Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 18:08   #3721
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Też byś marudziła... Gorzej jest, jak masz już przedsmak... wzmaga apetyt, lepiej jak nic nie wiesz
Jakbym dostała tyle co Nevada, to bym usatysfakcjonowana upajała sie macowymi precjozami :P
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:22   #3722
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zdjęcie 1 -Midnight Blue - Fluidline na oku, zdjęcie 2- sam Shadestick Street Cool i Nyx Cottage Cheese na waterline.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1d.jpg (24,4 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2e.jpg (23,9 KB, 37 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:32   #3723
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zdjęcie 1 -Midnight Blue - Fluidline na oku, zdjęcie 2- sam Shadestick Street Cool i Nyx Cottage Cheese na waterline.
też mam ten Shadestick- ma śliczny kolor
ile warstw nakładasz, by był tak intensywny? u mnie efekt jest lżejszy, bo gdybym nałożyła więcej, to powieki za bardzo by mi opadały-małe oko

Krystyna działa z kolekcją Posh paradise
__________________
siabada


Edytowane przez oolong
Czas edycji: 2011-09-14 o 18:46
oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:46   #3724
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
też mam ten Shadestick- ma śliczny kolor
ile warstw nakładasz, by był tak intensywny? u mnie efekt jest lżejszy, bo gdybym nałożyła więcej, to powieki za bardzo by mi opadały-małe oko
Oolong, ja pojechałam po oku chyba z 2-3 razy Street Cool, ale to był jednak błąd, bo o ile kolor wyszedł intensywniejszy, to w ciągu dnia migruje i w jednym miejscu więcej sie go zbiera a w innym mniej. Trzeba na bazie go chyba i pedzelkiem rozprowadzić.
Testowałam poza tym na ręce ten Shadestick, a na niego cień Crystal - i jezu - wyszedł obłedny fiolecik ciekawe jak na oku by wygladało, musze kiedyś pokombinowac tak W ogóle Street Cool powinien być fajna bazą pod fiolety i wrzosy, jak Satin Taupe (niemal identyczne są), Hypnotizing etc.


A tak przy okazji, fluidline Midnight Blue podoba mi sie coraz bardziej do tego stopnia, ze zaczynam żałować iż go nie nabyłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:48   #3725
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

co lepsze dla mocno suchoskórnych
msf natural czy kompakt studio fix?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:01   #3726
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Half -Wild przypomina mi Rich Purple Chromaline
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:20   #3727
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Olu, ja bym polemizowała z Twoim zdaniem na temat Paradisco, jak na moje oko to baaardzo Twoja bajka, cudnie jest

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2011-09-14 o 19:22
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 19:39   #3728
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
co lepsze dla mocno suchoskórnych
msf natural czy kompakt studio fix?
Studio fix w płynie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakbym dostała tyle co Nevada, to bym usatysfakcjonowana upajała sie macowymi precjozami :P
No mi by było mało

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1316020723

Olu, pięknie Wszystkie makijaże bardzo ładne, ale mnie ten urzekł, bo fiolety kocham Jestem tylko w szoku, jaki SnR wyszedł różowy na zdjęciu, ale ślicznie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:39   #3729
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Studio fix w płynie
ale czasem trzeba zagruntować i poprawić płynne podkłady
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:40   #3730
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No mi by było mało
No wiesz, nie planuje duzych zakupów z Cindy i Posh, więc mnie by tyle wystarczyło Za to MMO mnie zakręciła totalnie, jak zadna inna limitowanka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:49   #3731
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
co lepsze dla mocno suchoskórnych
msf natural czy kompakt studio fix?
Ja bym powiedziała, że MSFN, bo studio fix, nie dość, że zapycha to podkreśla potwornie suche skórki.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:04   #3732
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że MSFN, bo studio fix, nie dość, że zapycha to podkreśla potwornie suche skórki.
dziękować za opinię
ja właśnie za uprzejmością jednej wizażanki () dzisiaj fixa testuję i (tfu tfu) nic jeszcze nie podkreślił. A zapycha? Poszukam zaraz jego składu i obadam co tam za zapychajło siedzi.
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:09   #3733
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wreszcie znalazłam idealne zastosowanie dla Strobe Cream - pod podkład Pro Long Wear jest wprost stworzony - wszystko się świetnie trzyma cały dzień a buzia pieknie wygląda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:17   #3734
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak one malują to może i ma sens, u mnie natomiast wcale, bo co chwila sięgam do słoiczka wiec odwracanei co pare sekund by nie tylko rozproszyło.
dlatego ja nabieram pędzelkiem ciut większą ilość, tak żeby starczyło na oba oczka.. zamykam i chowam słoiczek.. fluidka czy chromalinka pyk na łapkę.. i nabieram z łapki.. dużo szybciej i wygodniej mi jakoś idzie wtedy

Olu, śliczny ten fiolecik
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:18   #3735
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wreszcie znalazłam idealne zastosowanie dla Strobe Cream - pod podkład Pro Long Wear jest wprost stworzony - wszystko się świetnie trzyma cały dzień a buzia pieknie wygląda
podkład ProLongWear jest super
w ciemno trafiłam swój kolor, przyprószony MUFE HD trwa cały dzień na miejscu, takiego efektu nie miałam do tej pory z żadnym podkładem - choc może to tez wpływ hormonów ciążowych
ja go nakładam zmieszanego z Complete Comfort Cream z MACa

na razie nie jestem wysuszona, chociaż skończył mi się spory słoik próbkowy treściwego Lieraca na noc i wczoraj nałożyłam MAC Mineral Lotion - on nie dał rady jako nocny nawilżacz/odżywiacz
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:46   #3736
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dlatego ja nabieram pędzelkiem ciut większą ilość, tak żeby starczyło na oba oczka.. zamykam i chowam słoiczek.. fluidka czy chromalinka pyk na łapkę.. i nabieram z łapki.. dużo szybciej i wygodniej mi jakoś idzie wtedy
Martii - super pomysł, o tym nie pomyślałam, aby na łapkę

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
podkład ProLongWear jest super
w ciemno trafiłam swój kolor, przyprószony MUFE HD trwa cały dzień na miejscu, takiego efektu nie miałam do tej pory z żadnym podkładem - choc może to tez wpływ hormonów ciążowych
Oolong, nic nie wspominałas wcześniej Gratki!
Ktoś gdzies wspominał (nie wiem czy nie KNK), ze Pro Long, to jedyny podkład z MAC, który wytrzyma wszystko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:09   #3737
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Przyjdę się Wam pochwalić, a co - w końcu już ze trzy lata mi z tymi wątkami MACowymi niedługo stukną toż to juz prawie jak rodzina obroniłam magisterkę dzisiaj ale mi się szykują MACowe zakupy w październiku )))

wie ktoś może czy na mattene będzie można wymieniać opakowania? podoba mi się aż 5 kolorów paint poty "tylko" 4 a gdzie kolekcja Cindy!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:41   #3738
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
podkład ProLongWear jest super
w ciemno trafiłam swój kolor, przyprószony MUFE HD trwa cały dzień na miejscu, takiego efektu nie miałam do tej pory z żadnym podkładem - choc może to tez wpływ hormonów ciążowych
ja go nakładam zmieszanego z Complete Comfort Cream z MACa

na razie nie jestem wysuszona, chociaż skończył mi się spory słoik próbkowy treściwego Lieraca na noc i wczoraj nałożyłam MAC Mineral Lotion - on nie dał rady jako nocny nawilżacz/odżywiacz
Gratuluję, dużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Przyjdę się Wam pochwalić, a co - w końcu już ze trzy lata mi z tymi wątkami MACowymi niedługo stukną toż to juz prawie jak rodzina obroniłam magisterkę dzisiaj ale mi się szykują MACowe zakupy w październiku )))

wie ktoś może czy na mattene będzie można wymieniać opakowania? podoba mi się aż 5 kolorów paint poty "tylko" 4 a gdzie kolekcja Cindy!!
Gratki Kasia
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 23:20   #3739
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Martii - super pomysł, o tym nie pomyślałam, aby na łapkę
no widzisz spróbuj mi już niewygodnie nabiera się z opakowania.. dużo lepiej z łapki

Kochana, jestem po testach 193, bo prosiłaś o słów parę.. i jak dla mnie jest kiepski.. zostawia straszne smugi, jest malutki, jak na pędzel do podkładu, więc trzeba się trochę namachać, żeby rozprowadzić podkład i efekt końcowy i tak średni jutro lub pojutro wrzucę fotki i recenzję na bloga
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 07:03   #3740
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ooo..jak ładnie niebieski liner wygląda do brązowych oczu...no i czemu ja go nie wzięłam?
Napadnę dziś Mac, ale na pewno już nie ma...Może to lepiej, bo mam ochotę na jakieś dwa wkłady albo Shadestick
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 07:53   #3741
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no widzisz spróbuj mi już niewygodnie nabiera się z opakowania.. dużo lepiej z łapki

Kochana, jestem po testach 193, bo prosiłaś o słów parę.. i jak dla mnie jest kiepski.. zostawia straszne smugi, jest malutki, jak na pędzel do podkładu, więc trzeba się trochę namachać, żeby rozprowadzić podkład i efekt końcowy i tak średni jutro lub pojutro wrzucę fotki i recenzję na bloga
Tak, prosiłam Kurcze szkoda, bo wyglądał obiecująco, ale jak sie pytałam o niego w macu, to mowili ze wyglada na za mały. Ale moze bedzie sie nadawał do czegoś inengo? Np. korektorów? Albo do CCB?
W każdym razie dziękuję

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ooo..jak ładnie niebieski liner wygląda do brązowych oczu...no i czemu ja go nie wzięłam?
Napadnę dziś Mac, ale na pewno już nie ma...Może to lepiej, bo mam ochotę na jakieś dwa wkłady albo Shadestick
No własnie zadałam sobie to samo pytanie Ale dopiero mając próbkę oświeciło mnei, ze wyglada super, zreszta duzo osób chwaliło ten fluidline na moich oczach A w słoiczku testerowym wyglądał tak nieporadnie, a tu proszę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 10:41   #3742
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Olu, ja bym polemizowała z Twoim zdaniem na temat Paradisco, jak na moje oko to baaardzo Twoja bajka, cudnie jest
Dziękuję . Do Paradisco "podchodziłam" już parę razy, ale po prostu źle się czuję w tego typu kolorach .

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Olu, pięknie Wszystkie makijaże bardzo ładne, ale mnie ten urzekł, bo fiolety kocham Jestem tylko w szoku, jaki SnR wyszedł różowy na zdjęciu, ale ślicznie
Dziękuję . Sama byłam w szoku, że tak różowo wygląda, ale taki efekt daje właśnie nałożenie go na Milk'a NYX.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dlatego ja nabieram pędzelkiem ciut większą ilość, tak żeby starczyło na oba oczka.. zamykam i chowam słoiczek.. fluidka czy chromalinka pyk na łapkę.. i nabieram z łapki.. dużo szybciej i wygodniej mi jakoś idzie wtedy

Olu, śliczny ten fiolecik
Świetny patent . I dziękuję .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Przyjdę się Wam pochwalić, a co - w końcu już ze trzy lata mi z tymi wątkami MACowymi niedługo stukną toż to juz prawie jak rodzina obroniłam magisterkę dzisiaj ale mi się szykują MACowe zakupy w październiku )))
Serdeczne gratulacje . To teraz mega zakupy w MAC'u jak najbardziej się należą i będą bardzo uzasadnione .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 10:44   #3743
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, prosiłam Kurcze szkoda, bo wyglądał obiecująco, ale jak sie pytałam o niego w macu, to mowili ze wyglada na za mały. Ale moze bedzie sie nadawał do czegoś inengo? Np. korektorów? Albo do CCB?
W każdym razie dziękuję
no właśnie jedyne zastosowanie jakie dla niego widzę, to korektor na większe partie twarzy.. nakładałam Studio Finisha i było całkiem całkiem
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 11:17   #3744
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
no właśnie jedyne zastosowanie jakie dla niego widzę, to korektor na większe partie twarzy.. nakładałam Studio Finisha i było całkiem całkiem
To chcociaz dobrze, ze do można do czegoś go wykorzystać i się nie zmarnuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:42   #3745
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Nie wiem,czemu tak marudzisz dostałaś parę rzeczy z Cindy i PP, zamiast się cieszyć, ze masz i możesz testować, to lamentujesz a co mamy my powiedziec, kiedy nawet porządnych swatche obu kolekcji w necie nie mozna namierzyć?
Oj tam, zaraz ''lamentujesz'' Bardzo się cieszę z tego co mam i zrobiłam próbki kolorów na skórze. Mam nadzieję, że się przydadzą

Na pierwszym zdjęciu kolory z palety Parlor Smoke, pigmenty Emerald Dusk i Blue Storm oraz Paint Pot Imaginary oraz niestety mało widoczny puder Lightscapade.

Na drugim zdjęciu same pigmenty: Tan, Emerald Dusk, Golden Olive, Blue Storm, Violet, Magenta Madness, Neo Orange.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cindyshermanswatch.jpg (84,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pigmentycindysherman.jpg (63,3 KB, 36 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:48   #3746
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Oj tam, zaraz ''lamentujesz'' Bardzo się cieszę z tego co mam i zrobiłam próbki kolorów na skórze. Mam nadzieję, że się przydadzą

Na pierwszym zdjęciu kolory z palety Parlor Smoke, pigmenty Emerald Dusk i Blue Storm oraz Paint Pot Imaginary oraz niestety mało widoczny puder Lightscapade.

Na drugim zdjęciu same pigmenty: Tan, Emerald Dusk, Golden Olive, Blue Storm, Violet, Magenta Madness, Neo Orange.


Pigmenty na zdjęciu nr 2 boskie, zwłąszzca ten wrzosowy obok wściekłęgo różu przypomina mi trochę cien Hypnotizing, ale takie ciemniejszy
A swatche quadu takie sobie, ale jak znam zycie to kwestia światła
ja się waham między tym quadem a tym Angel. Poczekam na wiecej swatchów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:07   #3747
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Pigmenty na zdjęciu nr 2 boskie, zwłąszzca ten wrzosowy obok wściekłęgo różu przypomina mi trochę cien Hypnotizing, ale takie ciemniejszy
A swatche quadu takie sobie, ale jak znam zycie to kwestia światła
ja się waham między tym quadem a tym Angel. Poczekam na wiecej swatchów
Mówisz o pigmencie Violet, ale on nie jest w rzeczywistości podobny do Hypnotizing. Hypnotizing już bardziej przypomina srebrzysty fiolet z palety Parlor Smoke choć to też nie to samo... Myślę jednak, że może się spodobać jego fanom. Oba są stonowane, jakby ''przybrudzone''
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 14:56   #3748
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Mówisz o pigmencie Violet, ale on nie jest w rzeczywistości podobny do Hypnotizing. Hypnotizing już bardziej przypomina srebrzysty fiolet z palety Parlor Smoke choć to też nie to samo... Myślę jednak, że może się spodobać jego fanom. Oba są stonowane, jakby ''przybrudzone''
A nie dałoby sie zrobić jakichś bardziej rzeczywistych swatchów quadu parlor? Bo na tym to cięzko nieco
I co powiesz o nim osobiście, po testach?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 16:25   #3749
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Serdeczne gratulacje . To teraz mega zakupy w MAC'u jak najbardziej się należą i będą bardzo uzasadnione .
))))
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 16:26   #3750
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nie dałoby sie zrobić jakichś bardziej rzeczywistych swatchów quadu parlor? Bo na tym to cięzko nieco
I co powiesz o nim osobiście, po testach?
Oczywiście zrobię je jeszcze raz Podczas malowania cienie z palety nie zrobiły na mnie w pierwszej chwili najlepszego wrażenia, wydawały mi się takie ''szaro-bure''. Brąz i granat mają chyba matowe wykończenie więc na sucho nadają się tylko do cieniowania oka już na jakiejś ''bazie''... Ten srebrzysty fiolet nadaje bardzo fajny efekt rozświetlenia, takiego ''migotania''. Z kolei najciemniejszy odcień grafitu jest w tej palecie fajnym uzupełnieniem, szczególnie do konturowania oka czy też cieniowania dla efektu smokey eyes. Osobiście to co mnie bardzo zaskoczyło to połączenie ciepłego brązu z tym srebrzystym fioletem, całkiem fajnie to wygląda szczególnie gdy brąz ''ląduje'' w załamaniu i łączy się pozostałe odcienie na powiekach. Zaznaczę przy tym, że nie jestem żadną specjalistką w tej dziedzinie i na razie jeszcze testuję paletę
Dzisiaj nie mogłam się umalować, bo się rozchorowałam i kiepsko się czuję. Nowe zdjęcia dla Ciebie postaram się zrobić jutro

Załączam jeszcze jeden swatch kolorów paletki Parlor Smoke, może lepiej widać... Ale i tak jutro pstryknę coś nowego w innym oświetleniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg parlorsmokequad.jpg (77,7 KB, 25 załadowań)
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2011-09-15 o 16:46
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.