Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 16:06   #2161
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
a na stronie BU nie jest nic napisane o filtrach (bo odnośnie innych produktów jest napisane, że trzeba używać równolegle filtrów), więc pytanie: jeśli normalnie nie będę używać filtrów, ale jeśli będę wychodzić "na dłużej", np. spacer to użyję filtra, to czy wtedy mogę używać Lemon?
Wiesz, teoretycznie powinnaś przy używaniu BHA używać filtrów non stop, ale też zależy co uważasz za to używanie "normalnie", bo co innego jeśli np.masz taką pracę że wykonujesz ją w domu i tam spędzasz większość dnia -wtedy mogłabyś się nie filtrować, natomiast jeśli np.musisz dojechać do pracy/szkoły to już 15-20 min. w korku w pełnym nasłonecznieniu mogłoby spowodować przebarwienia/poparzenia przy wrażliwszej skórze, też dochodzi tu kwestia rodzaju cery (jaśniejsza/ciemniejsze, z lub bez skłonności do przebarwień, itp.), także przy tak wielu "zmiennych" rozsądne wydaje się używanie przez cały czas filtra spf 50....
Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
nie boicie się,że w czasie tych upałów kiedy paczka idzie kilka dni produkty mogą stracić swoje właściwości.??Większość rzeczy należy przechowywać w lodówce przecież. (np.żel Ha,oleje ,liposomy)
No wiesz, po pierwsze nie trzeba od razu robić kosmetyku z całości zestawu, można najpierw zrobić np.połówkę, po drugie te "upały" u nas trwają zwykle max.2 tyg. więc może przez ten czas przechowywać kosmetyk w lodówce
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-11 o 16:08
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:10   #2162
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Chodzi mi o czas kiedy paczka jest "w drodze ".wiadomo,że w domu chowam do lodówki i nie ma problemu.
martwię się bo wysłana paczka we wtorek jeszcze nie doszła a tam same zimnolubne produkty.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:20   #2163
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Wiesz, teoretycznie powinnaś przy używaniu BHA używać filtrów non stop, ale też zależy co uważasz za to używanie "normalnie", bo co innego jeśli np.masz taką pracę że wykonujesz ją w domu i tam spędzasz większość dnia -wtedy mogłabyś się nie filtrować, natomiast jeśli np.musisz dojechać do pracy/szkoły to już 15-20 min. w korku w pełnym nasłonecznieniu mogłoby spowodować przebarwienia/poparzenia przy wrażliwszej skórze, też dochodzi tu kwestia rodzaju cery (jaśniejsza/ciemniejsze, z lub bez skłonności do przebarwień, itp.), także przy tak wielu "zmiennych" rozsądne wydaje się używanie przez cały czas filtra spf 50....
Właśnie o to mi chodzi Bardzo często siedzę ostatnio w domu, bo piszę pracę. Dzięki
Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Chodzi mi o czas kiedy paczka jest "w drodze ".wiadomo,że w domu chowam do lodówki i nie ma problemu.
martwię się bo wysłana paczka we wtorek jeszcze nie doszła a tam same zimnolubne produkty.
Też bym się martwiła Ostatnio zamówiłam coś na allegro i dziś przyszła paczka.. strasznie gorąca była.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 16:32   #2164
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Chodzi mi o czas kiedy paczka jest "w drodze ".wiadomo,że w domu chowam do lodówki i nie ma problemu.
martwię się bo wysłana paczka we wtorek jeszcze nie doszła a tam same zimnolubne produkty.
Nie no już nie przesadzajmy raczej nawet jeśli by szła tydzień to produkty nie zmieszane nie powinny się tak szybko zepsuć zwłaszcza ze chyba do części z nich BU dodaje małe ilości konserwantów

asix86, tylko pamiętaj że filtrować należy się jeszcze ok.miesiąca po zakończeniu kuracji kwasami
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 07:48   #2165
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Oleje trzeba trzymać w lodówce?!
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 08:44   #2166
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

niektóre tak( np żurawinowy czy winogronowy z mazideł)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:05   #2167
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Po ilu tygodniach stosowania serum Lemon zauważyłyście obiecywaną normalizację gruczołów łojowych ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 10:28   #2168
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam dylemat pudrowy - nie wiem czy zamówić bambus z jedwabiem czy ten z owsem.
W sumie miałam próbki obydwu, ale nawet nie wiedziałam, że mam dwa różne i nie przyglądałam się różnicom Wczoraj dla testu zmatowiłam połowę twarzy jednym, połowę drugim. W sumie bez różnicy. Nie widzę, aby ten z owsem był mniej biały - ślepa jestem? Rozsmarowany na dłoni, ten z jedwabiem ma dyskretne drobinki błyszczące, a ja lubię lekki glow. Zauważyłam, że ten owsem w opakowaniu jest bardziej grudkowy i zastanawia mnie czy owies, czyli mąka-w tych upałach się nie waży i nie zapycha?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 10:59   #2169
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki ostatni upałom mój olejek kokosowy doszczętnie się rozpuścił ( mimo że przechowywałam go w najchłodniejszym pomieszczeniu w mieszkaniu)
Czy powinnam wstawić go do lodówki, czy zostawić w spokoju ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 12:57   #2170
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mam dylemat pudrowy - nie wiem czy zamówić bambus z jedwabiem czy ten z owsem.
W sumie miałam próbki obydwu, ale nawet nie wiedziałam, że mam dwa różne i nie przyglądałam się różnicom Wczoraj dla testu zmatowiłam połowę twarzy jednym, połowę drugim. W sumie bez różnicy. Nie widzę, aby ten z owsem był mniej biały - ślepa jestem? Rozsmarowany na dłoni, ten z jedwabiem ma dyskretne drobinki błyszczące, a ja lubię lekki glow. Zauważyłam, że ten owsem w opakowaniu jest bardziej grudkowy i zastanawia mnie czy owies, czyli mąka-w tych upałach się nie waży i nie zapycha?
ja zdecydowałabym się - biorąc pod uwagę właść. pielęgnacyjne jedwabiu - na ten z jedwabiem. owies to owies
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 15:51   #2171
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Dzięki ostatni upałom mój olejek kokosowy doszczętnie się rozpuścił ( mimo że przechowywałam go w najchłodniejszym pomieszczeniu w mieszkaniu)
Czy powinnam wstawić go do lodówki, czy zostawić w spokoju ?
ja ciągle trzymam go w lodówce, a teraz przy upałach wszystkie moje mazidełka dałam do lodówki
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 16:02   #2172
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja zdecydowałabym się - biorąc pod uwagę właść. pielęgnacyjne jedwabiu - na ten z jedwabiem. owies to owies
Tak zrobię Owies to tak odzywczo mi się kojarzy, na zimę kupię.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:20   #2173
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy to normalne że po jakimś czasie w olejku myjącym powstaje takie czerwone coś?
bo nie wiem czy trzymałam w zbyt ciepłym miejscu czy co...
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 19:22   #2174
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mi tez czasami wyplywa taki jakby osad ale dalejk i tak nim myje i nic mi nie jest
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:48   #2175
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ineso jak masz dylemat to kup puder ryżowy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:50   #2176
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ineso jak masz dylemat to kup puder ryżowy
To to o czym mówiłyście na którymś z wątków? Ale to nie BU i pewnie droższe? I jeszcze przesyłka.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:08   #2177
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

polecam ryżowy z kolorówka.com nie jest drogi a lepszy wg mnie od bambusowego z BU
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:17   #2178
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
polecam ryżowy z kolorówka.com nie jest drogi a lepszy wg mnie od bambusowego z BU
Uduszę Cię za ten link
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:32   #2179
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Uduszę Cię za ten link
dlaczego?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 10:39   #2180
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Bo znów wydam kasę
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:53   #2181
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
polecam ryżowy z kolorówka.com nie jest drogi a lepszy wg mnie od bambusowego z BU
też się na niego czaję, ale mam ten sam problem, co Ineso; zmawiam terza z BU, Mazideł i ZSK i chyba zbankrutuję...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:14   #2182
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

rozumiem...mam teraz wyrzuty sumienia z BU tez by mi się coś przydało ale właśnie problemem jest kasa...
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:37   #2183
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
też się na niego czaję, ale mam ten sam problem, co Ineso; zmawiam terza z BU, Mazideł i ZSK i chyba zbankrutuję...
Przecież Ty jesteś z KRK, to zamawiaj z nami - taniej będzie!!!
Zapraszam na wątek krakowski, BU do dzisiaj lalaith zbiera. Pomysł na mazidła i zsk też jest
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:41   #2184
Palala
Raczkowanie
 
Avatar Palala
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Po ilu tygodniach stosowania serum Lemon zauważyłyście obiecywaną normalizację gruczołów łojowych ?
Palala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 20:06   #2185
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ineso jak masz dylemat to kup puder ryżowy
ja też polecam puder ryżowy , dlaczego - bo jest mięciutki a twarz po dotknieciu jest jak jedwab - a bambusowy jest szorstki i twarz jest taka niemiła

będziemy zachwalać ryżowy , to moze BU wprowadzi go do sklepu
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:34   #2186
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Przecież Ty jesteś z KRK, to zamawiaj z nami - taniej będzie!!!
Zapraszam na wątek krakowski, BU do dzisiaj lalaith zbiera. Pomysł na mazidła i zsk też jest
Ineso, ale tu nie chodzi o opłaty za przesyłkę, bo przy zamawianiu z siostrą, jej znajomymi i moimi koleżankami to rozkłada się naprawdę na grosze.
tylko o same zamówienia, no bo ja przecież nie mogę mieć tylko 2 czy 3 olejów, tylko muszę mieć kilka; to samo z serum, hydrolatami (mam 3 różne) czy pudrami, bo sama mieszam sobie puder na filtry - z perłowego, diamentowego i jedwabiu
no i do tego jeszcze odżywka z mazideł na którą potrzeba mi 200ml oleju kokosowego. a teraz wymyśliłam sobie, ze dodam do niej olejek cyprysowy i pomarańczowy... no i zbiera się w 3 sklepach 200zł...
ale usilnie wmawiam sobie, że to inwestycja w piękną skórę, no i przecież gdybym kupowała gotowe kosmetyki, to wydałabym więcej... jasne
ale ja wiem, że jestem uzależniona od tej całej alchemii
no i jeszcze kusicie tym pudrem ryżowym
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:48   #2187
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hihih, fajnie, że masz z kim zamawiać. Ja też mam 3 różne hydrolaty I zamówiłam 4. Z olejami na szczęście nie szaleję - na twarz mi średnio służą i nawet już nie mam kiedy ich używać. Do włosów mam świeżo kupioną vatikę.
Mnie by się liposomy przydały, szkoda że w BU nie ma
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:27   #2188
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witajcie,
Piszę tutaj, bo macie doświadczenie z tymi kosmetykami i może poradzicie mi co zrobić.
Zamówiłam sobie dwa produkty z Biochemii. Olejek myjący różany oraz maseczkę z acerolą. Olejku używam do demakijażu wieczornego, maseczki użyłam 4 razy.
No i od tego czasu, kiedy zaczęłam je stosować, cera zaczęła mi się tragicznie psuć. Na lewym policzku wyskoczyło mi mnóstwo pryszczy, na twarzy mam ciągle buraka. Wcześniej do maseczki dodawałam oleju jojoba. Potem wyskoczyły mi te pryszcze i wywnioskowałam, że to może olej mnie zapchał, więc dzisiaj użyłam maseczki bez oleju. Po maseczce twarz przetarłam hydrolatem z rumianku rzymskiego i nałożyłam ten krem, którego ciągle używam. No i buraka mam takiego, że aż mnie oczy pieką.
Nie wiem, czy te kosmetyki po prostu nie nadają się dla mnie, czy może są jakieś sposoby na niwelowanie takiego działania? Któraś z Was miała podobne przejścia? Co obstawiacie na winowajcę zapychania? Olejek czy maseczkę? Czy ta maseczka ma w sobie jakieś kwasy (nie wiem czy to oczywiste). Niczego innego nie zmieniłam w pielęgnacji, więc to musi być któryś z tych produktów. Trochę załamana jestem, bo znowu moje eksperymenty skończą się bliznami.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:35   #2189
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Witajcie,
Piszę tutaj, bo macie doświadczenie z tymi kosmetykami i może poradzicie mi co zrobić.
Zamówiłam sobie dwa produkty z Biochemii. Olejek myjący różany oraz maseczkę z acerolą. Olejku używam do demakijażu wieczornego, maseczki użyłam 4 razy.
No i od tego czasu, kiedy zaczęłam je stosować, cera zaczęła mi się tragicznie psuć. Na lewym policzku wyskoczyło mi mnóstwo pryszczy, na twarzy mam ciągle buraka. Wcześniej do maseczki dodawałam oleju jojoba. Potem wyskoczyły mi te pryszcze i wywnioskowałam, że to może olej mnie zapchał, więc dzisiaj użyłam maseczki bez oleju. Po maseczce twarz przetarłam hydrolatem z rumianku rzymskiego i nałożyłam ten krem, którego ciągle używam. No i buraka mam takiego, że aż mnie oczy pieką.
Nie wiem, czy te kosmetyki po prostu nie nadają się dla mnie, czy może są jakieś sposoby na niwelowanie takiego działania? Któraś z Was miała podobne przejścia? Co obstawiacie na winowajcę zapychania? Olejek czy maseczkę? Czy ta maseczka ma w sobie jakieś kwasy (nie wiem czy to oczywiste). Niczego innego nie zmieniłam w pielęgnacji, więc to musi być któryś z tych produktów. Trochę załamana jestem, bo znowu moje eksperymenty skończą się bliznami.
Mi się wydaje że nie tyle Cię coś zapycha co masz reakcję alergiczną na jakiś składnik... a tego hydrolatu rumiankowego wcześniej też używałaś? (rumianek to częsty alergen) Ewentualnie zawartość witaminy C w maseczce może podrażnić wrażliwszą skórę...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 22:42   #2190
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Hihih, fajnie, że masz z kim zamawiać. Ja też mam 3 różne hydrolaty I zamówiłam 4. Z olejami na szczęście nie szaleję - na twarz mi średnio służą i nawet już nie mam kiedy ich używać. Do włosów mam świeżo kupioną vatikę.
Mnie by się liposomy przydały, szkoda że w BU nie ma
Krem regeneracyjny z BU ma liposomy
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.