pytanie do ginekologa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 18:07   #31
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: pytanie do ginekologa

aniu_ze_wzgorza,
sama obserwacja śluzu to mało. Potrzeba by było więcej danych. Z takimi "objawami" jak Twój spotkałam się raczej wtedy gdy są to cykle po odstawieniu tabletek... jest jeszcze możliwość, że źle interpretujesz swój śluz. Oczywiście stres może też wpływać na cały cykl, ale nie sądzę by śluz płodny pojawił sie na 8 dni przed miesiączką w normalnych warunkach...
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 16:31   #32
ania_ze_wzgorza
Raczkowanie
 
Avatar ania_ze_wzgorza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 94
GG do ania_ze_wzgorza Send a message via Skype™ to ania_ze_wzgorza
Dot.: pytanie do ginekologa

Żadnych tabletek nie biorę. Być może źle oceniam śluz. Ale dzisiaj zauważyłam coś jeszcze, znowu poczułam, że śluz wypływa ze mnie, ale jak potem zobaczyłam, był już taki galaretowaty, to znaczy, że dni niepłodne i niedługo nadejdzie miesiączka? Ostatnio ciągle bolało mnie podbrzusze i jajniki, zwłaszcza lewy. Byłam już z tym kiedyś u ginekologa(dosyć dawno) i podobno mam trochę powiększony. A i według moich obserwacji kiedy powinnam mieć mniej więcej dni płodne nie miałam żadnego śluzu. Nie jestem pewna czy wszystko jest ok..
ania_ze_wzgorza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:48   #33
amika123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie do ginekologa

Kochałam się z chłopakiem w dwa dni podrząd w dni płodne i prawdopadobnie w tych dniach miałam owulacje. robiliśmy to przez stosunek przerywany ale do wytrysku nie doszło. robiliśmy to bez zabezpieczenia. czy mogę być w ciąży???
amika123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 12:22   #34
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: pytanie do ginekologa

tak mozesz byc w ciazy, zrob test po 14 dniach od stosunku
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 17:02   #35
landrynka894
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: pytanie do ginekologa

witam

dzisaj dostałam okres mialam bardzo silne bole brzucha wymiotowałam prawie zemdlałam robiło mi sie gorąco nigdy nie mialam takich problemow przy okresie czy jestem w ciazy?? czy moze to poprostu przez okres. okres dostałam regularnie
landrynka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:49   #36
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez landrynka894 Pokaż wiadomość
witam

dzisaj dostałam okres mialam bardzo silne bole brzucha wymiotowałam prawie zemdlałam robiło mi sie gorąco nigdy nie mialam takich problemow przy okresie czy jestem w ciazy?? czy moze to poprostu przez okres. okres dostałam regularnie
Okresy są rózne, wiec moglas nabyc jakies nowe dolegliwosci.
Wspolzyjesz? Jakie stosujesz zabezpieczenie?
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:25   #37
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: pytanie do ginekologa

witam mam pytanie do specjalisty,
mam pewien problem, otóż zastanawia mnie czy jest możliwe abym zaszła w ciążę ? juz mowie dlaczego, 24lipca2009r dostalam okresu (trwa on zazwyczaj7dni z czego ostatni dzien to juz nie krew tylko taka jasno brazowa wydzielina) natomiast 31lipca (7dzien cyklu) bawilismy sie z chlopakiem tj. dotyklalismy itp i on raz wlozyl mi tak do polowy tylko (jestem dziewica takze odbylo sie to bez przebicia blony) ale nie uprawialismy takiego typowego seksu - raz wlozyl i tyle. wg kilku kalendarzykow wychodzilo mi ze to sa dni nieplodne (dostaje okres tak co 29-33dni). w kazdym badz razie po tym fakcie dostalam okres spozniony o 3dni ale dostalam (25sierpnia) wszystko bylo normalnie trwal 7dni. wszystko wydaje sie byc w porzadku ale jakos ostatnio brzuch mi sie delikatniew powiekszyl .. hm byc moze to efekt przejedzenia ? sama juz nie wiem. dlatego pytam czy po przedstawieniu tych wszystkich faktow jest jakakolwiek mozliwosc abym byla w ciazy ?
prosze o fachowa odpowiedz
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 14:45   #38
dejzi1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58
Dot.: pytanie do ginekologa

zgadza sie
dejzi1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:10   #39
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez M4DzI4L3Na Pokaż wiadomość
witam mam pytanie do specjalisty,
mam pewien problem, otóż zastanawia mnie czy jest możliwe abym zaszła w ciążę ? juz mowie dlaczego, 24lipca2009r dostalam okresu (trwa on zazwyczaj7dni z czego ostatni dzien to juz nie krew tylko taka jasno brazowa wydzielina) natomiast 31lipca (7dzien cyklu) bawilismy sie z chlopakiem tj. dotyklalismy itp i on raz wlozyl mi tak do polowy tylko (jestem dziewica takze odbylo sie to bez przebicia blony) ale nie uprawialismy takiego typowego seksu - raz wlozyl i tyle. wg kilku kalendarzykow wychodzilo mi ze to sa dni nieplodne (dostaje okres tak co 29-33dni). w kazdym badz razie po tym fakcie dostalam okres spozniony o 3dni ale dostalam (25sierpnia) wszystko bylo normalnie trwal 7dni. wszystko wydaje sie byc w porzadku ale jakos ostatnio brzuch mi sie delikatniew powiekszyl .. hm byc moze to efekt przejedzenia ? sama juz nie wiem. dlatego pytam czy po przedstawieniu tych wszystkich faktow jest jakakolwiek mozliwosc abym byla w ciazy ?
prosze o fachowa odpowiedz
a moze by tak najpierw test? kosztuje kilka zlotych, a mniej nerwow niz czekanie na odpowiedz na forum. szczegolnie ze ginekologa tu juz nie ma.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 19:14   #40
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez M4DzI4L3Na Pokaż wiadomość
witam mam pytanie do specjalisty,
mam pewien problem, otóż zastanawia mnie czy jest możliwe abym zaszła w ciążę ? juz mowie dlaczego, 24lipca2009r dostalam okresu (trwa on zazwyczaj7dni z czego ostatni dzien to juz nie krew tylko taka jasno brazowa wydzielina) natomiast 31lipca (7dzien cyklu) bawilismy sie z chlopakiem tj. dotyklalismy itp i on raz wlozyl mi tak do polowy tylko (jestem dziewica takze odbylo sie to bez przebicia blony) ale nie uprawialismy takiego typowego seksu - raz wlozyl i tyle. wg kilku kalendarzykow wychodzilo mi ze to sa dni nieplodne (dostaje okres tak co 29-33dni). w kazdym badz razie po tym fakcie dostalam okres spozniony o 3dni ale dostalam (25sierpnia) wszystko bylo normalnie trwal 7dni. wszystko wydaje sie byc w porzadku ale jakos ostatnio brzuch mi sie delikatniew powiekszyl .. hm byc moze to efekt przejedzenia ? sama juz nie wiem. dlatego pytam czy po przedstawieniu tych wszystkich faktow jest jakakolwiek mozliwosc abym byla w ciazy ?
prosze o fachowa odpowiedz
Brzuch się zaczyna powiększać od 4-5 m-ca ciąży, a nie zaraz po zajściu. @ była, ale dla pewności zrób test i po sprawie.
Rozumiem iż chcecie zostać rodzicami?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 20:35   #41
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: pytanie do ginekologa

czytaja poczatek tego tematu zmartwilo mnie to jak niektore odpowiedzi bywaja aroganckie czy cos zlego w tym ze mloda osoba pyta sie o jakies nie jasne dla niej sprawy? chyba lepsze to niz zycie w niewiedzy zycze wiecej wyrozumialosci a jesli nie potrafimy odpisac w mily sposob to czasem wydaje mi sie ze lepiej jest wogole nie odpisywac...
mam nadzieje ze nie zostane zaatakowana przez ten post

pozdrawiam
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 13:44   #42
M4DzI4L3Na
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 69
GG do M4DzI4L3Na
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Brzuch się zaczyna powiększać od 4-5 m-ca ciąży, a nie zaraz po zajściu. @ była, ale dla pewności zrób test i po sprawie.
Rozumiem iż chcecie zostać rodzicami?
nie raczej nie chcemy...
test kupie swoja drogą wiadomo, ale chciałam się po prostu dowiedzieć jak to wygląda z perspektywy "osób trzecich" bo przez nerwy nie myśli się racjonalnie..
__________________
Wśród tandety lśnić jak diament, być zagadką której nikt nie zdąży zgadnąć nim minie czas.
M4DzI4L3Na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:35   #43
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pytanie do ginekologa

WITAM!
Jestem po niedzielnym stosunku a sytuacja była eeeee... kłopotliwa
Od roku zażywam tabletki na PCO. Ostatnie dwa mies. zmienił mi lekarz dawkę na mniejszą i zamiast swojej Syndi-35 dostałam Jeanine. Potem miałam przerwę 10 dni (na okres i 3 dni, bo nie miałam już tabletek, a mój gin przyjmuje tylko w środy). Od czwartku znów zaczęłam brać Syndi-35. W niedzielę nad ranem wzięłam tabletkę, a potem kochałam się z moim TŻem i... no cóż, byliśmy napaleni, nie trwało to 3 min. jak wysunął się ze mnie i mi pokazuje... a tu na główce już białe... Wypalił na moje podbrzusze i wzgórek łonowy a potem uciekł do łazienki... Twierdzi że nie doszedł we mnie absolutnie. Ja pobiegłam do łazienki, wytarłam się papierem toaletowym a potem umyłam pod prysznicem mydłem tam... Przypomniało mi się o yuzpe że te 4 tabletki można wziąć, więc wzięłam, choć wiem że Syndi nie ma w tej liście tych, które można brać... Potem czułam się fatalnie, więc po 12 h już nie wzięłam drugiej dawki... Na ulotce wyczytałam że jak jest 7dniowa przerwa to się nie zajdzie w ciążę... A ja zrobiłam 10 dni! I wydaje mi się że to tak jakbym brała od początku!!! I że przy pierwszym braniu przez pierwsze 7 dni trzeba stosować inną antykoncepcję też... Ja brałam dopiero 4 dzień... Jestem przerażona bo mój TŻ okazał się kompletnie nieodpowiedzialny w takiej sytuacji Nie dość że nie miał czasu by ze mną jechać do lekarza dziś, to jeszcze potem napisał że ma 15 zł na koncie i nie ma jak kupić mi escapelle i zapłacić za wizytę (ja tym bardziej nie miałam ). I w ogóle "odłóżmy to na jutro"... Myślałam że mnie trafi. W końcu wkurzyłam się, zadzwoniłam do lekarki, do której miałam jechać i pogadałam z nią przez telefon... z tego co mi powiedziała, to raczej nie powinnam zajść w ciążę, choć fakt że ochrona antykoncepcyjna była niska... Ale to że wzięłam te 4 to bomba hormonalna i nie powinnam tak robić, bo mogłabym dostać zakrzepicy i dobrze że kolejnej dawki nie wzięłam, mam kupić sobie Acard by rozrzedzić krew, bo to nie było mądre... i że nie wiadomo czy teraz mogłaby mi wypisać escapelle, bo i tak wzięłam dużo hormonów... Suma sumarum powiedziała że ma związane ręce, ale jak spytałam czy za tydzień mam robić test to powiedziała "nieeee... poczekaj po prostu do następnego krwawienia...". Czyli co, wynika że nie powinnam być w ciąży? Chciałabym JUŻ zrobić test bo nie przeżyję normalnie, jestem ciężko przerażona... Wiem, że teraz test nic nie wykryje, nawet jeśli będę... Ale po prostu boję się tego wyroku za 2 tyg. Dodam, że wciąż biorę tabletki anty, bo lekarka mi powiedziała że nie widzi przeciwskazań... Już sama nie wiem co robić
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:40   #44
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
WITAM!
Jestem po niedzielnym stosunku a sytuacja była eeeee... kłopotliwa
Od roku zażywam tabletki na PCO. Ostatnie dwa mies. zmienił mi lekarz dawkę na mniejszą i zamiast swojej Syndi-35 dostałam Jeanine. Potem miałam przerwę 10 dni (na okres i 3 dni, bo nie miałam już tabletek, a mój gin przyjmuje tylko w środy). Od czwartku znów zaczęłam brać Syndi-35. W niedzielę nad ranem wzięłam tabletkę, a potem kochałam się z moim TŻem i... no cóż, byliśmy napaleni, nie trwało to 3 min. jak wysunął się ze mnie i mi pokazuje... a tu na główce już białe... Wypalił na moje podbrzusze i wzgórek łonowy a potem uciekł do łazienki... Twierdzi że nie doszedł we mnie absolutnie. Ja pobiegłam do łazienki, wytarłam się papierem toaletowym a potem umyłam pod prysznicem mydłem tam... Przypomniało mi się o yuzpe że te 4 tabletki można wziąć, więc wzięłam, choć wiem że Syndi nie ma w tej liście tych, które można brać... Potem czułam się fatalnie, więc po 12 h już nie wzięłam drugiej dawki... Na ulotce wyczytałam że jak jest 7dniowa przerwa to się nie zajdzie w ciążę... A ja zrobiłam 10 dni! I wydaje mi się że to tak jakbym brała od początku!!! I że przy pierwszym braniu przez pierwsze 7 dni trzeba stosować inną antykoncepcję też... Ja brałam dopiero 4 dzień... Jestem przerażona bo mój TŻ okazał się kompletnie nieodpowiedzialny w takiej sytuacji Nie dość że nie miał czasu by ze mną jechać do lekarza dziś, to jeszcze potem napisał że ma 15 zł na koncie i nie ma jak kupić mi escapelle i zapłacić za wizytę (ja tym bardziej nie miałam ). I w ogóle "odłóżmy to na jutro"... Myślałam że mnie trafi. W końcu wkurzyłam się, zadzwoniłam do lekarki, do której miałam jechać i pogadałam z nią przez telefon... z tego co mi powiedziała, to raczej nie powinnam zajść w ciążę, choć fakt że ochrona antykoncepcyjna była niska... Ale to że wzięłam te 4 to bomba hormonalna i nie powinnam tak robić, bo mogłabym dostać zakrzepicy i dobrze że kolejnej dawki nie wzięłam, mam kupić sobie Acard by rozrzedzić krew, bo to nie było mądre... i że nie wiadomo czy teraz mogłaby mi wypisać escapelle, bo i tak wzięłam dużo hormonów... Suma sumarum powiedziała że ma związane ręce, ale jak spytałam czy za tydzień mam robić test to powiedziała "nieeee... poczekaj po prostu do następnego krwawienia...". Czyli co, wynika że nie powinnam być w ciąży? Chciałabym JUŻ zrobić test bo nie przeżyję normalnie, jestem ciężko przerażona... Wiem, że teraz test nic nie wykryje, nawet jeśli będę... Ale po prostu boję się tego wyroku za 2 tyg. Dodam, że wciąż biorę tabletki anty, bo lekarka mi powiedziała że nie widzi przeciwskazań... Już sama nie wiem co robić
Na pewno nie pisz w każdym wątku tego samego.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:45   #45
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pytanie do ginekologa

Tylko że tak strasznie się boję...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 08:02   #46
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Tylko że tak strasznie się boję...

trzeba było myśleć przed.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 08:49   #47
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
trzeba było myśleć przed.
no właśnie. zdziwiłam się, bo masz już 20 lat, tabletki stosujesz od roku. musisz miec dużo szczęścia, aby nie zajść w ciążę
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:09   #48
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pytanie do ginekologa

Jadę dziś po escapelle, przyjaciel pożyczy mi kasę... 50 h po stosunku... myślę że dam radę... Wierzę w to...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:11   #49
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Jadę dziś po escapelle, przyjaciel pożyczy mi kasę... 50 h po stosunku... myślę że dam radę... Wierzę w to...
Dziewczyno daj sobie spokój z Escapelle! i tak już jesteś nafaszerowana hormonami wystarczająco!!!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 09:15   #50
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pytanie do ginekologa

trudno... Nie mogę być w ciąży, matka mnie wyrzuci z domu, a ja nie będę miała jak wychować dziecka. NIE MOGĘ.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Być może to bardzo głupie co robię, ale to jedyna deska ratunku, jedyna która jest w stanie jeszcze zadziałać...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:15   #51
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
trudno... Nie mogę być w ciąży, matka mnie wyrzuci z domu, a ja nie będę miała jak wychować dziecka. NIE MOGĘ.
Mimo wszystko bym na Twoim miejscu nie brała bo sobie już całkiem układ hormonalny rozwalisz... Przypomnij sobie co Ci ginekolog powiedziała...
Poza tym 50h to późno i nie wiem czy wiesz, ale jeżeli do zapłodnienia już doszło to Escapelle podtrzymuje ciążę.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:16   #52
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pytanie do ginekologa

Muszę się skonsultować z kimś... Musi mnie ktoś przebadać bo oszaleję... Nie mogę CZEKAĆ bo to mnie doprowadza do obłędu.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:18   #53
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Muszę się skonsultować z kimś... Musi mnie ktoś przebadać bo oszaleję... Nie mogę CZEKAĆ bo to mnie doprowadza do obłędu.
a co Ci da badanie?
skoro tak bardzo nie chcesz ciąży to trzeba było odpowiedzialnie brać tabsy albo odstawić seks...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:42   #54
elmutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z małego miasteczka
Wiadomości: 8
Dot.: pytanie do ginekologa

witam was ja mam nieco inny problem sytuacja wygląda następująco odbyliśmy z chłopakiem "szybki stosunek" albo małą zabawę mianwicie on wkładał tylko główkę do pochwy i nic dalej nagle doszedł ale wszystko poszło na pościel (sam nie jest pewien czy czoś na łechtaczce zostało nic poszłam szybko się wytarłam i podmyłam. wszystko odbyło się 4-6 dni przed okresem nie brałam żadnych tabletek (ostatnio rok temu ale ostawiłam) sytuacja taka dostaję 1 dzień okres zażywam nowe tabletki ponieważ postanowiłam na nowo brać wszystko w sumie normalnie lecz po 2/3 dniach strasznie się czułam po tych tablektach bolące piersi zawroty głowy nie do wytrzymania dla tego po 5/6 dniach ostawiłam tabletki i co dziwne rano dostaje dalikatne krwawienie od kilku dni a już jest po okresie dla czego tak się dzieje ??? czy mogę być w ciąży ?
elmutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 14:10   #55
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez elmutek Pokaż wiadomość
witam was ja mam nieco inny problem sytuacja wygląda następująco odbyliśmy z chłopakiem "szybki stosunek" albo małą zabawę mianwicie on wkładał tylko główkę do pochwy i nic dalej nagle doszedł ale wszystko poszło na pościel (sam nie jest pewien czy czoś na łechtaczce zostało nic poszłam szybko się wytarłam i podmyłam. wszystko odbyło się 4-6 dni przed okresem nie brałam żadnych tabletek (ostatnio rok temu ale ostawiłam) sytuacja taka dostaję 1 dzień okres zażywam nowe tabletki ponieważ postanowiłam na nowo brać wszystko w sumie normalnie lecz po 2/3 dniach strasznie się czułam po tych tablektach bolące piersi zawroty głowy nie do wytrzymania dla tego po 5/6 dniach ostawiłam tabletki i co dziwne rano dostaje dalikatne krwawienie od kilku dni a już jest po okresie dla czego tak się dzieje ??? czy mogę być w ciąży ?
pyt. 1 nie dziwne, możliwe zważywszy na fakt ze zaczęłaś brac hormony i nagle je odstawilas

pyt. 2 nie sadze abyś była w ciąży
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 11:36   #56
elmutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z małego miasteczka
Wiadomości: 8
Dot.: pytanie do ginekologa

a dziś dostałam okres ;| nie wiem co mam robić ;/ czy to przez odstawienie tebletek ? czy mam iść do lekaża ? bo ostatnio okr. miałam 2 tyg temu.
elmutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:27   #57
OriOri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 171
GG do OriOri Send a message via Skype™ to OriOri
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez ksenia172 Pokaż wiadomość
Witam mam 18lat i mam problem związany z stosunkiem. Mój problem polega na tym ze jak uprawiam stosunek z moim partnerem to nasienie wypływa ze mnie po wyciągnięciu jego członka nie wiem dlaczego tak się dzieje. Chciała bym poprosić o poradę specjalisty ginekologa gdysz mam mały problem bo mieszkam po za granicami kraju a tu ciężko jest znaleźć jakiegoś dobrego specjalistę i to do tego polaka wiec jak możecie to prosiła bym Mo niezwłoczne odpisanie na moja prozie oraz jakieś rozwiązanie mojego problemu z góry serdecznie dziękuję
jak Ci wypływa to konczcie w twoich ustach i połknij dostarczysz sobie troche białka -my zawsze mamu chusteczki albo papier toaletowy przy sobie :P
OriOri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:15   #58
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: pytanie do ginekologa

Hej dziewczyny napisalam tutaj bo chcialam was se wczeniej zapytac czy to nie glupie ale od pol roku walcze z podwyzszona prolaktyna i od tego czasu nie mam zupelnie sluzu nie współżyje ale moze wam to sie wydac smieszne ale przeszkadza mi ta suchosc czasem mnie mnie piecze ale nie mam infekcji na pewno nie dawno bylam u ginekologa i zastanawiam sie czy nie zapytac ginekologa o jakis preparat nawilzajacy po prostu nawet przy chodzeniu czuje dyskomfort czy to nie bedzie takie troche dziwne sie pytac o preparat nawilzajacy bo przeszkadza mi suchosc
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:41   #59
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: pytanie do ginekologa

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny napisalam tutaj bo chcialam was se wczeniej zapytac czy to nie glupie ale od pol roku walcze z podwyzszona prolaktyna i od tego czasu nie mam zupelnie sluzu nie współżyje ale moze wam to sie wydac smieszne ale przeszkadza mi ta suchosc czasem mnie mnie piecze ale nie mam infekcji na pewno nie dawno bylam u ginekologa i zastanawiam sie czy nie zapytac ginekologa o jakis preparat nawilzajacy po prostu nawet przy chodzeniu czuje dyskomfort czy to nie bedzie takie troche dziwne sie pytac o preparat nawilzajacy bo przeszkadza mi suchosc
słucham? no co ty. dlaczego miałoby to być śmieszne?? oczywiście, że możesz, a raczej powinnaś się zapytać lekarza nie masz co się krępować

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez OriOri Pokaż wiadomość
jak Ci wypływa to konczcie w twoich ustach i połknij dostarczysz sobie troche białka -my zawsze mamu chusteczki albo papier toaletowy przy sobie :P
hahaha co za rada!
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 10:58   #60
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: pytanie do ginekologa

[QUOTE=Sarrai;14633233]słucham? no co ty. dlaczego miałoby to być śmieszne?? oczywiście, że możesz, a raczej powinnaś się zapytać lekarza nie masz co się krępować[COLOR="Silver"]


Dzieki bo sobie tak mysle czy za bardzo nie wydziwiam z tym zelem ale tak jak juz napisalam poprzednio czuje dyskomfort na na wlasna reke juz sie boje kupowac kiedys kupilam plyn do higieny intymnej i sie nabawilam grzybicy pochwy
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe



Edytowane przez bini6
Czas edycji: 2009-10-08 o 11:06
bini6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.