Pulpeci problem - wesele... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 13:06   #1
tymiankowa
Raczkowanie
 
Avatar tymiankowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Unhappy

Pulpeci problem - wesele...


Witam wszystkie wizażanki Możliwe, że taki wątek już gdzieś był - trochę rozglądałam się po forum, ale jakoś nie umiem się tu odnaleźć
Wybieram się niedługo na wesele, ale kompletnie nie mam pomysłu, co założyć. Jest wiele sukienek, które mi się podobają, ale co z tego, skoro
wszystkie nie pasują do mojej sylwetki Moje zdjęcia są w szafie, prezentowałam kiedyś na sobie pewną sukienkę. Teraz mi się parę kilo przytyło (o jeden rozmiar w górę, czyli niezłe to "parę kilo" ), niestety mój tłuszczyk zawsze gromadzi się na brzuchu i w biodrach :brzyda l: No cóż, dodatkowe kilogramy jeszcze jako tako da się zatuszować, ale najgorsze są ramiona. Co bym na siebie nie założyła - one ciągle wyglądają potężnie. Zawsze staram się je zakrywać. Teraz pewnie też na wesele założę marynarkę, żeby nie było ich widać, ale przecież nie mogę spędzić całej imprezy opakowana od stóp do głów Po zdjęciu marynarki też chcę się w miarę dobrze prezentować... Zatem jak dobrać sukienkę? Pomóżcie dziewczyny, liczę na was
tymiankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:39   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pulpeci problem - wesele...

Już Ci miałam napisać: "zobacz, jak fajnie nieraz wygląda Magda Gessler, podpatrz coś w tym stylu", ale wchodzę w tę Twoją szafę, a tam mega zgrabna i kobieca panna! Kup sobie dobrą bieliznę formującą, weź na zakupy kogoś szczerego i wybierz to, co Ci się spodoba. W tej stylizacji z szafy wyglądasz świetnie, poszukaj czegoś odcinanego pod biustem - ale nie żadną torbę! Wrzuć tutaj może sukienki, które Ci się podobają, cyknij ze dwa zdjęcia z przymierzalni w kiecce. Na moje oko przesadzasz z tym pulpetem
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 14:57   #3
tymiankowa
Raczkowanie
 
Avatar tymiankowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Pulpeci problem - wesele...

Tylko co z tymi nieszczęsnymi ramionami? Spotykałam się często w internecie z opinią, że dla większych pań dobrym rozwiązaniem są sukienki wiązane na szyi, czego kompletnie nie mogę zrozumieć, ponieważ według mnie w takim kroju ramiona wyglądają na 3 razy większe z kolei sukienka na cienkich ramiączkach też chyba nie jest dobrym rozwiązaniem. No i co tu robić...
tymiankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 14:03   #4
justynulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 38
Dot.: Pulpeci problem - wesele...

Mam podobny problem. Mój sposób to sukienka odcinana pod biustem (tylko nie worek itp) bez ramiączek. Do tego rozpuszczone włosy na ramiona żeby je zasłonić. Ewentualnie jakiś naszyjnik odwracający uwagę od ramion. A do kościoła to jakiś żakiecik :P
justynulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:48   #5
tymiankowa
Raczkowanie
 
Avatar tymiankowa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Pulpeci problem - wesele...

Od moich ramion to chyba tylko skafander odwróciłby uwagę
tymiankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.