Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-26, 16:58   #691
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Ja zamierzam, zakupić fixator, potrzebuję do utrwalenia minerałów EDM na studniówkę Mam tylko pytanie, znalazłam go w sklepie inter-art, widziałam, ze sporo osób z wątku zamawiało wcześniej, zdąży dojśc w dwa tygodnie, sklep nie ociąga się z wysyłką ?

Pozdrawiam
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 20:02   #692
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja zamierzam, zakupić fixator, potrzebuję do utrwalenia minerałów EDM na studniówkę Mam tylko pytanie, znalazłam go w sklepie inter-art, widziałam, ze sporo osób z wątku zamawiało wcześniej, zdąży dojśc w dwa tygodnie, sklep nie ociąga się z wysyłką ?

Pozdrawiam

Mi przyszedł standardowo, w 2-3 dni
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 14:23   #693
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Może pomogę komuś w doborze podkładu PAINT STICK.
znalazłam je pod choinką

Kolory: IVORY, 4W, 6W,
dodaję fotki w różnym świetle

jeśli będzie kogoś interesowało więcej informacji to może je znaleźć u mnie na blogu. (mam nadzieję, że mnie tu nie zlinczują za reklamę, ale nie chcę pisać 2 razy tego samego )
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:22   #694
entwine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 18
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cześć Dziewczyny
piszę, gdyż czytając ten wątek zauważyłam osoby profesjonalnie zajmujące się wiżażem, i stąd ten post.
chciałabym zasięgnąc porady, gdyż zaczynam od podstaw budować swój kuferek wiżazystki
generalnie chodzi mi o paletę z dobrymi podkładami.Co uważacie o palecie Kryolan Ultrafoundation?czy konsystencja tych podkładów nie jest za ciężka?Nie miałam styczności dotychczas z tymi podkładami, w ogóle z tą firmą, bo malowałam kosmetykami firm selektywnych.
Teraz, tak jak pisałam,chciałabym od nowa zacząc zaopatrywać mój kuferek i tak pomyślałam, że możę znajdę tu fachową pomoc.Bez czego nie mogę się obejść?No i

proszę i sugestię i opinię..
pozdrawiam
__________________
ent
entwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 14:23   #695
Joanna27W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Witam,
ja tak już od tygodnia szukam informacji odnośnie produktów kryolana, mehron, grimas (dokładnie chodzi o pudry transparentne, fiksujące i spraye utwalające) i nie mogę się zdecydować. Mam pytanie do Was kochanie kobiety:
- czy czasem te fiksujące pudry nie współgrają tylko z podkładami tej samej firmy (dodam, iż taką inf. dostałam od Kryolana i Mehron). Miałam puder fiksujący Artdeco i nie byłam zadowolona
Może macie jakieś doświadczenie i obalicie tą tezę?
- który produkt wybrać : puder transparenty Kryolana czy Anti-shine? (ten pierwszy to ponoć zwykły puder transparentny, a drugi to ryżowy i stąd ten mat). Czy możecie podać skład obu? Wiadomo zależy mi na macie , wygładzeniu i utrwaleniu
- czy ktoś stosował puder ryżowy firmy Grimas?Jakie efekty? Cenowo wychodzi taniej niż Kryolana Anti shine
Tak sobie myślę, że może kupić ryżowy i ten spray utrwalający...Już sama nie wiem
Proszę o poradę

pozdrawiam
Joanna
Joanna27W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 09:40   #696
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Kryolan

Witam-czy ktoras z Was uzywa profesionalnych kosmetykow KRYOLAN?? Mialam okazje miec robiony kilka razy make-up tymi kosmetykami-i zastanaiwam sie jakie wy macie odczucia na ich temat-bo moja twarz byla oczywiscie pieknie umalowana-ale z bliska mialam straszna maske-strasznie sztucznie to wygladalo-a ceny sa niesamowicie wygorowane-czekam na Wasze opinie.
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 10:06   #697
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kryolan

Cytat:
Napisane przez seroxatomanka Pokaż wiadomość
Witam-czy ktoras z Was uzywa profesionalnych kosmetykow KRYOLAN?? Mialam okazje miec robiony kilka razy make-up tymi kosmetykami-i zastanaiwam sie jakie wy macie odczucia na ich temat-bo moja twarz byla oczywiscie pieknie umalowana-ale z bliska mialam straszna maske-strasznie sztucznie to wygladalo-a ceny sa niesamowicie wygorowane-czekam na Wasze opinie.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66663
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 11:24   #698
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
porada odnośnie utrwalaczy firmy Kryolan..

Mam pytanko do tych osób, które uzywają utrwalacze tej firmy..Zamierzam zakupić utrwalacze tej firmy..
1. puder transparentny
2.profesjonalny utrwalacz do pomadek
3.fixersprey
4.nabłyszczacz do ust
5. puder matujący
6. puder utrwalający..
czy to dobry zakup aby makijaż się trzymał??czekam na wasze opinie z góry dziękuję!!
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 12:16   #699
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: porada odnośnie utrwalaczy firmy Kryolan..

prosze bardzo:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/szukaj...gdzie=produkty
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 17:26   #700
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: porada odnośnie utrwalaczy firmy Kryolan..

Kupiłam sobie w ramach gwiazdkowego prezentu puder i fixierspray i muszę powiedzieć, że te produkty zdały egzamin. Borykam się na codzień z tłustawą (prawie na całej twarzy) i błyszczącą twarzą z drobnymi niedoskonałościami. Mam problem szczególnie z błyszczeniem, ogólnie każdy puder, który nakładam wystarczy na 2-3 godziny matowienia, a następne warstwy dają już nieładny efekt. W przypadku pudru kryolanu jest dużo lepiej - lekki błysk pojawił się dopiero po 5 godzinach i to naprawdę dyskretny, a nie efekt "lustra". Fiksator jest w ogóle genialny - wystarczy spryskać twarz i makijaż jest utrwalony, dziś mam go na twarzy od rana i wszystko jest na swoim miejscu, prócz zjedzonej szminki Tak więc polecam jak najbardziej.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 18:35   #701
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Kryolan

Pewnie chodzi Ci o kamuflaż
No niestety taki ich urok, z daleka wyglądasz pięknie, cera nieskazitelna, ale nie można do nikogo podejść bliżej bo widać Ci tone pudru
Zazwyczaj są one wykorzystywane do sesji fotograficznych lub na wyjatkowe okazje jak slub itp.
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 16:20   #702
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Kryolan korektor pod oczy

Witam

Odkad pamietam mam problem z cieniami pod oczami, stosowalam chyba z 7 roznych korektorow zarowno tych tanszych i z sredniej polki(sensique, essence, hean, rimmel, maybelline, astor) i zaden nie spelnil moich oczekiwan ;/ znalazlam jednak korektory firmy Kryolan Vanish La Femme i BRUSH-ON CONCEALER z pedzelkiem i zwiazku z tym mam pytanie do was odnosnie tych korektorow. Czy ktoras z Pań uzywa ktoregos z nich? Czy spelnil wasze oczekiwania i wogole czy sa one warte swojej ceny? A moze sa inne lepsze?Jaki? Licze na pomoc
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

nikt nie pomoze?
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:41   #703
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

ja używam kamuflarzu z Kryolanu tzw. "magiczne kułeczko"z 3 kolorami zółtym, zielonym i fioletowym pod oczy jest świetny!! pierwszy raz jak go uzyłam byłam w szoku jaki dał efekt..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 18:27   #704
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

hej
30.stycznia mam studniówkę, makijaż będę robić sama i chciałabym kupić coś do utrwalenia makijażu (mam mieszaną cerę... 'świecę' się po jakiś 3-4godz.). zastanawiam się nad fixatorem Kryolanu i mam kilka pytań. aha. KWC przeczytałam
więc...
czy taki laik w kwestii utrwalaczy jak ja poradziłby sobie z używaniem fixatora
na KWC pojawiają się opinie głównie pozytywne, ale dziewczyny piszą, że czasami widać biały osad, pyłek na twarzy.. jest może jakiś sposób, żeby tego uniknąć? może to zależy od odległości z jakiej się pryska?
czy po pryśnięciu sprayu na twarz trzeba użyć pudru czy to już na sam koniec się stosuje?
bardzo zależy mi, żeby makijaż był trwały i żebym musiała wykonywać jak najmniej, a najlepiej żadnych poprawek.

będę wdzięczna za każdą opinię i pomoc
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 19:49   #705
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
hej
30.stycznia mam studniówkę, makijaż będę robić sama i chciałabym kupić coś do utrwalenia makijażu (mam mieszaną cerę... 'świecę' się po jakiś 3-4godz.). zastanawiam się nad fixatorem Kryolanu i mam kilka pytań. aha. KWC przeczytałam
więc...
czy taki laik w kwestii utrwalaczy jak ja poradziłby sobie z używaniem fixatora
na KWC pojawiają się opinie głównie pozytywne, ale dziewczyny piszą, że czasami widać biały osad, pyłek na twarzy.. jest może jakiś sposób, żeby tego uniknąć? może to zależy od odległości z jakiej się pryska?
czy po pryśnięciu sprayu na twarz trzeba użyć pudru czy to już na sam koniec się stosuje?
bardzo zależy mi, żeby makijaż był trwały i żebym musiała wykonywać jak najmniej, a najlepiej żadnych poprawek.

będę wdzięczna za każdą opinię i pomoc
Poradzisz sobie, tylko tak - odległość jest ważna, najlepiej 30 cm, psikasz albo 3 liniami z góry do dołu - na środek twarzy i po bokach, albo zygzakiem.
Fixer nakładasz na sam koniec, czyli już na puder. Powinno wytrzymać
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 21:48   #706
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

Ja mam paletkę HD Kryolanu oraz tej samej firmy korektor w pędzelku....Powiem tak wolę ten w pędzelku jednak jeśli oczekuje Pani dobrego krycia to paletka HD zakryje wszystko.. potrzeba jednak wprawnej ręki bo korektory są dość ciężkie. Można je dostać pakowane po 5 ( zaplaciłam za taką paletkę 130 zł - jest warta ceny) i pakowane po 3...tu niestety nie znam ceny ale wiadomo że będzie taniej myślę że ok 80 zł
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 22:08   #707
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez entwine Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
piszę, gdyż czytając ten wątek zauważyłam osoby profesjonalnie zajmujące się wiżażem, i stąd ten post.
chciałabym zasięgnąc porady, gdyż zaczynam od podstaw budować swój kuferek wiżazystki
generalnie chodzi mi o paletę z dobrymi podkładami.Co uważacie o palecie Kryolan Ultrafoundation?czy konsystencja tych podkładów nie jest za ciężka?Nie miałam styczności dotychczas z tymi podkładami, w ogóle z tą firmą, bo malowałam kosmetykami firm selektywnych.
Teraz, tak jak pisałam,chciałabym od nowa zacząc zaopatrywać mój kuferek i tak pomyślałam, że możę znajdę tu fachową pomoc.Bez czego nie mogę się obejść?No i

proszę i sugestię i opinię..
pozdrawiam
Nie pomogę w przypadku palety bo jej nie mam ale jeśli pytasz o to bez czego wizażystka się obejść nie może to ja odpowiadam że bez kamuflaży zdecydowanie... i 3 kolorowyk korektorów Kryolanu. Są fenomenalne. Róże i paletki z pomadkami... Trwałe ładna kolorystyka -bardzo porządne kosmetyki Pozdrawiam cieplutko.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 10:53   #708
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

Dziekuje bardzo za odpowiedz Chyba sie skusze na ten w pedzelku
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:20   #709
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
Może pomogę komuś w doborze podkładu PAINT STICK.
znalazłam je pod choinką

Kolory: IVORY, 4W, 6W,
dodaję fotki w różnym świetle

jeśli będzie kogoś interesowało więcej informacji to może je znaleźć u mnie na blogu. (mam nadzieję, że mnie tu nie zlinczują za reklamę, ale nie chcę pisać 2 razy tego samego )
zakupiłam Ivory Świetny kolor. Stick jak wiadomo ciężki ale świetnie sprawdził się przy zdjęciach
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 21:31   #710
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
hej
30.stycznia mam studniówkę, makijaż będę robić sama i chciałabym kupić coś do utrwalenia makijażu (mam mieszaną cerę... 'świecę' się po jakiś 3-4godz.). zastanawiam się nad fixatorem Kryolanu i mam kilka pytań. aha. KWC przeczytałam
więc...
czy taki laik w kwestii utrwalaczy jak ja poradziłby sobie z używaniem fixatora
na KWC pojawiają się opinie głównie pozytywne, ale dziewczyny piszą, że czasami widać biały osad, pyłek na twarzy.. jest może jakiś sposób, żeby tego uniknąć? może to zależy od odległości z jakiej się pryska?
czy po pryśnięciu sprayu na twarz trzeba użyć pudru czy to już na sam koniec się stosuje?
bardzo zależy mi, żeby makijaż był trwały i żebym musiała wykonywać jak najmniej, a najlepiej żadnych poprawek.

będę wdzięczna za każdą opinię i pomoc
na pewno sobie poradzisz
najlepiej partiami nakładać, tzn nie psikać z bliska nieustannie, tylko takimi seriami (mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś ) żeby nie przesadzić.
Ja go używałam kilkanaście już razy na sobie i innych i powiem szczerze, że żadnego osadu, pyłku, przesuszenia nie było wystarczy tylko nie przesadzić. A utrwala na pewno bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
zakupiłam Ivory Świetny kolor. Stick jak wiadomo ciężki ale świetnie sprawdził się przy zdjęciach
no ciężki, ciężki. Ja go kupiłam właśnie ze względu na sesje zdjęciowe i jakieś większe imprezy np pokazy mody albo na wielkie wyjścia, żeby malować innych (studniówki itd)
na codzień nie polecam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 22:02   #711
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
na pewno sobie poradzisz
najlepiej partiami nakładać, tzn nie psikać z bliska nieustannie, tylko takimi seriami (mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś ) żeby nie przesadzić.
Ja go używałam kilkanaście już razy na sobie i innych i powiem szczerze, że żadnego osadu, pyłku, przesuszenia nie było wystarczy tylko nie przesadzić. A utrwala na pewno bardzo dobrze


no ciężki, ciężki. Ja go kupiłam właśnie ze względu na sesje zdjęciowe i jakieś większe imprezy np pokazy mody albo na wielkie wyjścia, żeby malować innych (studniówki itd)
na codzień nie polecam
Na co dzień nie planuje go używać kupiłam go żeby popstrykać zdjęcia i wypróbować ( a że nie jest drogi więc mam) generalnie jestem fanką marki ostatnio jednak przerzuciłam się na malowanie ( kryolanami dermacolami i innymi tapetami) okazyjne, na co dzień biegam w lekkich pudrach mineralnych i powiem że się opłaca- nie przemęczam skóry a potem jaki efekt gdy przybiorę to całe rusztowanie Wykonuje makijaże studniówkowe ale chyba stick i tak jest ciężkawy a jako że nie malowałam na nim wcześniej zbyt często to trudno mi tonować tak by wyglądał naturalnie
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!

Edytowane przez Natek89
Czas edycji: 2010-01-21 o 22:03
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:47   #712
Allyshia
Raczkowanie
 
Avatar Allyshia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 223
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dziewczyny ja jestem oczarowana efektem jaki daje korektor pod oczy Kryolan Brush-on Concealer Korektor maskujący w pędzelku jak dla mnie CUDO nareszcie zakrylam moje since pod oczami( nie sa one znowu takie duze ale jednak przeszkadzaly mi). Korektor trzyma sie przez caly dzien jest gesty ale nie az tak zeby podkreslal zmarszczki czy wysuszał kupilam go za 32 zł na all.
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49135540
Allyshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:23   #713
Justina2411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Exclamation Kryolan ultrafundation 3- gdzie taki dostanę???

KRYOLAN ULTRAFUNDATION 3- GDZIE TAKI DOSTANĘ?? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...3-Korektor.htm

Miałam okazję spróbować tego kosmetyku i bardzo mi się spodobał! Tylko, że mam problem. Nie wiem gdzie mogę go kupić. Szukałam na allegro ale na razie nie ma żadnej aukcji. Przez google też szukałam ale wyniki zerowe.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Justyna
Justina2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:42   #714
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Kryolan ultrafundation 3- gdzie taki dostanę???

zależy skąd jesteś można kupić w Łodzi, Warszawie, Krakowie..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:35   #715
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kryolan ultrafundation 3- gdzie taki dostanę???

Cytat:
Napisane przez Justina2411 Pokaż wiadomość
KRYOLAN ULTRAFUNDATION 3- GDZIE TAKI DOSTANĘ?? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...3-Korektor.htm

Miałam okazję spróbować tego kosmetyku i bardzo mi się spodobał! Tylko, że mam problem. Nie wiem gdzie mogę go kupić. Szukałam na allegro ale na razie nie ma żadnej aukcji. Przez google też szukałam ale wyniki zerowe.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Justyna
Najłatwiej kupisz na Allegro, wystarczy, że wpiszesz Kryolan w wyszukiwarkę
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:45   #716
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Kryolan ultrafundation 3- gdzie taki dostanę???

Są 3 bodajże (ja korzystam z 2 ) sklepy internetowe gdzie można kosmetyki tej firmy ( w tym naturalnie korektor kupić. Sama kupiłam swój w Impre Art (sklep internetowy)

Swoją drogą korektor godny polecenia.
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!

Edytowane przez Natek89
Czas edycji: 2010-01-23 o 10:11
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:47   #717
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Na co dzień nie planuje go używać kupiłam go żeby popstrykać zdjęcia i wypróbować ( a że nie jest drogi więc mam) generalnie jestem fanką marki ostatnio jednak przerzuciłam się na malowanie ( kryolanami dermacolami i innymi tapetami) okazyjne, na co dzień biegam w lekkich pudrach mineralnych i powiem że się opłaca- nie przemęczam skóry a potem jaki efekt gdy przybiorę to całe rusztowanie Wykonuje makijaże studniówkowe ale chyba stick i tak jest ciężkawy a jako że nie malowałam na nim wcześniej zbyt często to trudno mi tonować tak by wyglądał naturalnie
a czego używasz do nakładania?
faktycznie, jest trochę trudny w obsłudze bo strasznie gęsty,
ja sobie radzę pędzlem INGLOT, jak mi się efekt nie podoba to używam jeszcze gąbeczki i poprawiam. W sumie efekt w miarę naturalny, ale zgodzę się z Tobą, że wszystko zależy od codziennej pielęgnacji, jak się używa lekkich podkładów na co dzień to potem jakoś ta skóra wygląda mimo tapety


Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja jestem oczarowana efektem jaki daje korektor pod oczy Kryolan Brush-on Concealer Korektor maskujący w pędzelku jak dla mnie CUDO nareszcie zakrylam moje since pod oczami( nie sa one znowu takie duze ale jednak przeszkadzaly mi). Korektor trzyma sie przez caly dzien jest gesty ale nie az tak zeby podkreslal zmarszczki czy wysuszał kupilam go za 32 zł na all.
fajnie, że o tym piszesz, bo się nad nim zastanawiałam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 16:36   #718
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

[QUOTE=adusik;16681102]a czego używasz do nakładania?
faktycznie, jest trochę trudny w obsłudze bo strasznie gęsty,
ja sobie radzę pędzlem INGLOT, jak mi się efekt nie podoba to używam jeszcze gąbeczki i poprawiam. W sumie efekt w miarę naturalny, ale zgodzę się z Tobą, że wszystko zależy od codziennej pielęgnacji, jak się używa lekkich podkładów na co dzień to potem jakoś ta skóra wygląda mimo tapety




Ja używałam do tej pory wyłącznie gąbeczki i sprawdza się. Ja b. długo używałam dermacolowych mazi na co dzień ( i podobnych pod względem krycia) i ...podkład wyglądał na skórze coraz to gorzej...Po prostu mimo że nawilżałam pillingowałam itd skóra była zmęczona i odwodniona. Teraz nakładam wyłącznie minerały a kiedy wychodzę ze znajomymi i mam czas bawić się w godzinne malowanie kładę tapetę i ten system działa idealnie ....Uzależnienie pokonane

(miałam czas że po i na spacer do parku tuż obok czy do pracy w której ludzie mnie nie widzą przywdziewałam dermacol - i to całkiem nie tak dawno ) całe szczęście buzia zwykle daje rade wracać do stanu -przed

Co do kryolanów to są to jakościowo najlepsze kosmetyki jakie spotkałam jestem zadowolona z każdego produktu poza tuszem do rzęs i nabłyszczaczem ( on chyba nic nie robi totalnie )
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 12:52   #719
Justina2411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kryolan ultrafundation 3- gdzie taki dostanę???

dzięki za informację! na allegro pojawiła się już aukcja od sprzedawcy www.wizazysci.pl ;-) z góry dziękuje za pomoc
pozdrawiam
Justyna
Justina2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:08   #720
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

[QUOTE=Natek89;16708085]
Cytat:
Napisane przez adusik Pokaż wiadomość
a czego używasz do nakładania?
faktycznie, jest trochę trudny w obsłudze bo strasznie gęsty,
ja sobie radzę pędzlem INGLOT, jak mi się efekt nie podoba to używam jeszcze gąbeczki i poprawiam. W sumie efekt w miarę naturalny, ale zgodzę się z Tobą, że wszystko zależy od codziennej pielęgnacji, jak się używa lekkich podkładów na co dzień to potem jakoś ta skóra wygląda mimo tapety




Ja używałam do tej pory wyłącznie gąbeczki i sprawdza się. Ja b. długo używałam dermacolowych mazi na co dzień ( i podobnych pod względem krycia) i ...podkład wyglądał na skórze coraz to gorzej...Po prostu mimo że nawilżałam pillingowałam itd skóra była zmęczona i odwodniona. Teraz nakładam wyłącznie minerały a kiedy wychodzę ze znajomymi i mam czas bawić się w godzinne malowanie kładę tapetę i ten system działa idealnie ....Uzależnienie pokonane

(miałam czas że po i na spacer do parku tuż obok czy do pracy w której ludzie mnie nie widzą przywdziewałam dermacol - i to całkiem nie tak dawno ) całe szczęście buzia zwykle daje rade wracać do stanu -przed

Co do kryolanów to są to jakościowo najlepsze kosmetyki jakie spotkałam jestem zadowolona z każdego produktu poza tuszem do rzęs i nabłyszczaczem ( on chyba nic nie robi totalnie )
ojj można się od tapety uzależnić, można też miałam podobnie jak Ty ale na szczęście się wyleczyłam no i czasem nawet wychodzę całkiem bez podkładu i daję skórze odpocząć
koniec offtopa
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=392868


---------------------------------------------

zaczynam blogować: http://shawl.bloblo.pl/

http://shawl.maxmodels.pl





adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.