Zakupy na Vinted - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-05-31, 18:40   #3661
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Rvda88 Pokaż wiadomość
Czesc, dziewczyny, szukam porady w sprawie Vinted. Mam za soba grubo ponad 200 transakcji, sporo sprzedaje i pierwszy raz taka sytuacje... Sprzedalam sukienke, ktora mialam na sobie raz, wypralam i wisiala w szafie. Dla mnie stan igla, wygladala, jak nowa, material lyocell. Bylo duzo zdjec (zawsze robie w dzien, w tym samym miejscu mieszkanai), metka ze skladem, wymiary, moj opis stanu.

Sprzedajaca zglosila problem, ze wg niej sukienka jest zuzyta i fatalnej jakosci, niezgodna z opisem, dodala sporo zdjec, ze niby bubel (w kiepskim swietle, wiecie, jak czasem na zblizeniu cos wyglada na zmechacone, a nie jest...).

Chce odeslac na swoj koszt, ale szczerze, to po pierwsze, mnie sie nie chce bawic znow w wystawianie, po drugie nie poczuwam sie do zlego opisania rzeczy (moim zdaniem ona sie spodziewala czego innego, a lyocell jest dosc specyficzny), po trzecie boje sie, ze moze ona to wyprala albo wysuszyla w suszarce i wtedy jej sie zniszczylo... Ma juz 1 komentarz, ze chciala chyba wyludzic zwrot. Dodatkowo przed zakupem chciala obnizenia ceny do 100 zl, ja sie nie zgodzilam. Rzecz poszla za 120 zl.

Tez zglosilam sprawe na vinted. Rozumiem, ze ja w sumie vinted nie chroni, ale czy moze byc tak, ze vinted moze trzymac moja kase w nieskonczonosc, bo sie nie dogadalysmy? Kurde, czy musze dla swietego spokoju przyjac niepewny zwrot?
Miałam taką historię, też dziewczyna kupiła coś droższego, jakoś w weekend w srodku nocy, wiec moze taki klik po imprezie, nawymyslala, że dostała stare i brudne (a było z metkami) i, że jest prawniczką. Jeśli napisze do nich zgodnie z regulaminem poza zgloszeniem sporu w ciągu bodajże dwóch dni, to przyznają jej rację. Ta moja wyslala fotki, na ktorych nie bylo widac zadnego brudu... i uznali. Odesłała mi ciuch, ale gratisy sobie zostawiła Vinted przyznaje racje zawsze kupującemu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-31, 20:23   #3662
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Vinted przyznaje racje zawsze kupującemu.
niekoniecznie, mi, jako sprzedającej, przyznawano również rację.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-05-31, 20:46   #3663
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
niekoniecznie, mi, jako sprzedającej, przyznawano również rację.
A nie dlatego, ze kupujacy nie przeczytal regulaminu i wylacznie zalozyl spor bez prywatnej wiadomosci do samego serwisu? Bo tak to działa.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-01, 06:30   #3664
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
A nie dlatego, ze kupujacy nie przeczytal regulaminu i wylacznie zalozyl spor bez prywatnej wiadomosci do samego serwisu? Bo tak to działa.
sprawę opisałam już wcześniej, więc nie będę jej znowu opisywać.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-01, 10:08   #3665
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Jestem po trzech transakcjach z naszymi sąsiadkami, same pozytywne wrażenia.
Skłonne do negocjacji ceny, szybko odpisywały, gdy się wstępnie dogadałyśmy, robiły same z siebie rezerwację przedmiotu, wysyłka też sprawna. Stan rzeczy taki jak w opisie. Ceny świetne, zwłaszcza trampków i szpilek, u nas takich nie było.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-02, 17:25   #3666
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jestem po trzech transakcjach z naszymi sąsiadkami, same pozytywne wrażenia.
Skłonne do negocjacji ceny, szybko odpisywały, gdy się wstępnie dogadałyśmy, robiły same z siebie rezerwację przedmiotu, wysyłka też sprawna. Stan rzeczy taki jak w opisie. Ceny świetne, zwłaszcza trampków i szpilek, u nas takich nie było.
Ja po jednej, ale mam takie samo zdanie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-08, 09:05   #3667
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Kfiatki z vinted:
Babka pisze do mnie: "Kupię ten perfum tylko jak będzie tańsza wysyłka". No cóż, forma średnia, ale grzecznie odpisuję, że ceny wysyłki na vinted są z góry narzucone, zatem ich nie jestem w stanie umniejszyć, proponuję ewentualnie zakup przez OLX, babka pisze, że nie mam tam konta. Po czym dodaje: "Może jej pani nie sprzeda ".
No milutko, nie powiem.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2022-06-08 o 09:07
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-08, 10:55   #3668
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Zakupy na Vinted

Hej, wiecie co mogę/ powinnam zrobić, jeśli po zakończeniu zamówienia minęły dwa dni robocze, a ja nadal nie mam środków w portfelu? Z pomocy technicznej oczywiście odpisuje robot... Serio, Vinted dostało już gigantyczną karę, a nadal se tak pogrywa?
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-08, 12:34   #3669
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Hej, wiecie co mogę/ powinnam zrobić, jeśli po zakończeniu zamówienia minęły dwa dni robocze, a ja nadal nie mam środków w portfelu? Z pomocy technicznej oczywiście odpisuje robot... Serio, Vinted dostało już gigantyczną karę, a nadal se tak pogrywa?
Nie pomogę, ale dodam, że to nie tylko problem u Ciebie - dziewczyna, która ma u mnie rezerwację na przedmiot, czeka od poniedziałku na spłynięcie środków z vinted, wczoraj ich nadal nie miała, zakładam, że dziś jeszcze też nie dostała...

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Wczoraj dostałam wiadomość z vinted o nowej formie wysyłki - kurier in post, po kliknięciu odnośnika i zapoznaniu się z tą formy wysyłki przeczytałam, że można ją wyłączyć. Weszłam dziś w ustawienia i figa, nie mogę wyłączyć.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-08, 12:37   #3670
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Hej, wiecie co mogę/ powinnam zrobić, jeśli po zakończeniu zamówienia minęły dwa dni robocze, a ja nadal nie mam środków w portfelu? Z pomocy technicznej oczywiście odpisuje robot... Serio, Vinted dostało już gigantyczną karę, a nadal se tak pogrywa?
Mam taka samo , ale co dziwne , późniejsza sprzedaż weszła normalnie i pieniądze są dostepne ,a z wcześniejszej dalej wiszą jako oczekujące
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-08, 19:19   #3671
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Vinted

To ja Wam opowiem moją historię. Sprzedałam dziewczynie nową sukienkę. Kolor różowy/fuksja. Sama dodatkowo w wiadomościach pytała jaki to dokładnie kolor. Odpisałam, że różowy/fuksja i wykonałam jeszcze kilka dodatkowych zdjęć. Dziewczyna się ucieszyła, bo o taki kolor jej chodziło.
Sukienkę dostała. A ja dostałam info od innej dziewczyny, że ktoś wykorzystał moje zdjęcia. I co ja paczę? Ta właśnie laska użyła moich zdjęć do wystawienia tejże sukienki. Poprosiłam o usunięcie moich zdjęć. Za chwilę na moim koncie pojawiła się informacja, że owa kupująca zgłosiła problem z zakupem. Powód? Kolor niezgodny z opisem
Oczywiście napisałam do Vinted. Vinted odpisało, że kupująca ma 2 dni na przesłanie dowodów, że towar niezgodny z opisem. Po 4 dniach otrzymałam od Vinted info, że jednak produkt jest zgodny z opisem a ja otrzymałam pieniądze. Kobieta pisała do mnie, że oczekiwała koloru fuksjowego/różowego a dostała koralowy przy czym sama w opisie aukcji tejże sukienki napisała - kolor:różowy!!! To q**a jaki w końcu ten kolor jest się pytam
Oczywiście wystawiła mi negatyw, że jestem OSZUSTKĄ, że jestem agresywna etc

Tak się musiałam wygadać. Dziękuję za uwagę ;-D
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-08, 20:48   #3672
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Nie pomogę, ale dodam, że to nie tylko problem u Ciebie - dziewczyna, która ma u mnie rezerwację na przedmiot, czeka od poniedziałku na spłynięcie środków z vinted, wczoraj ich nadal nie miała, zakładam, że dziś jeszcze też nie dostała...
Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
Mam taka samo , ale co dziwne , późniejsza sprzedaż weszła normalnie i pieniądze są dostepne ,a z wcześniejszej dalej wiszą jako oczekujące
Dostałam automatyczną wiadomość, że mają problem z przetwarzaniem płatności

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
To ja Wam opowiem moją historię. Sprzedałam dziewczynie nową sukienkę. Kolor różowy/fuksja. Sama dodatkowo w wiadomościach pytała jaki to dokładnie kolor. Odpisałam, że różowy/fuksja i wykonałam jeszcze kilka dodatkowych zdjęć. Dziewczyna się ucieszyła, bo o taki kolor jej chodziło.
Sukienkę dostała. A ja dostałam info od innej dziewczyny, że ktoś wykorzystał moje zdjęcia. I co ja paczę? Ta właśnie laska użyła moich zdjęć do wystawienia tejże sukienki. Poprosiłam o usunięcie moich zdjęć. Za chwilę na moim koncie pojawiła się informacja, że owa kupująca zgłosiła problem z zakupem. Powód? Kolor niezgodny z opisem
Oczywiście napisałam do Vinted. Vinted odpisało, że kupująca ma 2 dni na przesłanie dowodów, że towar niezgodny z opisem. Po 4 dniach otrzymałam od Vinted info, że jednak produkt jest zgodny z opisem a ja otrzymałam pieniądze. Kobieta pisała do mnie, że oczekiwała koloru fuksjowego/różowego a dostała koralowy przy czym sama w opisie aukcji tejże sukienki napisała - kolor:różowy!!! To q**a jaki w końcu ten kolor jest się pytam
Oczywiście wystawiła mi negatyw, że jestem OSZUSTKĄ, że jestem agresywna etc

Tak się musiałam wygadać. Dziękuję za uwagę ;-D
O jeny... Współczuję... Ode mnie babka kiedyś chciała zwrotu kosztów, bo sukienka nie miała podszewki. Ale oczywiście nie zapytała o to wcześniej.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-08, 20:58   #3673
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
Dostałam automatyczną wiadomość, że mają problem z przetwarzaniem płatności



O jeny... Współczuję... Ode mnie babka kiedyś chciała zwrotu kosztów, bo sukienka nie miała podszewki. Ale oczywiście nie zapytała o to wcześniej.
a ode mnie bo za mała w biuście i jeszcze mi zdjecia wysylała z roznegliżowanym "cycem", "patrz, co mi sprzedałaś, nie spełnia moich oczekiwań". takie zdjęcia wyslała też do vinted w czasie sporu, dostałam pieniadze
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-09, 13:03   #3674
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Sukienkę dostała. A ja dostałam info od innej dziewczyny, że ktoś wykorzystał moje zdjęcia. I co ja paczę? Ta właśnie laska użyła moich zdjęć do wystawienia tejże sukienki. Poprosiłam o usunięcie moich zdjęć. owa kupująca zgłosiła problem z zakupem. Powód? Kolor niezgodny z opisem
;-D
mogę zapytać , dlaczego to był taki problem , dla Ciebie , że wykorzystała TWOJE zdjęcia ?
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-09, 13:10   #3675
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
mogę zapytać , dlaczego to był taki problem , dla Ciebie , że wykorzystała TWOJE zdjęcia ?
Uważam, że nie powinno się wykorzystywać zdjęć, których nie jesteśmy autorami, już pomijam RODO (jeśli widać np. twarz), ale prawa autorskie, czyjś wysiłek włożony w robienie i obrobienie zdjęcia itd. Jeśli już chcesz wykorzystać czyjeś zdjęcia - zapytaj autora, to on wykonał pracę, którą chcesz wykorzystać...nie bez kozery vinted zakazuje wykorzystywania zdjeć ze stron sklepow - prawa autorskie.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-09, 17:03   #3676
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
mogę zapytać , dlaczego to był taki problem , dla Ciebie , że wykorzystała TWOJE zdjęcia ?
Chciałabyś żeby ktoś wrzucał Twoje zdjęcia bez Twojej wiedzy i zgody w różne miejsca w sieci?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-09, 19:25   #3677
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Uważam, że nie powinno się wykorzystywać zdjęć, których nie jesteśmy autorami, już pomijam RODO (jeśli widać np. twarz), ale prawa autorskie, czyjś wysiłek włożony w robienie i obrobienie zdjęcia itd. Jeśli już chcesz wykorzystać czyjeś zdjęcia - zapytaj autora, to on wykonał pracę, którą chcesz wykorzystać...nie bez kozery vinted zakazuje wykorzystywania zdjeć ze stron sklepow - prawa autorskie.
Nie mam w tej kwestii nic więcej do dodania dziękuję
Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
mogę zapytać , dlaczego to był taki problem , dla Ciebie , że wykorzystała TWOJE zdjęcia ?
patrz wyżej - marynka pięknie Ci odpowiedziała - sama nie mam nic więcej do dodania
Jestem zdziwiona twoim zdziwieniem, że jest to dla mnie problem


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Chciałabyś żeby ktoś wrzucał Twoje zdjęcia bez Twojej wiedzy i zgody w różne miejsca w sieci?
zadałabym to samo pytanie Natalii1
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-09, 20:57   #3678
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Uważam, że nie powinno się wykorzystywać zdjęć, których nie jesteśmy autorami, już pomijam RODO (jeśli widać np. twarz), ale prawa autorskie, czyjś wysiłek włożony w robienie i obrobienie zdjęcia itd. Jeśli już chcesz wykorzystać czyjeś zdjęcia - zapytaj autora, to on wykonał pracę, którą chcesz wykorzystać...nie bez kozery vinted zakazuje wykorzystywania zdjeć ze stron sklepow - prawa autorskie.
całe Allegro zawalone zdjęciami , np. z katalogu z ZARY i nikt nie robi z tego problemu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-09, 21:04   #3679
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
całe Allegro zawalone zdjęciami , np. z katalogu z ZARY i nikt nie robi z tego problemu
Ale zdjęcia z katalogu to jednak inne zdjęcia niż gdy robi je jakaś prywatna osoba Katalog jest publiczny, zatrudnia się modelki i im się płaci, ale te zdjęcia bez zgody np. Zary też są naruszeniem praw autorskich!
Poza tym ja kupując coś na vinted wolałabym widzieć realne zdjęcia przedmiotu, ale zrobione przez osobę, od której to kupuję, jak ona to widzi, a nie jak widzi jakaś inna osoba, której nie znam.
Pomijam już prawa autorskie i ochronę prywatności to jest to nie tylko słabe, ale i niegrzeczne.

Poza tym Natalia czemu ktoś ma wykorzystywać CUDZE zdjęcia zamiast zrobić SWOJE? ceńmy czas innych na równi ze swoim
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-10, 08:47   #3680
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
mogę zapytać , dlaczego to był taki problem , dla Ciebie , że wykorzystała TWOJE zdjęcia ?
Kiedyś sprzedałam dziewczynie sukienkę. Odebrała. Napisała mi, że jednak nie czuje się w niej dobrze i chciałaby ją sprzedać. Zapytała, czy mogłaby wykorzystać w swojej aukcji moje zdjęcia. Zgodziłam się. Widzisz różnicę? Czy nadal nie?
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-10, 09:38   #3681
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczyna ,z litvy chce coś ode mnie kupić. Ja mam tylko opcje InPost i ona mi pisze, że nie może ode mnie kupić, bo nie może podać adresu dostawy. Co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-10, 11:21   #3682
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyna ,z litvy chce coś ode mnie kupić. Ja mam tylko opcje InPost i ona mi pisze, że nie może ode mnie kupić, bo nie może podać adresu dostawy. Co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może inpost nie obsługuje akurat jej rejonu ?
jeśli nie bedzie to dla Ciebie problem, udostepnij jej DPD.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-10, 11:37   #3683
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyna ,z litvy chce coś ode mnie kupić. Ja mam tylko opcje InPost i ona mi pisze, że nie może ode mnie kupić, bo nie może podać adresu dostawy. Co zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Litwy kupowałam przez DPD 5 zł wysyłka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-11, 07:05   #3684
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Czy paczkę można nadać w paczkomacie dpd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-11, 10:43   #3685
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted

Eeee, nowe konto bez komentarzy na vinted mam bo stare zezarly przenosiny. Dodałam pierwszy przedmiot i w ciągu 15 minut już 3 wiadomości o podanie emaila bo niby się nie da kupić bez tego ciekawie tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-11, 11:08   #3686
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Czy paczkę można nadać w paczkomacie dpd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
DPD ma swoje paczkomaty? Nie wiedziałam.
Ja w ich punkcie nadaję i odbieram, bardzo miłe dziewczyny u mnie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-11, 11:18   #3687
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Eeee, nowe konto bez komentarzy na vinted mam bo stare zezarly przenosiny. Dodałam pierwszy przedmiot i w ciągu 15 minut już 3 wiadomości o podanie emaila bo niby się nie da kupić bez tego ciekawie tu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uważaj i nie klikaj w żadne linki / nie podawaj danych! Przed weekendem był jakiś masowy napad oszustów na portalach. Cały czas się dziwię, jak wiele osób daje się oszukać, mimo że cały czas się o tym trąbi 🥲


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-11, 12:24   #3688
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
DPD ma swoje paczkomaty? Nie wiedziałam.
Ja w ich punkcie nadaję i odbieram, bardzo miłe dziewczyny u mnie
No u mnie przy punktach pick-up są takie niewielkie póki co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-12, 12:30   #3689
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Uważaj i nie klikaj w żadne linki / nie podawaj danych! Przed weekendem był jakiś masowy napad oszustów na portalach. Cały czas się dziwię, jak wiele osób daje się oszukać, mimo że cały czas się o tym trąbi 🥲


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie planuje nic takiego robić
Ale plaga masakryczna na tym nowym vinted..... Dziś jeszcze parę rzeczy wrzuciłam i nowy wysyp. Myślę, że specjalnie targetuja konta bez komentarzy, że nie wiedzą jak vinted działa. Na starym w sumie najpierw coś kupiłam, dopiero wystawiałam. Nawet mają niektórzy spreparowane screeny okienka "podaj e-mail sprzedającego"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-06-13, 18:38   #3690
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziewczyny, jak wam działają paczkomaty? Mam kilka paczek w drodze, większość z vinted. Wszystko idzie mi jakoś wyjątkowo powoli, a jedna paczka to w ogóle utknęła w jakiejś sortowni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.