Serce Michalinki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 22:48   #1
olka157
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9

Serce Michalinki


Drogie Wizażanki!!!
Z góry przepraszam za to, że zamieszczam to tutaj, ale staram się wykorzystać wszelkie możliwości , żeby pomóc mojej kochanej bratanicy.Zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc!!!Moja bratanica, Michalinka, ma bardzo poważną wadę serca,urodziła się z połową serduszka. Musi przejść 3 operacje, z czego jedną przeszła pomyślnie tuż po narodzinach. Kolejną operację powinna przejść do 6 miesiąca życia. Michalinka ma już 9 miesięcy i w dalszym ciągu czeka na operację. Dlatego też jej rodzice postanowili szukać pomocy u Prof.Malca, wybitnego kardiochirurga, który ratuje dzieci z takimi wadami w klinice Großhadern w Monachium. Prof.Malec zgodził się operować Michalinkę, ale koszt operacji wynosi 20 150 EURO i przekracza nasze możliwości finansowe. Dlatego też bardzo proszę wszystkich o pomoc, nawet "złotówka" wpłacona na konto Michalinki daje jej szansę na życie! Poniżej podaję link, tam możecie bliżej poznać historię Michalinki i ewentualnie pomóc:
http://mam-serce.org/komu-pomagamy/3...-pomagamy-nowi
olka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.