Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 09:45   #4201
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
z tym od HIV możliwe ale z Igorem na pewno pamiętam, próbowała ale jej nie chciał
Ziębowie? w końcu nic nie było z tym dziadem z Włoch
Żaneta i Wojtek na razie wierni
Możliwe
Ziębowie tak,ale też coś knuli z tym z Włoch Żaneta i Wojtek NA RAZIE
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

Lady dobrze, że mówisz o tym Carmexie, nigdy go nie miałam i chciałam spróbować, ale dam sobie spokój, zostanę przy Nivea
a po Flos-leku też mnie oczy szczypią i to jak po tym w słoiczku okropne, nawet wieczorem jeszcze mnie szczypało

Milka
ja kiedyś jeden aparat na weselu Brata zalałam czymś klejącym i się nie zamykał, ale działał

Princesska ja na dniach do Ciebie dołączę w tym zdychaniu ale przeżyjemy, na święta i Sylwka będziemy wolne
ja też używam Nivei albo Bebe
no pamiętam,że ostatnio też miałyśmy razem @ i ktoś jeszcze chyba. No pocieszenie ogromne
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:50   #4202
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Możliwe
Ziębowie tak,ale też coś knuli z tym z Włoch Żaneta i Wojtek NA RAZIE

ja też używam Nivei albo Bebe
no pamiętam,że ostatnio też miałyśmy razem @ i ktoś jeszcze chyba. No pocieszenie ogromne
czyli wszyscy zdradzają się
a z innej beczki ta Żaneta to taki chłop

ja też Bebe i Nive uwielbiam w ogóle mam taki nawyk, że co chwile maluje usta

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Kitka pierniczki mniam mniam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:51   #4203
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

[QUOTE=BLOND_PRINCESSKA;38 127559]Hej
Zuza też zdradziła Kamila chyba kiedyś z Sylwestrem

Lady
Ja mam obecność sprawdzaną na wielu i czeba
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:54   #4204
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czyli wszyscy zdradzają się
a z innej beczki ta Żaneta to taki chłop

ja też Bebe i Nive uwielbiam w ogóle mam taki nawyk, że co chwile maluje usta

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Kitka pierniczki mniam mniam
no i ona cały czas mieszka z tymi teściami masakra

ja też smaruję cały czas nawet w domu a w domciu to uwielbiam tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...e-caramel.html
tylko nie cierpię błyszczyków, a najbardziej tego jak wiatr zawieje i włosy się przyklejają bleeee
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:58   #4205
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

[QUOTE=novelove;38129362]
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
Zuza też zdradziła Kamila chyba kiedyś z Sylwestrem

Lady
Ja mam obecność sprawdzaną na wielu i czeba
jak sprawdzają to i ja zaglądam na ćwiczeniach zawsze jestem

Sylwester to ten od Hiv?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no i ona cały czas mieszka z tymi teściami masakra

ja też smaruję cały czas nawet w domu a w domciu to uwielbiam tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...e-caramel.html
tylko nie cierpię błyszczyków, a najbardziej tego jak wiatr zawieje i włosy się przyklejają bleeee
toż to ich córa jest
mam ten miodek, masełko (wazelinę po prostu) ale waniliową
oj tak włosy przyklejają się mimo to, błyszczyków też mam tonę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:03   #4206
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

[QUOTE=xLADYx;38129474]
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

jak sprawdzają to i ja zaglądam na ćwiczeniach zawsze jestem

Sylwester to ten od Hiv?

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



toż to ich córa jest
mam ten miodek, masełko (wazelinę po prostu) ale waniliową
oj tak włosy przyklejają się mimo to, błyszczyków też mam tonę
Ale ciekawe co ona powiedziała np. Wojtkowi hej mieszkam z rodzicami mojego byłego męża spoko. Ciekawe czy ona rozwód ma bo on niby umarł, później okazało się,że żyje i ma nową rodzinę ja bym alimenty na dziecie chciała

dobra zmykam na uczelnie
miłego dnia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:06   #4207
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

Kitka pierniczki mniam mniam



Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 10:08   #4208
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

[QUOTE=BLOND_PRINCESSKA;38 129577]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Ale ciekawe co ona powiedziała np. Wojtkowi hej mieszkam z rodzicami mojego byłego męża spoko. Ciekawe czy ona rozwód ma bo on niby umarł, później okazało się,że żyje i ma nową rodzinę ja bym alimenty na dziecie chciała

dobra zmykam na uczelnie
miłego dnia

pewnie Ziębowie płacą
w ogóle ta Żaneta głupia miała mieszkanie to Renacie i fagasowi udostępniła i woli mieszkać z teściami
rozwodu pewnie nie ma więc ślubu z Wojtusiem nie będzie chociaż w tych serialach wszystko możliwe
mnie rozwalił wątek z Moniką i Cieślikiem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:10   #4209
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

idę zjeść i się wykąpać, a po południu szkoła

u mnie dzisiaj -8 stopni ale odwilż idzie na weekend i ma sypać śnieg
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:12   #4210
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość



Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
mój ma swoją z Nivea smaruje normalnie przy mnie, nie wstydzi się
błyszczą mu usteczka

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

widziałyście tą koszulę Andrzeja z NW? litości
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:05   #4211
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja będę miała na Święta
Ja chyba na Sylwka jak co roku

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wiecie co zrobilabym sobie na stare lata-->czyli teraz kolczyka w pepku kiedys miałam i mam tam blizne i takie zgrubienie i bym sobie znowu walnela. tyle ze brzuch mam taki wiele do zyczenia pozostawiajacy...i jednak chodze na basen a chyba jest zakaz, tak?
aczkolwiek coś mi sie głupoty trzymaja
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja też mam ostatnio fazę na kolczyka w pępku I też nie mam fajnego płaściutkiego brzuszka, wręcz przeciwnie Mój tż nie za bardzo jest zadowolony tym pomysłem, stwierdził że woli kolczyki w nosie albo języku jak już
Mnie się też kombinowanie czasem włącza ale kolczyki mi się zdążyły już znudzić więc myślę o tatoo

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

ja mam w pępku już 8 lat w języku 7 monroe 6
w nosie już nie mam jak zdecydowałam się na monroe to usunęłam z nosa co za dużo to nie zdrowo
To podobnie jak u mnie ja mam w jęzorze już jakieś 8 a w pępku jakieś 7 z tym że pępek przebijała mi koleżanka miało się kiedyś zagrania

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też nie miałam wcześniej dlatego skusiłam się na truskawkowy nie wiem jak inne ale ten to pomyłka
po tym w słoiczku szczypią
Jeśli chodzi o Carmex to ja uwielbiam z tym że wersja wiśniowa jest najlepsza i taka tez posiadam. Słyszałam dużo opinii że truskawka jest paskudna właśnie dlatego nie zamierzam nawet testować może przeszkadzać to że on lekko chłodzi fakt i że tak lekko miętowo/ziołowo pachnie ale jest zbawieniem na mega zaniedbane usta za to go kocham że teraz kiedy mam tragedie na warach przez kaloryfery i pękają mi co rusz to po nałożeniu czuje niesamowitą ulgę która się utrzymuje długo czego po innych zwykłych pomadkach ochronnych nie było mowy a próbowałyście te masełka z Nivei? Mnie kuszą strasznie. Miałam tą pomadkę z Nivei tą Vitamin Shake ależ ona pachnie aż chciałoby się zjeść ale to tak jak mówię w czasie kiedy moje usta nie wymagają szczególnej uwagi bo z tym co mam teraz by sobie nie poradziła

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
Mój Tż nie znosi wszystkich mazideł na usta czasem Go w konia robię i smaruje obficie swoje a później mu buzi daje bo inaczej nie ma rady

Uciekam dziś do Tż na weekend ostatni taki "Nasz" przed Świętami więc skorzystam z tego czasu póki nie ogarnął wszystkich totalnie Świąteczny chaos.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-12-14 o 11:06
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 11:48   #4212
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Carolajn sama kiedyś zrobiłam sobie w nosie

czytałam, że wiśniowy ale jakoś po tym truskawkowym nie mam ochoty próbować innego
wzięłam truskawkę bo był ostatni a wiśniowych full

nie próbowałam masełka Nivea jeszcze chociaż szczerze wolę pomadki albo wyciskane z tubki bo z masełkami mam problem z wydobyciem przez długie paznokcie

NIE CZUJĘ ŚWIĄT ZA TYDZIEŃ JUŻ? DZIWNIE...

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

hej dziewczynki ma prośbę zalogujecie się? http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=8786aaf
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:54   #4213
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

Nie wiedziałam że tyle z Was ogląda "Na wspólnej" Kiedyś też oglądałam, ale teraz jedynym serialem jaki oglądam jest "Pierwsza miłość"
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:55   #4214
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Nie wiedziałam że tyle z Was ogląda "Na wspólnej" Kiedyś też oglądałam, ale teraz jedynym serialem jaki oglądam jest "Pierwsza miłość"
zdecydowanie bardziej lubię one love
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:57   #4215
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej hej!
u mnie lekko lepiej, obym nie zepeszyla za wczesnie
ale noc przespalam...
chyba ze zmeczenia w sumie bo poprzednia nieprzespana to spalam jak zabita jeszcze mi sie tata snil tak tesknie za nim...
i w nocy mialam telefon od mojej holandii ze wracaja i w srode mnie porywaja na mega shopping i w ogole robimy wielka balange i dopiero po sylwestrze skonczymy takze chyba bede miec ze 2 tyg z zycia wyjete- na zakupy, chlanie, imprezki, smiechy- kocham to no i ciagle jakis gosci u siebie tyle na nich czekalam i juz niedlugo sie zobacze z moja e. kochana wlosy jej zrobie i szponki hehe
takze dzis mam swietny humor...
a po poludniu wpadaja do mnie sis z tz i robimy sobie wieczorek we 4 takze chyba fajny czas nie czeka, boje sie tylko oby zdrowie mi nie wysiadlo bo zal by byl wielki, musze sie trzymac
nadrabiam was


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
CASCADA
pokaz te maske co kupilas bo dzis kupilam jakas lady spa, ale byly 2 rozowa i złota i nie wiem czy kupiłam tę co się zachwycalas a musialam kupic jak inaczej

LADY
mi tez carmex nie pasuje....ja uwielbiam blistex pachnie pastą do zębów i konsystencje tez taką ma, ale jest super.
carmex jakos niekoniecznie...

KITKA
szkoda mi z tymi farbami, kurde no...ale ja mysle ze moze dojść przed Swietam

EXCLUSIVE
no wiesz waham sie syos a londa kobietami jestesmy to mozna nam a co ten syoss tak fajnie infie wyszedł ze kusi no kusiale ja pewnie nie naloze go, tak gadam a pewnie zostanę na razie przy londzie. jednak samemu jak sie farbuje to taniej...a do fryz pojde raz na jakis czas zeby mi tył dofarbował no chyba ze ta londa bedzie spierac sie paskudnie...


wiecie co zrobilabym sobie na stare lata-->czyli teraz kolczyka w pepku kiedys miałam i mam tam blizne i takie zgrubienie i bym sobie znowu walnela. tyle ze brzuch mam taki wiele do zyczenia pozostawiajacy...i jednak chodze na basen a chyba jest zakaz, tak?
aczkolwiek coś mi sie głupoty trzymaja

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



a jak ta seria z welli wygląda?

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



ta farba wlasnie mojej Mamie poniszczyla wlosy...a znowu znajoma nią robi i ma ok. takze chyba nie ma reguly. gdzies czytalam ze ma jakies szkodliwe sole i amoniak
agatko obie te maski lady spa dobre sa ze wzgledu na sklad tez chwale
wpadnij do mnie to ci zafarbuje ten tyl i tak mamy sie spotkac
rob kolczyk ja mam to ty nie mozesz? tym bardziej ze blizna "be" i wcale za stara na niego nie jestes

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Agatka
ja cały czas wspominam Londę po której włosy miałam jak po dobrej odżywce, tylko ten odrost cholerny!! <ociera łezki>


Asia
1 cm Ale ciii



-Już po kolor-jak zwykle, stan-jak zwykle
-A ja mam do was takie pytanie, jak kładziecie farbę na odrost to tylko na niego, czy przeciąganie trochę więcej? Tak załóżmy, że odrost cm, a kładziecie np. cztery ?
-Ogląda któraś z was 'na wspólnej' ? IGOR!!
ja sie staram nakladac na ten 1cm, wyjedzie sie cos zawsze, poza tym farba scieka... ale staram sie na wiecej jak 2cm nie pacnac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:58   #4216
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
Mój tż nieraz sam się mnie pyta czy mam jakiś krem/pomadkę Strasznie mu się usta na mrozie wysuszają W jakiś dzień musimy iść jakąś dla niego kupić, tylko zupełnie nie mam pomysłu co to by miało być.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:11   #4217
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

To mój się wstydzi i nie chce pokazać

Exclusive kup mu klasyczną Nivea będzie zadowolony

Bunny rzeczywiście fajny czas Cię czeka u mnie tylko święta będą pełne ludzi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:13   #4218
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

mój używa Nivea Classic samo sobie kupił smaruje zawsze zimą ale latem też zdarza się
Kitka powiedz, że nie ma czego wstydzić dobrze, że dba, bo która chciałaby całować popękane usta
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:16   #4219
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej
muszę pilnie zamówić ładowarke do lapka dobrze,że mam jeszcze stacjonarny,ale odzwyczaiłam się od siedzenia przy biurku na kompie

Na Wspólnej też mnie wkurza akurat wczoraj rozmawialiśmy z TŻ o tym czy tam jest jakaś para, która nie zdaradzała się i doszliśmy do wniosku,że chyba tylko Kamil i Zuza

Dostałam @ i zdycham

Agatko ja też miałam kolczyk w pępku i też mam właśnie taką wypukła bliznę... i się zastanawiam nad ponownym przekłuciem,ale nie wiem czy to może być to samo miejsce w sensie na tej bliznie? No i ja niestety ogromnie boję się bólu
chyba moze byc na bliznie albo zrobi tuz obok zeby kolczyk blizne zaslanial przeciez to nic nie boli profesjonalnie robione jak sie goi to moze pobolewa z tydzien jak sie zaczepi o cos...

ja bede miec na swieta albo sylwka jak zwykle kurde

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja kilka oglądam ale teraz w większości się pokończyły sezony to tylko Na Wspólnej
no to w sumie cieszę się,że dostałam teraz
ale macie teksty o tej na wspolnej, nie ogladam to nie wiem o co chodzi ale usmialam sie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a z tym od HIV to nie było tak,że ona wczesniej się zaraziła tylko nie wiedziała w sensie zanim była z Kamilem. A tego z Igorem nie pamiętam może to już tak dawno było
to co żadna z par nie jest tam sobie wierna?
zycie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość



Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
moj nie znosi smarowidel i mnie tez goni jak widzi ze smaruje czyms- ale ja to blyszczyk lub pomadki blyszczykowe
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:23   #4220
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mój używa Nivea Classic samo sobie kupił smaruje zawsze zimą ale latem też zdarza się
Kitka powiedz, że nie ma czego wstydzić dobrze, że dba, bo która chciałaby całować popękane usta
mówię mu, ale i tak się wstydzi. Nie tego, że smaruje, ale tego w jaki sposób to robi, wie, że będę umierać ze śmiechu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moj nie znosi smarowidel i mnie tez goni jak widzi ze smaruje czyms- ale ja to blyszczyk lub pomadki blyszczykowe
jak ja jestem czymś posmarowana i go pocałuję to zaraz się wyciera


dziewczyny chodźcie do klubu, proszę!!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:31   #4221
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Carolajn sama kiedyś zrobiłam sobie w nosie

czytałam, że wiśniowy ale jakoś po tym truskawkowym nie mam ochoty próbować innego
wzięłam truskawkę bo był ostatni a wiśniowych full

nie próbowałam masełka Nivea jeszcze chociaż szczerze wolę pomadki albo wyciskane z tubki bo z masełkami mam problem z wydobyciem przez długie paznokcie

NIE CZUJĘ ŚWIĄT ZA TYDZIEŃ JUŻ? DZIWNIE...

hej dziewczynki ma prośbę zalogujecie się? http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=8786aaf

Sama to ja sobie tylko w uszach robiłam ale potrafiłam zrobić kilka na raz to się pamiętam mama darła że jak kryminalistka bo to takie nieudolne było na ślepo krew leciała i wgl
co do masełek Nivea to też właśnie kuszą ale nie wyobrażam sobie jechać w busie czy iść ulicą i paluch w pudełeczko gdzie ja się później wytrę? Latać z chusteczkami w ręku mi się też nie chce takie babranie. Zobaczę najwyżej takie domowe będzie i co do Świąt to podpisuję się wszystkim czym tylko zdołam KOMPLETNIE ICH NIE CZUJĘ aż mnie to przeraża jaka jestem obojętna.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:40   #4222
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mówię mu, ale i tak się wstydzi. Nie tego, że smaruje, ale tego w jaki sposób to robi, wie, że będę umierać ze śmiechu

jak ja jestem czymś posmarowana i go pocałuję to zaraz się wyciera


dziewczyny chodźcie do klubu, proszę!!
a no tak to śmieszne mój mnie też rozśmiesza dziubek

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Sama to ja sobie tylko w uszach robiłam ale potrafiłam zrobić kilka na raz to się pamiętam mama darła że jak kryminalistka bo to takie nieudolne było na ślepo krew leciała i wgl
co do masełek Nivea to też właśnie kuszą ale nie wyobrażam sobie jechać w busie czy iść ulicą i paluch w pudełeczko gdzie ja się później wytrę? Latać z chusteczkami w ręku mi się też nie chce takie babranie. Zobaczę najwyżej takie domowe będzie i co do Świąt to podpisuję się wszystkim czym tylko zdołam KOMPLETNIE ICH NIE CZUJĘ aż mnie to przeraża jaka jestem obojętna.
ja mam w każdym uchu po 3 dziurki ale nie noszę wszystkich zazwyczaj 4 tylko i ostatnio tylko wkręty bo przy rozpuszczonych to kto tam widzi co mam w uchu
dokładnie oto mi chodzi ale domowy jak najbardziej, pewnie kupię
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:20   #4223
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mówię mu, ale i tak się wstydzi. Nie tego, że smaruje, ale tego w jaki sposób to robi, wie, że będę umierać ze śmiechu

jak ja jestem czymś posmarowana i go pocałuję to zaraz się wyciera


dziewczyny chodźcie do klubu, proszę!!
moj kaze mi sie wytrzec w chusteczke bo nie pocaluje inaczej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:25   #4224
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moj kaze mi sie wytrzec w chusteczke bo nie pocaluje inaczej
oja mój całuje nawet gdy mocna szminka na ustach tak cmoknie wiadomo żadnego lizania bo oboje mielibyśmy całe buziaki czerwone/różowe/pomarańczowe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:25   #4225
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

idę podsuszyć włosy i jadę na zajęcia, muszę wydębić od kogoś materiały, bo nie chciało mi się szukać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:34   #4226
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Ja też sie zbieram bo niedługo muszę iść do szkoły.. nie chce mi się jak nie wiem Miłego dnia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:43   #4227
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

a ja wolny weekend
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:19   #4228
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć

Ale się wyspałam, prawie do południa
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
Mój też ma męską z Nivea, smaruje przy mnie, nie wstydzi się w ogóle
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Nie wiedziałam że tyle z Was ogląda "Na wspólnej" Kiedyś też oglądałam, ale teraz jedynym serialem jaki oglądam jest "Pierwsza miłość"
Ja też oglądam "Na Wspólnej", a kiedyś pamiętam jak oglądałam jeszcze telenowele, Esmeralda i takie tam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moj kaze mi sie wytrzec w chusteczke bo nie pocaluje inaczej
Mój tak samo, jeszcze jak mam matową szminkę to jakoś delikatnie pocałuje ale z oporami jak błyszczyk to nie ma mowy, kiedyś zostawiłam mu brokat na ustach i tak poszedł na miasto, od tej pory nic go nie zmusi
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 14:58   #4229
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość



Niveą też co chwilę smaruję usta i koniecznie na noc, nie zasnęłabym gdybym nie posmarowała nawilżającą pomadką jak nie mam to smaruję zwykłym kremem Nivea
a Wasi TŻci też smarują pomadkami ochronnymi usta? mój ma męską Nivea i taką zwykłą Neutrogenę, ale jak chce posmarować to zawsze robi to w taki sposób, żebym tego nie widziała
mój podkrada ode mnie i smaruje ostatnio kupiłam szampon eve czarna rzepa wygląda tak http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwBA&dur=470 a dla niego jak czarny to męski i pyta mnie co ja mu za szampon śmierdzący kupiłam
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
idę zjeść i się wykąpać, a po południu szkoła

u mnie dzisiaj -8 stopni ale odwilż idzie na weekend i ma sypać śnieg
u mnie było rano -14
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

widziałyście tą koszulę Andrzeja z NW? litości
pewnie wziął od Honoraty z second handu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chyba moze byc na bliznie albo zrobi tuz obok zeby kolczyk blizne zaslanial przeciez to nic nie boli profesjonalnie robione jak sie goi to moze pobolewa z tydzien jak sie zaczepi o cos...
Bunny uwierz jak ja mam iść na pobranie krwi to ręka mnie już boli tydzień wcześniej dobrze,że u Ciebie już lepiej kupiłam kolejną Dżoanę wiesz jak ciężko u mnie dostać ten gołębi popiel? Ale czekałam na autobus i akurat była w kiosku to wzięłam

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Najlepszy serial to był Zbuntowany Anioł
pamiętam jak wszyscy zwijali się z podwórka i szli oglądać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 15:11   #4230
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mój podkrada ode mnie i smaruje ostatnio kupiłam szampon eve czarna rzepa wygląda tak http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwBA&dur=470 a dla niego jak czarny to męski i pyta mnie co ja mu za szampon śmierdzący kupiłam

u mnie było rano -14

pewnie wziął od Honoraty z second handu

Bunny uwierz jak ja mam iść na pobranie krwi to ręka mnie już boli tydzień wcześniej dobrze,że u Ciebie już lepiej kupiłam kolejną Dżoanę wiesz jak ciężko u mnie dostać ten gołębi popiel? Ale czekałam na autobus i akurat była w kiosku to wzięłam

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Najlepszy serial to był Zbuntowany Anioł
pamiętam jak wszyscy zwijali się z podwórka i szli oglądać
aha to wiadomo juz czego sie boisz
u mnie w leclercu jest zrodelko joanny jest prawie caly asortyment
pamietam te czasy

ja zaraz zaczynam imprezke, wyslalam tz po alko a goscie niebawem przybeda
wiec bede jutro albo... nie wiem kiedy jak mnie zawieje
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.