Zmiany potrzebne od zaraz ;-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 14:37   #31
Jedwabniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Rawa Maz/ Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

Przede wszystkim i po pierwsze: jesteś przepiękna! Masz śliczną buzię i bardzo oryginalną urodę. To na co trzeba uważać najbardziej to: nie zepsuj tego W Twoim przypadku najlepsze jest delikatne podkreślenie urody, ukrycie mankamentów - tylko cera. Pielęgnacja włosów i skóry jest ważna. Kolor włosów jest okej. Przy Twojej urodzie najładniej zawsze będzie prezentował się Twój naturalny kolor włosów. Nie musisz wyszczuplać buzi, bo masz już szczupłą. Za dużo wyszczuplenia popsuje naturalnie piękne proporcje Twojej twarzy. Co do inspiracji popatrz na to jak się maluje i czesze Mira Duma. Przy Twoim type cery taki makijaż i fryzury będą wygladać pięknie (zerknij też na jej brwi).

PS. od Miry jesteś ładniejsza! Sorki, że tak słodzę ale masz naprawdę nieziemską urodę.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

acha, jesli grzywka to tylko tak jak tutaj: http://img.purseforum.com/attachment...ira-chanel.jpg
__________________
Polub nas i skorzystaj z wiosennej promocji:
Jedwab & Kaszmir
Jedwabniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 17:28   #32
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

Cytat:
Napisane przez Patrycj_a Pokaż wiadomość
To co radziłabym zrobić to przede wszystkim trochę "zapuścić" brwi,bo masz je bardzo cienkie. Poza tym mogłabyś trochę podkreślić oczy,kości policzkowe i usta. Jeśli nie przepadasz za mocnym makijażem oczu to polecałabym coś w rodzaju tego,który jest w załączniku,czyli czarną kredkę zastąpić brązową + delikatne cienie i maskara. Odradzałabym jednak cieni połyskujących,ponieważ one powiększają oko a Ty już masz je wystarczająco duże.
Mogłabyś też spróbować sobie zrobić grzywkę na bok.

Śliczna dziewczyna z Ciebie.
Z tego, że brwi to mój mankament, zdaję sobie sprawę
Cały czas próbuję coś z tym zrobić, ale "zapuszczanie" brwi to dłuższy proces, a ja jestem z natury niecierpliwa .
Zdjęcia, które wstawiłam były wykonane bez makijażu, ale tak, jak wspomniałam - bardzo rzadko się maluję (może przez brak umiejętności, również przez zasady panujące w szkole). Głównie przez ostatni czynnik będę musiała na razie zrezygnować z podkreślania oczu, aczkolwiek na wyjścia "pozaszkolne" - bardzo chętnie zastosuję się do Twojej rady (chociaż najpierw muszę trochę potrenować )Co do grzywki - dużo osób doradza mi, żebym sobie zrobiła, ale osobiście nie jestem przekonana, myślę, że źle bym się czuła.
Ostatnio natomiast wpadłam na pomysł zapuszczania włosów na dłuugie , co pewnie zajmie mi sporo czasu, ale mam nadzieję być zadowolona z efektów.
A za komplement - ślicznie dziękuję.

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
zdecydowanie popieram, że brwi troszkę pogrubić Ci trzeba, zapuść je i profesjonalnie wydepiluj
O tak, tutaj się zdecydowanie zgadzam , dziękuję za wypowiedź

Cytat:
Napisane przez LadyMaddie Pokaż wiadomość
Dokladnie, brwi zapusc. masz sliczne ciemne oczy, a brwi nie komponuja sie z nimi. zacznij podkreslac oczy jakims bezowym cieniem i tuszem, na poczatek do wystarczy. a wlosow nie farbuj, szkoda
Jeśli bym farbowała, to albo na jakiś kasztanowy, albo na jasny brąz, ale na razie sobie odpuszczę, nie chcę ich niszczyć.

Cytat:
Napisane przez Jedwabniczka Pokaż wiadomość
Przede wszystkim i po pierwsze: jesteś przepiękna! Masz śliczną buzię i bardzo oryginalną urodę. To na co trzeba uważać najbardziej to: nie zepsuj tego W Twoim przypadku najlepsze jest delikatne podkreślenie urody, ukrycie mankamentów - tylko cera. Pielęgnacja włosów i skóry jest ważna. Kolor włosów jest okej. Przy Twojej urodzie najładniej zawsze będzie prezentował się Twój naturalny kolor włosów. Nie musisz wyszczuplać buzi, bo masz już szczupłą. Za dużo wyszczuplenia popsuje naturalnie piękne proporcje Twojej twarzy. Co do inspiracji popatrz na to jak się maluje i czesze Mira Duma. Przy Twoim type cery taki makijaż i fryzury będą wygladać pięknie (zerknij też na jej brwi).

PS. od Miry jesteś ładniejsza! Sorki, że tak słodzę ale masz naprawdę nieziemską urodę.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

acha, jesli grzywka to tylko tak jak tutaj: http://img.purseforum.com/attachment...ira-chanel.jpg
Dziękuję bardzo za komplementy Co do grzywki - jak wcześniej wspominałam - nie jestem przekonana (z natury jestem tradycjonalistką i nie lubię eksperymentów )
Moje włosy są dość problemowe (a właściwie skóra), ponieważ tylko jeden z dotychczas wypróbowanych szamponów nie powoduje u mnie napadów łupieżu i wypadania włosów Wybór jest zatem zdecydowanie ograniczony i ciężko mi o nie dbać jakimikolwiek kosmetykami.

Tchnęłyście we mnie "ducha zmian" , muszę się za siebie wziąć i zacząć systematycznie dbać ;-)

!
Ach, i jeszcze jedna sprawa: mam możliwość (przez wadę wzroku) zakupienia soczewek kolorowych, tylko nie wiem czy np. zielony (wiadomo, że soczewki mają raczej b. nasycone kolorki) pasowałby mi? Bo niebieski - sądzę, że nie bardzo, a brązowe już mam
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 20:24   #33
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

olaz myśę, że zielony by Ci pasował,a najlepiej taki zielony w stylu khaki tak mi jakoś pasuje do Twojej urody i buzi :P
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 21:12   #34
ollaz
Raczkowanie
 
Avatar ollaz
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
olaz myśę, że zielony by Ci pasował,a najlepiej taki zielony w stylu khaki tak mi jakoś pasuje do Twojej urody i buzi :P
Muszę tylko poszukać, czy jest aż taki wybór kolorów Byłaby to zawsze miła odmiana .
__________________
Można dochodzić prawdy dla samej satysfakcji jej wykrycia.

W zdrowym ciele zdrowy duch
Etap I - 25 VIII - 15 X
  • 168 cm: 58,5 - 58 - 57,5 - 57 - 56,5 - 56 - 55,5 - 55 - 54,5 - 54
  • Bez słodyczy: Dzień 13
  • Ćwiczonka: Dzień 8
ollaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 22:17   #35
Pocahontas90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Dot.: Zmiany potrzebne od zaraz ;-)

Jesteś na prawdę bardzo ładna a w prostej grzywce byś wyglądała na 100 % świetnie! tym bardziej że masz naturalnie proste włosy może nie jest to najwygodniejsza rzecz ale beeez przesaady ;D a dziewczyny rzadko taką noszą, te na bok są dość oklepane
Pocahontas90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.