Farba majirell-wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-26, 23:08   #361
Lidziorek
Przyczajenie
 
Avatar Lidziorek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: Majiblond

Witam
Dziewczyny mam pytanko:
Mam włosy blond(nie ciemny nie b.jasny) chciałabym uzyskać kolor taki jak ma DODA-prawie, bo nie aż biały ale baaardzo jasny blond!!!
Czy uda mi się to z majiblond 900s i oxydantem 9%??
Czy może raczej postawić na 902??

Dodam, że nie chce mieć "jajka" na głowie ani też platyny.

Błagam o odpowiedź <zdesperowany>

Edytowane przez Lidziorek
Czas edycji: 2009-05-26 o 23:10
Lidziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:01   #362
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Majiblond

Witajcie, widze, że sporo z was ma duza wiedzę nt farb blond.

mam pytanko głównie do Morelle i Neonka28...

farbowałam włoski przez długi czas na czarno, żeby sie go pozbyc rozjasniałam Welli ultrarozjasniaczem, zeszło mi do rudego- pomarańczowego, na to połozyłam ciemny blond belle color i w tej chwili mam taki fajny olor rudy, wygląda bardzo naturalnie, taki jak mają dziewczyny naturalnie rude, nie jest pomarańczowy, tylko zgaszony.

ale generalnie daze do blondu, więc mam pytanko, czy taka farba majiblond rozjasni mi włoski do blondu (może byc ciemny blond ) , czy powinnam jeszcze raz za jakis czas, kiedy mi sie znudzi ten rudy rozjasnic wellą i dopiero potem majiblond?



na razie zmaierzam pochodzić w tym rudym, zobacze jak sie będzie spierało... w sumie nie sądziłam, ze tak fajnie wyjdzie, ale potem, jak sie zaczną pojawiac odrosty, chce zrobic chyba blond

moje naturalne włosy to ciemny szatyn, ale o dziwo bardzo dobrze łapia farby blond, odrostu, jak kiedys farbowałam, nie musiałam rozjasniacz rozjaśniaczem, wystarczyała sama farba (garnier nutrisse superrozjasniający bardzo jasny blond)

więc teraz to raczek kwestia wyjściz z rudego, bo obawiam sie, że ten fajny rudy, który mam juz nie uzyskam jakas inną farba, to był efekt rozjasnienia z czerni i połozenia na to ciemnego blondu, zwykłe rude farby nie daja takich zgaszonych tonów, tylko sztuczne pomarańcze, czeriwenie

wklejam zdjecie fotki julianne moore, na tym zdjeciu ona ma włoski prawie takie jak ja.

hmm, nie wiem czemu załącznik sie nie dodał

załaczniki nie chcą sie dodawać, więc wklejam adres stronki gdzie jest fotka

http://www.etapetki.com.pl/galleries...e_Moore_j4.JPG


napiszcie ...

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-05-30 o 17:16 Powód: załacznik
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:45   #363
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Witajcie, widze, że sporo z was ma duza wiedzę nt farb blond.

mam pytanko głównie do Morelle i Neonka28...

farbowałam włoski przez długi czas na czarno, żeby sie go pozbyc rozjasniałam Welli ultrarozjasniaczem, zeszło mi do rudego- pomarańczowego, na to połozyłam ciemny blond belle color i w tej chwili mam taki fajny olor rudy, wygląda bardzo naturalnie, taki jak mają dziewczyny naturalnie rude, nie jest pomarańczowy, tylko zgaszony.

ale generalnie daze do blondu, więc mam pytanko, czy taka farba majiblond rozjasni mi włoski do blondu (może byc ciemny blond ) , czy powinnam jeszcze raz za jakis czas, kiedy mi sie znudzi ten rudy rozjasnic wellą i dopiero potem majiblond?



na razie zmaierzam pochodzić w tym rudym, zobacze jak sie będzie spierało... w sumie nie sądziłam, ze tak fajnie wyjdzie, ale potem, jak sie zaczną pojawiac odrosty, chce zrobic chyba blond

moje naturalne włosy to ciemny szatyn, ale o dziwo bardzo dobrze łapia farby blond, odrostu, jak kiedys farbowałam, nie musiałam rozjasniacz rozjaśniaczem, wystarczyała sama farba (garnier nutrisse superrozjasniający bardzo jasny blond)

więc teraz to raczek kwestia wyjściz z rudego, bo obawiam sie, że ten fajny rudy, który mam juz nie uzyskam jakas inną farba, to był efekt rozjasnienia z czerni i połozenia na to ciemnego blondu, zwykłe rude farby nie daja takich zgaszonych tonów, tylko sztuczne pomarańcze, czeriwenie

wklejam zdjecie fotki julianne moore, na tym zdjeciu ona ma włoski prawie takie jak ja.

hmm, nie wiem czemu załącznik sie nie dodał

załaczniki nie chcą sie dodawać, więc wklejam adres stronki gdzie jest fotka

http://www.etapetki.com.pl/galleries...e_Moore_j4.JPG


napiszcie ...
Wiesz, radziłambym ci jednak lekko zdekoloryzowac włoski i nałozyć Majirel, a potem robić odrosty już tylko Majiblondem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 22:55   #364
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Majiblond

dziewczyny ratujcie. wyprobowalam kilka roznych odcieni z majiblondu w tym 902, 921, 901s. stosowalam je z oksydantami o roznym stezeniu. za kazdym razem otrzymywalam odcien niepozadany. przy 902- byl to dosc ciemny rudawo- pomaranczowy odcien; 921-wyszedl wybitnie paskudny, niby jasny, ale zolty, doslownie zolty. 901s jest juz najlepszym rozwiazaniem wsrod tych wspomnianych. ale tez wychodzi roznie w zaleznosci od stezenia oksydantu. dosc jasno. czasem bardzo jasno. raz z mniej, raz z bardziej intensywnym odcieniem rudawym. problem w tym, ze ja bym chciala cos bardziej naturalnego, bo w polaczeniu z moim rodzajem wlosow- bardzo mocnno krecone wlosy, jak u afroamerykanek, daje troche efekt peruczki. z desperacji zaczelam farbowac odrosty mieszanka 901s i majirelem 8.1. ale rowniez nie jestem zachwycona efektem.
myslalam o 900s, ewentualnie mieszaniu tej farby z jakas inna. ale jaka. chcialabym cos dosc naturalnego i moze nie jakas straszna platyne.
dodam, ze mam jasna karnacje, ale nie jak morelak mleczna, jak krolewna sniezka. raczej taka chorobliwie blada;-) oczy mam rowniez jasne- niebieskie.
doradzcie cos jesli laska. cos w czym bym wygladala naturalnie. dziekuje z gory;-)
dodam, ze kiedys farbowalam sobie wlosy szampanskim blondem, ale to byla farba z nieprofesjonanej serii loreala, ferii. ak tez przypuszczam, ze te odcienie mialyby ze soba malo co wspolnego
moj obecny kolor moze nie jest jakis strasznie odrazajacy. ale mysle, ze tego typu odcien pasuje raczje osobom posiadajacym proste wlosy o prostych lub graficznych, asymetrycznych fryzurach. wtedy pewnie ten kolor przedstawia sie w calej okazalosci. a przy moich mocno kreconych, gestych wlosach, wyglada nieco pretensjonalnie, mimo iz wiele osob twierdzi, ze ladnie, ja chcialabym cos bardziej naturalnego. nie chce zeby podejrzewano mnie o noszenie peruki.

Edytowane przez Dau
Czas edycji: 2009-06-27 o 18:51
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:32   #365
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Majiblond

Cześć dziewczyny.Mam włosy rozjaśnione rozjaśniaczem na platynkę a marzy mi się taki odcień jak nowej żony Tigera ( zdjęcie w załączniku) jakiego odcienia Majiblond powinnam użyć??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tygrysek_460x370.jpg (48,1 KB, 149 załadowań)
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 14:10   #366
viollcia13
Przyczajenie
 
Avatar viollcia13
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 26
GG do viollcia13
Dot.: Majiblond

mi się strasznie podoba kolor 900 na ten paletce z linka- jak myślicie wyjdzie taki na rozjaśnianych? a czy na odroście ciemnym blond?? jak tak to z jakim oksydantem?? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1226359264
viollcia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 21:25   #367
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Majiblond

dziewczyny poradzcie mi, od jakiegos czasu farbuje majiblondem 900s i mam juz wlosy bardzo jasne, wytrawione, stosowalam duzego oxydanta, wiec mysle ze dlatego nie trzyma sie kolor , tylko wloski zzółkły, co powinnam zrobic? moj naturalny kolor wlosow to sredni-ciemny blond, wiec odrosty musze potraktowac 9%, a na reszte nie chce dawac 9% bo beda juz zupelnie biale, moze dac 3%, albo rozrobic reszte farby z 15 ml wody i dac tak na koncowe 15 minut na calosc, nie chce spalic wloskow, pomozcie, bo kolor mi sie nie podoba, bo zrobil sie taki rozjasniaczowy, dlatego odradzam dziewczyny nie stosujcie silnych oxydantow, tak jak ktoras juz wyzej pisla, kolor poprostu sie nie utrzyma dlugo...chyba ze moze polozyc czlkiem inny kolor np 902 dla ztonowania z nisko procentowa woda, lub jakos farbke loreal
pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-22, 17:11   #368
Keira87
Raczkowanie
 
Avatar Keira87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 157
Dot.: Majiblond

Dziewczyny a wiecie może jak długi termin ważności ma utleniacz?? Mam ten l'oreal chyba już prawie rok, a na nim nie ma daty ważności. Teraz znów wracam do farb Majiblond i nie wiem czy muszę kupować nowy.

Katebury ja nigdy nie nakładam Majiblond na całe włosy, tylko odrosty. Nawet nie przeciągam na te ostatnie kilka minut. Używam olejku do włosów, który zapobiega żółknięciu i to działa
Keira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 04:31   #369
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Majiblond

ja rowniez nie nakladam majiblond na cale wloski, ale chyba sprobuje majiblondu, ale neutralizujaego np 900 poniewaz te super rozjasniajace sa dla mnie za mocne, nie chce miec wloskow bialych, z odnosnie oxydanta te mam go rok i nie ma na nim terminu waznosci...
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:22   #370
asia692
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: Majiblond

witam
własnie siedze z farbka na włosach zdecydowalam sie na majiblond 901s z 12 procentowa woda wczesniej robilam wlosy majirelem 8.31 zobaczymy co wyjdzie
ps. ile trzymalyscie na glowie majiblonda?

Edytowane przez asia692
Czas edycji: 2009-09-30 o 17:25
asia692 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 18:58   #371
atomowka1987
Przyczajenie
 
Avatar atomowka1987
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Majiblond

Zaplacilam za tą farbę w sumie 47zł i teraz żałuję, bo mogłam dołożyć i iśc do fryzjerki na pasemka, które zawsze mi się podobały w jej wykonaniu. Nałożyłam na odrosty majiblond 902, jasny perłowy blond opalizujący- trzymałam ok 50 min na odrostach, następnie 5 min na reszcie. Odrost wyszedł hmmm bardzo naturalnie, oczekiwalam większego rozjaśnienia, w sumie ta podstawę już miałam dość jasną, nei wiem czemu wyszło nieciekawie. Reszta włosów , które były naprawdę jasne troszeczkę zlaały fioletowego pigmentu, który ten kolor zawiera, z każdym myciem włosów to sie wypiera(ten fiolet). Dodam, że pani w sklepie doradziła mi utleniacz 6%, myślę że to był błąd. I chyba pójdę na pasemka bo lubię siebie w jaśniejszym kolorze. Ale faktem jest że ta farba dziala delikatnei na włosy, po farbowaniu są w super stanie, jeżeli ktoś stosuję maski i odżywki to nie ma mowy o szopie na głowie po tej farbce. Ale mówię, ostrożnie, bo można się rozczarować
atomowka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 22:30   #372
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Majiblond

A ja wyprobowalam odcien majiblondu 911- i wyszedl sliczny jasny intensywnie popielato- perlowy blond, uzylam go z woda 9% na wlosy sredni blond, ten kolorek jako jedyny wychodzi chlodny poniewaz kolezanka tez go zrobila i jest zadowolona tak jak ja.
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 08:14   #373
atomowka1987
Przyczajenie
 
Avatar atomowka1987
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Aurelia71 Pokaż wiadomość
A ja wyprobowalam odcien majiblondu 911- i wyszedl sliczny jasny intensywnie popielato- perlowy blond, uzylam go z woda 9% na wlosy sredni blond, ten kolorek jako jedyny wychodzi chlodny poniewaz kolezanka tez go zrobila i jest zadowolona tak jak ja.

Właśnie tak myślę, że moim błędem bylo zastosowanie 6% oksydantu :/ Ale tak poleciła mi babka ze sklepu fryzjerskiego i się zaleciłam do jej wskazówek Ogólnie jutro idę do fryzjera, na pasemka gęsto nałożone i to mi najbardziej odpowiada, bo teraz niestety mam ryżo bury odrost po farbie nr 902.
Pozdrawiam kobitki
atomowka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 22:52   #374
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez atomowka1987 Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślę, że moim błędem bylo zastosowanie 6% oksydantu :/ Ale tak poleciła mi babka ze sklepu fryzjerskiego i się zaleciłam do jej wskazówek Ogólnie jutro idę do fryzjera, na pasemka gęsto nałożone i to mi najbardziej odpowiada, bo teraz niestety mam ryżo bury odrost po farbie nr 902.
Pozdrawiam kobitki
u mnie ta farba dala rowniez odcien taki rudo pomaranczowy. ale w moim przypadku najwyrazniej wszystkie odcienie wychodza kompletnie odmiennie jak w przypadku innych dziewczyn;-)
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 16:36   #375
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Majiblond

czy wszytskie farby z serii majiblond zawieraja rozjasniacz?? czy tylko te z literką s?? czy moze się myle i farbki majiblond nie zawieraja rozjasniacza??
pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 08:47   #376
atomowka1987
Przyczajenie
 
Avatar atomowka1987
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
u mnie ta farba dala rowniez odcien taki rudo pomaranczowy. ale w moim przypadku najwyrazniej wszystkie odcienie wychodza kompletnie odmiennie jak w przypadku innych dziewczyn;-)
hehe, powiem Ci , że ja mam chyba tak samo, bo czym nie robiłam sama, to byłam zawsze rozczarowana, a już tragedią była loreala farba exellence, jasniutki popielaty blond, który mi wyszedł ciemno buro szary. Z poświatą hmm zieloną
tylko i wyłącznie fryzjerka może mi zrobić jasne włosy przy użyciu rozjaśniacza. Na szczęście nei katuje włosów prostownicą już chyba od 2-3 lat i mimo , że rozjaśniam wyglądają zdrowo. Ale polecam odżywkę wax i taki apteczny szampon garniera w pudełku, włosy po tym odżywają, naprawdę Pozdrawiam**
atomowka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:33   #377
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez atomowka1987 Pokaż wiadomość
hehe, powiem Ci , że ja mam chyba tak samo, bo czym nie robiłam sama, to byłam zawsze rozczarowana, a już tragedią była loreala farba exellence, jasniutki popielaty blond, który mi wyszedł ciemno buro szary. Z poświatą hmm zieloną
tylko i wyłącznie fryzjerka może mi zrobić jasne włosy przy użyciu rozjaśniacza. Na szczęście nei katuje włosów prostownicą już chyba od 2-3 lat i mimo , że rozjaśniam wyglądają zdrowo. Ale polecam odżywkę wax i taki apteczny szampon garniera w pudełku, włosy po tym odżywają, naprawdę Pozdrawiam**
dziekujemy wszystko zjemy!
tez uzylam kiedys tej farby loreala i tez dala podobny efekt jak u ciebie, taki ciemny rudo- zielony. ale w tym miejscu musze powiedziec, ze fryzjerki jak dotad nigdy nie osiagnely takiego rezultatu, ktory powalilby mnie na kolana. raczej nawet moje eksperymenty, choc dawaly nieoczekiwany efekt, byly chyba lepsze;-) obecnie przerzucilam sie na 900s, robie sobie nim pasemka na odrostach i chyba nie jest tak zle. mimo iz to nie jest ten odcien, ktory ( nie moglam sie oprzec temu emotikowi)wychodzi dziewczynom na wlosach;.-)
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 15:32   #378
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Majiblond

ktory odcien z majiblodnow jest bezowy?? 900 czy 902?? strasznie podoba mi sie bezowy odcien, ja caly czas farbuje 900s z 9% wodą ale kolor wyplukuje sie i zółknie.. napewno sa te odcienie ciemniejsze od 900s ale mi zalezy zeby zmienic odcien z takiego slonecznego na bezowy...czy ktoras z was ma jakies fotki po ktorys z tych odcieni??
pzdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 19:57   #379
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Majiblond

odcien 901
Dzisiaj robie 901s zobaczymy jak wyjdzie
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 21:05   #380
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
odcien 901
Dzisiaj robie 901s zobaczymy jak wyjdzie
ooo ta 901 to byrdzo jasna u ciebie wychodzi! w moim przypadku 901s daje platynke. a 900s dla odmiany jest w porownaniu z 901s stosunkowo ciemny! dziwna sprawa z tymi farbami!
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 12:18   #381
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Majiblond

Witam!
Mam zamiar wypróbować Majiblond. Proszę o odpowiedź (taką podsumowującą) który odcień z palety jest najbardziej popielaty (oczywiśćie z założenia bo na włosach na pewno będzie co innego)?Chodzi mi o to, że nie chcę odcienia ani beżowego ani słonecznego (jak najmniej żółtego). Będę wdzięczna za odpowiedź.
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 08:12   #382
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Majiblond

Najbardziej popielatym odcieniem z majiblond jest 911, u mnie daje efekt zawsze chlodnego jasniutkiego blondu
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 09:15   #383
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Majiblond

Aureliat1 a mozesz dac jakies fotki swoich wloskow?? jaki masz swoj naturalny kolor i jakiego oxydantu uzywasz??
pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 13:51   #384
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Majiblond

Zastanawiałam się nad 901s. 911 wygląda (przynajmniej na monitorze) że jest dużo ciemniejszy niż 901s. Teraz już sama nie wiem ale dzięki za odpowiedź. Będę miała nad czym mysleć!
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 21:52   #385
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Majiblond

Odcien 911 z majiblond wychodzi u mnie jak na zdjeciu farby loreala preference viking, moje naturalne wlosy to taki szary ciemny blond , farbe mieszam z woda 9%
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 09:57   #386
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: Majiblond

Cytat:
Napisane przez Aurelia71 Pokaż wiadomość
Odcien 911 z majiblond wychodzi u mnie jak na zdjeciu farby loreala preference viking, moje naturalne wlosy to taki szary ciemny blond , farbe mieszam z woda 9%
Moje naturalne włosy to bardzo ciemny mysi blond. na razie mam kupioną farbę Artego (też będę mieszać z 9%) z serii ultra blondów. Zobaczę co wyjdzie ale tak czy siak następnym razem spróbuję ten 911. Myślę, że Majiblond bardziej mi rozjaśni niż Artego.
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 21:17   #387
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Majiblond

Mam nadzieje ze artego jakos ci wyjdzie bo u mnie ten odcien farb artego wyszedl mega zolty blond pozniej mialam jeszcze inny z popielataych blondow tej firmy i to samo , slyszalam od innych ze artego ma fatalne farby w kolorach chlodnych blondow ale kazdy ma inne wlosy wiec u Ciebie moze wyjsc ok Pozdrawiam
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 16:04   #388
rabbitHOLE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Majiblond

dziewczyny ja też mam swój odrost w kolorze ciemny mysi blond. Co się stanie gdy użyję majiblond 911 z oxydantem 6%? bardzo mam zniszczone włosy po farbach z użyciem 9% wody(( spróbować ze słabszą? PROSZĘ RATUJCIE
rabbitHOLE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 17:28   #389
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Majiblond

Nic sie nie stanie tylko gorzej/slabiej Ci rozjasni. Oczywiscie mam na mysli farbowanie odrostow bo jak uzyjesz na zniszczonych jak sama piszesz wlosach to mozesz je spalic. Zalezy jeszcze jaki masz kolor odrostu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 09:01   #390
Aurelia71
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Majiblond

Musisz zrobic tak ze na odrost dajesz majiblond 911 z woda 9% a na dlugosci i konce przeciagasz miesznke z woda 6% tak zawsze robi sie przy odcieniach blond ja nawet w Twoim przypadku zrobilabym ten odrost z woda 12% a reszte z woda 6%
Aurelia71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 08:35:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.