 "deep bronze"

...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513750 wstaw tutaj swoje swache będzie lepiej jeżeli wszystkie będą w jednym miejscu
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:02   #1469
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Oni chyba maja ceny źle wprowadzone Ja za lakier z limitowanki i szminkę zapłaciłam 21,70gr a powinnam ok 30zł


Tez jestem ciekawa jak tam ten pędzelek się sprawdza
Przeszkadza Ci to?
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:08   #1470
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Przeszkadza Ci to?
Hehe Wcale! Lubie takie niespodzianki przy kasie
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.