Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 23:22   #2311
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość

no pewnie, ze mogę ....
coś nie uważnie czytałaś o tym kremie. Tak więc jak już otworzysz pudełeczko to masz na samej gorze taką kartkę różowo białą i tam pisze co on zawiera i w jakim celu się go stosuje.
I tam pisze:
(...)zawiera naturalną tretinoinę - pochodną wit. A która opóznia efekty starzenia się skóry.
Sama zastanawiałam sie nad tym aby go stosować na blizenki aby przyspieszyć znikanie ich... potem jak kupiłam go już to zobaczyłam to i troszkę się zniechęciłam. no i tak nadal lezy u mnie.

O cholera...
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 07:15   #2312
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Palinka13, dziś będę w końcu u mojego dermy, zapytam go o co chodzi z tymi wgłębieniami w skórze. Niektórzy na forum Izoteku piszą, że blizny wyrównują się w trakcie lub ostatecznie do 6 miesięcy po kuracji, ale nie wiem czy im wierzyć. Chociaż z tego co pamietam Ty pisałaś, że Twoje wgłębienia już troche się spłyciły?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 09:35   #2313
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez package Pokaż wiadomość
Niestety nic nie doradzę czy można stosować jakieś inne kremy i jakie - ja z obawy i z lenistwa nie używam nic więcej oprócz żelu do mycia, kremy Physiogel. Nooo, ostatnio kupiłam sobie wodę termalną Uriage, bo się naczytałam, że działa cuda

Hmm, udało mi się już zwalczyć "czerwone kropki" o których pisałam niedawno, więc pokażę Wam efekty prawie 7miesięcznej kuracji (tak naprawdę są to jedyne zdjęcia jakie zrobiłam podczas kuracji )
superrr
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 14:48   #2314
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Palinka13, dziś będę w końcu u mojego dermy, zapytam go o co chodzi z tymi wgłębieniami w skórze. Niektórzy na forum Izoteku piszą, że blizny wyrównują się w trakcie lub ostatecznie do 6 miesięcy po kuracji, ale nie wiem czy im wierzyć. Chociaż z tego co pamietam Ty pisałaś, że Twoje wgłębienia już troche się spłyciły?
no super byłoby zapytaj się o blizenki i to owłosienie i daj znać na priv a co do blizn to wiesz co??? nie wiem czy się przyzwyczaiłam do nich po prostu czy rzeczywiście troszeczkę juz się zmniejszyły a w którym jesteś teraz dniu kuracji??? ja sobie stwierdziłam, ze nic nie robię do konca kuracji z nimi i może potem dopiero coś zacznę. daje szance do konca izotekowi Kurde a co do buzi to też się już przyzwyczaiłam do takiej ładnej buzki i gładkiej. I jak zejdą mi te syfy co jeszcze tkwią pod skórą to już będę happy na całego !!! No i oczywiście te wredne szkutki !!!!!
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:02   #2315
package
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 390
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Skutki uboczne trochę dają w kość, ale pocieszam się, że jeszcze tylko ok. miesiąc! Dziewczyny, dacie rade, pozwólcie izotekowi działać Po wysypie jest już tylko z górki
package jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 15:47   #2316
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Jeśli chodzi o moje wątpliwości to zostały rozwiane. Wgłębienia na skórze są przyczyną Izoteku, zapamiętałam, że chodzi o zmiejszenie się pod wpływem leku warstwy rogowej naskórka i po zakończeniu kuracji dziurki z powrotem się wyrównują. Doktor zapewniał mnie, że moja blizna wyrówna się z resztą skóry Identycznie sprawa ma się z przebarwieniami. Meszek na twarzy znika po zakończeniu kuracji. Może te informacje się komuś przydadzą
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-28, 17:51   #2317
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja zmieniam dawkowanie na 30 mg co 2 dzień. Rozumiem, że 30 mg to dwie tabletki - 10 i 20 ?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 18:04   #2318
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

0
Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moje wątpliwości to zostały rozwiane. Wgłębienia na skórze są przyczyną Izoteku, zapamiętałam, że chodzi o zmiejszenie się pod wpływem leku warstwy rogowej naskórka i po zakończeniu kuracji dziurki z powrotem się wyrównują. Doktor zapewniał mnie, że moja blizna wyrówna się z resztą skóry Identycznie sprawa ma się z przebarwieniami. Meszek na twarzy znika po zakończeniu kuracji. Może te informacje się komuś przydadzą
Dzięki Bogu.. I Tobie Selavie za dobre słowo!

30 mg to dwie tabletki jak piszesz albo 3 po 10 Ja łykałam i tak i tak.
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 15:48   #2319
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moje wątpliwości to zostały rozwiane. Wgłębienia na skórze są przyczyną Izoteku, zapamiętałam, że chodzi o zmiejszenie się pod wpływem leku warstwy rogowej naskórka i po zakończeniu kuracji dziurki z powrotem się wyrównują. Doktor zapewniał mnie, że moja blizna wyrówna się z resztą skóry Identycznie sprawa ma się z przebarwieniami. Meszek na twarzy znika po zakończeniu kuracji. Może te informacje się komuś przydadzą
no dzięki Bogu !!! mam nadzieję, ze to nie ma znaczenia, ze te włoski wyrywałam pensetą !!! bo umrę

a te blizenki to super, ze zejdą bo wyglądam nie za ciekawie z nimi
a tak w ogóle mam 2 paczki i 7 tabletek do konca kuracji i co kolejne 3 sztuki syfków ale co się dziwić?? jak jeszcze skóa zapchana jest
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 19:22   #2320
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez package Pokaż wiadomość
Skutki uboczne trochę dają w kość, ale pocieszam się, że jeszcze tylko ok. miesiąc! Dziewczyny, dacie rade, pozwólcie izotekowi działać Po wysypie jest już tylko z górki

Package, Twoja skóra wygląda super! Nawet nie widzę żadnych przebarwień, poschodziły same z siebie? A te mikrokrostki zeszły po jakimś kolejnym leku czy same?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 20:02   #2321
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
bo nadal muszę o nie bardzo dbać żeby wyglądały ok i były nawilżone dla mnie mycie włosów co 2 dni (czasem myłam co 3 ale rzadko) nie było problemem.

wiem, ze to nie ten dział ale przy okazji się zapytam, może któraś z was mi odpowie myślę, nad tym żeby zbadać hormony. Mam nieregularne okresy (teraz już się spóźnia 3 tygodnie, a zawsze się spóźniał max 12 dni). Trochę mnie to martwi i muszę się upewnić czy wszystko ok. Gdzie najlepiej się udać? do ginekologa czy endokrynologa?
Do ginekologa-endokrynologa
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 20:45   #2322
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziewczyny, czy któraś z Was przytyła od Izo? U mnie po miesiącu kilogram do przodu, ciekawe czy to od tego.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 07:47   #2323
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was przytyła od Izo? U mnie po miesiącu kilogram do przodu, ciekawe czy to od tego.
Ja też zauważyłam, że mimo tego że mało jem to waga nie idzie w dół tylko stoi w miejscu a czuję się grubo...
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 08:51   #2324
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja tam takich spostrzeżeń nie mam... generalnie cały czas mam mniej więcej taką samą wagę,choć ostatnio się zaniedbałam z ćwiczeniami i zdrowym jedzeniem ;/
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 12:37   #2325
package
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 390
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Package, Twoja skóra wygląda super! Nawet nie widzę żadnych przebarwień, poschodziły same z siebie? A te mikrokrostki zeszły po jakimś kolejnym leku czy same?
Zdjęcia były robione telefonem, wieczorem, więc nie są dokładne i niestety skóra aż tak dobrze nie wygląda
Jest trochę przebarwień i parę zaskórników, ale jest zdecydowanie lepiej niż było
Przez całą kurację nie używałam nic innego jak żel do mycia cetaphil i pharmaceris i krem Physiogel.

A te krostki, delikatnie się zmniejszyły gdy dwa dni nie ruszałam się z domu - więc doszłam do wniosku, że były one od słońca. Pomogłam im się zregenerować psikając się wodą termalną, całkowicie unikając słońca i w parę dni zniknęły

Teraz natomiast mam inny problem... Wróciłam właśnie od kosmetyczki, po regulacji brwi...
Normalnie robi to pęsetą, dziś jednak zapytała czy nie wolałabym woskiem - szybciej, mniej boli itp. Leżąc już na kosmetycznym łóżku, nie zastanawiając się długo - zgodziłam się.
I teraz baaaardzo żałuję ! Mam podrażnienie, czuję jakby mi skóra poszła razem z woskiem. Nie przemyślałam tego w ogóle, że teraz skóra na twarzy jest bardzo delikatna i to co jej zaserwowałam to zbrodnia jakaś.
No ale stało się niestety i mam pytanie do Was - jak złagodzić pieczenie i jak szybko zregenerować naskórek, bo póki co mam kilka czerwonych pasków wokół brwi, a za 2 dni zaczynam praktyki i nie chciałabym tak głupio wyglądać
package jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 14:34   #2326
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

spróbuj może kostkami lodu/okładami jakimiś (np. z rumianku,ale uwaga,może uczulić)/wodą termalną jeśli masz/kremami gojącymi np. z Avene był jakiś na C lub z Dermalibour z A-dermy ... poleciłabym też maść z wit. A,no ale w naszym przypadku to niezbyt :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:12   #2327
package
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 390
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Psikam wodą termalną, okład z kostek lodu robiłam, teraz się wysmaruję kremem Siquens - "łagodzi podrażnienia oraz zaczerwienienia. Odpowiedni dla skóry nadwrażliwej i po zabiegach dermatologicznych" - mam nadzieję, że to pomoże, bo wyglądam jak indianka
package jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 08:29   #2328
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ojoj współczuje Ci ;./ ja ostatnio drapałam sie po nosie, jakoś tak nie zwracałam na to uwagi bo oglądałam film, później poszłam do łazienki i widzę w lustrze ze mam zdarty naskórek z połowy nosa tragedia!
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 14:42   #2329
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez package Pokaż wiadomość
Zdjęcia były robione telefonem, wieczorem, więc nie są dokładne i niestety skóra aż tak dobrze nie wygląda
Jest trochę przebarwień i parę zaskórników, ale jest zdecydowanie lepiej niż było
Przez całą kurację nie używałam nic innego jak żel do mycia cetaphil i pharmaceris i krem Physiogel.

A te krostki, delikatnie się zmniejszyły gdy dwa dni nie ruszałam się z domu - więc doszłam do wniosku, że były one od słońca. Pomogłam im się zregenerować psikając się wodą termalną, całkowicie unikając słońca i w parę dni zniknęły

Teraz natomiast mam inny problem... Wróciłam właśnie od kosmetyczki, po regulacji brwi...
Normalnie robi to pęsetą, dziś jednak zapytała czy nie wolałabym woskiem - szybciej, mniej boli itp. Leżąc już na kosmetycznym łóżku, nie zastanawiając się długo - zgodziłam się.
I teraz baaaardzo żałuję ! Mam podrażnienie, czuję jakby mi skóra poszła razem z woskiem. Nie przemyślałam tego w ogóle, że teraz skóra na twarzy jest bardzo delikatna i to co jej zaserwowałam to zbrodnia jakaś.
No ale stało się niestety i mam pytanie do Was - jak złagodzić pieczenie i jak szybko zregenerować naskórek, bo póki co mam kilka czerwonych pasków wokół brwi, a za 2 dni zaczynam praktyki i nie chciałabym tak głupio wyglądać
może po prostu alantan? on jest dobry na wszelkie rany czy podrażnienia swoją drogą to odważna jesteś ja bym się bała wosku w czasie kuracji.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-01, 09:36   #2330
package
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 390
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Zestresowana byłam, jak mi coś zaproponowała, zgodziłam się, bez zastanowienia w ogóle, no i mam ale już wszystko wraca do normy na szczęście, myślałam, że będzie gorzej. Kolor już mniej czerwony - prawie naturalny, więc jest ok Woda termalna i mocno nawilżający krem pomogły
package jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 17:36   #2331
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

alantan plus maść jest dobry na wszytsko podczas kuracji izo polecam z calego serca. do nosa do ust do ran. osttanio zarylam w lampe i mailam plame zdartego anskorka na czole 4 dni i nie ma sladu
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 18:36   #2332
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Package diametralna poprawa! Najlepiej, że pewnie w ogóle nie będziesz miała blizn. Wszystko pięknie ci się wygładza.
U mnie niestety blizny zostaną, bo są stare i głębokie.

Cytat:
Napisane przez package Pokaż wiadomość
Teraz natomiast mam inny problem... Wróciłam właśnie od kosmetyczki, po regulacji brwi... (...) Mam podrażnienie, czuję jakby mi skóra poszła razem z woskiem. Nie przemyślałam tego w ogóle, że teraz skóra na twarzy jest bardzo delikatna i to co jej zaserwowałam to zbrodnia jakaś.
Ja natomiast znowu mam zdarty kawał skóry po jednej stronie ust po wizycie u dentysty. Ale postanowiłam zadbać o zęby konkretnie, więc trzeba cierpieć.
I dłonie mam całe w strupach, bo tylko dotknę czegoś mocniej i już naskórek zdarty. Zostaną mi niefajne ślady. Ale lepsze blizny na dłoni niż na twarzy.
Niestety alantan średnio działa
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2013-09-01 o 18:41
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 21:34   #2333
package
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 390
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
I dłonie mam całe w strupach, bo tylko dotknę czegoś mocniej i już naskórek zdarty. Zostaną mi niefajne ślady. Ale lepsze blizny na dłoni niż na twarzy.
Niestety alantan średnio działa
Dokładnie - człowiek się lekko obetrze a paskudny ślad pozostaje, ja natomiast po wakacjach mam całe nogi pocharatane, mam nadzieję, że wszystko ładnie zejdzie

A co do brwi - jestem w szoku, ale już prawie nic nie widać! Mogę jutro spokojnie zacząć praktyki
package jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 09:29   #2334
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Może Linomag? Bardzo dobra maść na podrażnienia. Słuchajcie a jak u Was z przebarwieniami? Zauwazyłyście żeby troche bladły? U mnie od 2 miesiący plamy po wszystkim ( nawet zaskórnikach i malutkich krostkach) ciagle się trzymają i mam całą łaciatą twarz - przebijają nawet przez makijaż. Mój derma mówił, że znikną dopiero po kuracji jak odbuduje się warstwa rogowa, ale na forum Izoteku zauważyłam, że spora część osób, która kończy kurację nie ma przebarwień. Może jednak się stopniowo wybielają w trakcie?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 12:23   #2335
tester_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Hej
Dołaczam się do Was, jako kolejna która zdecydowała się na Axotret. Wzięłam dopiero 3 tabletkę a już mam tyle pryszczy, że nie pamiętam kiedy ostatnio tyle miałam. Nie wiem, czy przestac czy kontynuowac
Załamana jestem
tester_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 13:57   #2336
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja mam przebarwienia na nosie, cały czas są takie same, nie zmniejszają się ani nie zwiększają
narazie się tym nie przejmuję, bardziej denerwują mnie czerwone ślady po pryszczach, nie blizny czy wgłębienia tylko takie małe placki no i oczywiście na brodzie ;/
no nic, po zakończeniu kuracji najwyżej zastosuje się terapię laserem, albo wybielajacą
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-02, 15:03   #2337
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez tester_ka Pokaż wiadomość
Hej
Dołaczam się do Was, jako kolejna która zdecydowała się na Axotret. Wzięłam dopiero 3 tabletkę a już mam tyle pryszczy, że nie pamiętam kiedy ostatnio tyle miałam. Nie wiem, czy przestac czy kontynuowac
Załamana jestem
to normalne, nastąpiło pogorszenie i tyle. Potem będzie coraz lepiej
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 08:07   #2338
tester_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

allex11 oby, wierzę Ci na słowo, ale czytając tutejsze forum, to nie jestem co do tego przekonana, bo co róz kogoś wysyfia I ja nie mówię o kilku pryszczach, tylko całej twarzy a właściwie polikach I boje się, że z kolejna tabletką będzie tylko gorzej ...
tester_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 10:19   #2339
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

no niestety trzeba to przeczekać, ja też męczyłam się z brodą CAŁĄ zapryszczoną;/ naprawdę całą miałam wysypaną, teraz jest o niebo lepiej - mam tam tylko 3 wulkany, a niedługo będzie 4 miesiąc kuracji

dziewczyny TZ wcisnęli w aptece Axotret, a zawsze brałam Izotek, niby ulotka mówi, że to ten sam lek, ale czy rzeczywiście?

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2013-09-03 o 15:32
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 18:54   #2340
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Niby ten sam, ale... właśnie "ale". Ja niestety nie zdobyłam jednoznacznej odpowiedzi, dlatego trzymam się jednego leku. Tym bardziej, że drogi nie jest. A propos - ile płacicie za jedno opakowanie 20mg? Zorientuję się czy nie przepłacam.

Jakoś kiepsko u mnie ostatnio z cerą. Co prawda jeśli chodzi o wypryski to jest idealnie, bo mam jedynie jednego na brodzie, ale cała skóra jest jakaś nieładna, pofalowana, podrażniona, poobcierana. Przebarwienia i blizny dużo bardziej widoczne niż wcześniej. Nie wiem czy to skutki leku, czy stresu i braku snu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.