brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 13:13   #1
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242

brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)


Witam! Do diabla z anonimowoscia !!
Otoz "na gwalt" potrzebuje jakiejs zmiany, natomiast moja kreatwnosc wyraznie mnie ostatnio zawodzi .
Wszystkie dobre duszyczki wizazowe, prosze o jakies propozycje, szczegolnie jesli chodzi o fryzure (od 1000lat ta sama)oraz moze cos z make-upem
Tylko nie przestraszcie sie zbytnio, na fotach sa moje standardowe fryzury, na codzien, i reszta tez w sumie standardowa :P
Z przyjemnoscia wyslucham obiektywnych opinii, co do wymaganych zmian.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg drzewwwo.jpg (80,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.jpg (52,7 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC8717.jpg (126,2 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia spacerek.jpg (76,7 KB, 108 załadowań)
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:02   #2
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

Myślę, że przy Twojej fryzurce pięknie by wyglądał kasztanowy ciepły kolor. Skróć trochę włoski o kilka cm i wycieniuj je.

Co do makijażu to myślę, że powinnaś wyrównać koloryt skóry. Ja używam żelu koloryzującego z Oriflame'u i jestem zadowolona. Doskonale dopasowuje się on do koloru twarzy i naadaje jej brzoskwiniowy kolor. Możesz też podkreślić policzki różem, usta błyszczykiem, a oczka tuszem.

Ubbranka wypróbujesz może w jaśniejszych kolorkach? Warto rozświetlić trochę szare jesienne dni
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:19   #3
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

Hmm, co do cieniowania i skrocenia to bardzo popieram Jesli chodzi o kolor, to wiem, ze wprawdzie to najprostszy sposob na zmiane, to jednak chyba odpada. Z jednej strony nie mam sily bawic sie z odrostami, z drugiej lubie moj kolor i jesli chodzi i zmiane jego, to zdobede sie tylko na eksperymenty ze zmywalnymi szamponami..

A co myslicie Dziewczyny o jakiejs formie grzywki, wlasnie nie mam pojecia co by pasowalo do mojej twarzy?

Cytat:
Co do makijażu to myślę, że powinnaś wyrównać koloryt skóry. Ja używam żelu koloryzującego z Oriflame'u i jestem zadowolona. Doskonale dopasowuje się on do koloru twarzy i naadaje jej brzoskwiniowy kolor. Możesz też podkreślić policzki różem, usta błyszczykiem, a oczka tuszem
Wyrownac kolorytu skory to chyba juz bardziej nie moge Uzywam bowiem Revlon Colorstay +dermacol z racji problematycznej cery:/ I te przebarwienia ktore widac na mojej twarzy to dosyc liczne piegi (ktorym nawet ten zestaw nie daje rady)


Co do jasniejszych ubran, to walcze ze wszechobecna czernia w szafie dziekuje za rady i czekam na kolejne !
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:33   #4
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

Myślę że grzywka raczej nie nadaję się do Twoich włosów, chyba że chcesz ją prostować, czego nie polecam Co do włosów jeszcze, to możesz spróbować różnych odżywek podkreślających skręt i nabłyszczających włosy. Na forum fryzjerskim znajdziesz o tym wątki, ja Ci nic nie zaproponuję, bo sama mam proste włosy i się na tym nie znam
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:47   #5
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

moim zdaniem wlosy wystarczy jedynie troche podciac bardzo podoba mi sie makijaz na przedostatniej fotce. a poza tym, to tak jak dziewczyny wspomnialy, wiecej kolorow a mniej czerni! A co do wlosow, moze sprobujesz koloryzacji ton w ton? L'oreal Castin polecam, tylko uwazaj z odcieniami bo wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 17:08   #6
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

masz śliczne włosy!
wydaje mi się że byłoby Ci ładnie w jakims rudym kolorze
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 20:05   #7
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

Jeśli chodzi o włosy widziałabym Cię w kolorze, takim jak ma Ashley(na fot.), aby trochę ożywić kolor+ coś dziwnego jest z Twoimi brwiami w tym sensie, że początek jest szary a końcówka już w odcieniu Twoich włosów. Moim zdaniem powinnaś uzywać brązowej kredki do brwi (tylko wazne, aby nie przerysować zbytnio) i koniecznie na całej długości a nie jedynie na koncach. Do Twojej karnacji bardzo by mi pasowały wszelkie złocienia/pomarańcze na powiekach/ może by zaakcentować oczy złotym eyelinerem. Masz ładną cerę, więc nie ma co przesać z podkładami, ale można by delikatnie rozświetlić buzię. Co do ubierania to ciepła kolorystyka: czerwienie szczegolnie(w czarnym niespecjalnie mi się podobasz)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z5133621X.jpg (49,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ash.jpg (42,6 KB, 24 załadowań)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 23:32   #8
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

Jeszcze takie Ci wrzucę fotki, które mi do Ciebie pasują. Pomyślalam, ze kolor rowniez z 3 fotki i może grzywka z pierwszej(Renzy) tylko musiałabyś taką grzywkę prostować i trochę się pomęczyć. W kazdym razie w takiej kolorystyce bym Cię widziala.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1-1-1.jpg (27,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77390_1_122_692lo.jpg (33,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77427_7_122_817lo.jpg (30,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61vch94.jpg (15,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5ymfurp.jpg (36,5 KB, 6 załadowań)
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 23:49   #9
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

bożesztymój,Deliah* - wyglądamy jak klony ....musimy sobie kiedys zrobic wspólne zdjecie

Gdybyś chciala podkręcić kolor wlosów na 3-4 tyg to świetny odcień nadaja szamponetki Delia - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oryzujacy.html ,kolor rudy daje taki czerwono-kasztanowy odcień,bardzo ciepły,dlatego cera wygląda przy nim o niebo lepiej,naturalny złoty odcien włosów fajnie przebija i przez to wyglaląda ciekawie i jednoczesnie naturalnie,powoli się wymywa,robi się po prostu coraz jaśniejszy. Efekt po 2 myciach ma zdj nr 1.

Grzywka nie bylaby dobrym pomysłem - będzie sie puszyć,dobre,mocne wycieniowanie i nawilżenie włosów wystarczy,dobra jest taka długość do polowy łopatek- włosy są nadal długie,ale nie długaśne,mozna je podpiąć,z przodu lepiej się układają i wyglądają lżej jesli są trochę krótsze.Mozna zrobić przedziałek lekko z jednej strony (zdj nr 3 ),mozna gorę natapirować albo zaczesać trochę do góry - cos jak na zdj nr 2 (przy okazji masz przykład super makijazu ) - malo odkrywcze,ale efekt świetny.

Dobry jest jedwab Farouka do nawilzenia,henna Waxa jako odżywka
do układania to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ra-wersja.html i to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...cyfikator.html - lepsze od pianki jako ze użyte w rozsądnej ilości nie usztywnia,nabłyszcza i robi zdrowo wyglądające loki.
Do nabłyszczanie fajne jest tez to (niestety ciężko dostępne) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...fessional.html ,ewentualnie to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ssy-shine.html (podobne ale droższe)

co do makijazu...dzis się streszczę,bo moglabym pisac do rana napisalam kiedys na ten temat w wątku rudowlosych (jest tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=141) - i to podtrzymuję - tak dla mocnego makijazu ust,tak dla kresek na oczach- raczej brązy niz czerń,a jesli juz to z w połączeniu z brązem,zdecydowane nie dla przerysowania,lepiej wyglądalyby naturalniejsze brwi
dużo fajnych makijazy (i fryzur) jet w wątku grupowym - https://wizaz.pl/forum/group.php?do=...es&groupid=155

imho lepiej wygląda mniej podkładu,ew lżejszy i trochę piegów/przebarwień niz ten cięższego kalibru,przez lata się katowalam różnymi lasting prerformancami i dermacolami,ale w końcu zauważyłam,ze twarz wyglada moze na gładszą, ale na zmęczoną i nieświeżą - lepszy jest lekki podkład + dobry korektor - a piegi najlepiej pokochac Ostatnio wykończyłam tubkę tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...i-podklad.html - ma idealny jasnobeżowy,lekko ciepły odcień,nie zapychał,dawal taki wlaśnie świeży efekt,lekko,ale jednak kryje - przebarwienia były mniej widoczne a piegi wyglądały uroczo, dobry tez jest ten puder - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html - kolor bajka,lekko rozświetla i kryje jak porządny podkład.

na koniec cos o kolorach - wiadomo ze czarny rządzi,ale dobrze wyglądaląbys w połączeniu czerni i intensywnej zieleni,fiolecie,ciepłej czerwieni,co zaskakujące świetnie skomponowalby sie pomarańcz,błękit paryski - oczywiście zdecydowanie nie dla pasteli i reszty tego co mdłe i jasne + srebrnej szarości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sozopol1.jpg (85,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adv.jpg (86,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img (31).jpg (19,3 KB, 7 załadowań)
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 07:16   #10
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

ja bym wycieniowała ile sie tylko da i bardziej odżywiła
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 15:52   #11
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

hoho Dziewczyny stokrotnie dziekuje za rady.
Podsumowalam to sobie wszystko no i faktycznie, wszystkie radzicie skrocic wlosy i je podcieniowac ,zatem od tego zaczne (w imie zasady "fryzjer to Twoj wrog, odwolywalam umowione wczesniej spotkania, a pozniej zalowalam
Zmiana kolorystyki ubioru (wlasnie ostatnio czuje potrzebe zmiany kolorow, jak narazie turkusy, fiolety i zielenie, nawet kombinowalam z szafirowym,.
Niestety, ale w pomaranczu wygladam dosyc upiornie, w zoltym tez, wiec przypuszczam, ze sprawdzi sie on jako dodatek do innych barw.
Co do czerwieni, tak jak proponowala feVer87, pewnie to zalezy, bo- czerwien czerwieni nie rowna, ale wygladalamw niej dosyc blado i jakos "niewyraznie"...
Zauwazylam, ze lepiej czuje sie w chlodnych intesywnych barwach, ale moze to kwestia przyzwyczajenia.
Co do kolorow wlosow, to spodobaly mi sie szczegolnie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1224887384 oraz https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1224885621
Pewnie bede sie przyrudzac stopniowo ,bo ja tchorzliwa jestem jesli chodzi o zmiany wlosow
Tak jeszcze nawiaze do brwi, hehe, saone bardzo specyficzne, poniewaz sie kreca i za zadne skarby swiata nie chca ulozyc. Dlatego moga troche wygladac sztucznie,stosuje na nie odzywke do rzes i brazowa kredke.. Natomiast ich barwa zalezy od oswietlenia i faktycznie, jak slusznie zuwazyla feVer87, musze nad tym popracowac:P
restless, dziekuje Ci za prawdziwe wypracowanie Moze jednak nas sklonowano, ktozto wie ?
Bardzo duzo cennych rad,zawarlas w ww. wypracowanku i postaram sie do nich zastosowac.
Dlaczego ja nigdy nie wpadlam na to, ze istnieja brazowe eyelinery ??
A moze po prostu moje uwielbienie dowszechobecnej czerni, zaciemnilo ten drobny fakt
Jednak z jednym sie nie zgodze, mianowicie z podkladem (chociaz, bardzo bym chciala, sie zgodzic) Jednak moja cera jest okropnie problematyczna, dlatego musze uzywac totalnej szpachli.
Niestety, probowalam ostatnio przerzucic sie na o wiele lzejsza IsaDore- Sheer to cover, ale na mojej cerze pelnej fioletowych sladow (fiolet jest modny);P po dawnych niespodziankach , czerwonych megagulach, oraz pomaranczowych piegach oraz luszczacej po kwasach skorze ,zupelnie sie nie sprawdzila.
Teraz stosuje ja od czasu do czasu (czyt. raz na rok) kiedy moja cera nie wyglada upiornie. Marze o dniu, kiedy bede mogla zastosowac cos tonujacego
Dziekuje pieknie za rady
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 20:09   #12
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 706
Dot.: brak pomyslow,dobre rady pilnie potrzebne:)

Włosy zdecydowanie rude!!!!
jak ja bym chciała miec rude i kręcone,a mam tylko rude ;(

kolorek mozesz zobaczyc tutaj www.soldus.fbl.pl jak Ci się spodoba to podam Ci nazwę farby itp. itd.

w rudosci siła!!!

(wiem jak to jet miec jasną cerę )
15fbf25984e7133984742eff4c4169aacf1167cc_5ed82ba6a0637 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.