Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 14:07   #1771
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

miałam kiedyś ringi i zgrzewy ale zdecydowanie polecam clip in
dzięki temu że zrezygnowałam z metody przedłużania na stałe i oczywiście dzięki radom blond teamu udało mi się wyhodować całkiem ładne swoje kłaczki oczywiście nadal dbam i zapuszczam

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nie uzywalam ale jest wiele dziewczyn co chwali...i sadze ze to najlepsze wyjscie bezinwazyjne jesli chodzi o efekt na chwile. nauczylabys sie je zapinac na pewno i nic nie zgubisz


kylie jak tangle teezer?
dokładnie Bunny tak jak piszesz
mi wpięcie zestawu zajmuje mniej niż 5 minut!
jak dobrze wpięte to nie ma możliwości, żeby coś wypadło
nawet na silnym wietrze
i oczywiście jak masz swoje dosyć gęste włosy i dłuższe to wtedy lepszy, naturalniejszy efekt bo nic nie widać

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

mam troszkę zajęć na uczelni i mało czasu na wizaż
2 miesiące i koniec szkoły czyli 4 zjazdy obrona i wakacje

a teraz czekam na paczuszki zamówiłam dwie spódniczki
szpileczki dostałam w prezencie i też na nie czekam ostatnio mam bzika na punkcie czerwonych szpilek
i jeszcze kusi mnie jedna kiecka

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Carolajn zajrzyj może na wątek o przedłużaniu tam jest wiele zdjęć i dziewczyny piszą jakie włoski polecają oczywiście naturalne!
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:07   #1772
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Jak dobre Clipy i jest ich chociaż 5 na taśmie to powinny się trzymać, sama na jednych urodzinach miałam takie, problemem może być sama myśl, że masz takie doczepione i będziesz co chwile się macać, sprawdzać rękami jak i przed lusterkami. I jeszcze sprawa taka - a to ktoś podczas tańca (zwłaszcza na weselu) Cię pociągnie za nie niechcący i albo się obsuną i tylko lekko głowa zaboli, albo tragedia bo zsuną się w widoczny sposób. Aż tak tragiczne masz te włosy, że nie chcesz jechać w swoich albo w jakimś ładnym, fantazyjnym lub delikatnym upięciu?
Pokaż no je tu na pewno nie jest tak źle.
Ja cieszę się, że odzwyczaiłam siebie i włosy od przedłużania na ringi, nigdy więcej się chyba tego ni podejmę.
I tak moje włosy są obecnie do zregenerowania a co dopiero po ringach...
Moja koleżanka właśnie "odhodowała" już takie ładne włosy i założyła przedłużane, zdjęła po 3-4 miesiącach i rzuciła w kąt z płaczem, bo cebulki nadwyrężone, a włosy w lichym stanie. Ale u niej to dziwny przypadek bo zaczęły się kruszyć po zdjęciu doczepianych jakieś 2 tyg później i stopniowo i to nawet nad linią ringa.
Ale clip in na wesele dobra myśl. Wiadomo - decyzja należy do Ciebie
w poprzednich postach umieszczałam zdjęcia swoich włosów teraz wyglądają lepiej ponieważ je podcięłam i wyrównałam na prosto. Powiem tak - jest ok ponieważ wyglądają już znacznie zdrowiej są miłe gładkie ale po skróceniu sięgają do ramion - zależy mi żeby sięgały przynajmniej do piersi
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:08   #1773
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Kochane, mam pytanko - widziałyście gdzieś podobne kiecki?
śliczna kiecka teraz wiele podobnych fasonów w sklepach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:09   #1774
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nie uzywalam ale jest wiele dziewczyn co chwali...i sadze ze to najlepsze wyjscie bezinwazyjne jesli chodzi o efekt na chwile. nauczylabys sie je zapinac na pewno i nic nie zgubisz
chyba teraz dam im odpocząć będę kontynuowała regeneracje a zdecyduję się na clipy na czerwiec

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
miałam kiedyś ringi i zgrzewy ale zdecydowanie polecam clip in
dzięki temu że zrezygnowałam z metody przedłużania na stałe i oczywiście dzięki radom blond teamu udało mi się wyhodować całkiem ładne swoje kłaczki oczywiście nadal dbam i zapuszczam

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



dokładnie Bunny tak jak piszesz
mi wpięcie zestawu zajmuje mniej niż 5 minut!
jak dobrze wpięte to nie ma możliwości, żeby coś wypadło
nawet na silnym wietrze
i oczywiście jak masz swoje dosyć gęste włosy i dłuższe to wtedy lepszy, naturalniejszy efekt bo nic nie widać


Carolajn zajrzyj może na wątek o przedłużaniu tam jest wiele zdjęć i dziewczyny piszą jakie włoski polecają oczywiście naturalne!
tak co do naturalnych nie ma wątpliwości przejrzę sobie w takim razie wątek a powiedz mi tapirujesz włosy przed wpięciem clipów czy nie jest to konieczne? Zauważyłam też że jedne wpinają w ten wypuszczony rząd a inne znów wpinają w te spięte włosy do góry i dopiero je puszczają i tak z kolejnymi taśmami. Jaką metodę stosujesz?
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-04-18 o 14:14
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:18   #1775
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc
Nie mam czasu na wizaz
Dzis mam tyle do zrobienia a bedzie jeszcze gorecej
Pozdrawiam Was i zmykam
u mnie to samo ale zrobiłam sobie teraz małą przerwę na kawkę
trzymaj się Adzi

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie dziękuje, co by nie zapeszyć, jak się wszystko uda, to chyba będę skakać z radości a potem upijemy się jak szaleni

Udał mi się niby ująć kolor na tarasie, ale jeszcze włosy pół mokre były i dlatego ten pusz
one są tak pocieniowane? czy same tak skruszyły się?

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie dosc ze chora to i brzydka do tego czerwony nos bez makijazu bo nie ma sensu przy takim stanie sie malowac a dzis i tak nigdzie nie ide, jedynie oczy pomaluje ,zeby nie wygladac jak ufo
podziwiam kochana,że masz siłę jeszcze malować się w czasie choroby
ja to w domu jak nie wychodzę wcale nie maluję się nawet jak jestem zdrowa a co dopiero chora

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
chyba teraz dam im odpocząć będę kontynuowała regeneracje a zdecyduję się na clipy na czerwiec



tak co do naturalnych nie ma wątpliwości przejrzę sobie w takim razie wątek a powiedz mi tapirujesz włosy przed wpięciem clipów czy nie jest to konieczne? Zauważyłam też że jedne wpinają w ten wypuszczony rząd a inne znów wpinają w te spięte włosy do góry i dopiero je puszczają i tak z kolejnymi taśmami. Jaką metodę stosujesz?
lekko tapirowałam bo lepiej trzymają się niż bez, próbowałam przez tyle lat różnych opcji
ogólnie lubię sobie podtapirować swoją górę nawet jak nie mam dopiętych clipów
nie jest to oczywiście taki tapir którego później nie można rozczesać i wyrywasz włosy umiar
tego podkreślonego nie rozumiem
po prostu zbierałam włosy powyżej ucha w kitkę i czesałam do góry to była warstwa na przykrycie
a z reszty robiłam drugą kitkę i z niej wypuszczałam warstwy do których wpinałam taśmy

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-04-18 o 14:20
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:27   #1776
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
miałam kiedyś ringi i zgrzewy ale zdecydowanie polecam clip in
dzięki temu że zrezygnowałam z metody przedłużania na stałe i oczywiście dzięki radom blond teamu udało mi się wyhodować całkiem ładne swoje kłaczki oczywiście nadal dbam i zapuszczam

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------



dokładnie Bunny tak jak piszesz
mi wpięcie zestawu zajmuje mniej niż 5 minut!
jak dobrze wpięte to nie ma możliwości, żeby coś wypadło
nawet na silnym wietrze
i oczywiście jak masz swoje dosyć gęste włosy i dłuższe to wtedy lepszy, naturalniejszy efekt bo nic nie widać

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

mam troszkę zajęć na uczelni i mało czasu na wizaż
2 miesiące i koniec szkoły czyli 4 zjazdy obrona i wakacje

a teraz czekam na paczuszki zamówiłam dwie spódniczki
szpileczki dostałam w prezencie i też na nie czekam ostatnio mam bzika na punkcie czerwonych szpilek
i jeszcze kusi mnie jedna kiecka

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Carolajn zajrzyj może na wątek o przedłużaniu tam jest wiele zdjęć i dziewczyny piszą jakie włoski polecają oczywiście naturalne!
no ale na wyjscia jedynie to lepiej jej clipy, wieczorem na imprezie to i tak nikt nie zauwazy jakby krzywo wpiela czy cos
a niszczyc wlosy i bulic slona kase na kilka wyjsc dla mnie glupota. do tego mordowac sie na co dzien z inna pielegnacja... ty dajesz rade to ona nie da?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:28   #1777
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
lekko tapirowałam bo lepiej trzymają się niż bez, próbowałam przez tyle lat różnych opcji
ogólnie lubię sobie podtapirować swoją górę nawet jak nie mam dopiętych clipów
nie jest to oczywiście taki tapir którego później nie można rozczesać i wyrywasz włosy umiar
tego podkreślonego nie rozumiem
po prostu zbierałam włosy powyżej ucha w kitkę i czesałam do góry to była warstwa na przykrycie
a z reszty robiłam drugą kitkę i z niej wypuszczałam warstwy do których wpinałam taśmy
haha ciężko mi to wytłumaczyć widziałam właśnie że w tą spięta kitkę wsuwały te taśmy i dopiero wypuszczały znowu kitka i wpinanie w kitkę i tak do momentu wpięcia wszystkich nie wiem może to chodzi o to żeby ich nie tapirować tylko wpinać tak jakby od spodu geez nie potrafię tego jaśniej wytłumaczyć wybacz
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 14:30   #1778
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
haha ciężko mi to wytłumaczyć widziałam właśnie że w tą spięta kitkę wsuwały te taśmy i dopiero wypuszczały znowu kitka i wpinanie w kitkę i tak do momentu wpięcia wszystkich nie wiem może to chodzi o to żeby ich nie tapirować tylko wpinać tak jakby od spodu geez nie potrafię tego jaśniej wytłumaczyć wybacz
to moze daj linka z takim dziwacznym filmikiem?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:38   #1779
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ale na wyjscia jedynie to lepiej jej clipy, wieczorem na imprezie to i tak nikt nie zauwazy jakby krzywo wpiela czy cos
a niszczyc wlosy i bulic slona kase na kilka wyjsc dla mnie glupota. do tego mordowac sie na co dzien z inna pielegnacja... ty dajesz rade to ona nie da?
oczywiście, że lepiej clipy pewnie zwłaszcza jak wszyscy upiją się to nikt nie zobaczy jak odleci coś nie no żartuje
chociaż ja na imprezach zawsze wodzę oczami i patrze kto ma ringi, zgrzewy, clipy zboczenie tak samo jak rozjaśniaczowo-kurczakowy blond
ja słoną kasę płaciłam w salonie na ringi i żeby to jeszcze było profesjonalnie zrobione a nie taka tragedia złotówki nie zapłaciłabym za to co przeżywałam wtedy
oczywiście takie włosy przedłużone na stałe wymagają innej i nawet nie wiem czy nie cięższej pielęgnacji
nie pisałam nic takiego, że nie da rady pewnie, że da tylko czasu, musi sama pokombinować, oswoić się, wszystko metodą prób i błędów

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
haha ciężko mi to wytłumaczyć widziałam właśnie że w tą spięta kitkę wsuwały te taśmy i dopiero wypuszczały znowu kitka i wpinanie w kitkę i tak do momentu wpięcia wszystkich nie wiem może to chodzi o to żeby ich nie tapirować tylko wpinać tak jakby od spodu geez nie potrafię tego jaśniej wytłumaczyć wybacz
dziwne to co piszesz nigdy z takim czymś nie spotkałam się ani nie słyszałam
ale chętnie zobaczę to jak pokażesz

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to moze daj linka z takim dziwacznym filmikiem?
właśnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:48   #1780
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a American Pie polecam zdecydowanie
uśmiałam się jak nigdy oczywiście jeśli ktoś lubi zboczone żarty
lubie

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ja to się nawet biedronek i motyli brzydzę spieprzam przed każdym robactwem ale najgorsze wspomnienia mam chyba z chrabąszczami to cholerstwo się unosi masowo nad krzaczorami i lubi się wplątywać we włosy - jak przychodzi sezon jestem przerażona
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam że jak mnie tak solidnie przewieje z rana na dworze to później cały dzień okropnie boli mnie głowa
tez tak mam . kiedys mialam trojdzielny przewiany nie zycze tego nikomu...

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy błagam kompletnie nie wiem co robić. Otóż zaczyna się sezon imprezowy (tż gra) i często jeździmy na imprezki - średnio co tydzień czasem nawet piątek sobota więc chciałabym mieć ładne włosy. Nie twierdzę że mam złe ale przyzwyczaiłam się do przedłużonych (znajomych w sumie też) i mi jakoś łyso jak siedzę w domu to mam to w nosie ale te imprezy. Szkoda mi zakładać to cholerstwo bo już widocznie zregenerowałam kłaki i nie mam sumienia ich znowu obciążać tylko ze względu na weekendy - takim sposobem to ja nigdy nie zapuszczę a że czas mnie goni to świruje podwójnie bo z racji tego że mam zrobiony odrost musiałabym zakładać już a następne farbowanie przewiduję chyba dopiero na koniec maja - muszę robić tą kąpiel przed więc przynajmniej przetrzymam odrost ile będę mogła. 2 czerwca jedziemy z tż do jego kuzyna na wesele a 11 czerwca mam urodziny więc tu ZNOWU potrzebuję pięknych włosów


Jedyne co przychodzi mi na tą chwilę do głowy to cholerne Clip In - sprawdza się to? po prostu miałabym komfort że mogę ubrać na imprezę a w tygodniu mieć spokój i dbać o swoje. Boję się tylko że to się zsuwa i że będę siedziała jak na szpilkach sprawdzając czy clipy nie wiszą na szyi
clip in to dobre rozwiazanie tak mi sie wydaje, chociaz mysle ze moze to wcale nie jest az tak konieczne przyzwyczaiłaś sie do duzej ilosci wlosow ale mysle ze bez doczepow tez dala bys rade tylko musisz sie z tym "oswoic"

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja nie uzywalam ale jest wiele dziewczyn co chwali...i sadze ze to najlepsze wyjscie bezinwazyjne jesli chodzi o efekt na chwile. nauczylabys sie je zapinac na pewno i nic nie zgubisz


kylie jak tangle teezer?
ooooo kochana...zaluje ze dopiero teraz niedawno go zamowilam, wlosy mi sie wcale nie elektryzuja sa wygladzone a czesanie na mokro to juz zadnem problem naprawde jesli ktos ma problemy z roszczesywaniem na mokro i w ogole serdecznie polecam

ale mnie Tż w☠☠☠☠il nie dosc ze mam swoich problemow troche to jeszcze on mi doklada, jak ja nie cierpie nie zdcydowania u facetow albo co chwile zmieniania planow!!!

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

dziewczyny mam pytanie, chcialam dzisiaj wyprostowac wlosy ( raz na ruski rok mozna i to na najniższej) włączam prostownice a z niej tzn z płytek para jakby leci...nie to ze dym sie sadzil ze niej tylko z plytek, chyba najwyższy czas prostownice zmienic jak myslicie? ta ma juz z 5 lat jak nie wiecej...

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-04-18 o 14:43
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:02   #1781
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kurde chętnie bym Wam to pokazała ale nie mam pojęcia gdzie to teraz mogę znaleźć wygląda to w ten sposób jak narysowałam na zdjęciu - clipa wpinały powyżej oddzielenia a nie poniżej na wybranym rzędzie ale zupełnie nie rozumiem czemu to miało służyć - wydaje mi się że może chodziło o lepszą przyczepność clipów zamiast tapirowania ale to tylko moje przypuszczenia


w każdym razie to jest chyba mało istotne wpinać będę klasycznie bez żadnego kombinowania. Mam nadzieję że metoda przypadnie mi do gustu i będę mogła pożegnać ringi na zawsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clip.jpg (45,3 KB, 71 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-04-18 o 15:11
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 15:23   #1782
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oczywiście, że lepiej clipy pewnie zwłaszcza jak wszyscy upiją się to nikt nie zobaczy jak odleci coś nie no żartuje
chociaż ja na imprezach zawsze wodzę oczami i patrze kto ma ringi, zgrzewy, clipy zboczenie tak samo jak rozjaśniaczowo-kurczakowy blond
ja słoną kasę płaciłam w salonie na ringi i żeby to jeszcze było profesjonalnie zrobione a nie taka tragedia złotówki nie zapłaciłabym za to co przeżywałam wtedy
oczywiście takie włosy przedłużone na stałe wymagają innej i nawet nie wiem czy nie cięższej pielęgnacji
nie pisałam nic takiego, że nie da rady pewnie, że da tylko czasu, musi sama pokombinować, oswoić się, wszystko metodą prób i błędów

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------



dziwne to co piszesz nigdy z takim czymś nie spotkałam się ani nie słyszałam
ale chętnie zobaczę to jak pokażesz

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------



właśnie
to bylo pyt retoryczne ze da sobie rade
pielegnacja ciezsza, przede wszystkim te wszystkie dziwactwa z czesaniem, odpowiednie grupy szamponow i masek, mycie itp.
pamietam jak moja sis cudowala

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
lubie




tez tak mam . kiedys mialam trojdzielny przewiany nie zycze tego nikomu...


clip in to dobre rozwiazanie tak mi sie wydaje, chociaz mysle ze moze to wcale nie jest az tak konieczne przyzwyczaiłaś sie do duzej ilosci wlosow ale mysle ze bez doczepow tez dala bys rade tylko musisz sie z tym "oswoic"



ooooo kochana...zaluje ze dopiero teraz niedawno go zamowilam, wlosy mi sie wcale nie elektryzuja sa wygladzone a czesanie na mokro to juz zadnem problem naprawde jesli ktos ma problemy z roszczesywaniem na mokro i w ogole serdecznie polecam

ale mnie Tż w☠☠☠☠il nie dosc ze mam swoich problemow troche to jeszcze on mi doklada, jak ja nie cierpie nie zdcydowania u facetow albo co chwile zmieniania planow!!!

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

dziewczyny mam pytanie, chcialam dzisiaj wyprostowac wlosy ( raz na ruski rok mozna i to na najniższej) włączam prostownice a z niej tzn z płytek para jakby leci...nie to ze dym sie sadzil ze niej tylko z plytek, chyba najwyższy czas prostownice zmienic jak myslicie? ta ma juz z 5 lat jak nie wiecej...
co ci tz narobil? zlej go niech sobie nie pozwala
tez nienawidze niezdecydowania, no chyba ze dotyczy tego jak wybieram szpilki w sklepie , i zmian planow- za to zabijam na miejscu!!!!
wiesz co moze lezala gdzies i zawilgotniala, stad para szla po nagrzaniu- to jeszcze nie jest objaw popsucia. jesli o nia dbasz i rzadko uzywasz to jest jak nowa

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Kurde chętnie bym Wam to pokazała ale nie mam pojęcia gdzie to teraz mogę znaleźć wygląda to w ten sposób jak narysowałam na zdjęciu - clipa wpinały powyżej oddzielenia a nie poniżej na wybranym rzędzie ale zupełnie nie rozumiem czemu to miało służyć - wydaje mi się że może chodziło o lepszą przyczepność clipów zamiast tapirowania ale to tylko moje przypuszczenia


w każdym razie to jest chyba mało istotne wpinać będę klasycznie bez żadnego kombinowania. Mam nadzieję że metoda przypadnie mi do gustu i będę mogła pożegnać ringi na zawsze
glupie to jakies
zapniesz raz normalnie, pociagniesz mocno- szarpniesz i zobaczysz czy sie zsuwa czy nie... jak tak to podtapirujesz przy skorze lekko... i sie na bank nie zsunie ale masz wlosy po rozjasniaczach i farbach to raczej bez tapira sie obejdzie no chyba ze naladujesz tony silikonow
ja mam tak po szamponie loreala do farb i odzywce tegoz- wlosy tak gladkie i lsniace ze wszystko mi sie z nich zsuwa czy to gumka czy spinki wkurza takie cos ale i zachwyca
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:38   #1783
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witam Dziewczyny
Mam pytanie, czy mogłaby któraś z Was doradzić jak zakryć to żółtko na głowie? Farbowałam wczoraj Wellatonem 12/1 z wodą 12% bo naturalne włosy mam na poziomie 6
Ostatnie zdjęcie jest w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-17 22.01.23.jpg (100,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-17_22.02.29.jpg (22,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-18 06.14.32.jpg (103,8 KB, 32 załadowań)
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:47   #1784
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lithiumae Pokaż wiadomość
Witam Dziewczyny
Mam pytanie, czy mogłaby któraś z Was doradzić jak zakryć to żółtko na głowie? Farbowałam wczoraj Wellatonem 12/1 z wodą 12% bo naturalne włosy mam na poziomie 6
Ostatnie zdjęcie jest w świetle dziennym.
probuj londa perlowy blond albo lorealami 10.21
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:54   #1785
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomości: 186
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
probuj londa perlowy blond albo lorealami 10.21
Ok,dziękuję Bunny
Lithiumae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:01   #1786
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Kurde chętnie bym Wam to pokazała ale nie mam pojęcia gdzie to teraz mogę znaleźć wygląda to w ten sposób jak narysowałam na zdjęciu - clipa wpinały powyżej oddzielenia a nie poniżej na wybranym rzędzie ale zupełnie nie rozumiem czemu to miało służyć - wydaje mi się że może chodziło o lepszą przyczepność clipów zamiast tapirowania ale to tylko moje przypuszczenia


w każdym razie to jest chyba mało istotne wpinać będę klasycznie bez żadnego kombinowania. Mam nadzieję że metoda przypadnie mi do gustu i będę mogła pożegnać ringi na zawsze
dziwne, cudowanie
jeśli tak przypniesz a potem wypuścisz te włosy to sama pomyśl jak to będzie leżało
zresztą jak kupisz to spróbuj

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to bylo pyt retoryczne ze da sobie rade
pielegnacja ciezsza, przede wszystkim te wszystkie dziwactwa z czesaniem, odpowiednie grupy szamponow i masek, mycie itp.
pamietam jak moja sis cudowala


co ci tz narobil? zlej go niech sobie nie pozwala
tez nienawidze niezdecydowania, no chyba ze dotyczy tego jak wybieram szpilki w sklepie , i zmian planow- za to zabijam na miejscu!!!!
wiesz co moze lezala gdzies i zawilgotniala, stad para szla po nagrzaniu- to jeszcze nie jest objaw popsucia. jesli o nia dbasz i rzadko uzywasz to jest jak nowa


glupie to jakies
zapniesz raz normalnie, pociagniesz mocno- szarpniesz i zobaczysz czy sie zsuwa czy nie... jak tak to podtapirujesz przy skorze lekko... i sie na bank nie zsunie ale masz wlosy po rozjasniaczach i farbach to raczej bez tapira sie obejdzie no chyba ze naladujesz tony silikonow
ja mam tak po szamponie loreala do farb i odzywce tegoz- wlosy tak gladkie i lsniace ze wszystko mi sie z nich zsuwa czy to gumka czy spinki wkurza takie cos ale i zachwyca
dokładnie cudowanie też to pamiętam

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

przyszły spódniczki

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Carolajn akceptuje zapro
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:03   #1787
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Mnie jutro czeka farbowanie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:04   #1788
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Mnie jutro czeka farbowanie
ferią?
ja chyba stockholm na dniach kusi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:05   #1789
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ferią?
ja chyba stockholm na dniach kusi

tak tą ferią w końcu robię
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 16:07   #1790
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
tak tą ferią w końcu robię
ciekawa jestem efektu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:08   #1791
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziwne, cudowanie
jeśli tak przypniesz a potem wypuścisz te włosy to sama pomyśl jak to będzie leżało
zresztą jak kupisz to spróbuj

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------



dokładnie cudowanie też to pamiętam

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

przyszły spódniczki

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Carolajn akceptuje zapro
pokaz spodniczki!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:19   #1792
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pokaz spodniczki!
uno momento króliczku

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

są w albumie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:27   #1793
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
uno momento króliczku

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

są w albumie
w pierwszej chwili pomyslalam ze czerwona ladniejsza, ale chwile pozniej ze obie sa piekne i mialabym do czego nosic super! one sa z satyny?
schudlas???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:29   #1794
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
glupie to jakies
zapniesz raz normalnie, pociagniesz mocno- szarpniesz i zobaczysz czy sie zsuwa czy nie... jak tak to podtapirujesz przy skorze lekko... i sie na bank nie zsunie ale masz wlosy po rozjasniaczach i farbach to raczej bez tapira sie obejdzie no chyba ze naladujesz tony silikonow
ja mam tak po szamponie loreala do farb i odzywce tegoz- wlosy tak gladkie i lsniace ze wszystko mi sie z nich zsuwa czy to gumka czy spinki wkurza takie cos ale i zachwyca
uwielbiam ten efekt śliskich włosów po Glorii i lekkim przeprostowaniu od połowy długości takie mam ale ostatnio przeżyłam szok - w piątek myłam głowę a w sobotę w drodze do hotelu zauważyłam że strasznie przetłuściły mi się włosy i musiałam je szorować na szybciora przed imprezą - bez suszary bez odżywek bez szamponu byłam. Dobrze że w hotelu zostawili jakiś mały szamponik to sobie poradziłam - o dziwo moje włosy były po umyciu i wyschnięciu bardzo miłe a spodziewałam się katastrofy gdyż po płukaniu były strasznie szorstkie. To świadczy chyba tylko o tym że moje włosy się maja już znacznie lepiej oby tak dalej. Jak jeszcze z tych clipów będę zadowolona to super sumienie będę miała spokojne i niech sobie rosną.

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziwne, cudowanie
jeśli tak przypniesz a potem wypuścisz te włosy to sama pomyśl jak to będzie leżało
zresztą jak kupisz to spróbuj

Carolajn akceptuje zapro
Dziękuję swoje clip in zamawiałaś na all czy w jakimś sklepie internetowym? Ja jak przedłużałam jeszcze na ringi to zamawiałam u takiej jednej babki bo miała proste nie cieniowane a strasznie mi na tym zależało ponieważ te cieniowane maja okropne końcówki taki szczurzy ogonek który psuje cały efekt. Zawsze zamawiałam kolor 60 platynę bo raz zamówiłam 613 ten ciut cieplejszy i był zbyt żółty niestety. W tym momencie kiedy jestem po tej alfie wydaje mi się że nie ma innej opcji niż ta 60tka ale po przejrzeniu sklepów z clipami widzę że ciężko je dostać
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:40   #1795
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w pierwszej chwili pomyslalam ze czerwona ladniejsza, ale chwile pozniej ze obie sa piekne i mialabym do czego nosic super! one sa z satyny?
schudlas???
ciężko było zdecydować się na kolor jeszcze zielona za mną chodzi
dziękuję myślałam, że fason nie spodoba Ci się
one są lekko błyszczące w słońcu 95% bawełna, 5% elastan
może troszkę z brzucha z ud nie taka moja budowa troszkę ćwiczę może będą efekty do lata oby ale dzięki

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
uwielbiam ten efekt śliskich włosów po Glorii i lekkim przeprostowaniu od połowy długości takie mam ale ostatnio przeżyłam szok - w piątek myłam głowę a w sobotę w drodze do hotelu zauważyłam że strasznie przetłuściły mi się włosy i musiałam je szorować na szybciora przed imprezą - bez suszary bez odżywek bez szamponu byłam. Dobrze że w hotelu zostawili jakiś mały szamponik to sobie poradziłam - o dziwo moje włosy były po umyciu i wyschnięciu bardzo miłe a spodziewałam się katastrofy gdyż po płukaniu były strasznie szorstkie. To świadczy chyba tylko o tym że moje włosy się maja już znacznie lepiej oby tak dalej. Jak jeszcze z tych clipów będę zadowolona to super sumienie będę miała spokojne i niech sobie rosną.



Dziękuję swoje clip in zamawiałaś na all czy w jakimś sklepie internetowym? Ja jak przedłużałam jeszcze na ringi to zamawiałam u takiej jednej babki bo miała proste nie cieniowane a strasznie mi na tym zależało ponieważ te cieniowane maja okropne końcówki taki szczurzy ogonek który psuje cały efekt. Zawsze zamawiałam kolor 60 platynę bo raz zamówiłam 613 ten ciut cieplejszy i był zbyt żółty niestety. W tym momencie kiedy jestem po tej alfie wydaje mi się że nie ma innej opcji niż ta 60tka ale po przejrzeniu sklepów z clipami widzę że ciężko je dostać
long hair mają stronkę, są też na all
60 ale farbowałam wellkiem bo też za ciepła dla mnie była

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

http://allegro.pl/estyl-wloska-sukie...277924529.html
Dziewczyny koralową?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:46   #1796
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
koralowa
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:02   #1797
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
koralowa
upewniam się w decyzji
a w ogóle widziałam te kiecki w prywatnym sklepiku i ceny 119-139 zł. niezłe przebicie

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

http://bebzol.com/pl/Zywa-lalka-gale...jec.71635.html
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:33   #1798
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
upewniam się w decyzji
a w ogóle widziałam te kiecki w prywatnym sklepiku i ceny 119-139 zł. niezłe przebicie

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

http://bebzol.com/pl/Zywa-lalka-gale...jec.71635.html

widziałam już to wcześniej......tragedia żywa lala

co do kiecek podoba mi się koralowa i chabrowa
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:35   #1799
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ciężko było zdecydować się na kolor jeszcze zielona za mną chodzi
dziękuję myślałam, że fason nie spodoba Ci się
one są lekko błyszczące w słońcu 95% bawełna, 5% elastan
może troszkę z brzucha z ud nie taka moja budowa troszkę ćwiczę może będą efekty do lata oby ale dzięki

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------



long hair mają stronkę, są też na all
60 ale farbowałam wellkiem bo też za ciepła dla mnie była

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

http://allegro.pl/estyl-wloska-sukie...277924529.html
Dziewczyny koralową?
czyli satyna te spodniczki

fason fajny czemu mialby mi sie nie podobac?
ja kocham wszystkie mini

koralowa albo chaber
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:47   #1800
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czyli satyna te spodniczki

fason fajny czemu mialby mi sie nie podobac?
ja kocham wszystkie mini

koralowa albo chaber
właśnie nie satyna bo nie jest śliska

nie pomagasz bo wezmę dwie hurtem jak zwykle

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
widziałam już to wcześniej......tragedia żywa lala

co do kiecek podoba mi się koralowa i chabrowa
i kolejna kusicielka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.