Serial "Kości" - "Bones" - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-26, 13:29   #61
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Ja to trochę boję się czytać, bo skończyłam pełne 5 sezonów i niestety jakoś to umarło, mam słaby dostęp do tv, więc na polsacie (czy gdzie to nie mogę oglądać tam leci), a poza tym po odcinku 16 5 serii (tak TYM!) jakoś tak mi się odechciało. Mimo, że potem był przecież jeszcze chociażby motyw Grabarza rozwiązany, to jednak coś mi tam już nie grało. Przedwczoraj znów zaczęłam oglądać 1 sezon, więc może jednak ruszę do przodu. Bo ogólnie to Bones kocham, uwielbiam i w ogóle pierwsze dwa sezony widziałam tyle razy, że po samym wstępie wiem kto i dlaczego zabił I mimo to ciągle do nich wracam
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 15:34   #62
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Cytat:
Napisane przez hihicz Pokaż wiadomość
Ja to trochę boję się czytać, bo skończyłam pełne 5 sezonów i niestety jakoś to umarło, mam słaby dostęp do tv, więc na polsacie (czy gdzie to nie mogę oglądać tam leci), a poza tym po odcinku 16 5 serii (tak TYM!) jakoś tak mi się odechciało. Mimo, że potem był przecież jeszcze chociażby motyw Grabarza rozwiązany, to jednak coś mi tam już nie grało. Przedwczoraj znów zaczęłam oglądać 1 sezon, więc może jednak ruszę do przodu. Bo ogólnie to Bones kocham, uwielbiam i w ogóle pierwsze dwa sezony widziałam tyle razy, że po samym wstępie wiem kto i dlaczego zabił I mimo to ciągle do nich wracam
16 odcinek 5 sezonu to jest nic w porównaniu z tym co scenarzyści wyprawiali na początku 6. sezonu. No, ale można powiedzieć, że jakoś z tego wybrnęli. Idealnie nie jest, ale uwielbiam "Bones" i nie potrafię odmówić sobie oglądania tego serialu. Mam jednak nadzieję, że twórcy będą potrafili skończyć go w odpowiednim momencie, żeby nie było tak jak z "House M.D.", kiedy próbowano ratować trupa.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 12:15   #63
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

No wiem właśnie, że początek 6 sezonu to też tragedia, bo mam dobrą koleżankę, która to monitoruje i zawsze jest na bieżąco (poza tym mam też powiadomienia na fb i coś tam wyłapuję niestety). Tak czy siak dzielnie oglądam dalej 1 sezon

Btw tak poza tematem czytałam kilka książek Kate Riechs i muszę powiedzieć, że o wiele bardziej lubię Tempe serialową. I bardzo chętnie bym przeczytała książki, które napisała serialowa Bones. Szkoda, że tak naprawdę ich nie ma.

Newmoongirl czy ostatnio istnieje temat, w którym Cię nie spotkam?
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:40   #64
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Cytat:
Napisane przez hihicz Pokaż wiadomość
No wiem właśnie, że początek 6 sezonu to też tragedia, bo mam dobrą koleżankę, która to monitoruje i zawsze jest na bieżąco (poza tym mam też powiadomienia na fb i coś tam wyłapuję niestety). Tak czy siak dzielnie oglądam dalej 1 sezon

Btw tak poza tematem czytałam kilka książek Kate Riechs i muszę powiedzieć, że o wiele bardziej lubię Tempe serialową. I bardzo chętnie bym przeczytała książki, które napisała serialowa Bones. Szkoda, że tak naprawdę ich nie ma.

Newmoongirl czy ostatnio istnieje temat, w którym Cię nie spotkam?
Też byłam zawiedziona książkami. Są niezłe na swój sposób, ale niekoniecznie wciągają kogoś, kto zna już serial.

Pewnie jakiś istnieje- wizaż w końcu jest ogromny . Gdzie jeszcze się zetknęłyśmy poza wyzwaniem czytelniczym, bo nie kojarzę ?)
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:07   #65
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Cytat:
Napisane przez hihicz Pokaż wiadomość
No wiem właśnie, że początek 6 sezonu to też tragedia, bo mam dobrą koleżankę, która to monitoruje i zawsze jest na bieżąco (poza tym mam też powiadomienia na fb i coś tam wyłapuję niestety). Tak czy siak dzielnie oglądam dalej 1 sezon

Btw tak poza tematem czytałam kilka książek Kate Riechs i muszę powiedzieć, że o wiele bardziej lubię Tempe serialową. I bardzo chętnie bym przeczytała książki, które napisała serialowa Bones. Szkoda, że tak naprawdę ich nie ma.

Newmoongirl czy ostatnio istnieje temat, w którym Cię nie spotkam?

Ja jestem na bieżąco i zrobiło się dość słodko

A co do książek to czytałam chyba dwie, w tym jedną po angielsku (czytało się ja jakoś lepiej niż po polsku ) i zgadzam się z tym - Tempe serialowa jest o wiele lepsza
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 14:51   #66
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Odświeżam wątek.
Jestem wielbicielką tego serialu. Kiedyś oglądałam na Polsacie, a obecnie powtórki na FoxLife. Obecnie jest V sezon.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 18:49   #67
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Oooo też kiedyś go oglądałam jak był na Polsacie jakieś przypadkowe odcinki, ale podobało mi się Kiedyś myślałam o tym żeby powrócić do tego serialu i od początku oglądać ale mam trochę lenia :kości:

Słyszałam, że są książki też o kościach chociaż trochę zmienione chyba jeśli chodzi o bohaterów minimalnie :P
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 22:23   #68
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Książek nie czytałam, ale kto wie Naprawdę świetny serial i z każdym sezonem coraz lepszy.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 06:18   #69
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Oooo też kiedyś go oglądałam jak był na Polsacie jakieś przypadkowe odcinki, ale podobało mi się Kiedyś myślałam o tym żeby powrócić do tego serialu i od początku oglądać ale mam trochę lenia :kości:

Słyszałam, że są książki też o kościach chociaż trochę zmienione chyba jeśli chodzi o bohaterów minimalnie :P
Nie tak minimalnie. Dość spore zmiany są i niestety, przynajmniej według mnie, nie ma już tego poczucia humoru jak w serialu. Próbowałam przebrnąć przez dwie książki z serii Bones, ale nie dało rady. Serial ciekawszy
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 16:31   #70
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
Nie tak minimalnie. Dość spore zmiany są i niestety, przynajmniej według mnie, nie ma już tego poczucia humoru jak w serialu. Próbowałam przebrnąć przez dwie książki z serii Bones, ale nie dało rady. Serial ciekawszy
No bardzo możliwe, niestety nie czytałam jeszcze tych książek w sumie nie dawno dopiero trafiłam na info o tych książkach Przy serialu przeraża mnie ilość odcinków... z sezonami hehehe żeby to nadrobić od początku
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 07:13   #71
201607141620
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 403
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No bardzo możliwe, niestety nie czytałam jeszcze tych książek w sumie nie dawno dopiero trafiłam na info o tych książkach Przy serialu przeraża mnie ilość odcinków... z sezonami hehehe żeby to nadrobić od początku
EEE tam, moda na sukces to jeszcze nie jest
Czysta przyjemność, szczególnie w czasie chorobowego czy wolnego weekendu.
201607141620 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 12:18   #72
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Serial "Kości" - "Bones"

Cytat:
Napisane przez DarcAngael Pokaż wiadomość
EEE tam, moda na sukces to jeszcze nie jest
Czysta przyjemność, szczególnie w czasie chorobowego czy wolnego weekendu.
co fakt to fakt
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 13:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.