Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-14, 12:40   #4441
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ginger21 Pokaż wiadomość
Ja dopóki nie przeczytałam całej sagi to nie mogłam robić nic innego
w przerwie świątecznej bożonarodzeniowej w 5 dni przeczytałam całość.
Pózniej obejrzałam wszystkie możliwe filmiki na YT z Pattinson'em . Na szczeście już mi przeszła ta faza bo trochę czułam sie jak moje 15 kuzynki
Heheh, Pattinsonem jestem zafascynowana jako Edwardem, był taki męski i taki mmmm Mogłabym brać natomiast nie urzeka mnie specjalnie jako Robert Czytająć "Zmierzch" i "Księżyc w nowiu" nie raz się poryczałam.

MrsVargas ile zapłaciłaś? Bo ogólnie to one w H&M za 5zł były
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:43   #4442
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
MrsVargas ile zapłaciłaś? Bo ogólnie to one w H&M za 5zł były
Wiem, wiem, w różnych porach były po 10zł, 5zł. No cóż...nie zapłaciłam ani 5 ani 10 ale to miłość jest więc pieniądze się nie liczą
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:26   #4443
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Sagę czytałam, fankuje trochę. Ale Edwarda nie lubię, zbyt idealny i w ogóle.
Ale za to Jasper <3 Achy i ochy


Wam też tak wizaż rozjechało?
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:29   #4444
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Sagę czytałam, fankuje trochę. Ale Edwarda nie lubię, zbyt idealny i w ogóle.
Ale za to Jasper <3 Achy i ochy


Wam też tak wizaż rozjechało?
No jest idealny i dlatego jest taki pociągający i fajny W życiu realnym nie ma ideałów to chociaż mogę poubóstwiać te książkowe
Kocham kości szczęki Pattinsona mmmm
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:41   #4445
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Wole zarówno książkowego i filmowego Jaspera. Najbardziej wampirzy z Cullenów. Nie licząc tego że w New Moon ma peruke w której wygląda jak Gilderoy Lockhart z HP xD
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 15:32   #4446
Dorka_Sz
Zadomowienie
 
Avatar Dorka_Sz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Okolice Rybnika
Wiadomości: 1 519
GG do Dorka_Sz
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Wróciłam z Rybnika cała mokra. Znikam do wanny się ochłodzić. Ja nienawidzę takich upałów.

Zastrzyki odpadają, bo jeszcze w tym roku chciałabym zacząć się starać o dziecko.
__________________


Dorka_Sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:38   #4447
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Guanta o zdrowym jedzeniu, a ja się tak objadłam u dziadków na imieninach już jestem szersza niż dłuższa
Wiecie co pojechałam dzisiaj do Galerii gdzie pracuję, bo musiałam klucze oddać, wzięłam kuzynkę i siostrę. Z okazji imienin dziadków wszystkie byłyśmy "odstrzelone". Jak wychodziłyśmy stało 2 kolesi i się tak bezczelnie gapili a potem coś gadali i się śmiali. Od razu miałam wrażenie, że mówią "ale ładne te 2 dziewczyny, a zobacz na tą w środku jaką ma wielką dupę i jaka gruba" Wiem. że może sobie dopowiadam...
podnos wtedy głowe jeszcze wyżej i idż jakbyś połkneła kij od szczotki i bądz pewna, że obczajali jakaś ładna
Cytat:
Napisane przez psiri Pokaż wiadomość
witam dziewczyny Przeglądałam sobie ten wątek i chciałam coś polecić. Pare dziewczyn narzekało na poobcierane uda w spódniczkach. Znam to z autopsji bo uda mam masakryczne. I nawet schudniecie 25 kg -> teraz mam prawidłową wagę nie pomogło. To co pomaga, ale po pewnym czasie to ćwiczenia na tzw motylku. Wystarczy jakieś 300 powtórzeń dziennie a cm będą znikały... Przepraszam za odgrzewanie starej dyskusji ale może to się komuś przyda. pozdrawiam ciepło
300? Ech, to ja już chyba wole mój basen, chociaż ten motylek wydaje się być efektywny
Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
tez sie usmiechnelam jak zobaczylam ta okladke, moze ktoras z redaktorek ma aparat i doswiadczyla jakis od-ludzkich nieprzyjemnosci z tym zwiazanych... naprawde rozni sa ludzie i rozne rzeczy potrafia powiedziec a calkiem niedawno w Shape byl artykul o apartach lingwalnych i we wstepniaku do tego artykulu, pogrubionym drukiem stalo jak byk ze klasyczny "aparat ortodontyczny szpeci" a i w innych czasopismach zdarzaly sie artykuly ktore sugerowaly, ze z aparatem to sie w srod ludzi nie powinno pokazywac a jak juz to z torba na glowie normalnie sredniowiecze
Strasznie bym chciała nosić apart, wyrownać troche te moje zębole, ale kurde boje się ze nie wytrzymam tak długiego okresu czasu, zapał to ja mam a jak - słomiany jak najprawdziwsza słoma!

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Mała prośba na przyszłość - pisz tak bardziej po naszemu niż po męsku, bo jak widać, odczytujemy i rozumiemy te teksty w typowo babski sposób i wychodzą z tego różne zbieraniny szczęki z podłogi
Ja tam zrozumiałam wypowiedź Bianki, i czasem mam wrażenie, że nie potrzebnie tak strofujesz, adrijah. (bez urazy oczywiście) Ja nie zbierałam szczęki z podłogi, kazdy ma prawo wypowiedziec sie po swojemu, a niekoniecznie po 'naszemu' i zgadzam się z wypowiedzią Bianeczki, generalnie w całości btw. Bianka ślicznie wyglądasz w tej sukience!

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Wróciłam do Was, o. Proszę o wyrazy entuzjastycznej radości z tego powodu :P (nie muszą być szczere ).

A skoro już wróciłam to domagam się, żeby wróciła PONURA i nice6girl. Takorzekęja


Mieszkam sobie od jakiegoś czasu w Poznaniu (a właśnie, nie mam tu żadnych znajomych, jakby któraś chciała kiedyś wyjść na kawę/herbatę/słodkości w wakacje od rana to ja bardzo chętnie). Codziennie od 7 do 16 siedzę sama, bo TŻ w pracy, powinnam pisać pracę magisterską, ale idzie mi to tak samo jak przed końcem roku akademickiego (=nie robię tego).

Zdecydowaliśmy się doadoptować sobie dwa dodatkowe koty, co oznacza, że będziemy mieć 4. Jestem na prostej drodze do zmiany imienia na Violetta Ale jak sobie pomyślę, że ktoś te maluchy w kartonie (chore, brudne, tarzające się w..) do schroniska podrzucił, bo mu się na giełdzie nie sprzedały... Tak więc mój TŻ (alergik i astmatyk ) będzie miał dwie dodatkowe fabryki alergenów w domu. Powiem Wam, że ma dużo mniejsze objawy alergii na cokolwiek odkąd w domu na stałe ma koty.

Czasem sobie jeżdzę do Łodzi. Teraz np. muszę jechać się z tatą przywitać, bo z pracy wrócił, i jakieś badania zrobić. Właściwie nie jakieś, bo dość ważne, ale ostatnio jak pojechałam je zrobić to...zapomniałam skierowania z Poznania Pierwszy raz w życiu mi się takie coś przydarzyło. No ale skleroza nie boli, tylko nogi bolą


Widziałam tu parę nowych osób, witam serdecznie. Zwłaszcza Bogaczkę (cudny blog!, weszłam też na te podlinkowane, podziwiam ludzi z pasją...).


Idę zorganizować sobie jakieś śniadanko
Ineczko, witaj ponownie

Cytat:
Napisane przez Dorka_Sz Pokaż wiadomość
Wróciłam z Rybnika cała mokra. Znikam do wanny się ochłodzić. Ja nienawidzę takich upałów.
To nteraz sobie wyobrazcie, że remontują mi budynek w pracy i przenieśli nas na pół roku do piwnic, nie mam więcej niż 12 stopni na plusie! Podczas gdy na polu w słońcu jest ponad 30, coś strasznego :/
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 19:12   #4448
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Choco z aparatem to jest tak ze trzeba sie w koncu zdecydowac .... a potem go juz masz i nie ma bata cale szczescie ze jest przyklejony do zebow, bo bym go pewnie zdjela i nie zalozyla wiecej juz pierwszego dnia ale fakt jest taki ze juz coraz czesciej spogladam na kalendarz i chcialabym w koncu cieszyc sie uwolnionymi zabkami
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:27   #4449
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Ineczko witaj z powrotem
Ja w Poznaniu bywam raz, czasem 2 razy w roku jak do lekarza jeżdżę.
Dorka ja dzis tez się zmachałam na mieście i cała mokra wróciłam, masakra
Musze codziennie smarowac się balsamem bo mam skórę okropnie suchą.
Muszę zacząć myśleć nad szkołą co dalej i ta praca....
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:37   #4450
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Ja właśnie wróciłam i zaraz siadam z bobem i nowym numerem Twojego Stylu, uwielbiam wieczór z nowym numerem
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:53   #4451
Zagadkowy Nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość

To nteraz sobie wyobrazcie, że remontują mi budynek w pracy i przenieśli nas na pół roku do piwnic, nie mam więcej niż 12 stopni na plusie! Podczas gdy na polu w słońcu jest ponad 30, coś strasznego :/
To teraz możemy się licytowac kto ma gorzej, bo ja właśnie siedze tak sobie w pracy po 8/10 godzin "na polu w słońcu" tzn. na autostradzie ale to chyba jeszcze gorzej!
Dzisiaj właśnie dla odmiany byłam cały dzień w biurze i Szaf narobił mi nadzieji, że jak skończy się praca na A2 to znajdzie się dla mnie moze coś innego Po 3 miesiącach szukania pracy trochę mi ulżyło, choc to nie jest zajecie moich marzeń...
__________________
Obawiać się trzeba nie tych co mają inne zdanie, lecz tych, co maja inne zdanie, ale są zbyt tchórzliwi by je wypowiedzieć.
Zagadkowy Nick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 20:19   #4452
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Choco z aparatem to jest tak ze trzeba sie w koncu zdecydowac .... a potem go juz masz i nie ma bata cale szczescie ze jest przyklejony do zebow, bo bym go pewnie zdjela i nie zalozyla wiecej juz pierwszego dnia ale fakt jest taki ze juz coraz czesciej spogladam na kalendarz i chcialabym w koncu cieszyc sie uwolnionymi zabkami
a kiedy się go pozbędziesz już na zawsze?
Cytat:
Napisane przez Zagadkowy Nick Pokaż wiadomość
To teraz możemy się licytowac kto ma gorzej, bo ja właśnie siedze tak sobie w pracy po 8/10 godzin "na polu w słońcu" tzn. na autostradzie ale to chyba jeszcze gorzej!
Dzisiaj właśnie dla odmiany byłam cały dzień w biurze i Szaf narobił mi nadzieji, że jak skończy się praca na A2 to znajdzie się dla mnie moze coś innego Po 3 miesiącach szukania pracy trochę mi ulżyło, choc to nie jest zajecie moich marzeń...
no fakt, jednak masz gorzej, ale cóż, praca pracą i pracować trzeba, choć czasami warunki potworne
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:33   #4453
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

ciezko powiedziec... bo planowo mialam sciagnac juz w zimie - ale te pierwsze terminy rzadko kiedy sa dotrzymywane... tymbardziej ze orto sie robnela i dolozyla mi noszenia na 3 miechy conajmniej przez roztargnienie obawiam sie ze jak go sciagne przed 3 rocznica to bedzie sukces

ale to nie jest regula - to zalezy od wady - ja mialam duze zmany robione i dlatego tyle to trwa... jesli wada polega na ustawieniu zebow w szeregu to sie zdarza ze i po 13-15 miechach zdejmuje sie rusztowanie
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2009-07-14 o 20:36
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:45   #4454
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Jeju dziewczyny, taka tragedia Nie wiem jak ktoś z lublina to może słyszał. W Polmosie był okropny wypadek Na chłopaka spadła jakaś maszyna. To jest chłopak mojej koleżanki, która pracuje u mojej mamy. Młody, 25 lat, mieli się zaręczać, jechać na wakacje. Teraz on leży w cięzkiej śpiączce, ma zapalenie płuc i opon mózgowych, część mózgu nie pracuje. Jest okropnie źle MAtko Boska, to straszne jak szybko się to wszystko dzieje. Dzisiaj planujesz wyjazd na wakacje a jutro walczysz o życie Tak mi strasznie przykro Na dodatek moja mama boi się każdego telefonu jaki do niej dzwoni, bo nie wiadomo jak ta dziewczyna zareaguje jakby nie daj Bóg coś by się stało a siedzą same, a jeszcze my wyjezdżamy na te wakacje Strasznie ją podziwiam bo ma w sobie mimo tych wszystkich okropności tyle wiary. Tak bym chciała żeby on z tego wyszedł Aż sięboję iść do mamy do pracy bo nie wiem jak sięmam zachować, o czym rozmawiać NApisałam do niej tylko wiadomośc na nk żeby się trzymałą i wierzyła bo co mogę więcej zrobić
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 12:24   #4455
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Witam tego upalnego dnia
Na razie siedzę w domu, a już wysiadam! A jeszcze 6h w pracy mnie czeka. Mama z siostrą jadą się opalać na działkę, a ja biała jak córka młynarza. Na dodatek na jednej nodze (chyba od golenia) wyskoczyły mi takie czerwone krostki co oznacza, że dzisiejszy dzień spędzę w dlugich spodniach, chciałam ubrać lniane, ale oderwało mi się zapinanie... jak na złość
Więc pozostają materiałowe rurki, jak dobrze, że je kupiłam. No masakra. Jeszcze się dowiedziałam, że wykładowca, do którego za tydzień miałam jechać zaliczać przedmiot od 22 ma urlop i dziś był ostatni w lipcu termin. Pozostaje mi poczekać do 2 września!
Chociaż dobrze, że mam powera do dietki Piję wodę i trzymam się dzielnie!
Bianeczka przykre to jest jednego dnia jesteś drugiego Cię nie ma. Już nawet nie chcę sobie wyobrażać co przeżywa jego rodzina i ta dziewczyna. Pozostaje wierzyć i modlić się by z tego wyszedł!
A tak poza tematem to Ty nie powinnaś być w Danii?
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 14:09   #4456
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Witam tego upalnego dnia
Na razie siedzę w domu, a już wysiadam! A jeszcze 6h w pracy mnie czeka. Mama z siostrą jadą się opalać na działkę, a ja biała jak córka młynarza. Na dodatek na jednej nodze (chyba od golenia) wyskoczyły mi takie czerwone krostki co oznacza, że dzisiejszy dzień spędzę w dlugich spodniach, chciałam ubrać lniane, ale oderwało mi się zapinanie... jak na złość
Więc pozostają materiałowe rurki, jak dobrze, że je kupiłam. No masakra. Jeszcze się dowiedziałam, że wykładowca, do którego za tydzień miałam jechać zaliczać przedmiot od 22 ma urlop i dziś był ostatni w lipcu termin. Pozostaje mi poczekać do 2 września!
Chociaż dobrze, że mam powera do dietki Piję wodę i trzymam się dzielnie!
Bianeczka przykre to jest jednego dnia jesteś drugiego Cię nie ma. Już nawet nie chcę sobie wyobrażać co przeżywa jego rodzina i ta dziewczyna. Pozostaje wierzyć i modlić się by z tego wyszedł!
A tak poza tematem to Ty nie powinnaś być w Danii?
miałam jechac w sierpniu ale nie jadę bo Tż ma wracać w listopadzie to po czorta ja tam? ja w niedzielę jadę doBułgatii
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 18:11   #4457
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

dziewczyny macie pozdrowienia od Limonatki wypoczywa sobie w cudnej Chorwacji


wlasnie zauwazylam, ze nasz watek przeglada uzytkownik w dziwnym nicku : analll
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 18:29   #4458
Ginger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
wlasnie zauwazylam, ze nasz watek przeglada uzytkownik w dziwnym nicku : analll

Ginger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 19:20   #4459
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

cześć dziewczyny, alez się tu u Was dzieje... pozdarwiam gorąco
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 19:29   #4460
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

czesc dziewczyny
Alez dzis okropnie upalny dzien... a jak przed chwila wypelzlam z naszego pokoju (jestem w pracy do 22) to myslalam ze zaraz poplyne zamiast isc.... takie parno na korytarzu jakby kto wanne wody gotowal

Kurcze ale mi dzis kasy wyszlo z portfela, maskra jakie ja mam dziurawe raczki

no ale wyszlo w zdecydowanej wiekszosci na potrzebne rzeczy

upolowalam dzis przecudnej urody fioletowo-liliowa chuste(to z tych nieplanowanych wydatkow 8zl), dluga na jakies 2m i szeroka na conajmniej 0,7m - jest w dokladnie takim kolorze jakiego szukam juz co najmniej z pol roku ale przypomniala mi sie jedna kwestia... niedawno kupilam 2 chusty, piekne, kiedys pokaze, ale szkopul w tym ze kurcze one barwia mi ubrania i skore takze - CO ZROBIC Z TYM FANTEM??? dziewczynki doradzcie cos plizzz
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 20:16   #4461
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
Alez dzis okropnie upalny dzien... a jak przed chwila wypelzlam z naszego pokoju (jestem w pracy do 22) to myslalam ze zaraz poplyne zamiast isc.... takie parno na korytarzu jakby kto wanne wody gotowal

Kurcze ale mi dzis kasy wyszlo z portfela, maskra jakie ja mam dziurawe raczki

no ale wyszlo w zdecydowanej wiekszosci na potrzebne rzeczy

upolowalam dzis przecudnej urody fioletowo-liliowa chuste(to z tych nieplanowanych wydatkow 8zl), dluga na jakies 2m i szeroka na conajmniej 0,7m - jest w dokladnie takim kolorze jakiego szukam juz co najmniej z pol roku ale przypomniala mi sie jedna kwestia... niedawno kupilam 2 chusty, piekne, kiedys pokaze, ale szkopul w tym ze kurcze one barwia mi ubrania i skore takze - CO ZROBIC Z TYM FANTEM??? dziewczynki doradzcie cos plizzz
wsadź do jakiejś miski i zalej octem. może być rozcieńczony wodą
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 11:55   #4462
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Muszę koniecznie kupic sobie strój kąpielowy. Mój ulubiony co miałam jak kiedys pisałam nie nadaje się bo mi tłuszczyku w biuście przybyło i sie biust wylewa i nie da rady nosić. Kupiłam jakiś czas temu w promocji w tesco taki dwuczęściowy wiązany na szyji i to był błąd. Biust mi się wylewa, te sznurki nawet nie maja siły go trzymać, a aż taki duzy nie jest. Muszę taki normalny stanik mieć.Zeszłam całe miasto, jest pełno ale tych wiązanych. A jak juz ze stanikami sa to dość drogie jak moim zdaniem na strój. Albo takie zryte paskudne kolory że masakra. Jutro na rynek pójdę może akurat coś będzie.
Wizyta na wsi u TŻ rodziców jak zwykle się skończyła podobnie, nie lubię jego rodziców i tego jakie charaktery paskudne maja i nie mam chęci juz tam jeździć. A on sam tez mnie w****ia na maxa tym swoich zachowaniem. mam chęć bgez jego wiedzy się zawinąć i pojechać gdzieś.
CV nie napisałam, wogóle nie wiem co mam robić. Nie wiem do jakiej szkoły dalej iść. Jakiś taki stan " nic nie wiem" mnie ogarnął. Opaliłam się , nogi blade dalej, nie wiem co jest że słońca nie łapią. Skóre smaruje ciagle bo mam sucha i swędzi. Kupiłam dziś chłodząca maseczke i potem sobie zrobię żeby sie odstresować troszkę
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 12:53   #4463
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Podusia spokojnie takie stany szybko mijają. Zobaczysz, że przyjdzie niedługo okres "powera" A co do teściów no cóż... podobno większość taka jest Strój też zdecydowanie muszę kupić, nie wiem czy pisałam, że byłąm w Triumphie i staniki w rozmiarze E i F są nieusztywniane :/ wyglądałam masakrycznie, bo mi się cycki na boki rozpływały, a skoro mam sadło na brzuchu to chciałabym chociaż zeby moje cycki dobrze wyglądały. Żeby były ściśnięte do środka! Wyruszam w przyszłym tygodniu, bo mam ranne zmiany. Biała jestem jak córka młynarza, nienawidzę tego, bo jednak jak czlowiek opalony troszkę to lepiej to ciało wygląda! Moje nogi najszybciej ze wszystkich części ciała się opalają! Z czego się niezmiernie cieszę Ale np. opalić brzuch i dekolt jest mi straasznie ciężko.
Z jednej strony się cieszę z tych upałów, bo jeść mi się nie chce co sprzyja mojej dietce Arbuza i gołąbki mama przyniosła, mając wybór stawiam na arbuza
Lecę do pracy zaraz ehh...znów 6h siedzenia w upalnym miejscu. Mam nadzieję, że ze względu na pogodę nie będzie ruchu i przeczytam do końca "Zaćmienie" bo mi 150 stron zostało
Miłego dnia laseczki
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:17   #4464
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
dziewczyny macie pozdrowienia od Limonatki wypoczywa sobie w cudnej Chorwacji


wlasnie zauwazylam, ze nasz watek przeglada uzytkownik w dziwnym nicku : analll
Hihi ciekawe co on tu szukał

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
Alez dzis okropnie upalny dzien... a jak przed chwila wypelzlam z naszego pokoju (jestem w pracy do 22) to myslalam ze zaraz poplyne zamiast isc.... takie parno na korytarzu jakby kto wanne wody gotowal

Kurcze ale mi dzis kasy wyszlo z portfela, maskra jakie ja mam dziurawe raczki

no ale wyszlo w zdecydowanej wiekszosci na potrzebne rzeczy

upolowalam dzis przecudnej urody fioletowo-liliowa chuste(to z tych nieplanowanych wydatkow 8zl), dluga na jakies 2m i szeroka na conajmniej 0,7m - jest w dokladnie takim kolorze jakiego szukam juz co najmniej z pol roku ale przypomniala mi sie jedna kwestia... niedawno kupilam 2 chusty, piekne, kiedys pokaze, ale szkopul w tym ze kurcze one barwia mi ubrania i skore takze - CO ZROBIC Z TYM FANTEM??? dziewczynki doradzcie cos plizzz
Do mnie sie wczoraj wszystko, dosłownie wszystko kleiło, kąpałam się 3 razy, a jak zdobiłam klientce paznokcie to myślałam że odpłynę Użyj octu

Ja jeszcze w wyrku nie chce i się ubierać Nie śpię od 11 ale jakoś mam lenia. Z rana obudziła mnie burza, później znów lało jak nie wiem co, mama do mnie dzwoniła czy już się pakuje, a mnie się nie chce Na szczęście do pracy jutro nie idę Jeszcze 2 dni i jadę Nie mogę się doczekać Kupiłam ten szampon Syoos, jest świetny, dokupiłam balsam i jest do psujecały efekt, addam go mamie może dla niej będzie lepszy a jej zabiorę mloczną maskę Mila
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 14:25   #4465
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

A ja właśnie wróciłam z opalanka nad jeziorkiem dziś taki upał, ze tylko lezec plackiem i się kąpać, dobrze ze mam wolne to skorzystałam z upalnego dnia no i nie moge sie doczekac urlopu w Polsce a to juz za 10 dni Ponad rok temu jak byłam na ojczyźnie więc tęsknota robi swoje i ciesze sie jak dziecko

A Wam życze słonecznych wakacji opalajcie dupeczki
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 18:56   #4466
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cholera niewyszedł z tego dzisiaj jego rodzice podpisali zgodę na transplantacje Matko ile to trzeba mieć siły żeby podjąć taką decyzję Nie wiem jak ona sobie z tym poradzi, na razie nie przyjmuje tego do wiadomości chciałabym jej jakoś pomóc ale nie wiem co zrobić, nawet napisałabym smsa ale to się teraz takie głupie i zbędne wydaje
Z jednej strony ktoś cierpi ze on odchodzi, z drugiej nawet kilka rodzin może się cieszyć że jego organy uratują komuś życie ech...
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2009-07-16 o 19:02
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 19:32   #4467
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Cholera niewyszedł z tego dzisiaj jego rodzice podpisali zgodę na transplantacje Matko ile to trzeba mieć siły żeby podjąć taką decyzję Nie wiem jak ona sobie z tym poradzi, na razie nie przyjmuje tego do wiadomości chciałabym jej jakoś pomóc ale nie wiem co zrobić, nawet napisałabym smsa ale to się teraz takie głupie i zbędne wydaje
Z jednej strony ktoś cierpi ze on odchodzi, z drugiej nawet kilka rodzin może się cieszyć że jego organy uratują komuś życie ech...
Straszna historia niech to szlag trafi
Ja też nie wiedziałabym jak zachować się w takiej sytuacji. Jeśli jest się kimś bliskim to najlepiej chyba po prostu być obok, nie trzeba mówić...
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 20:34   #4468
Ginger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Cholera niewyszedł z tego dzisiaj jego rodzice podpisali zgodę na transplantacje Matko ile to trzeba mieć siły żeby podjąć taką decyzję Nie wiem jak ona sobie z tym poradzi, na razie nie przyjmuje tego do wiadomości chciałabym jej jakoś pomóc ale nie wiem co zrobić, nawet napisałabym smsa ale to się teraz takie głupie i zbędne wydaje
Z jednej strony ktoś cierpi ze on odchodzi, z drugiej nawet kilka rodzin może się cieszyć że jego organy uratują komuś życie ech...
straszne
bardzo przykre, racja najważniejsze to być ...
Ginger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 13:46   #4469
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Bianeczka przykra historia, nie wiadomo wogóle jak sie w takich sytuacjach zachować
Straszny upał u mnie, poszukiwania stroju trwają, nawet w innym mieście dziś byłam okazyjnie z tata ale ceny mnie przerosły albo kolory nie odpowiadały albo takie małe że na kolano staniki bym założyc mogła. Zmęczyłam się w mieście, spódniczkę miałam i moje uda tak sie o siebie obcierały że odkleic się nie mogły Wróciłam i od razu prysznic. Mimo że antyperspirant uzyłam to miałam wrażenie że nie za ładnie pachnę chyba jakis w sprayu kupie sobie deo zeby się odświeżac w ciagu dnia bo kulka sie lepi.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 14:20   #4470
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Puszyste też piękne :) forum plotkowe !! -cz. 2

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Bianeczka przykra historia, nie wiadomo wogóle jak sie w takich sytuacjach zachować
Straszny upał u mnie, poszukiwania stroju trwają, nawet w innym mieście dziś byłam okazyjnie z tata ale ceny mnie przerosły albo kolory nie odpowiadały albo takie małe że na kolano staniki bym założyc mogła. Zmęczyłam się w mieście, spódniczkę miałam i moje uda tak sie o siebie obcierały że odkleic się nie mogły Wróciłam i od razu prysznic. Mimo że antyperspirant uzyłam to miałam wrażenie że nie za ładnie pachnę chyba jakis w sprayu kupie sobie deo zeby się odświeżac w ciagu dnia bo kulka sie lepi.
albo sztyft, ogólnie sztyfty i kulkimają lepsze działanie niż deo, ja ci mogę polecić ten nowy Garnier Minerals Activ (óżowy napis) jest boski! i faktycznie można go stosować co 48 godzin tylko w sytuacji jeśli się nie u,yjesz a teraz to raczej o to ciężko
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.