Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 12:09   #361
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Widzę, że jest ogólny problem z kolorami ..
Ja mogę podpowiedzieć, że kolor W4 jest dla ciemnej karnacji .. ja taką mam i dla mnie jest dobrze dobrany
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:22   #362
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

ja szukam dobrego pudru sypkiego, bo mój dermatolog chwilowo zabronił mi używać podkładów takich normalnych. myślę nad tym mineralnym. najbardziej nad tym
http://cgi.ebay.pl/LOREAL-TRUE-MATCH...arms=72%3A1399
na allegro go chyba wcale nie widziałam (?) tylko zastanawiam się nad tym odcieniem hm..
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 13:09   #363
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

na allegro widzialam cos podobnego http://allegro.pl/item467144546_lore...uper_cena.html .. zastanawiam sie co to za wersja, to jest wogóle sypkie? to jakis uzupelniacz? może ktoś podpowie bo przeciez sypkie True Match/Bare Naturale jest w opakowaniach z pędzelkiem...
Podobno True Match to pseudo podkład mineralny bo zawiera talk (tak gdzieś czytałam) ale jest bardzo lekki i nie zapycha więc moim zdaniem jest dobry do cery z problemami. To nie prawda, że słabo kryje, trzeba tylko trochę odczekać żeby był pełny efekt.
Polecam Ci wybranie się po pierwszy TM do drogerii, tam zobaczysz czy to jest puder dla Ciebie.

PS. Jak myślicie jaki odcień Bare Naturale powinnam kupić jeżeli mam teraz W4?
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:16   #364
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Droga flybird - to, co znalazłaś na ebay'u, to uzupełniacze do pudru. Na początek lepiej kup nowe opakowanie, które zawiera pędzel konieczny do nakładania pudru mineralnego.
Ponieważ True Match zawiera talk, może powinnaś rozważyć kupno Bare Naturale (zawiera kaolin), który jest dostępny na Allegro. Nie musisz korzystać z Ebay'a. Ja miałam problem ze znalezieniem mojego koloru i znalazłam sprzedawcę, który kiedyś oferował wszystkie odcienie. Napisałam do niego i po 45 minutach wystawił aukcję z wszystkimi odcieniami BN. Czekałam na swój puder tylko 5 dni, a wysyłany był z USA. Mam komplet - podkład i puder prasowany BN i jestem z niego bardzo zadowolona.
W kwestii kolorów polecam skorzystanie z tej strony:
http://www.lorealparisusa.com/
Na tej stronie można znaleźć także całą tabelę kolorów zwykłego True Match i porównać odcień z BN.

Edytowane przez Zuzanna_K.
Czas edycji: 2008-10-24 o 16:51
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:38   #365
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Zuzanna, ogromnie dziękuję za pomoc
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:38   #366
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

zuzanno nie działaja mi linki
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 17:02   #367
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Strawberko - link już poprawiony.
Po wejściu na stronę należy wybrać "Cosmetics" i po lewej kliknąć w Bare Naturale, potem klinąć w któryś ze słoiczków, a potem po lewej wybrać drugi od lewej - BN Mineral Foundation.
Jeśli chce się zobaczyć gamę kolorystyczną zwykłego TM, trzeba kliknąć w "Explore cosmetics", z kolumny po lewej kliknąć "Brand" i "True Match". Po tym pojawi się cała seria kosmetyków i należy kliknąć w buteleczkę obok której jest napisane "True Match Super Blendable makeup". Po tej serii kliknięć powinna się ukazać strona TM z paletą barw. Kolor i oznaczenie można odczytać kierując kursor na wybraną plamkę.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 17:11   #368
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

dziękuję bardzo
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 17:19   #369
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Ja właśnie od kilku dni ciągle powracam na tę stronkę i usiłuję wykombinować, który kolorek byłby dla mnie najlepszy Wiem, że Soft Ivory to odpowiednik W1 a wie może któraś z Was czy jest w Bare odpowiednik W2?
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 18:13   #370
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Olkaaa123 - dokładnie opisałam, jak porównać kolory za pomocą strony Loreala. Wejdź na tę stronę, do której wcześniej podałam link i pooglądaj !
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:31   #371
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Oj sorry chyba jakaś niewyspana jestem bo źle zrozumiałam i myślałam, że piszesz tylko o tej opcji strony, którą już znałam Dzięki wielkie
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 20:35   #372
słonecznik82
Raczkowanie
 
Avatar słonecznik82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Question Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Witajcie narobiłyście mi chrapkę na TM Na allegro znalazłam TM w odcieniu
01- transcluent i W-6 (honey). Zastanawiam sie nad 01, ale to znaczy, że nie będzie kryl? bo chyba W-6 jest bardzo ciemny. Ja mam karnację jasną, ale ciepła (jasna wiosna)
Kto z Was miał te odcienie albo je widział na żywo?? Proszę o pomoc dziewczyny.
słonecznik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 09:18   #373
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Ja co prawda nie miałam żadnego z nich, ale wiem, że już W4 jest moim zdaniem ciemny, więc W6 napewno nie nadaje się do jasnej karnacji. Zresztą możesz pójść do jakiejś drogerii i zobaczyć ten W4 to się sama przekonasz Właśnie patrzyłam na Allegro i są też inne ciepłe odcienie np. W1

Edytowane przez Olkaaa123
Czas edycji: 2008-11-01 o 09:22
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:36   #374
słonecznik82
Raczkowanie
 
Avatar słonecznik82
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 423
Smile Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Nie będę zamawiać żadnego z tych odcieni.Znajdę coś innego.ale sprzedawca miał w dobrej cenie te kosmetyki. Dzieki.
słonecznik82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:52   #375
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

A ja właśnie zrobiłam sobie prezent i zamówiłam na allegro puder mineralny loreal bare naturale odcień soft ivory.
Mam już true match minerals odcień N3 ale jest odrobinę za ciemny, zobaczymy jak spisze się ten bare naturale, bo ogólnie to jestem zadowolona z tych pudrów i chyba przy nich na razie zostanę.
W ogóle któraś z Was miała już wersję bare naturale i może coś więcej powiedzieć? Bo w KWC na razie nie ma.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW

Edytowane przez Monniq
Czas edycji: 2008-11-05 o 22:34
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 08:52   #376
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Monniq Pokaż wiadomość
A ja właśnie zrobiłam sobie prezent i zamówiłam na allegro puder mineralny loreal bare naturale odcień soft ivory.
Mam już true match minerals odcień N3 ale jest odrobinę za ciemny, zobaczymy jak spisze się ten bare naturale, bo ogólnie to jestem zadowolona z tych pudrów i chyba przy nich na razie zostanę.
W ogóle któraś z Was miała już wersję bare naturale i może coś więcej powiedzieć? Bo w KWC na razie nie ma.
A możesz napisać później jak ten kolorek sie sprawdził? Bo dla mnie tez N3 jest odrobinę za ciemny a kupiłam ostatnio light ivory i ten z kolei jest za jasny
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 09:02   #377
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

http://www.allegro.pl/item469250420_...uper_cena.html


Dziewczyny widzialyscie kiedys taki wynalazek?
Chyba, ze ja czegos nie wiem
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 11:29   #378
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

to True Match na rynek amerykański kolory nieco różnią się od europejskich [np. W1 jest jaśniejszy i mniej żółty]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 15:49   #379
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Monniq Pokaż wiadomość
W ogóle któraś z Was miała już wersję bare naturale i może coś więcej powiedzieć? Bo w KWC na razie nie ma.
Chyba nie czytałaś postów w tym wątku.
Przeczytaj ten wątek, jest tu już kilka postów na temat BN, w tym i moje, w których bardzo dokładnie opisuję swoje wrażenia z używania Bare Naturale.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 12:34   #380
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Madzik14 Pokaż wiadomość
A możesz napisać później jak ten kolorek sie sprawdził? Bo dla mnie tez N3 jest odrobinę za ciemny a kupiłam ostatnio light ivory i ten z kolei jest za jasny
Jak tylko puder do mnie dotrze postaram się napisać jaki to odcień i jak się prezentuje na buźce w porównaniu do TM N3.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:01   #381
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Monniq Pokaż wiadomość
Jak tylko puder do mnie dotrze postaram się napisać jaki to odcień i jak się prezentuje na buźce w porównaniu do TM N3.
dziękuję i czekam
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 13:10   #382
Mad Woman
Raczkowanie
 
Avatar Mad Woman
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 280
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

hej

Narobiłyście mi smaka na ten puder i dziś postanowiłam sobie zrobic mały upominek w tej postaci.Pani w drogerii namowila mnie na Glow Minerals z Loreala wyglada tak samo jak TM ale to nowosc ponoc rozswietlajacy.Byly tylko 2 odcienie jeden rose cos tam i faktycznie wydawal mi sie zbyt rozowy wiec kupilam odcien Nude Glow...Jak na pierwsze zastosowanie jestem bardzo zadowolona ,ladnie rozswielta twarz i wyrownuje kolorek cery.

Czy ktoras z Was uzywa go moze??
Pisze ze nadaje sie jako wykonczenie makijazu jak i na sama buzke,ja stosuje na podklad i jestem zadowolona
Mad Woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 13:54   #383
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

dziś doszedł do mnie l'oreal bare naturale soft ivory. Jest naprawdę jasniutki, dla mnie ideał. Ma miękki pędzelek, opakowanie zbliżone do true match minerals, chyba pędzelek jest bardziej miły. Oczywiście jak tmm sypie sie dookoła niemiłosiernie, ale i tak jestem nim zachwycona.
Twarz wygląda na nagą a efekt ejst super- gładka, drobne naczynka ukryte jak trzeba.
Co do matu zdam relację wieczorem, ale ja nie mam probelmu z błyszczeniem, wiec jeśli ten puder go nie wywoła będzie ok.
Poza tym fajnie że ma spf 19, chociaż nie polegałabym a nim jako jedynym filtrze, używam z iwostinem uvb 20 uva 10 do naczynkowej który ma tinosorb m (stabilizuje parsol i dzięki temu ten nieszcęsny talk mu nie przeszkadza).
generalnie największym plusem jest wybór kolorów- na tle TMM wypada rewelayjnie dla bladolicej.
Polecam BN!

a właśnie, dziewczyny recenazujecie BN razem z TM czy założyć nowy produkt?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 22:08   #384
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Po kilku dniach testowania L'oreal BN soft ivory mogę już parę rzeczy o nim powiedzieć i porównać do TM.
Po pierwsze jeżeli chodzi o odcień, to jest jaśniutki, nawet trochę za jasny, ale nakładam na to puder brązujący i jest ok, w każdym razie wygląda to lepiej niż za ciemny TM N3.
Po drugie jeżeli chodzi o krycie, to całkiem przyzwoicie tuszuje drobne niedoskonałości, przebarwienia itd., dając przy tym bardzo naturalny efekt wygładzonej buzi. Jednak wydaje mi się, że TM kryje trochę lepiej, więc jeżeli ktoś ma cerę z większymi problemami, to bez korektora się nie obejdzie. Z drugiej strony przy TM łatwo było o efekt maski, a tutaj to naprawdę trzeba by się postarać.
Po trzecie trwałość - całkiem przyzwoicie, porównywalnie z TM.
Po czwarte efekt matowienia też zadowalający, tym bardziej, że ja mam akurat cerę mieszaną. Cudów nie oczekiwałam, ale efekt matowienia utrzymuje się tyle samo co przy TM, czyli kilka godzin.
Po piąte aplikacja - przyjemniejsza niż przy TM, bo pędzelek jest delikatniejszy, choć po kilku dniach używania ta delikatność nieco zmalała, ale i tak mniej drapie niż TM.
Po szóste skład, w którym nie ma talku, a przynajmniej ja się nie dopatrzyłam, więc można go spokojnie nakładać na filtry.
Podsumowując właściwie nie widzę jakiś zasadniczych różnic między TM a BN, ale na plus tego ostatniego przemawia bardziej naturalny efekt, lepszy skład i szersza gama odcieni.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW

Edytowane przez Monniq
Czas edycji: 2008-11-17 o 22:10
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 13:16   #385
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez Monniq Pokaż wiadomość
Po kilku dniach testowania L'oreal BN soft ivory mogę już parę rzeczy o nim powiedzieć i porównać do TM.
Po pierwsze jeżeli chodzi o odcień, to jest jaśniutki, nawet trochę za jasny, ale nakładam na to puder brązujący i jest ok, w każdym razie wygląda to lepiej niż za ciemny TM N3.
Po drugie jeżeli chodzi o krycie, to całkiem przyzwoicie tuszuje drobne niedoskonałości, przebarwienia itd., dając przy tym bardzo naturalny efekt wygładzonej buzi. Jednak wydaje mi się, że TM kryje trochę lepiej, więc jeżeli ktoś ma cerę z większymi problemami, to bez korektora się nie obejdzie. Z drugiej strony przy TM łatwo było o efekt maski, a tutaj to naprawdę trzeba by się postarać.
Po trzecie trwałość - całkiem przyzwoicie, porównywalnie z TM.
Po czwarte efekt matowienia też zadowalający, tym bardziej, że ja mam akurat cerę mieszaną. Cudów nie oczekiwałam, ale efekt matowienia utrzymuje się tyle samo co przy TM, czyli kilka godzin.
Po piąte aplikacja - przyjemniejsza niż przy TM, bo pędzelek jest delikatniejszy, choć po kilku dniach używania ta delikatność nieco zmalała, ale i tak mniej drapie niż TM.
Po szóste skład, w którym nie ma talku, a przynajmniej ja się nie dopatrzyłam, więc można go spokojnie nakładać na filtry.
Podsumowując właściwie nie widzę jakiś zasadniczych różnic między TM a BN, ale na plus tego ostatniego przemawia bardziej naturalny efekt, lepszy skład i szersza gama odcieni.
Monniq ja mam talk na 1. pozycji w składzie BN, możesz sprawdzić na dnie opakowania czy Ty też bo na stronie nie wspominają o tym ani słówka:
http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/default.aspx#page=top{nav |media:_blank|overlay:pro ductdetail//objectid+Cos3a_1//|diagnostic|main:brandpag e:barenaturale|userdata//d+d//}&state=overlay:/container0/container0/tabswitchercontainer0+3
jak czytałam recenzje na stronach amerykańskich dziewczyny podające skłąd też wymieniały talc, więc już ne rozumiem- czemu producent milczy o tym na swojej www?
A tak w ogóle to mam te same spostrzeżenia co Ty, z wyjątkiem matu ale nie mam z tym problemów. Pedzelek jest milusi
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 13:33   #386
Olkaaa123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Ciekawa sprawa z tym talkiem bo ja właśnie sprawdziłam na swoim opakowaniu BN i go nie ma w składzie...
Tak przy okazji to moje wrażenia co do BN są jak narazie bardzo pozytywne Mam kolor Light Ivory i do mojej cery pasuje IDEALNIE a ja bardzo często mam problemy z dobraniem odpowiedniego odcienia. Ten jest jasny, ale nie blady, ciepły. Kolorki oglądałam tylko w necie i bałam się trochę że nie trafię, ale jak się okazuje jednak się udało Ja niestety muszę na niego nakładać jeszcze puder matujący, bo bez tego szybko sie świece, ale ja generalnie mam bardzo duże skłonności do tego... Ale mimo, że wspomagam go właśnie pudrem a czasem i korektorem to nie robi mi maski wygląda bardzo naturalnie. Razem z pudrem trzyma się bardzo dobrze. Łatwo się go nakłada, nie robi plam czy smug. Mi jego poziom krycia odpowiada. Buźka po prostu ładnie po nim wygląda A do tego nie zapycha mnie w ogóle, co jest dla mnie sporym sukcesem (narazie stosuję go 2 tygodnie). Myślę, że wreszcie znalazłam mój "prawie ideał" w kategorii podkładów
Olkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:29   #387
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

W moim BN zarówno podkładzie (sypkim) jak i pudrze prasowanym w składzie NIE MA talku, jest kaolin.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 14:00   #388
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

u mnie skład wygląda tak:
Active Ingredients:
Titanium Dioxide (3.0%), Zinc Oxide (5.0%)

Inactive Ingredients: Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Copernicia Cerifera (Camauba) Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol,

May Contain:, Bismuth Oxychloride, Iron Oxides

taki sam znalazłam na kilku stronach amerykańskich np.
http://www.drugstore.com/products/prod.asp?pid=172541

bardzo to dziwne, bardzo.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 12:17   #389
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Ja zamówiłam właśnie na allegro Bare Naturale odcień BUFF BEIGE i modlę się , żeby był ok

Dotychczas używałam TRUE MATCH N6 i w lato był dla mnie idealny, bo bylam opalona, a teraz zaczynam blednąć i juz jest troche za ciemny, a poza tym kończy się

Obawiam się też, że ten Bare Naturale będzie mniej trwały, bo tak wyczytałam na KWC
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:47   #390
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Nowy mineralny puder LOREAL-TRUE MATCH-ktos ma?

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
u mnie skład wygląda tak:
Active Ingredients:
Titanium Dioxide (3.0%), Zinc Oxide (5.0%)

Inactive Ingredients: Talc, Boron Nitride, Dimethicone, Copernicia Cerifera (Camauba) Wax, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Triisocetyl Citrate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol,

May Contain:, Bismuth Oxychloride, Iron Oxides

taki sam znalazłam na kilku stronach amerykańskich np.
http://www.drugstore.com/products/prod.asp?pid=172541

bardzo to dziwne, bardzo.
hmm... no faktycznie dziwne, bo na moim opakowaniu skład przedstawia się następująco:
Active Ingredients: Titanium Dioxide (10%)
Cosmetic Ingredients: Boron Nitride, Kaolin, Isononyl Isononanoate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Calcium Gluconate, Manganese Gluconate, Magnesium Gluconate, Copper Pca, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Panthenol,
May Contain: Bismuth Oxychloride, Mika, Iron Oxides.
No więc różnice są , bo na przykład w moim składzie oprócz talku nie ma też silikonów, a u rozwielitki jest dimethicone. Filtry też podane inaczej, u mnie tylko jeden, w tym drugim dwa.
Nie wiem jak to wytłumaczyć, może wersje do Europy i USA się różnią?
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW

Edytowane przez Monniq
Czas edycji: 2008-11-24 o 21:53
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 20:19:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.