Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-02, 00:29   #2461
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez gaga66 Pokaż wiadomość
Daj znac czy jest dobry
właśnie dzisiaj brat przyjechal z moim korektorem i jak zobaczylam odcien w pudeleczku to juz pomyslalam ze za ciemny ale po rozsmarowaniu jest dobry Jaśniutki ten NC20 myslalam ze bede musiala kombinowac z kremami brazujacymi ale on jest bardzo jasny

Tylko no zobaczymy jak z kryciem.. nalozylam go wieczorem i tak w sumie.. tak sobie radził Ale pocieszam sie tym ze to juz byl wieczor i na stary makijaz nałozyłam i juz twarz zmeczona itp

A na długo wam starcza ten korektor przy codziennym stosowaniu? lub prawie codziennym ?

Bo moze to chociaz uratuje mnie od wkurzenia sie ze wydalam tyle kasy a jest taki sobie
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 09:25   #2462
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj brat przyjechal z moim korektorem i jak zobaczylam odcien w pudeleczku to juz pomyslalam ze za ciemny ale po rozsmarowaniu jest dobry Jaśniutki ten NC20 myslalam ze bede musiala kombinowac z kremami brazujacymi ale on jest bardzo jasny

Tylko no zobaczymy jak z kryciem.. nalozylam go wieczorem i tak w sumie.. tak sobie radził Ale pocieszam sie tym ze to juz byl wieczor i na stary makijaz nałozyłam i juz twarz zmeczona itp

A na długo wam starcza ten korektor przy codziennym stosowaniu? lub prawie codziennym ?

Bo moze to chociaz uratuje mnie od wkurzenia sie ze wydalam tyle kasy a jest taki sobie
Dobrze, ze chociaz odcien pasuje
A powiedz ktory korektor kupilas?
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 11:45   #2463
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Dobrze, ze chociaz odcien pasuje
A powiedz ktory korektor kupilas?
studio finish concealer

Kurcze no krycie ma niby dooobre.. nalozylam go pod oczy i swietnie je rozświetlil, pokrył wory, napewno jest lepszy od tych co dotychczas stosowalam np chwalony na wizazu meybelline coś tam fresh :P i ten mineralny.

Ale ja mam przesuszoną skórę od używania takich tam na pryszcze i ten korektor tak czasem dziwnie wygląda.. nie wiem jak to wytlumaczyc tak sie rozwartwia.. no wiecie jak sie cos suchego gestego nalozy na suchą skórę to tak...sucho wygląda

No nie wiem zobaczymy moze tak źle nie będzie wyglądał
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:17   #2464
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
studio finish concealer

Kurcze no krycie ma niby dooobre.. nalozylam go pod oczy i swietnie je rozświetlil, pokrył wory, napewno jest lepszy od tych co dotychczas stosowalam np chwalony na wizazu meybelline coś tam fresh :P i ten mineralny.

Ale ja mam przesuszoną skórę od używania takich tam na pryszcze i ten korektor tak czasem dziwnie wygląda.. nie wiem jak to wytlumaczyc tak sie rozwartwia.. no wiecie jak sie cos suchego gestego nalozy na suchą skórę to tak...sucho wygląda

No nie wiem zobaczymy moze tak źle nie będzie wyglądał
Przecież są specjalne nawilżające korektory pod oczy w pędzlu wysuszającym możesz sobie bardziej zaszkodzic, niz cokolwiek zakamuflowac
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:21   #2465
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Przecież są specjalne nawilżające korektory pod oczy w pędzlu wysuszającym możesz sobie bardziej zaszkodzic, niz cokolwiek zakamuflowac
nie mam tyle kasy zeby kupować kilku drogich korektorow do twarzy

A to o czy mowilam to dzieje sie na twarzy.. pod oczami aż tak nie.. poza tym mi zalezalo na silnym kryciu to chyba nie będzie takiego i silnie kryjący i nawilzający i nie kosztował fortuny :P
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2010-05-02 o 12:23
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:27   #2466
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
studio finish concealer

Kurcze no krycie ma niby dooobre.. nalozylam go pod oczy i swietnie je rozświetlil, pokrył wory, napewno jest lepszy od tych co dotychczas stosowalam np chwalony na wizazu meybelline coś tam fresh :P i ten mineralny.

Ale ja mam przesuszoną skórę od używania takich tam na pryszcze i ten korektor tak czasem dziwnie wygląda.. nie wiem jak to wytlumaczyc tak sie rozwartwia.. no wiecie jak sie cos suchego gestego nalozy na suchą skórę to tak...sucho wygląda

No nie wiem zobaczymy moze tak źle nie będzie wyglądał
Ja mam Select Moistercover, ale to nie jest to czego szukam w korektorze. Dla mnie korektor powinien KORYGOWAC, a ten niestety ma slabe krycie a do tego mnie wysusza
Wiec szukam dalej mojego KWC niestety chyba nieMACowego


Wczoraj 'zrobilam' sobie oko ze strony MACa (w zakladce Mary Kartranzou) i bylam zachwycona
Zamiast Orange uzylam Of The Radar, ale efekt naprawde boski
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 12:35   #2467
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
studio finish concealer

Kurcze no krycie ma niby dooobre.. nalozylam go pod oczy i swietnie je rozświetlil, pokrył wory, napewno jest lepszy od tych co dotychczas stosowalam np chwalony na wizazu meybelline coś tam fresh :P i ten mineralny.

Ale ja mam przesuszoną skórę od używania takich tam na pryszcze i ten korektor tak czasem dziwnie wygląda.. nie wiem jak to wytlumaczyc tak sie rozwartwia.. no wiecie jak sie cos suchego gestego nalozy na suchą skórę to tak...sucho wygląda

No nie wiem zobaczymy moze tak źle nie będzie wyglądał
a który mineralny? bo ja aktualnie testuję edm i na mokro daje rewelacyjne krycie, nie przeciążając skóry i nie zbierając się w zmarszczkach mimicznych a kosztuje w sumie sampel z wysyłką do PL w zamówieniu tu na wizazu około 9zł
co do SFC, ja mojego stosuję na wszelkiego rodzaju zaczerwienienia ale nie te suche bo właśnie podkreśla jakoś suchości wszelakie... szczerze powiem, że pod oczy użyłam go ze 2-3 razy i to w sytuacji kryzysowej jak nie miałam nic innego pod ręką (noszę go w torebce zawsze) i nie odważyłabym się chyba nakładać go tam regularnie bo imho jest za ciężki...

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
nie mam tyle kasy zeby kupować kilku drogich korektorow do twarzy

A to o czy mowilam to dzieje sie na twarzy.. pod oczami aż tak nie.. poza tym mi zalezalo na silnym kryciu to chyba nie będzie takiego i silnie kryjący i nawilzający i nie kosztował fortuny :P
nikt nie mówi od razu żeby to były drogie kosmetyki... zresztą, MAC też do tanich nie należy ja np zanim się przerzuciłam na MACa używałam korektora w pędzelku firmy Bourjois, super dobre też są podobno (nie wiem, nie używałam) YSL, to już droga firma ale od czego są zniżki w Sephorze albo strawberry? mimo wszystko okolice oczu są o wiele wrażliwsze niż cała reszta twarzy i chyba jednak warto zainwestować... ze swojego doświadczenia powiem, że mój pierwszy korektor, Maybelline właśnie chyba, zrobił mi pod oczami straszną masakrę, mimo, że wypryski maskował cudnie...
a no i zapomniałabym o moim ukochanym All About Eyes którego niekończąca się tubka kosztuje 70zł (po promocji w Sephorze 56zł) a mnie pod oczami kryje niesamowicie i nie wysusza a wręcz pielęgnuje... ale wydaje mi się że każda musi znaleźć jakieś swoje KWC, bo wiem że są takie z nas którym ten korektor nie podpasował...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-05-02 o 12:39
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 13:14   #2468
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a który mineralny? bo ja aktualnie testuję edm i na mokro daje rewelacyjne krycie, nie przeciążając skóry i nie zbierając się w zmarszczkach mimicznych a kosztuje w sumie sampel z wysyłką do PL w zamówieniu tu na wizazu około 9zł
o tym mineralnym pisalam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...r-w-plynie.htm Dla mnie krycie takie sobie.. moze zaraz po nalozeniu ok ale szybko mi znikał z twarzy wszystko wyłaziło :P


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nikt nie mówi od razu żeby to były drogie kosmetyki... zresztą, MAC też do tanich nie należy ja np zanim się przerzuciłam na MACa używałam korektora w pędzelku firmy Bourjois, super dobre też są podobno (nie wiem, nie używałam) YSL, to już droga firma ale od czego są zniżki w Sephorze albo strawberry? mimo wszystko okolice oczu są o wiele wrażliwsze niż cała reszta twarzy i chyba jednak warto zainwestować... ze swojego doświadczenia powiem, że mój pierwszy korektor, Maybelline właśnie chyba, zrobił mi pod oczami straszną masakrę, mimo, że wypryski maskował cudnie...
a no i zapomniałabym o moim ukochanym All About Eyes którego niekończąca się tubka kosztuje 70zł (po promocji w Sephorze 56zł) a mnie pod oczami kryje niesamowicie i nie wysusza a wręcz pielęgnuje... ale wydaje mi się że każda musi znaleźć jakieś swoje KWC, bo wiem że są takie z nas którym ten korektor nie podpasował...
no wlasnie mowilam o macu ze drogi.. do tej pory kupowalam kokretkory za max 26 zl także 66zl to duzo :P

A znizek w sephorze nie mam..no nic.. pytalam szukalam inf o dobrym korektorze- polecili mi maca to kupilam

I oczy nie są dla nmie problemem,(duzo osob stosuje tego MACa pod oczy).. ale wlasnie wypryski, plamki przebarwienia, z tym mam problem... no nic będę jakoś mocno nawilzać moze nie będzie sie tak "łuszczył", ale w świetle "pub'owym" wygląda super
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:27   #2469
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a który mineralny? bo ja aktualnie testuję edm i na mokro daje rewelacyjne krycie, nie przeciążając skóry i nie zbierając się w zmarszczkach mimicznych a kosztuje w sumie sampel z wysyłką do PL w zamówieniu tu na wizazu około 9zł
ja do niedawna wcale nie używałam typowego korektora (nie żebym nie potrzebowała) tylko stosowałam dermacol jako korektor. Teraz dzięki minerałom poprawiłą mi się cera, więc wolę coś lżejszego i korektor EDM stosowany na podkład EDM jest ideałem (najpierw stosowałam pod i wkurzałam się,że to największe badziewie, a potem spróbowałam na i efekt super).
korektory z MACa tak jak i podkłady zapychały mnie niestety
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-02, 19:35   #2470
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dla mnie Select byl chyba najlepszym kryjacym korektorem z MAC, ale co z tego jak mnie oczy szczypaly
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 14:36   #2471
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Hej, mam do was pytanie.

Chciałam sobie kupić pierwszy cień w macu, więc czy macie jakieś sugestie jaki kolor sobie powinnam kupić???
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 16:06   #2472
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Satin Taupe - pasuje wszystkim
Ma bardzo dużo zwolenników
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 17:09   #2473
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Hej, mam do was pytanie.

Chciałam sobie kupić pierwszy cień w macu, więc czy macie jakieś sugestie jaki kolor sobie powinnam kupić???
to zależy czego szukasz?
*z fioletowych must have'ów to moim zdaniem Nocturnelle
*z niebieskich - Deep Truth
*bardzo ładny na wiosnę jest Paradisco - świeży koralowo-pomarańczowy, nigdy nie sądziłam, że taki kolor będzie tak ładny...
*z delikatesów bardzo ładny do rozświetlenia łuku brwiowego jest Naked Lunch (przy preferencji w kierunku delikatnego różu) albo Ricepaper (w kierunku beżu).
*Satin Taupe jest śliczny, mozna go łączyć z wieloma innymi odcieniami, aczkolwiek dla mnie idealny na jesień/zimę bo ja na wiosnę to już musowo kolor...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 19:09   #2474
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja do piwnych oczków (hi hi hi bo takie mam) polecam:
Shale !!! moje love forever!!!!!
Naked Lunch - można łączyć praktycznie za wszystkimi innymi kolorami
Satin Toupe - cudny brązik
Deep Truth - wyrazisty ciemny niebieski
Parfait Amour - chyba najpiękniejszy Macowy fiolecik
Club - douchrome brąz/zielony - super efekt ludzie zastanawiają się czym
tak naprawdę masz wymalowane oczka
Satellite Dreams i Stars Violet - moje ostatnie odkrycia

A w którym salonie będziesz robić zakupy? Możemy zawsze polecić jakąś MAC-ówkę, która fajnie doradzi kolory.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 01:04   #2475
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dołączę do pytania - co prawda na razie dopiero na MAC - owe cienie zbieram (i nie wiem, kiedy uzbieram), ale chciałabym sobie stworzyć taką listę "must have", żeby od razu paletkę współgrająca stworzyć. Oczy mam zielone, ale nie wiem, czy warto je podkreślać fioletem, bo ten kolor tworzy z moimi sińcami pod, nietuszowalnymi żadnym korektorem efekt niezbyt ciekawy ( a może to kwestia odcienia, nie trafiłam do tej pory na właściwy). Najchetniej oddałabym sie w łapki kompetentnej sprzedawczyni, która ustaliłaby mój typ kolorystyczny i doradziła konkretnie paletę barw - jestem z Krakowa.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 06:31   #2476
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Vanth też mam zielone oczy

dzięki dziewczyny na info,
a wybieram się do maca w galerii krakowskiej

agniecha4791 a ty mnie tym cieniem club zaintrygowałaś
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 08:21   #2477
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
.... typ kolorystyczny i doradziła konkretnie paletę barw - jestem z Krakowa.
Wszystkim Krakowiankom polecam Panią Anię Kornecką z Galerii Krakowskiej. Niesamowicie miła i kompetentna osoba. I przede wszystkim słucha tego co się do niej mówi ( piszę to dlatego ,że w perfumerii "D" panie zawsze mają inną wizję tego o co mi chodzi ) i potrafi świetnie doradzić.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
agniecha4791 a ty mnie tym cieniem club zaintrygowałaś
Club jest po prostu BOSKIIIII, mimo iż ja nie trawię zieleni w moim makijażu -- ten kolor do mnie przemówił.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 08:57   #2478
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez sarhara17 Pokaż wiadomość
Vanth też mam zielone oczy

dzięki dziewczyny na info,
a wybieram się do maca w galerii krakowskiej

agniecha4791 a ty mnie tym cieniem club zaintrygowałaś

Sarhara mam prośbę ja też mam zielone oczy czy mogła bys napisać jakich macowych cieni uzywasz
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 11:02   #2479
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Dołączę do pytania - co prawda na razie dopiero na MAC - owe cienie zbieram (i nie wiem, kiedy uzbieram), ale chciałabym sobie stworzyć taką listę "must have", żeby od razu paletkę współgrająca stworzyć. Oczy mam zielone, ale nie wiem, czy warto je podkreślać fioletem, bo ten kolor tworzy z moimi sińcami pod, nietuszowalnymi żadnym korektorem efekt niezbyt ciekawy ( a może to kwestia odcienia, nie trafiłam do tej pory na właściwy). Najchetniej oddałabym sie w łapki kompetentnej sprzedawczyni, która ustaliłaby mój typ kolorystyczny i doradziła konkretnie paletę barw - jestem z Krakowa.
ja mam zielone oczy i uwielbiam fiolet w makijażu
moje fioletowe must have, to tak jak pisała Kasia, Nocturnelle i ostatnio zafascynował mnie Fig. 1..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 12:03   #2480
Ms Waldorf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

kolor patina jest przesliczny:l ove:

na ogladalam sie na youtube filmiki pixi2woo i uzywala bardzo czesto patina, kupilam i sie zakochalam.. boski jest, mozna jego codziennie uzywac, polecam
__________________
I trace my fingers in patterns along your skin and
if ever there was a moment to be able to freeze time,

God, this would be it -

this would be it.





że wiesz, że chcesz, że tęsknisz.
tyle możesz powiedzieć, a milczysz.
Ms Waldorf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 12:17   #2481
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja mam zielone oczy i uwielbiam fiolet w makijażu
moje fioletowe must have, to tak jak pisała Kasia, Nocturnelle i ostatnio zafascynował mnie Fig. 1..
Ja bym jeszcze do fioletów dorzuciła Beautiful Iris
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:02   #2482
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Dołączę do pytania - co prawda na razie dopiero na MAC - owe cienie zbieram (i nie wiem, kiedy uzbieram), ale chciałabym sobie stworzyć taką listę "must have", żeby od razu paletkę współgrająca stworzyć. Oczy mam zielone, ale nie wiem, czy warto je podkreślać fioletem, bo ten kolor tworzy z moimi sińcami pod, nietuszowalnymi żadnym korektorem efekt niezbyt ciekawy ( a może to kwestia odcienia, nie trafiłam do tej pory na właściwy). Najchetniej oddałabym sie w łapki kompetentnej sprzedawczyni, która ustaliłaby mój typ kolorystyczny i doradziła konkretnie paletę barw - jestem z Krakowa.
a czemu nie tuszujesz korektorem? fiolety odpowiednio dobrane pięknie podkreślają zielone oczy, Marti na przykład potwierdzam, że jej pasują
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 14:47   #2483
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Pret-A-Papier i To The Beach już dostępne na angielskiej stronie MACa
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 15:53   #2484
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Pret a papier było już dziś w macu w pl czy dopiero w czwartek ? Przebieram nóżkami
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:09   #2485
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Pedzel 131 juz SLOD OUT ???
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:28   #2486
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Pret a papier było już dziś w macu w pl czy dopiero w czwartek ? Przebieram nóżkami
Jest juz W piatek kupowalam chromographica
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:34   #2487
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Jest juz W piatek kupowalam chromographica
Dziękuję... !

A jak chromographic? Któraś z dziewczyn już pisała, że całkiem fajny, ale chętnie usłysze tez druga opinię Nie wygląda sztucznie na wewnętrznej linii oka?

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2010-05-04 o 16:40 Powód: dopisek
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 16:50   #2488
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Napisałam kilka "miłych" słów do mua z maca, bo już po prostu nie mogę!!! Czy tam w ogole ktokolwiek wie cokolwiek, czy tak wrzucaja kolekcje, bo po prostu jest duze zainteresowanie?! Jestem zla jak nie wiem... Nie rozumiem podejscia do rzeczy. W jakis sposob oni zarzadzaja ta firma?! W sklepie bylam, kupilam. Przez przypadek, bo bylam w celach zakupu telefonu (ale wszystkie drogi prowadza do maca). Przechodzilam kolo maca i patrze... Scielo mnie z nog. Pytalam w sklepie i mowily ze miala byc TTB w czerwcu i ze sahttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=399099&p age=83me sa zdziwione. Pytam: kto jest bardziej? Ja czy one?! Teraz to juz w ogole ciekawi mnie co wypuszcza w czerwcu. Już nic nie wiem i chyba nie chce wiedziec. Ogolnie chcialabym aby włączyła mi się jakaś blokada i bojkot, ze nie kupuje nic przez iles tam. Ale nie umiem
Najbardziej jestem zla, ze zamiast telefonu kupilam kosmetyki. :/
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrr... złaaaaaaaaaaaaaa!

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

PS Na stronie US maja superglassy, ale nie ma TTB
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:01   #2489
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy ewentualnie znalazłaby się jakaś dobra dusza, która kupilaby dla mnie trzy rzeczy z TTB i jedną z PaP? ewentualnie...
Podobają mi się Lustre Drops Pink Rebel... jakie można dla nich znaleźć zastosowanie oprócz kości policzkowych?? jakieś pomysły?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:09   #2490
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

PS Na stronie US maja superglassy, ale nie ma TTB

Oooo ja chcę superglassa
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.