Co ostatnio upolowaliście? Część III - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 11:39   #1531
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

Chcialam tez doniesc, ze kliknela mi sie zgrabna 50ml buteleczka Dzinga!
Kilka dni temu znalazlam zachomikowana probeczke, ktora kochana Eternity () przyslala mi kilka miesiecy temu. Pamietalam, ze wowczas Dzing! nie powalil mnie na kolana- chociaz zaintrygowana sugestywna recenzja Psychy, bardzo tego pragnelam. Natomiast podczas ostatnich testow........ze wzruszenia poplakalam sie Odbylam niezwykla podroz w czasie i przestrzeni........
Nigdy nie czulam tak wyraznie poszczegolnych nut tych perfum, ktore jednoczesnie splataja sie ze soba, tworzac spojna, wrecz magiczna kompozycje, ktorej aromat czuje nawet w ustach.....
Odtad w mojej wyobrazni dosknale dzielo Grenouille'a zawsze bedzie pachnialo wlasnie tak, jak Dzing!
Kattarinko, zgadzam się z Tobą w zupełności. Dżing! odbieram bardzo podobnie.
Też bym chciała go sobie ustrzelić za jakąś sensowną cenę. Bo jedyne miejsce gdzie można go u Nas kupić to chyba Quality - a tam 50ml kosztuje prawie trzy stóweczki
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 11:46   #1532
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Ja też wczoraj go dostałam z Truskawy.
Powiem szczerze,że zupełnie mnie zaskoczył ten zapach. Spodziewałam sie bardziej klasycznego słodziaka/ulepka,a ten zapach jest...hmmm bardzo dziwny, ciężko mi go opisać, na poczatku czuję coś jak orzechy, deczko orientu...nie wiem,ale za chwilę ociepla się delikatnie i pozostają te pralinki z lekkimi kwiatami.. Przyznam,że bardziej mi się podoba ta końcowa nuta. Dzisiaj użyłam ich rano i teraz są juz tylko lekko wyczuwalnym na skórze wspomnieniem. Tak więc trwałość średnia (ok 4-5godz) ale może to wina tego ulepkowatego upału na dworze POtestuję i zobaczę. Narazie mi sie podobają


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim pachnących cudownych zakupów !!!
Do mnie wczoraj dotarła Mira Bai i jestem w fazie testów. Słodziaczek milusi, ale z wyraźnymi nutami kwiatowymi . A orient? Hmmmm... Może owoce kandyzowane, może ciut hałwy, może kropla kawy ??? Myślę, że się polubimy , ale jest to zdecydowanie zapach na chłodniejsze dni!
Agatko! A Ty co sądzisz o Mirze, bo obie niemalże równocześnie kupiłyśmy ją w ciemno ???
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 18:55   #1533
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

TŻ mi upolował Escadę Island Kiss


oczywiście zapachu nie znam
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:03   #1534
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Ja też troszkę zapolowałam Część jest z Targowiska, część z naszego ukochanego źródełka, tj A.

- J'adore EDP
- L'instant EDT
- Amor Amor Elixir Passion
- Euphoria
- Apparition ( nie mogłam już znieść tej rozłąki Ale teraz z kolei aż boję się użyć tego zapachu )

Wszystkim poławiaczkom pereł gratuluję !
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:17   #1535
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
TŻ mi upolował Escadę Island Kiss


oczywiście zapachu nie znam
Gratuluję TŻta i nowego zapachu

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Ja też troszkę zapolowałam Część jest z Targowiska, część z naszego ukochanego źródełka, tj A.

- J'adore EDP
- L'instant EDT
- Amor Amor Elixir Passion
- Euphoria
- Apparition ( nie mogłam już znieść tej rozłąki Ale teraz z kolei aż boję się użyć tego zapachu )
Daigee, ale polowanie W szczególności gratuluję L'Instant i Apparition
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:18   #1536
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Daigee, a możesz napisac jak oceniasz L`Instant EDT w stosunku do EDP? Bo ja sie chwilowo zachwycam wersją EDP... a pamiętam, że miałaś też kiedyś tę limitowanke - Fleur Mandarine - i która Twoim zdaniem najciekawsza?

A w ogóle to wszystkim gratuluje pachnących zdobyczy
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 19:55   #1537
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Daigee, a możesz napisac jak oceniasz L`Instant EDT w stosunku do EDP? Bo ja sie chwilowo zachwycam wersją EDP... a pamiętam, że miałaś też kiedyś tę limitowanke - Fleur Mandarine - i która Twoim zdaniem najciekawsza?

A w ogóle to wszystkim gratuluje pachnących zdobyczy
Wersja EDT klasyka będzie u mnie jutro Chętnie wówczas porównam EDP z EDT. A Kwiat Mandarynki rzeczywiście miałam - ale Ty masz kobieto dobrą pamięć I w dodatku właśnie mi uświadomiłaś, że jestem fanką L'instanta

Mandarynka w sumie nie była zła, ale rewelacyjną ją bym nie nazwała... No i oczywiście na mojej kapryśnej skórze trzymała się beznadziejnie. Nie dość, że ten zapach i tak jest delikatny, to moja (chyba sucha )skóra spłycała go niemożebnie. I tak trzymał się utajony i niezauważany przez jakąś godzinkę Pomachałam mu na pożegnanie i wywaliłam na Targowisko
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-12, 19:55   #1538
Martunia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 33
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

a ja tam juz od roku uzywam jadore dior i jestem w nich wciaz zakochana ...
Martunia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 20:17   #1539
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Wersja EDT klasyka będzie u mnie jutro Chętnie wówczas porównam EDP z EDT. A Kwiat Mandarynki rzeczywiście miałam - ale Ty masz kobieto dobrą pamięć I w dodatku właśnie mi uświadomiłaś, że jestem fanką L'instanta

Mandarynka w sumie nie była zła, ale rewelacyjną ją bym nie nazwała... No i oczywiście na mojej kapryśnej skórze trzymała się beznadziejnie. Nie dość, że ten zapach i tak jest delikatny, to moja (chyba sucha )skóra spłycała go niemożebnie. I tak trzymał się utajony i niezauważany przez jakąś godzinkę Pomachałam mu na pożegnanie i wywaliłam na Targowisko
Dzięki Ci dobra kobieto Mandarynkę sobie przy okazji musze przetestowac, o ile będzie gdzieś w perfumerii, bo zdaje się, że i ja się przyłączę do tego fanklubu
Na mnie edp też średnio trwałe, i jestem nawet zdziwiona, bo słyszałam opinie, że to taki duszący killer - a ja go określiłam jako swieżaka.... no, ale co skóra to inny zapach i inny jego odbiór.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 21:20   #1540
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

daigee, śliczne polowanko
to dobrze, że wróciłaś do Apparition - z tym zapachem najbardzej Cię kojarzę
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 22:03   #1541
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Margot45, obiecuję skrobnąć (może na PW żeby gdzieś tu nie zaginęło) kilka słów na temat moich odczuć wewnętrznych dotyczących wersji EDP i EDT Co prawda żadnym tam autorytetm nie jestem więc naprawdę zrobiło mi się bardzo miło, że o to poprosiłaś

Nosku, strasznie się cieszę, że jest jakiś zapach, z którym jestem kojarzona Uważam (pewnie to smieszne), że odnalezienie swojego Signature Scent i zawężenie zbioru do zapachów, które kocha się bezgraniczną miłością to już pewien przejaw dojrzałości. Oznaka odnalezienia siebie na tej - perfumeryjnej - płaszczyźnie

No i boję się tego powrotu do Apparition Na samą myśl o ponownym poczuciu tego zapachu na sobie serce podchodzi mi do gardła Tym bardziej, że sprawa o której już wspominałam nie pozostaje zamknięta... Co za paskudna tortura.
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 22:31   #1542
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Serdecznie Wam wszystkim gratuluję, posypały się ostatnio zakupy! Szczególne gratulacje dla Bzinki za Trouble, w którym jestem od jakiegoś czasu beznadziejnie zakochana. Nawet załozyłam sobie na niego skarbonkę (już parę razy zbierałam na perfumy, ale kończyło się to tak, że w finansowym dołku wszystko wydawałam na pilniejsze/ważniejsze sprawunki; mam jednak nadzieję że tym razem się uda). Proszę, zdradź mi skąd go masz i czy jest duży, czy bardzo duży. Normalnie ślinię się do Twojego Trouble. Chyba jesteś jedyną tutaj, która ma go w swojej kolekcji (albo coś mi umknęło).
A drugie indywidualne gratulacje dla Kattariny - zazdroszczę takiego perfumeryjnego wzruszenia.

Też się pochwalę: wczoraj doszedł upolowany na straganiku zgrabny (15 ml) flakonik Yriy. Brany w ciemno, ale chyba się polubiliśmy.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 22:39   #1543
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Kattarino, gratuluję Addicta sama jestem jego fanką, odkąd pojawił sie na rynku,to mój najukochańszy zapach,jak narazie mi się nie znudził. A ostatnio odkryłam właśnie Trouble, które go przypomina, jednak nie jest tak słodkie i waniliowe,szczególnie w końcowej nucie. Noi oczywiście jest o wiele mniej trwałe,mimo to jest cudne,nie mogłam się oprzeć
Dziekuje W moim przypadku wybor padl na Addicta, poniewaz Trouble na mojej skorze sa niemilosiernie intensywne, geste i klejace oraz utrzymuja sie calymi godzinami niewiele sie zmieniajac.
Natomiast Addict, powszechnie uznany za plaskie i jednostajne perfumy ewoluuje, odkrywajac co kilka godzin (och ta trwalosc ) nowe oblicze, bez mdlej, lepkiej nuty

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Kattarinko, zgadzam się z Tobą w zupełności. Dżing! odbieram bardzo podobnie.
Też bym chciała go sobie ustrzelić za jakąś sensowną cenę. Bo jedyne miejsce gdzie można go u Nas kupić to chyba Quality - a tam 50ml kosztuje prawie trzy stóweczki
Favkes- ciesze sie, ze mamy podobne wrazenia dotyczace tych perfum
Moj 50ml Dzing! kosztowal w przeliczeniu ok.250zl, ale do tego doszla przesylka za ok.60zl (poniewaz w tym sklepie nawet oplata za dostawe musi byc "niszowa" )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-12, 23:52   #1544
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Favkes- ciesze sie, ze mamy podobne wrazenia dotyczace tych perfum
Moj 50ml Dzing! kosztowal w przeliczeniu ok.250zl, ale do tego doszla przesylka za ok.60zl (poniewaz w tym sklepie nawet oplata za dostawe musi byc "niszowa" )
No to tutaj punkt dla Quality - u Nich przesyłka zawsze jest bezpłatna

Osobiście zastanawiam się nad Dżing! i Passage D'Enfer - bo oba zapachy podobnie na mnie działają. Mój szanowny Małżonek woli jednak P D'E.
Ala narazie i tak się wstrzymuję aż dotrą do mnie wszystkie próbeczki od kochanych dziewczyn ( Mariolasl Evee agnyska )

Kochane moje, będę grzeszyć jak tylko przetestuję wszystko co mi przyślecie
Ale będzie to słodki grzech i owocny ... oj tak tak

A w temacie to co już wiecie ... czekam na Black Cashmere ... ponoć wczoraj do mnie wyleciała, więc liczę bardzo, że jutro już się nią zleję
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 08:05   #1545
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Agnysko, upolowałam 50ml na allegro ale kupiłam poza allegro.
Wcześniej były same 100ml, a ja bardzo nie lubię takich dużych flaszek. I wreszcie się doczekałam
W perełkach dzisiaj wklejałam 2 adresy, bo pojawiły się dwie nowe aukcje 50ml.



Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Serdecznie Wam wszystkim gratuluję, posypały się ostatnio zakupy! Szczególne gratulacje dla Bzinki za Trouble, w którym jestem od jakiegoś czasu beznadziejnie zakochana. Nawet załozyłam sobie na niego skarbonkę (już parę razy zbierałam na perfumy, ale kończyło się to tak, że w finansowym dołku wszystko wydawałam na pilniejsze/ważniejsze sprawunki; mam jednak nadzieję że tym razem się uda). Proszę, zdradź mi skąd go masz i czy jest duży, czy bardzo duży. Normalnie ślinię się do Twojego Trouble. Chyba jesteś jedyną tutaj, która ma go w swojej kolekcji (albo coś mi umknęło).
A drugie indywidualne gratulacje dla Kattariny - zazdroszczę takiego perfumeryjnego wzruszenia.

Też się pochwalę: wczoraj doszedł upolowany na straganiku zgrabny (15 ml) flakonik Yriy. Brany w ciemno, ale chyba się polubiliśmy.
Kattarino, podobnie odbieram Addicta ,on wcale nie jest płaskim zapachem niesamowicie sie zmienia na skórze z upływem czasu. Noi na mnie jest o wiele bardziej trwały niz Trouble.

Cytat:
Dziekuje W moim przypadku wybor padl na Addicta, poniewaz Trouble na mojej skorze sa niemilosiernie intensywne, geste i klejace oraz utrzymuja sie calymi godzinami niewiele sie zmieniajac.
Natomiast Addict, powszechnie uznany za plaskie i jednostajne perfumy ewoluuje, odkrywajac co kilka godzin (och ta trwalosc ) nowe oblicze, bez mdlej, lepkiej nuty
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 09:40   #1546
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III


Jestem przeszczęśliwa, bo mój jedyny, upragniony, fantastyczny, oczekiwany od miesięcy SCENT INTENSE wczoraj do mnie dotarł

Przyleciał do mnie z Jamajki, więc przez mojego męża został z miejsca ochrzczony "Jamajką"
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 09:47   #1547
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość

Jestem przeszczęśliwa, bo mój jedyny, upragniony, fantastyczny, oczekiwany od miesięcy SCENT INTENSE wczoraj do mnie dotarł

Przyleciał do mnie z Jamajki, więc przez mojego męża został z miejsca ochrzczony "Jamajką"
Maju gratuluję, tym bardziej, że leciał z tak daleka

Ciekawe kiedy i czy wogóle dotrą moje paczki Już zrobiłam nawet miejsce dla nowych flaszek
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 09:51   #1548
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość

Jestem przeszczęśliwa, bo mój jedyny, upragniony, fantastyczny, oczekiwany od miesięcy SCENT INTENSE wczoraj do mnie dotarł

Przyleciał do mnie z Jamajki, więc przez mojego męża został z miejsca ochrzczony "Jamajką"
Ojej... no to rzeczywiście przebył daleką drogę, żeby Cię uwieść

Ogromne gratulacje

Najodleglejszy zakątek, z którego przyleciały do mnie perfumy to ...Tajwan Kupiłam wtedy Miss Katty Cat na ebay'u. Szkoda, że już nie za bardzo umiem się w tym wszystkim rozeznać

Twój Scent też z ebay'a ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 09:55   #1549
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Twój Scent też z ebay'a ?
Z Truskawki
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 10:25   #1550
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Truskawka ma swoją bazę na Jamajce ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 10:31   #1551
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Truskawka ma swoją bazę na Jamajce ?
Nie mam pojęcia, ale stamtąd mam stempelek i nalepkę na kartonie.... ,
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 10:38   #1552
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Maju- gratulacje Twoj Scent to prawdziwy wagabunda
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 11:17   #1553
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Właśnie upolowałam Scent Intense 100ml
Chyba szczęście zaczyna mi sprzyjać
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 11:26   #1554
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Maju79, Nevado87, Noseknosku, Daigee oraz wszystkim tym , których nie wymieniłam gratuluję .


a ja się zastanawiam czy AA Anisie Belle brać czy nie?
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 12:22   #1555
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Jestem przeszczęśliwa, bo mój jedyny, upragniony, fantastyczny, oczekiwany od miesięcy SCENT INTENSE wczoraj do mnie dotarł
Gratuluję Maju
Scent Intense jest piękny
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 12:25   #1556
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Maju79, Nevado87, Noseknosku, Daigee oraz wszystkim tym , których nie wymieniłam gratuluję .


a ja się zastanawiam czy AA Anisie Belle brać czy nie?
Agoo- zalezy od tego czy w ciemno czy juz znasz i lubisz te perfumy. Jesli w ciemno- to odradzam (na mnie poczatkowe, anyzowe nuty sa mordercze ) , natomiast jesli lubisz A.B. - to oczywiscie, ze brac

Dotarla do mnie czesc zakupow: Le Baiser du Dragon- ekstrakt perfum, Violetta di Parma i moj ukochany Angel Violette.

Dostalam w poniedzaialek @ z info, ze Flowerbomba juz wyslana zatem z utesknieniem jej wygladam. Mam nadzieje, ze jutro w koncu sie doczlapie, bo zapewne idzie na piechote, skoro tak dlugo to trwa
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 12:35   #1557
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Agoo- zalezy od tego czy w ciemno czy juz znasz i lubisz te perfumy. Jesli w ciemno- to odradzam (na mnie poczatkowe, anyzowe nuty sa mordercze ) , natomiast jesli lubisz A.B. - to oczywiscie, ze brac

Maja przesłała mi próbke i powiem,że podoba mnie sie ta wersja AA . ale zastanawiam się...... sama już nie wiem
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 12:40   #1558
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Daigee gorąco gratuluję,bardzo lubię każdy z tych zapachów, chybaśmy są zapachowe siostry


Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Ja też troszkę zapolowałam Część jest z Targowiska, część z naszego ukochanego źródełka, tj A.

- J'adore EDP
- L'instant EDT
- Amor Amor Elixir Passion
- Euphoria
- Apparition ( nie mogłam już znieść tej rozłąki Ale teraz z kolei aż boję się użyć tego zapachu )

Wszystkim poławiaczkom pereł gratuluję !
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 12:42   #1559
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Maja przesłała mi próbke i powiem,że podoba mnie sie ta wersja AA . ale zastanawiam się...... sama już nie wiem
A czy jakies inne perfumy Cie ostatnio pociagaja i rozwazasz ich zakup?
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 12:47   #1560
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
A czy jakies inne perfumy Cie ostatnio pociagaja i rozwazasz ich zakup?
nie na razie nie-chyba,że jeszcze o czymś nie wiem . czekam jeszcze na próbkę Skin.szukam perfum, które pomogą mi przetrwać te upały....
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.