Nie rozumiem faceta. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-08, 12:16   #1
KasiaKolorowa
Przyczajenie
 
Avatar KasiaKolorowa
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 4

Nie rozumiem faceta.


Cześć wizażanki.

Założyłam konto by się was poradzić w sprawie faceta. Przeczytałam ogromną ilość wątków, ale nie dostałam dostatecznej odpowiedzi.
Już sama tej płci nie rozumiem, może wyjdę na desperatkę, bo bardzo mi na nim zależy, ale chce usłyszeć opinię bardziej doświadczonych kobitek w tym temacie a może nawet i panów .

Od dwóch miesięcy spotykam się z facetem (ja mam 22 lat on 23) na początku proponował spotkania tak raz w tygodniu i tylko rozmawialiśmy, spędzaliśmy czas, okazywał mi spore zainteresowanie. Po jakimś czasie poznałam jego kumpli i mnie zaakceptowali. Przez półtora miesiąca nasza relacja się pogłębiała zaczął się z jego strony niezobowiązujący kontakt fizyczny, czasem się o mnie oparł, dotknął albo klepnął ,,przypadkiem" w nogę - pokazywałam, że ma pozwolenie na taki lekki kontakt.
Po miesiącu jeździłam z nim w weekendy na jakieś imprezy i dwa razy u niego nocowałam (tylko się przytuliliśmy), poznałam jego rodzinkę, bo w końcu byłam u niego i rano mnie normalnie odwoził do domu. W sumie to spędzaliśmy każdy weekend razem albo z jego kumplami co ani mi ani jemu ani in nie przeszkadzało. Tym sposobem minęły prawie dwa miesiące.

Spotkaliśmy się w weekend 1,5 tyg temu i od tamtego czasu rzadko się odzywał, nie proponował spotkań stał się zimny. Jego koledzy mi pisali, że np jest z nimi na imprezie, ale on sam nie. Po tym 1,5 tyg trochę mnie to zmartwiło, więc sama postanowiłam wyjść z inicjatywą i zaproponowałam spotkanie. Zgodził się. W momencie spotkania powiedział mi, że w sumie czekał aż sama wyjdę z propozycją, zrobiło mi się w sumie miło a z drugiej strony dziwnie. Wiem wiem, że dziewczyna też powinna się angażować, ale mi po prostu głupio coś zaproponować, bo nie mam auta (dość poważnie zepsute) i albo muszę jeździć wszędzie pociągiem, autobusem albo on musi jeździć po mnie. No ale wracając, myślałam, że spędzimy ten dzień razem, porozmawiamy o sobie, ale jednak siedzieliśmy z jego kumplami. Cały dzień był w stosunku do mnie zimny, tzn nie patrzył na mnie, zbytnio nie słuchał co mówiłam, nie próbował się zbliżyć, mimo że ja to trochę robiłam, po prostu się odsunął. Nie wiem o co chodzi, dlaczego nagle przez te 1,5tyg się praktycznie nie odzywał, zgodził się na spotkanie, ale jednak mnie zlewał cały czas
Myślałam, że zaproponuje mu spotkanie w weekend, ale inna znajoma go zapytała czy nie pojedzie z nimi (innymi znajomymi) na imprezę, spojrzał na mnie i z uśmiechem powiedział, że w sumie to nic nie robi w weekend i chętnie z nimi pojedzie. Zrobiło mi się strasznie przykro, ale z drugiej strony czuję się źle, że narzucałabym mu się spędzając z nim każdy weekend, przecież też ma prawo spędzić sam albo z kumplami, ale jest mi przykro, że na początku jednak mu to nie przeszkadzało a nagle przestało mu jak by zależeć.

Nie wiem co mam zrobić, czy zapytać go wprost czy mu na mnie zależy czy coś czuje? Mam wrażenie, że 2 miesiące to kompletnie za wcześnie na tego typu pytania, zrażę go do siebie, ale z drugiej strony chcę wiedzieć na czym stoję. Druga opcja to zacząć proponować spotkania, ale czułabym, że się narzucam i trzecia opcja czekać na jego inicjatywę, chociaż wiem, że jak będę tylko czekać i nic nie robić to może pomyśleć, że to mi nie zależy i mnie sam zostawi

Jest to pierwszy facet, o którym myślę poważniej, że jednak mi odpowiada i chciałabym coś więcej, ale nie wiem jak to ugryźć, dlatego doradźcie mi czy jednak ze mną jest coś nie tak czy może z nim

Edytowane przez KasiaKolorowa
Czas edycji: 2023-09-08 o 12:21
KasiaKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 12:36   #2
tinque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 261
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Zastanów się czy chcesz w to iść. Z własnego doświadczenia wiem jedno: jak facet jest zainteresowany to nie ma potrzeby pisania o tym na żadnym forum. Po małych gestach widać to że mu zależy, czy utrzymuje częsty kontakt i proponuje spotkania (nie mówię tu o rozmowie nonstop tylko takiej wyczuwalnej, gdy odzywa sie mając czas).

Możesz go zapytać, 2 miesiące to nie jest za krótko, ale z Twojego opisu wynika że jest bardziej zainteresowany Tobą jako koleżanką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tinque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 12:39   #3
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Przeczytałam Twój post i też nie rozumiem zachowania tego faceta. Jak na tak krótką znajomość, to dość szybko przestał okazywać Ci zainteresowanie, chociaż na początku ewidentnie mu się podobałaś. Może faktycznie to taki typ, że lubi, jak dziewczyna też często wychodzi z inicjatywą? Na Twoim miejscu chyba odezwałabym się do niego, spotkała i w trakcie rozmowy zapytała, jak on widzi Waszą relację. Dwa miesiące to wystarczająco, żeby określić, co dalej.


Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 12:43   #4
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2023-09-08 o 12:48
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 12:48   #5
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Nie calowaliście się do tej pory?
Gdyby mi zależało na facecie, to bym go gdzieś zaprosiła i sama pocałowała. I albo w jedną, albo w drugą.
Dwa miesiące, poznawanie swoich znajomych i rodziny, wspólne wyjazdy z nocowaniem i zastanawianie się, że to za szybko... Dla mnie osobiście to dość dziwna kolejność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez squirrelqa
Czas edycji: 2023-09-08 o 12:50
squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:03   #6
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Albo przestał byc zainteresowany i spotyka się/pisze z tobą z braku laku lub nie ma jaj żeby szczerze zerwać znajomość.
Albo bawi sie w jakieś shittesty i gierki typu "zobacze czy jej zależy i czy sama okaże mi zainteresowanie, jak bardzo będzie o mnie walczyć."
W obu przypadkach byłby dla mnie spalony, nie akceptuję obu rzeczy.

W ogóle wychodze z założenia, że zainteresowane powinny być obie strony i obie strony powinny to zainteresowanie okazywać. Jak najbardziej warto porozmawiać o tym jak widzimy daną relację i do czego dążymy już na początkowych spotkaniach. Nie chodzi o poważne deklaracje ale określenie w którą stronę chcecie rozwijać relację i na co jesteście otwarci. Dwa miesiace to zdecydowanie za późno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:09   #7
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Facet, który na randki zabiera kolegów - nie, z tego wyjść nic nie może.



Przy czym - facet od siebie na początku dawał dużo. Ty wyszłaś z inicjatywą spotkania DOPIERO po 1,5 tygodnia, gdy on nic nie proponował. O ile facet mógł na początku chcieć czegoś to widocznie uznał, że ma dość biegania za Tobą. Brak samochodu to żaden argument.



Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
Przeczytałam Twój post i też nie rozumiem zachowania tego faceta. Jak na tak krótką znajomość, to dość szybko przestał okazywać Ci zainteresowanie, chociaż na początku ewidentnie mu się podobałaś. Może faktycznie to taki typ, że lubi, jak dziewczyna też często wychodzi z inicjatywą? Na Twoim miejscu chyba odezwałabym się do niego, spotkała i w trakcie rozmowy zapytała, jak on widzi Waszą relację. Dwa miesiące to wystarczająco, żeby określić, co dalej.


Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

Typ faceta? Większość normalnych ludzi nie lubi, gdy w relacji druga strona tylko bierze. Faceci to nie jest inny gatunek człowieka. Też lubią, gdy dziewczyna wykazuje zainteresowanie, przejmuje inicjatywę.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-08, 13:25   #8
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Wg mnie ta relacja była nierówna tzn on dawal, a Ty brałaś, zirytował się tym i miał dość.
Przy czym dojrzalej byłoby z jego strony powiedzieć "Słuchaj Basiu, od 2 miesiecy to ja Ciebie zapraszam, nocuje i podwoze, czuje się niekomfortowo, że wszystko wychodzi ode mnie i chcialbym żebyś też zaczęła to robić" i czekać na odpowiedź zamiast się odsuwać. Co Ty wtedy odpowiedziałaś? Przyznałas mu rację, powoedziałas, że w takim razie zapraszasz go np. Na herbatę do siebie albo spacer?
Jego zachowanie dla mnie zrozumiałe, też dałabym sobie spokój z osobą, która mnie tak traktuje nawet jeśli byłaby to tylko koleżanka.

Sent from my FP4 using Tapatalk

Edytowane przez b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Czas edycji: 2023-09-08 o 13:30
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:33   #9
KasiaKolorowa
Przyczajenie
 
Avatar KasiaKolorowa
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 4
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Myślicie, że jestem w stanie to jakoś uratować, naprawić? Zależy mi na nim i chciałabym żeby został. Nie jestem w stanie się z nim aktualnie spotkać, bo jedzie na ten weekend na tą imprezę a w tygodniu pracuje w taki sposób, że będziemy się totalnie mijać.
KasiaKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:42   #10
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Cytat:
Napisane przez KasiaKolorowa Pokaż wiadomość
Myślicie, że jestem w stanie to jakoś uratować, naprawić? Zależy mi na nim i chciałabym żeby został. Nie jestem w stanie się z nim aktualnie spotkać, bo jedzie na ten weekend na tą imprezę a w tygodniu pracuje w taki sposób, że będziemy się totalnie mijać.
Możesz zapytać go wprost o co chodzi, że widzisz że ochłodzil z Tobą kontakt i się zastanawiasz z czego to wynika.
Dla mnie facet się rozmyslil, może rzeczywiście nie odczuł żebyś wychodziła z jakąkolwiek inicjatywa i mu się odechciało cały czas samemu nad druga osoba skakać. Ty piszesz że ci głupio mu co weekend proponować spotkanie, a jemu jakoś głupio nie było inicjować z Tobą spotkania za każdym razem. Plus to tłumaczenie z brakiem samochodu też jakieś dziwaczne, nie ma komunikacji miejskiej?
Jeśli to jakiś dziwaczny test z jego strony, to już w ogóle szkoda na niego czasu.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:44   #11
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:49   #12
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Bo może to jednak jakiś głupawy test z jego strony albo chciał jej dobitniej dać do zrozumienia że już na nic więcej nie może u niego liczyć

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:55   #13
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 307
Dot.: Nie rozumiem faceta.

A to na pewno szło w taką stronę romantyczną, związkową? Tak po Twoim opisie raczej imprezowaliście we wspólnym gronie, przez 1,5 miesiąca był kontakt fizyczny na zasadzie otarcia się lub przypadkowego dotyku (całowaliście się chociaż?), z drugiej strony poznałaś jego rodzinę. Trochę dziwna sytuacja, ale wygląda jakby on jednak nie traktował tej relacji poważnie, może po prostu jesteś dla niego fajną kumpelką. Znam ze swojego otoczenia podobną historię: znajomy ma stałą koleżankę od imprez, chodzi z nią na wesela i pokazują się razem, ale on wprost mówi kolegom, że "to nie to" i nie są razem.
Aelora jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 13:57   #14
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 14:35   #15
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Daj sobie spokój, jest już po ptakach. I chyba od początku było.
Dwa miesiące spotykania się i największe, co między wami było, to oparcie się o ciebie, klepnięcie w nogę i przytulenie.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-08, 14:52   #16
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 090
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Cytat:
Napisane przez Norluka Pokaż wiadomość
Daj sobie spokój, jest już po ptakach. I chyba od początku było.
Dwa miesiące spotykania się i największe, co między wami było, to oparcie się o ciebie, klepnięcie w nogę i przytulenie.
Też tak myślę. I o ile jestem zwolenniczką rozmów i jasnego postawienia sprawy, o tyle tu nie widzę większych szans na normalny związek. Ty się czaisz, on robi jakieś g.wno testy, wszystko się rozłazi, dziecinada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 21:57   #17
KasiaKolorowa
Przyczajenie
 
Avatar KasiaKolorowa
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 4
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Dzięki wielkie za odpowiedzi
Jeszcze parę dni moja głowa to przetwarzała i faktycznie doszłam do wniosku, że to nie ma sensu. Facet po dzień dzisiejszy mnie olewa a jak mu napisałam, że mi zależy to tylko z dumą to przyjął odpisując po 2 dniach (będąc ciągle online w mediach społecznościowych i odczytał moją wiadomość po niedługim czasie), nie dodając do tego nic innego niż ,,to bardzo dobrze"
Teraz widzę, że chciał tylko podbudować na mnie swoje ego.
Tylko szkoda, że nie ma na tyle jaj by napisać mi już nawet prostackie ,,spieprzaj" czy ,,nie pisz do mnie więcej"
KasiaKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-12, 22:24   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Cytat:
Napisane przez KasiaKolorowa Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedzi
Jeszcze parę dni moja głowa to przetwarzała i faktycznie doszłam do wniosku, że to nie ma sensu. Facet po dzień dzisiejszy mnie olewa a jak mu napisałam, że mi zależy to tylko z dumą to przyjął odpisując po 2 dniach (będąc ciągle online w mediach społecznościowych i odczytał moją wiadomość po niedługim czasie), nie dodając do tego nic innego niż ,,to bardzo dobrze"
Teraz widzę, że chciał tylko podbudować na mnie swoje ego.
Tylko szkoda, że nie ma na tyle jaj by napisać mi już nawet prostackie ,,spieprzaj" czy ,,nie pisz do mnie więcej"
Widzę, że już nieaktualne, ale to właśnie chciałam Ci napisać: że koleś chciał sobie podbudować ego. Może też pokazać jakiejś innej kobiecie "patrz, mam kogoś, taki jestem fajny, że panna na mnie leci".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 11:56   #19
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nie rozumiem faceta.

mogłobyć też tak, że coś w Twoim zachowaniu spowodowało, że stracił zainteresowanie, ale skoro przez 2 miesiace nie próbował Cię pocałować, to też romantyczną znajomością nie był zainteresowany
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-14, 09:15   #20
MyEyesHurt
Raczkowanie
 
Avatar MyEyesHurt
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 123
Dot.: Nie rozumiem faceta.

Moim zdaniem moglo byc tez tak, ze to, ze nie wykazalas w trakcie tych 2 miesiecy zadnej inicjatywy przeważyło. Facet pokazywal, ze mu bardzo zalezy i czekal na jakis zwrot z drugiej strony, a nie tylko inwestycja z jednej strony. Tez bym mial małą flage w glowie jak po takim czasie wspolnego przebywania, nie widzialbym z drugiej strony zadnej inicjatywy.

Fakt faktem, jak juz zaproponowalas spotkanie, to ja bym sie ucieszyl i kontynuowal relacje, bo bym zrozumial, ze chcesz sie zaangazowac i zainwestowac.
MyEyesHurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-14 10:15:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.