Dziewczyny doradzcie, bo nie wiem, co moga oznaczac takie problemy skorne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 15:06   #1
Madlax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1

Dziewczyny doradzcie, bo nie wiem, co moga oznaczac takie problemy skorne.


Moze od poczatku. Zawsze mialam cere tlusta. Zwlaszcza na czole. Taka tradzikowa - nie bylo dramatu, bylam pod kontrola dermatologa. Czasem po prostu cos wyskoczylo.
Dodam dosyc istotna rzecz - kiedy bylam nastolatka, to trafilam do szpitala i tak mnie wyjalowilo, ze zlapalam drozdzyce. Mialam w kacikach ust takie czerwone plamy, ktore swedzialy. Juz jako dorosla poszlam do dermatologa i przepisal mi lek na drozdzaki, taki krem.
Pisze o tym, bo teraz dzieje sie cos dziwnego. I nie wiem, czy to cos zwiazene z tymi drozdzakami, czy cos innego.
Mam 26 lat, nie stosuje zadnych lekow, antykoncepci, ani nie elcze sie na nic.
Od kilku tygodni mam bardzo wysuszona skore na czole. Nie pomagaja kremy nawilzajace, maseczki, sposoby domowe. Moglabym sie drapac ile wlezie. I w dodatku skora mi sie luszczy. Ogolnie skora czasem ejst na czole bardzo zaogniona. Takie jakby liszaje sie robia. Tego na oko nie widac, ale ja to czuje i ja to widze z bliska.
I zastanawiam sie, co to moze byc. Biore Capivit, smaruje sie kremami, ale nic to nie daje. Ostatnio zmienilam srodowisko, bo pojechalam na wakacje, czyli bez klimatyzacji, z inna woda. I dalej to samo.
Mama ma lek na luszczyce, Dermovate. I powiem Wam, ze jak posmaruje czolo, to te zaczerwieniena znikaja.
Owszem, wybieram sie do lekarza, ale chcialam sie poradzic o co pytac, na co zworic uwage. Moze cos powinnam konkretnego powiedziec? Moze jest jakis istotny fakt, ktory pomoze to dziadostwo zdiagnozowac?
Madlax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.