Manicure hybrydowy ? - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 19:47   #1411
atilaaav
Raczkowanie
 
Avatar atilaaav
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 425
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
gelish do 2 tyg.sie nosi i robi od nowa.
Ja wiem o tym, ale pierwsze " bardziej widoczne objawy" miałam już po 5 dniach.
A na razie ich nie zmieniam, bo cały czas siedzę w domu (z wyjątkiem dnia jutrzejszego) a na dodatek w ostatnich tygodniach ciężko u mnie z finansami, dlatego chciałam zrobić je dopiero na święta

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
też mi sie tak wydaje,a wnioskując po tym,że autorka wątku pazurki pod hybrydą zapuszcza do ulubionej długości,a bez hybrydy by nie dała rady do niej dojść....chyba,że źle interpretuje Jej wpis
Tak, miałam problemy z zapuszczaniem, ale teraz wydaje mi się, że było to związane z nieumiejętnością wypiłowania paznokci i dlatego zahaczałam bokami o bluzkę, koc i musiałam wtedy wszystkie obciąć.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
bez foto nie jestem w stanie ocenić co to jest,ale to może po prostu nabłyszczacz Ci popękał na tych paznokciach???
tak mi się wydaje...
robią się pęknięcia i wygląda to jak ciemne kreseczki.
jeśli o to chodzi to nie jest to wina manicurzystki.
Często tak bywa gdy klientki mają miękkie naturalne paznokcie i chciał nie chciał płytka pracuje i robie właśnie" takie coś".
Rada na t to np.dwie warstwy podkładu w celu zwiększenia twardości paznokcia,Można ratować się też dodatkowo jedną więcej warstwa topu i wtedy kładziemy dwie cienkie warstwy.
Wstaw foto to zobaczymy co i jak
Niestety nie mogłam zrobić zdjęcia w dzień, bo byłam zajęta, a jak zrobiłam foto teraz moim telefonem, który ma aparat jak kalkulator to nic na nim nie widać
Ale jest chyba tak jak właśnie opisujesz
Pewnie jak powiem manicurzystce o tym, to zrobi tak jak pisałaś.
Dziękuję za rady
atilaaav jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 06:34   #1412
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

zastanawiam się nad kupnem topu który będzie współgrał z bazą gelish i kolorówką indigo. Co polecacie? gelish?indigo (ale nie ten 2w1 tylko ten gdzie jest osobno top), NSI? ważne żeby ładnie błyszczał się po przetarciu cleanerem a nie był jakiś kapryśny
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 06:43   #1413
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad kupnem topu który będzie współgrał z bazą gelish i kolorówką indigo. Co polecacie? gelish?indigo (ale nie ten 2w1 tylko ten gdzie jest osobno top), NSI? ważne żeby ładnie błyszczał się po przetarciu cleanerem a nie był jakiś kapryśny
Kochana kup eco star nails
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:24   #1414
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Asik to to? http://starnail.pl/component/virtuem..._category_id/1
mam nadzieje że utwardza się tez w lampie LED? bo taką mam?

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2013-12-18 o 07:41
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:03   #1415
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tak to ten.
ja mam zwykłą uv to musisz się dowiedzieć czy w led bez problemów.
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 09:33   #1416
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny jak robicie wzorki na hybrydzie? Tzn. wiem że można farbkami na koniec zrobić, ale np. czy jest opcja żeby zrobić kropki hybryda? Bo jak ja raz zrobilam to mi się rozlały a przy przecieraniu zrobiły się smugi.

Podobają mi się też zdobienia w stylu każdy paznokieć inaczej zrobiony w stylu tego z załącznika- jak to zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 511bcf0cc6256.jpg (28,6 KB, 44 załadowań)
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 10:00   #1417
d idi
Raczkowanie
 
Avatar d idi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 45
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak robicie wzorki na hybrydzie? Tzn. wiem że można farbkami na koniec zrobić, ale np. czy jest opcja żeby zrobić kropki hybryda? Bo jak ja raz zrobilam to mi się rozlały a przy przecieraniu zrobiły się smugi.

Podobają mi się też zdobienia w stylu każdy paznokieć inaczej zrobiony w stylu tego z załącznika- jak to zrobić?

Ja maluję paznokcie, wykańczam topem, przecieram cleanerem, a później sondą robię kropki lub kreski czy kwiatuszek, i do lampy i jeszcze jedna warstwa topu, lampa, przetrzeć i gotowe nic się nie rozleje.
d idi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 21:21   #1418
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Kochana kup eco star nails
pisałam już w innym wątku ale i tu wkleję swoje zapytanie

Asik ten top z Eco star jest lepszy niż gelish? zależy mi na takim, który łatwo ściąga się w acetonie i długo błyszczy.. ale najważniejsze, aby jego konsystencja była dość rzadka.. mam obecnie top z Cosmetics Zone i jest beznadziejnie gęsty prawie jak żel do tipsów, ciężko pomalować paznokcie tak aby nie potworzyły się góry doliny:/ zastanawiam się nad gelishem ale wyczytałam, że zmienia kolor lakierów i pędzelek twardnieje podczas samego malowania jeśli robimy to zbyt wolno.. napisz co polecasz, widziałam twoje pracę na fc widać, że masz mega doświadczenie w tym temacie, tak więc z pewnością już nie jeden produkt miałaś możliwość testować
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 08:20   #1419
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam pytanie troszke z innej beczki

na każdym lakierze kolorze hybrydowym jest informacja o czasie zużycia lakieru np. mollon ma 6 miesiecy , no dobra wątpię abym przez ten czas zużyła kolory (15ml) czy macie jakieś doświadczenie co po tym czasie możne stać sie z kolorem ?
gęstnieje, rozwarstwia sie, nie da rady go aplikować na płytkę, nie utwardza sie w lampie?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 00:51   #1420
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
pisałam już w innym wątku ale i tu wkleję swoje zapytanie

Asik ten top z Eco star jest lepszy niż gelish? zależy mi na takim, który łatwo ściąga się w acetonie i długo błyszczy.. ale najważniejsze, aby jego konsystencja była dość rzadka.. mam obecnie top z Cosmetics Zone i jest beznadziejnie gęsty prawie jak żel do tipsów, ciężko pomalować paznokcie tak aby nie potworzyły się góry doliny:/ zastanawiam się nad gelishem ale wyczytałam, że zmienia kolor lakierów i pędzelek twardnieje podczas samego malowania jeśli robimy to zbyt wolno.. napisz co polecasz, widziałam twoje pracę na fc widać, że masz mega doświadczenie w tym temacie, tak więc z pewnością już nie jeden produkt miałaś możliwość testować
Kurcze piszemy sobie w dwóch wątkach hehe
tak jak pisałam ja już nie pamiętam dokładnie topu gelish.
Ostatnio to chyba w zeszłym roku go miałam.
Eco nie jest gesty.
znam konsystencję CZ i eco nie jest taki gęsty.
jest taki w sam raz.
łatwo się nakłada i pięknie błyszczy.Zawsze matuję top przed odmaczaniem wiec tu sie nie wypowiem.
A jeszcze jeśli o gelish chodzi to podobno właśnie się ostatnio nieco popsuł(tak jak ibd od którego jakiś czas temu odeszlam)
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 07:34   #1421
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

...
hmm...mam gelish,wszystko z nim w porządku,nie jest gęsty ani za rzadki...przed odmaczaniem trzeba go pilnikiem zmatowić.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 20:09   #1422
Goshh
Raczkowanie
 
Avatar Goshh
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
GG do Goshh
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny a właściwie użytkowniczki lakierow gelish chcialabym wypróbować i nie wiem jali kolor zamowic. Chcialabym jakis jasny kryjacy kolor z takich w odcieniu nude ale bez zadnych drobinek .prawie cielisty ale wpadajacy bardziej w roz niz bez Jaki polecacie? Albo jaki najczęściej wybierają wasze klientki?
ja robię paznokcie w domu i tylko dla siebie do tej pory shellac sie sprawdza ale podczytuje i chce sprobowac z gelish. Proszę pomóżcie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Goshh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 21:42   #1423
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
Kurcze piszemy sobie w dwóch wątkach hehe
tak jak pisałam ja już nie pamiętam dokładnie topu gelish.
Ostatnio to chyba w zeszłym roku go miałam.
Eco nie jest gesty.
znam konsystencję CZ i eco nie jest taki gęsty.
jest taki w sam raz.
łatwo się nakłada i pięknie błyszczy.Zawsze matuję top przed odmaczaniem wiec tu sie nie wypowiem.
A jeszcze jeśli o gelish chodzi to podobno właśnie się ostatnio nieco popsuł(tak jak ibd od którego jakiś czas temu odeszlam)
Bardzo dziękuje Ci za wyczerpującą odpowiedź pewnie skuszę się na zakup tego topu, mam nadzieję, że mimo dość dużej/szerokiej nakrętki przyjemnie będzie się go używać
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 10:31   #1424
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Moj Manicure hybrydowy na base&finish z LNC i kolorach z Mollon 31,83
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08426.jpg (18,4 KB, 98 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 09:48   #1425
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Moj Manicure hybrydowy na base&finish z LNC i kolorach z Mollon 31,83
Niebieski
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 18:23   #1426
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Niebieski
hihi tez go uwielbiam ale szary tez niczego sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mollon 83 - Kopia.jpg (18,6 KB, 65 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2014-01-01 o 18:35
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 21:43   #1427
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

To i ja pokaże moje hybrydki. Wlasnie zrobiłam, mocno w pośpiechu, ale całkiem sa ok . Kolor to OPI Gelcolor Strawberry Margarita troche końcówki niedokładnie , ale calosc zajęła mi max 15 minut, a na jutro potrzebuje jakos wyglądać .
ImageUploadedByWizaz Forum1388871722.401269.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 21:51   #1428
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
hihi tez go uwielbiam ale szary tez niczego sobie
bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
To i ja pokaże moje hybrydki. Wlasnie zrobiłam, mocno w pośpiechu, ale całkiem sa ok . Kolor to OPI Gelcolor Strawberry Margarita troche końcówki niedokładnie , ale calosc zajęła mi max 15 minut, a na jutro potrzebuje jakos wyglądać .
Załącznik 5530463


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
15 minut jak to możliwe ?
chyba ze masz lampę led i śmigasz baze po 10 sekund
nieźle
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 21:57   #1429
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
bardzo ładne


15 minut jak to możliwe ?
chyba ze masz lampę led i śmigasz baze po 10 sekund
nieźle
Do OPI wystarczy 30 sekund . Mamie trzymałam dłużej, bo jej obiecałam zrobić też hybrydki. I tak się przy jej paznokciach cackałam, że jak skończyłam, to już mi się moich nie chciało.... więc stwierdziłam, że zabieg "expresowy" zrobię . Bez odsuwania skórek, bez niczego. Zaczęłam od razu od przemycia cleanerem, baza, kolor 2 razy i top. Łącznie pod lampą były obie ręce 4 minuty, 10 minut to cleaner i malowanie . A lampę mam zwykłą UV . Najtańsza z Allegro . Wczoraj mi doszła, na dodatek z jedną żarówką zbitą, więc tylko na 3 żarówkach wszystko utwardzałam .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 22:39   #1430
fraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Manicure hybrydowy ?

witajcie !
przymierzam się do zakupu zestawu startowego. Nie mam o tym praktycznie żadnej wiedzy, więc przeczytam od dechy do dechy wasz wątek
zamierzam kupic do celów domowych/rodzinnych nie sadzę abym mogła wykonywać go za kasę
fraj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:06   #1431
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Do OPI wystarczy 30 sekund . Mamie trzymałam dłużej, bo jej obiecałam zrobić też hybrydki. I tak się przy jej paznokciach cackałam, że jak skończyłam, to już mi się moich nie chciało.... więc stwierdziłam, że zabieg "expresowy" zrobię . Bez odsuwania skórek, bez niczego. Zaczęłam od razu od przemycia cleanerem, baza, kolor 2 razy i top. Łącznie pod lampą były obie ręce 4 minuty, 10 minut to cleaner i malowanie . A lampę mam zwykłą UV . Najtańsza z Allegro . Wczoraj mi doszła, na dodatek z jedną żarówką zbitą, więc tylko na 3 żarówkach wszystko utwardzałam .
A ile czasu innym osobom zajmuje zrobienie sobie hybryd (przy normalnych lakierach i lampie UV)? Czy tylko ja się tak grzebię?
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:35   #1432
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
A ile czasu innym osobom zajmuje zrobienie sobie hybryd (przy normalnych lakierach i lampie UV)? Czy tylko ja się tak grzebię?
Za pierwszym razem z OPI strasznie się guzdrałam . Nie wiedziałam, albo nie wierzyłam w to, że 30 sekund wystarczy, więc robiłam po 3/4 minuty . I łącznie to tak z dobrą godzinę mi schodziło. Lampę mam najzwyklejszą UV, po prostu OPI są reklamowane jako utwardzane w 30 sekund . Dlatego ostatnio zaczęłam próbować te 30 sekund i jest w porządku . A ogólnie to własną przygodę z hybrydami zaczęłam jakiś miesiąc temu.... więc narazie się "uczę" własnych nawyków .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 01:59   #1433
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
A ile czasu innym osobom zajmuje zrobienie sobie hybryd (przy normalnych lakierach i lampie UV)? Czy tylko ja się tak grzebię?
mi schodzi z 2 godziny razem ze ściągnięciem starych, zmatowieniu płytki, usunięciu skórek i opiłowaniu odpowiedniego kształtu, jeśli robię komuś to zależy... jak gadam to 1,5 godziny jak skupiam się na malowaniu to 1 godz nie lubię się spieszyć, jestem bardzo dokładna może też dlatego tyle schodzi :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 06:40   #1434
fraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Manicure hybrydowy ?

przepraszam za swoje laickie pytania . Pewnie was to śmieszy albo wkurza ale dopiero obczajam temat i chciałabym sie dowiedziec zanim kupie zestaw startowy ...
w jaki spoób ściaga sie poprzedni lakier . Tzn powiedzmy pomalowałam na czerwony a za jakis czas chcę np biały ..
fraj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 07:26   #1435
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez fraj Pokaż wiadomość
przepraszam za swoje laickie pytania . Pewnie was to śmieszy albo wkurza ale dopiero obczajam temat i chciałabym sie dowiedziec zanim kupie zestaw startowy ...
w jaki spoób ściaga sie poprzedni lakier . Tzn powiedzmy pomalowałam na czerwony a za jakis czas chcę np biały ..
A miałas kiedykolwiek robione hybrydy w salonie kosmetycznym? Ja zanim sie zdecydowałam na kupno własnych hybryd miałam kilkukrotnie hybrydy robione w salonie, duzo sie napatrzylam i wg mnie jest mi teraz łatwiej działać.
Hybrydy nalezy ściągać poprzez namoczenie wacika acetonem, nałożeniem na paznokieć, a następnie owinieciem tego sreberkiem. I tak trzymać przez 15/20 minut. Po ściągnięciu srebreka z wacikiem, pozostałości nalezy zepchnąć. Ja sama robie beznadziejny blad, ale przewaznie jak gdzies juz mi sie nadkruszy to resztę zrywam :/. I to bardzo niszczy paznokcie, ale trwa o wiele krócej :P.... Ciagle sobie powtarzam, ze kolejnym razem zrobię to jak nalezy, ale cos mi nie wychodzi :/.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:57   #1436
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
To i ja pokaże moje hybrydki. Wlasnie zrobiłam, mocno w pośpiechu, ale całkiem sa ok . Kolor to OPI Gelcolor Strawberry Margarita troche końcówki niedokładnie , ale calosc zajęła mi max 15 minut, a na jutro potrzebuje jakos wyglądać .
Załącznik 5530463


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:35   #1437
asik G
Raczkowanie
 
Avatar asik G
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 459
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Moj Manicure hybrydowy na base&finish z LNC i kolorach z Mollon 31,83
U mnie 31 ma mega wzięcie
Tego 83 nie mam,ale widzę,ze też jest śliczny.Jak pokończę wszelkie szaraki to na pewno go wezmę
Tu z 70 ,której też kobiety oprzeć sie nie mogą
asik G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 20:40   #1438
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
U mnie 31 ma mega wzięcie
Tego 83 nie mam,ale widzę,ze też jest śliczny.Jak pokończę wszelkie szaraki to na pewno go wezmę
Tu z 70 ,której też kobiety oprzeć sie nie mogą
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:11   #1439
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez asik G Pokaż wiadomość
U mnie 31 ma mega wzięcie
Tego 83 nie mam,ale widzę,ze też jest śliczny.Jak pokończę wszelkie szaraki to na pewno go wezmę
Tu z 70 ,której też kobiety oprzeć sie nie mogą
śliczne te kolory
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 12:47   #1440
fraj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 195
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
A miałas kiedykolwiek robione hybrydy w salonie kosmetycznym? Ja zanim sie zdecydowałam na kupno własnych hybryd miałam kilkukrotnie hybrydy robione w salonie, duzo sie napatrzylam i wg mnie jest mi teraz łatwiej działać.
Hybrydy nalezy ściągać poprzez namoczenie wacika acetonem, nałożeniem na paznokieć, a następnie owinieciem tego sreberkiem. I tak trzymać przez 15/20 minut. Po ściągnięciu srebreka z wacikiem, pozostałości nalezy zepchnąć. Ja sama robie beznadziejny blad, ale przewaznie jak gdzies juz mi sie nadkruszy to resztę zrywam :/. I to bardzo niszczy paznokcie, ale trwa o wiele krócej :P.... Ciagle sobie powtarzam, ze kolejnym razem zrobię to jak nalezy, ale cos mi nie wychodzi :/.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

DZIĘKUJĘ CI bardzo !! nigdy nie miałam hybrydowych w salonie
fraj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.