Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 13:28   #1
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180

Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha?


Dziewczyny proszę o radę - mam parę kilo nadwagi i najbardziej denerwują mnie wałeczki jakie robią mi się na plecach - jakie ćwiczenia w domu mogłabym robić żeby się ich pozbyć? Jakie macie swoje sprawdzone sposoby?

Moją zmorą jest nocne podjadanie ostatnio zasypiam koło 2- 3 w nocy i nawet nie z głodu tylko ze stresów wędruję do lodówki, a potem mam wyrzuty sumienia. Poznałam kogoś i chce fajnie wyglądać i poczuć się lepiej.

Z góry dziękuję za podpowiedź.
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 13:45   #2
figurawoskowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha?

O tym, że powinnaś zrezygnować z podjadania, zwłaszcza nocnego, sama na pewno wiesz na brzuch możesz robić zwykłe "brzuszki", ćwiczenia na piłce, na plecy znalazłam kilka przykładowych ćwiczeń:

Ćwiczenie 1

Połóż się na brzuchu i odegnij tułów maksymalnie do tyłu, na wyprostowanych rękach. Następnie unoś biodra do góry, aż Twoje ciało stworzy łuk.

Wykonaj 2 serie po 10 razy.


Ćwiczenie 2


Stan wyprostowana w lekkim rozkroku, a ramiona rozłóż na boki. Wykonuj skłony tułowia dotykając stóp dłońmi wyprostowanych rąk. Powtórz ćwiczenie trzy razy na każdą stronę.
Ćwiczenie 3


Stań prosto, przodem do krzesła. Oprzyj na nim piętę ugiętej nogi, a obie dłonie umieść na biodrach. Wykonuj skłony tułowia, jednocześnie prostując opartą na krześle nogę. Taką pozycję utrzymaj przez 20 sekund. Wykonaj 5 powtórzeń dla każdej z nóg.
figurawoskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:13   #3
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha?

Cytat:
Napisane przez figurawoskowa Pokaż wiadomość
O tym, że powinnaś zrezygnować z podjadania, zwłaszcza nocnego, sama na pewno wiesz na brzuch możesz robić zwykłe "brzuszki", ćwiczenia na piłce, na plecy znalazłam kilka przykładowych ćwiczeń:

Ćwiczenie 1

Połóż się na brzuchu i odegnij tułów maksymalnie do tyłu, na wyprostowanych rękach. Następnie unoś biodra do góry, aż Twoje ciało stworzy łuk.

Wykonaj 2 serie po 10 razy.


Ćwiczenie 2


Stan wyprostowana w lekkim rozkroku, a ramiona rozłóż na boki. Wykonuj skłony tułowia dotykając stóp dłońmi wyprostowanych rąk. Powtórz ćwiczenie trzy razy na każdą stronę.
Ćwiczenie 3


Stań prosto, przodem do krzesła. Oprzyj na nim piętę ugiętej nogi, a obie dłonie umieść na biodrach. Wykonuj skłony tułowia, jednocześnie prostując opartą na krześle nogę. Taką pozycję utrzymaj przez 20 sekund. Wykonaj 5 powtórzeń dla każdej z nóg.
Wielkie dzięki zaraz popróbuje
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 07:46   #4
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha?

ja się pozbyłam po Body Space
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 12:38   #5
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha?

Cytat:
Napisane przez shimmmy Pokaż wiadomość
ja się pozbyłam po Body Space
to takie urządzenie?
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 08:43   #6
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha?

to całkiem fajne urządzenie ale oprócz tego była też dieta. No ale szczerze przyznam, że nie trzymałam się tak restrykcyjnie diety. Przy samej diecie efekty nie rzucały na kolana, traciłam kg, ale z obwodu to jakieś 1cm albo 0,5. Po 2-3 zabiegach na BS jednak obwody zaczęły szybciej spadać. No i pozbyłam się cellu na tyłku
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:02   #7
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Jak się pozbyć wałeczków z pleców i brzucha?

ja tez mam waleczki na plecach + oponka i boczki. chodze na silownie - spaceruje na biezni i jezdze na orbitreku + cwiczenia silowe calego ciala. powolutku powolutku zblizam sie do upragnionej sylwetki
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.