Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 21:41   #151
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
fakt im ciemniejsze włosy tym lepiej





Ja mam jedno opakowanko jak na razie







lightsheerduet? Coś takiego no właśnie dlatego ja nie chciałam wszystkiego na raz robić żeby płynności finansowej nie utracić :Brzydal: Teraz też będę musiała przerwać, bo zaczynam kuracje doustna na trądzik i idę w przyszłym tyg na ostatni zabieg przed przerwa. Efektami jestem zachwycona jak ja razie

A jaka ja treme przed głębokim bikini miałam







Każdy mówi że to najlepsza decyzja i ja jak na razie też to popieram Miałam koszmarne problemy z owłosieniem okolic bikini, chyba mój największy kompleks. Depilacja laserowa daje niesamowity komfort mi pomiędzy zabiegami właściwie nic nie odrasta.
No ja nawet sobie nie wyobrażam jak się tam człowiek czuje.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:42   #152
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

A wiecie co się stało... Przepadł mi bon na 100 do d. :/
Zamówiłam 25.12 i był ważny tylko do 31.12
Czekam na odp od nich, miałyście tak krótkie daty ważności tego bonu?
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:43   #153
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja chodziłam w zeszłym roku do kosmetyczki na depilację laserową bikini i łydki i wszystko odrosło Mam ciemne włoski i miałam po 7 sesji i i tak odrosło Jednak laser laserowi nierówny, muszę iść do jakiegoś porządnego gabinetu medycyny estetycznej a nie do zwyklej kosmetyczki
U kosmetyczki to nie laser





Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Trzeba go miec. A ja mieszkam w malej (20 domow + pewnie tyle samo, albo troche wiecej domkow letniskowych), ale uroczej dziurze, wiec musze tylko korzystac z nielicznych dobroctw w czestochowie.
Dzieki

Mam pytanie do dziewczyn uzywajacych long4lashes. Stosuje jakie 2 tygodnie i zaczely mi masowo wypadac rzesy. Lepiej przestac, czy to normalne i robi mi sie.miejsca na piekne wachlarze?
Mi na początku też wypadały ale potem było już ok.






Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeśli robiłaś IPL to niestety utopiłaś pieniądze Jak diodowym to śmiem twierdzić, że to dziwne że odrosły. Jest jeszcze laser aleksandrytowy, ale o nim nic nie wiem
To prawda, psują opinie tylko przez reklamowanie ipl jako laser bo potem sobie ludzie jedno z drugim utozsamiaja i mówią że laser nie działa.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:43   #154
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

No dobra. Trzasnęłam 10 postów i idę spać. To mój rekord
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:47   #155
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Nie było mnie 3 h, a tu już 6 stron nowego wątku a miałam się załapać na 1... tiaaa... pewno... z Waszym tempem, to i Pendolino nie pomoże oficjalnie witam się w nowej części najlepsijeszego wątku na Wizażu
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:50   #156
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
A wiecie co się stało... Przepadł mi bon na 100 do d. :/
Zamówiłam 25.12 i był ważny tylko do 31.12
Czekam na odp od nich, miałyście tak krótkie daty ważności tego bonu?
Piszesz o PB? Przygarnęłam miesiąc temu i było info, że ważny do końca roku, więc wykorzystałam. Może Ci przedłużą ważność.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:52   #157
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam się wieczorową porą w nowym wątku

Właśnie dokończyłam przeglądać poprzedni wątas

Paulina ja też dziś miałam gofry tzn zjadłam tylko jednego z bita smietana i dzemorem bo wiecej nie moge w ogole nie powinnam, no ale

Amyz na treningu bylo bardzo fajnie, i! po poludniu dostalam takiego kopa, ze już jutro bym się wybrała ale poczekam do piątku na kolejne cwiczenia. Kurcze niech mi tej energii do cwiczen nie zabraknie
W związku z tym, że czułam się jak fleja, postanowiłam kupić sobie nowe buty i spodnie do ćwiczeń, jutro jadę na łowy

Oktawia gratuluję ślubu, zapomniałam pogratulować wcześniej, wybacz! ta druga sukienka piekna, ale np nie do mojej figury, zaraz byloby wszystko widac

aniyam ale lipa z tym kremem pod oczy juz rozumiem twarz, ze krem popsuje na chwilę, ale pod oczami to jakaś masakra
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 21:54   #158
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Jejku, ale pędzicie
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 21:54   #159
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
U kosmetyczki to nie laser
Teraz to już wiem, człowiek wcześniej nie sprawdził i mądry po czasie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:01   #160
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dzieki za odpowiedzi w sprawie L4L. Na was zawsze mozna liczyc mozne teraz bede stosowac co drugi dzien... z jednej strony nie chce zgubic wszystkich rzes, ale z drugiej nie chce przerywac kuracji...
No nic. Co prawda jutro wolne, ale ide spac branoc!
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:02   #161
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam się dopiero teraz...
Tyle mnie ominęło stron - masakra
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 22:04   #162
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Biorę się za rower i Allo, allo! Od kilku dni leci na BBC Brit. Od początku. Zawsze fascynował mnie fenomen René, wszystkie babeczki na niego leciały

Za dzieciaka oglądałam ten serial śmieszył bardzo ten policjant (?), nie pamiętam jak się nazywał, który zawsze mówił Dziń dobry

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Co to za kutango jak wacława nie widać . A co to za film? .
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:06   #163
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam się i ja w nowym wątku

ostatnio mało się udzielam, ale miałam dziecko chore, a teraz sama cierpię ale dam radę, kto jak nie ja

aniyam gratuluję pierwszego miejsca w aktywności i pięknych rzęs ja też zakupiłam sobie long4lashys, bo marzy mi się na wakacje mieć ładne rzęsy
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
No to u nas pewnie będzie kosztowac z 8 stówek skoro tam 200 dolców. Zresztą nie planuje zakupu, bo moja Luna sprawuje się bardzo dobrze.
Mnie też nowa Luna nie interesuje, ta co mam jest super. Prędzej ten masażer bym kupiła, albo szczoteczkę.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mnie depilatorem za bardzo bolalo i golił niedokładnie .
Never a co używasz do depilacji? Ja po różnych eksperymentach nie doszłam do nic lepszego niż maszynka jednorazowa.

Dziewczyny czy ma któraś może paletkę cieni YSL Couture Variation? Ciekawa jestem bardzo opinii
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:06   #164
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Piszesz o PB? Przygarnęłam miesiąc temu i było info, że ważny do końca roku, więc wykorzystałam. Może Ci przedłużą ważność.
Tak nie spodziewałam się, że będzie tak krótko ważny...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:08   #165
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to się Wam poszczęściło




a widzialyscie to?
https://www.youtube.com/watch?v=XBow2ibYzow

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
no naprawde, co sie zobaczylo to się juz nie odzobaczy
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
podziwiam, ja nie znoszę golenia, dlatego planuje w przyszłym roku dopilnować się laserowo pachy i bikini robię teraz i to chyba najlepsza decyzja i inwestycja w moim życiu

Szlak by mnie trafił jakbym się miała codziennie golic chyba :Brzydal: Podziwiam

Zbierają się opakowanka na back2mac :Brzydal:


Ja się zacięłam tak jeszcze w gimnazjum i bliznę mam do tej pory ale nic się nie babralo.

Ja próbowałam wszystkiego praktycznie, kolorystyka mnie mobilizowala i nie dla każdego to jest po prostu
też chcę iśc

tenebra a Ty jakim laserem robiłaś?
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2016-01-06 o 22:09
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:10   #166
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Za dzieciaka oglądałam ten serial śmieszył bardzo ten policjant (?), nie pamiętam jak się nazywał, który zawsze mówił Dziń dobry



Dziń dybry
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:11   #167
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam się i ja w nowym wątku

ostatnio mało się udzielam, ale miałam dziecko chore, a teraz sama cierpię ale dam radę, kto jak nie ja

aniyam gratuluję pierwszego miejsca w aktywności i pięknych rzęs ja też zakupiłam sobie long4lashys, bo marzy mi się na wakacje mieć ładne rzęsy

Mnie też nowa Luna nie interesuje, ta co mam jest super. Prędzej ten masażer bym kupiła, albo szczoteczkę.

Never a co używasz do depilacji? Ja po różnych eksperymentach nie doszłam do nic lepszego niż maszynka jednorazowa.

Dziewczyny czy ma któraś może paletkę cieni YSL Couture Variation? Ciekawa jestem bardzo opinii
Kurcze, mnie bardzo kusi L4L, bo chciałabym mieć lepszą firankę niż mam teraz, ale strasznie boję się, że może zaszkodzić na moje oczy
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:11   #168
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość

Never a co używasz do depilacji? Ja po różnych eksperymentach nie doszłam do nic lepszego niż maszynka jednorazowa.

Dziewczyny czy ma któraś może paletkę cieni YSL Couture Variation? Ciekawa jestem bardzo opinii
I ja maszynka .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:16   #169
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Co to za kutango jak wacława nie widać . A co to za film? .


Mnie do tego nie mieszaj, całe życie przez nazwisko byłam Waclawem




Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kurcze, mnie bardzo kusi L4L, bo chciałabym mieć lepszą firankę niż mam teraz, ale strasznie boję się, że może zaszkodzić na moje oczy



kto nie ryzykuje ten nie pije szampana mało jest przypadków żeby coś faktycznie się działo, a na dobrą sprawę co teraz jest w 100% bezpieczne...


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Teraz to już wiem, człowiek wcześniej nie sprawdził i mądry po czasie
Całkowicie rozumiem, mnie ipl też kusił cena i mało co się nie skusilam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 22:21   #170
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Boszzzz, goliłam nogi maszynką przed chwilą i nie wiem jak, ale tak się zacięłam, że na długości 2-3 cm (już sama nie wiem) zdarłam kawał skóry o szerokości z 0,5 cm od góry zwężający się w dół. Razem ze skórą zdarłam pieprza. Jak krew leciała, miałam zakrwawioną całą stopę, a krwi się boje okropnie
Też się kiedyś tak zacięłam, że krew się lała strumieniami i bliznę mam do dzisiaj

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dzięki, ale ja bezalkoholowa jestem Nie piję z wyboru, a jaki próbuję nawet jakiś gotowy syrop czy witaminy, to już mam bliskie spotkanie z toaletą, także może sobie odpuszczę.
Ja też nie piję, czasami jakieś Somersby czy innego Redd'sa, mocniejsze alkohole nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ta? To co powiecie o mnie? . Codziennie golę nogi, od d*py po kostki .
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę jak mnie coś kłuje, nawet milimetrowy włosek, muszę być gładka, jak to mówią golcie się dziewczyny nie znacie dnia ani godziny . Czy jakoś tak .

Podziwiam
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
:hehehe: coś w tym jest boshee jak mnie boli brzuch nie nawidze okresu, mam nadzieje ze majtkozdzierca od never mnie obroni przed kolejnym



Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
O matko mnie by się nie chciało. Zadowalam się depilatorem co jakiś czas

U mnie depilator się nie sprawdza, za bardzo boli, zwłaszcza z tyłu nóg

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
No ja tam jestem zdana na minerały, bo to jedyne podkłady gdzie mam większy wybór w kolorach bardzo jasnych i żółtych/złotych Teraz próbuję zdenkować kilka podkładów płynnych, ale tak mi nie idzie... Nie znoszę jak mam zły kolor na twarzy podejrzewam że wiele osób by nawet nie zwróciło uwagi, ale ważne że ja się czuję jak klaun

Też tego nie lubię, choć wiele osób puka się w głowę, jak im mówię, że twarz mi do ciała kolorem nie pasuje

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja używam od listopada i nic mi nie wypadało, a teraz są takie długie, że bez pomalowania dotykają do brwi, gęste miałam zawsze i tu się nic nie zmieniło

Poka, poka


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Paulina ja też dziś miałam gofry tzn zjadłam tylko jednego z bita smietana i dzemorem bo wiecej nie moge w ogole nie powinnam, no ale

Też zjadłam jednego gofera i koniec, cionża spożywcza mnie dopadła

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kurcze, mnie bardzo kusi L4L, bo chciałabym mieć lepszą firankę niż mam teraz, ale strasznie boję się, że może zaszkodzić na moje oczy

Też się na nie czaję, ale noszę soczewki i nie wiem czy sobie kuku nie zrobię tą odżywką

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Dziń dybry
O właśnie, dziń dybry, a nie dobry w sumie jeden wuj, wiadomo o kogo chodzi
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 22:47   #171
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Z minerałami niestety jest jak z każdym innym podkładem, trzeba znaleźć swoje... Mi się udało w miarę szybko i nie utopiłam milionów monet w próbki. Jeden z minusów to jest konieczność kupienia próbki za kilka zł + koszty przesyłki, a nie dostania za darmo w S. lub D. (oczywiście pomijając bare minerals, choć sypkich to chyba nie próbkują tak mi się wydaje...), także trochę zachodu z nimi jest.

No ja tam jestem zdana na minerały, bo to jedyne podkłady gdzie mam większy wybór w kolorach bardzo jasnych i żółtych/złotych Teraz próbuję zdenkować kilka podkładów płynnych, ale tak mi nie idzie... Nie znoszę jak mam zły kolor na twarzy podejrzewam że wiele osób by nawet nie zwróciło uwagi, ale ważne że ja się czuję jak klaun


Cienie z kolekcji wiosennej Diora zupełnie nie dla mnie Kolekcja Chanela z tego co pamiętam też mi nie urwała więc chociaż te limitki z głowy


Ach, no, wróciłam, pozbyłam się dziada bluescreena
Ja teraz się zakochałam w minerałach, jak narazie najlepsze dla mnie to annabelle minerals i fajnie, że minerały nie maja daty ważności





Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ta? To co powiecie o mnie? . Codziennie golę nogi, od d*py po kostki .
mi by się nie chciało na lato marzę o depilacjii bikini
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 23:07   #172
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

patandrub

__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-06, 23:42   #173
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość

mi by się nie chciało na lato marzę o depilacjii bikini
Witam gaduły
Ja marzę o depilacji wszystkiego zbędnego never podziwiam samozaparcie wow
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 00:51   #174
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam się, chyba jestem ostatnia spóźniona

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Jejku, ale pędzicie
O tak



Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witam się dopiero teraz...
Tyle mnie ominęło stron - masakra
Mniej niż mnie, chyba nie dam rady nadrobić

---------- Dopisano o 01:51 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja teraz się zakochałam w minerałach, jak narazie najlepsze dla mnie to annabelle minerals i fajnie, że minerały nie maja daty ważności


mi by się nie chciało na lato marzę o depilacjii bikini
Lepszych niż a.m. chyba nie ma..

Ja bym chciała depilacje nóg chociaż ale mam grube włoski i sie boje ze bedzie bolało
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:39   #175
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dzień dobry Gaduły 6 stron do nadrobienia w nowym wątku

Poprzedni wątas nadrobiłam
Poziomka - śliczna Pandorka sama mam trochę tego cholerstwa ale nie noszę
aniyam - szkoda, że Sisley to taki niewypał za tyle kasy ich kosmetyki powinny działać cuda
Miskaa, nie załapałam się na zdjęcie ale na pewno super wyglądałaś

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Niby w niedziele i święta nas opuszcza, ale na pierwszej stronie musi być !
podglądam Was w każdej wolnej chwili

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Biorę się za rower i Allo, allo! Od kilku dni leci na BBC Brit. Od początku. Zawsze fascynował mnie fenomen René, wszystkie babeczki na niego leciały
Uwielbiam ten serial a Rene to kawał przystojniacha

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Co to za kutango jak wacława nie widać . A co to za film? .
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:39   #176
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Melduję się i ja w nowym wątku

Z prośbą o pomoc:
kupiłam sobie stacjonarnie tą piankę od EL za 39 zł i tam pisze, że ona jest do zmywania makijażu itp..
Tak ją też użyłam, ale musiałabym chyba pół butelki wykorzystać, aby ten makijaż zmyć... albo ja jej źle używam???
Ma ktoś?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:52   #177
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
fiu fiu, dzisiejsza dzialka ktora bylismy ogladac -zadupie na maxa
Oj ja bym nie chciała mieszkać poza miastem wychowałam się na takim zadupiu - w małej mieścince i nie zamierzam do tego wracać wolę miastowy hałas i tłok

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Na stronie Clarinsa nowa promocja do zakupów od 250 zł gratis 3 mini kolorówki, ale nie umiem wkleić zdjęcia.
Fajna promocja w zestawie jest mini lip perfector, kredka i róż ale ja się z Clarinsa na jakiś czas wyleczyłam

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mi też fajne denko się szykuje w tym miesiącu coraz więcej miejsca w szafce tylko kolorowka i pielęgnacja
U mnie też denko styczniowe będzie zacne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:54   #178
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Witam z rana. Miłego dnia! Mam dziś tyle roboty, żee chyba nie dam rady tu zagladać...
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:55   #179
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Dzień doooobry! Jadę do pracy pierwszy raz po długiej przerwie. Zgadnijcie jak bardzo mi się nie chce
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-07, 06:56   #180
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XVI

Czeeeść
Zbieram się właśnie do wyjazdu po sukienkę i cholera przykleiła mi się rana do gazika... Nie wiem, co z tym zrobię, masakra
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-14 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.