egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 195 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 22:05   #5821
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Rozumiem...
Kurcze, ale czy nie uważacie, że powinni nas uczyć nie tylko ludzie mający wiedzę z zakresu kosmetologii, ale też Ci, którzy naprawdę wiedzą jak pisać projekty? Chodzi o przedstawienie podstaw, których należy się trzymać i przestrzegać przy pisaniu projektu... Może wtedy szło by nam lepiej... no ale nie można z drugiej strony zrzucać winy na innych...
Ja na bank nie zdam - przez nie dokładne czytanie i przez tą cholerną mezoterapię ;/
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:09   #5822
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

może nie będzie tak źle ... w sumie zabieg pielęgnacyjny wykonałaś, więc może jednak...
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:11   #5823
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

oj, nie pocieszaj mnie kochana...
wiesz z głupotą trzeba po prostu żyć...
Ale tak na 100% to się okaże 26 sierpnia... albo będzie dyplom - albo
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:12   #5824
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
może nie będzie tak źle ... w sumie zabieg pielęgnacyjny wykonałaś, więc może jednak...

Tak wykonała - tylko, że mezoterapii nie możne używać bez przeszkolenia.
Owszem - kupując maszyne dokładnie chyba Rubica którą rekomenduje firma Clarena dostajesz bezpłatnie szkolenie ale to już inna para kaloszy
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:14   #5825
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Spokojnie, każdy zrobił jakiś błąd, więc nie jesteś sama, w końcu nie napisałaś w projekcie bzdur, bo mezoterapia nadawałaby się, a na to czy znasz się na rzeczy też patrzą mimo, że nie mogą tego wypunktować...
Dobrze, że nie okazałaś się być tempakiem, który robi oczyszczanie przy takiej cerze, taka osoba powinna się obawiać i szykować już za rok
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:15   #5826
Nowelka
Przyczajenie
 
Avatar Nowelka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Z pod Wrocławia
Wiadomości: 23
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Wiecie co czytam was już tak dłuższy czas o tym gdybaniu
i denerwuje mnie tylko jeden fakt
"że co szkoła to inny sposób projektu" jakbym miała podsumować to o czym piszecie to 90% z was robiła coś inaczej od kolejnej i kolejnej dziewczyny
a tak być nie powinno
nie wspomnę już o rozbieżności faktu "brać z załącznika czy z głowy"
cóż mnie uczono że właśnie trudność tego egzaminu polega na tym by wykorzystać wyłącznie załączniki bo to najbardziej stresuje, wiesz że jako praktyczny czyli "w gabinecie posiadam to i to" nie użyjesz aparatury do mezoterapii nagle nie mając jej w salonie, no chyba że powiesz klientce "gienka czekaj idę kupić sprzęt i zaraz Ci zrobię" heh

wątpie by ktoś oblał tylko dlatego że wziął maszynę z poza listy, no ale jakoś na pewno będzie to oceniane

dla mnie to logiczne, inaczej dostałybyśmy kartkę "przyszła kunegunda i ma ma ryj w pryszczach zrób jej co chcesz bo masz tak za✂✂✂isty salon że wszystko w nim masz"

ale widzicie co szkoła to inna metoda i to najbardziej mnie w✂✂✂✂ia o
Nowelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:16   #5827
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Tak wykonała - tylko, że mezoterapii nie możne używać bez przeszkolenia.
Owszem - kupując maszyne dokładnie chyba Rubica którą rekomenduje firma Clarena dostajesz bezpłatnie szkolenie ale to już inna para kaloszy
my używałyśmy bez szkolenia, co prawda potem Clarena zrobiła nam tańsze przeszkolenie z mezoterapii, ale Pani nam nigdy nie wspominała, że potrzebne jest przeszkolenie do jej wykonania
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 22:18   #5828
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Aj, no niby tak... no pocieszam się tym, że nie ma pkt ujemnych... nie dodałam czegoś, co nie pasuje do tej cery... po prostu nie dostanę za to pkt... trudno... a nawet jak nie zdam - to trudno... pójdę za rok z podniesioną głową... chociaż szkoda by było... no ale nic na to nie poradzę- zrobiłam błąd nie czytając dokładnie... ale chciałam pokazać, że coś umiem... no ale chyba chodzi o to, żeby oprócz wiedzy dokładnie czytać polecenia... a to nigdy nie było moją mocną stroną - zwłaszcza, gdy dopadał mnie stres...
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:19   #5829
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Nowelka Pokaż wiadomość
Wiecie co czytam was już tak dłuższy czas o tym gdybaniu
i denerwuje mnie tylko jeden fakt
"że co szkoła to inny sposób projektu" jakbym miała podsumować to o czym piszecie to 90% z was robiła coś inaczej od kolejnej i kolejnej dziewczyny
a tak być nie powinno
nie wspomnę już o rozbieżności faktu "brać z załącznika czy z głowy"
cóż mnie uczono że właśnie trudność tego egzaminu polega na tym by wykorzystać wyłącznie załączniki bo to najbardziej stresuje, wiesz że jako praktyczny czyli "w gabinecie posiadam to i to" nie użyjesz aparatury do mezoterapii nagle nie mając jej w salonie, no chyba że powiesz klientce "gienka czekaj idę kupić sprzęt i zaraz Ci zrobię" heh

wątpie by ktoś oblał tylko dlatego że wziął maszynę z poza listy, no ale jakoś na pewno będzie to oceniane

dla mnie to logiczne, inaczej dostałybyśmy kartkę "przyszła kunegunda i ma ma ryj w pryszczach zrób jej co chcesz bo masz tak za✂✂✂isty salon że wszystko w nim masz"

ale widzicie co szkoła to inna metoda i to najbardziej mnie w✂✂✂✂ia o
no i chcąc nie chcąc masz rację, każda szkoła inaczej przygotowała do egzaminu...
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:22   #5830
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
To jest logiczne, że korektor używa się na bazę przed podkładem! Więc nie pisz, że Wszystkie zaznaczyły złą odpowiedź.



Też jestem pewna, że można od siebie dodawać aparaturę i sprzęt, byle by pasowała do zabiegu oczywiście. Ja zrobiłam zabieg nawilżająco-rozjaśniający z sonoforezą ;D
nam babka od praktyk mowila ze trzeba sie sztywno trzymac wykazow i calego zadania egzaminacyjnego a jest ona w komisji wiec wiedziala co mowi,i zawsze nam mowila co jest punktowane a co nie...np.jesli w wykazie mamy preparat do dezynfekcji rąk a ktos napisze ze dezynfekuje rece srodkiem do dezynf rak albo uzyje wlasnej nazwy tego srodka to nie ma za to punktu,albo jak sa w wykazie platki a ktos pisze ze uzywa wacikow to taka sama zasada...wiec nie wiem jak bedzie z tymi dziewczynami co pododawaly od siebie...
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:23   #5831
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Ej dziewczyny... co do szkoły i uczenia... ja jeszcze chciałam spytać - bo na egzaminie teoretycznym jest druga część z działalności usługowej jakby - czy wy miałyście taki przedmiot w szkole? My przez dwa lata nie miałyśmy nic takiego - nikt nas nie uczył tego, ani słowa! Na tą część egzaminu szłyśmy na żywioł - dobre, nie?
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:24   #5832
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
my używałyśmy bez szkolenia, co prawda potem Clarena zrobiła nam tańsze przeszkolenie z mezoterapii, ale Pani nam nigdy nie wspominała, że potrzebne jest przeszkolenie do jej wykonania
W jakiej cenie bylo to szkolenie ?
Nie mówiła Wam, że jest potrzebne szkolenie ponieważ napisałam Ci, że przy kupowaniu takiego sprzętu - firma ofiaruje darmowe szkolenie.


Nowelka - teoretycznie ktoś kto dodaje własną maszynke do zabiegu nie powoduje niezdania egzaminu ale egzaminatorzy nie mają tego wyodrębnionego w kluczu jako nie wiem 'własna inwencja twócza'
Nam też mówili, że mamy uważać z dodawaniem własnych przyrządów bo z tego co jest na wykazie w 100 % DA SIE ZROBIC zabieg.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:25   #5833
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez asienkaaa66 Pokaż wiadomość
Moja nauczycielka jest egzaminatorem i kiedys sie wsciekla i powiedziala dlaczego niektorzy nie potrasfia czytac ze zrozumieniem i dodaja od siebie cokolwiek? Powiedziala, ze ma nadzieje ze takie obleja na dzien dobry...
zgadzam sie z toba w 100% nasza babeczka tez jest egzaminatorem i tez sie wsciekala jak sie nie trzymalysmy zalacznikow wiec strasznie sie dziwie ze niektore dziewczyny pisza ze im nauczycielki kazaly zadanie traktowac bardzo luzno
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:25   #5834
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Dziubeczek107 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny... co do szkoły i uczenia... ja jeszcze chciałam spytać - bo na egzaminie teoretycznym jest druga część z działalności usługowej jakby - czy wy miałyście taki przedmiot w szkole? My przez dwa lata nie miałyśmy nic takiego - nikt nas nie uczył tego, ani słowa! Na tą część egzaminu szłyśmy na żywioł - dobre, nie?
my miałyśmy, do tego świetną nauczycielkę, która nas świetnie przygotowała, tym bardziej jestem na siebie zła, że tak zawaliłam tą część i mam tylko 13 punktów :/
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:28   #5835
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
W jakiej cenie bylo to szkolenie ?
Nie mówiła Wam, że jest potrzebne szkolenie ponieważ napisałam Ci, że przy kupowaniu takiego sprzętu - firma ofiaruje darmowe szkolenie.
Wydaję mi się, że płaciłyśmy 15 zł, tyle, że gościu z Clareny pokazał zabieg mezoterapii i na tym się skończyło, ale certyfikat jest
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:28   #5836
Dziubeczek107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 51
GG do Dziubeczek107
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

No to super... my nie miałyśmy nic takiego... fajnie... po prostu świetna szkoła widzę...;/
Dziubeczek107 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:31   #5837
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
Wydaję mi się, że płaciłyśmy 15 zł, tyle, że gościu z Clareny pokazał zabieg mezoterapii i na tym się skończyło, ale certyfikat jest
Przeczytaj swój certyfikat a dokładniej 'DYPLOM UCZESTNICTWA w pokazie' to nie jest certyfikat uprawniający do wykonywania mezoterapii.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:33   #5838
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Dziubeczek107 Pokaż wiadomość
No ja już nie wiem teraz sama... a najgorsze jest to, że tak naprawdę to my możemy tylko pogdybać i powymieniać się zdaniami - a tak naprawdę wszystko zależy od tego - co egzaminatorzy mają w kluczu... Ja podobny klucz widziałam z fryzjerstwa dwa lata temu i po pierwsze - NIE MA UJEMNYCH PUNKTÓW!!! Są tylko dodatnie... I to za wszystko - więc nawet jeśli ktoś napisał na zasadzie - tytuł - założenia - diagnoza - przeciwwskazania (praktycznie wszędzie w dużej mierze są takie same) - przygotowanie - demakijaż - tonizację - peeling enzymatyczny - tutaj ewentualnie dodał coś od siebie (ja mezoterapię) - maskę - serum - krem końcowy - sprzątanie - zalecenia do pielęgnacji + efekty zabiegu jeszcze... To na pewno tylko ze względu na to, że coś (jedno) dodał od siebie - nie zawali całego egzaminu!!! Takie jest moje skromne zdanie.. Żadna z nas nie jest egzaminatorem - więc musimy niestety czekać do 26 sierpnia - wtedy się wszystko okaże... ;D
a wlasnie ze bywaja ujemne punkty w kluczach bo widzialam klucz do oczyszczania....jednak faktem jest to ze przy tegorocznym egzaminie nie ma punktow ujemnych i dlatego dziewczyny ktore dodaly cos od siebie moga liczyc na duzo szczescia.
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:33   #5839
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Przeczytaj swój certyfikat a dokładniej 'DYPLOM UCZESTNICTWA w pokazie' to nie jest certyfikat uprawniający do wykonywania mezoterapii.
Certyfikat, nie jest to dyplom uczestnictwa, pisze dokładnie 'została przeszkolona'
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:39   #5840
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Infinity5 Pokaż wiadomość
Certyfikat, nie jest to dyplom uczestnictwa, pisze dokładnie 'została przeszkolona'
Na moim mimo, że mam dużymi literami napisane 'CERYFICATE' to niżej napisane, że jest to dyplom uczestnictwa w 'blablabla' a dokładniej zabieg z kwasami i mezoterapii.. i też miałysmy forme pokazową ..


a z tego co wiem certyfikat może zostać wydany po ''praktycznych'' zajęciach no chyba, że jest to przekręt
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:42   #5841
Infinity5
Raczkowanie
 
Avatar Infinity5
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 78
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Na moim mimo, że mam dużymi literami napisane 'CERYFICATE' to niżej napisane, że jest to dyplom uczestnictwa w 'blablabla' a dokładniej zabieg z kwasami i mezoterapii.. i też miałysmy forme pokazową ..


a z tego co wiem certyfikat może zostać wydany po ''praktycznych'' zajęciach no chyba, że jest to przekręt
przekręt to nie jest, przy pokazie, Pan który wykonywał zabieg pozwalał dochodzić i samemu próbować, większość nie skorzystała ale niektóre dziewczyny tak, zresztą po tym szkoleniu normalnie już potem wykonywałyśmy mezoterapię w szkolę, nawet miałyśmy z tego zaliczenie.
Infinity5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:49   #5842
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaP Pokaż wiadomość
nam babka ze specjalizacji mowila ze jesli dopisuje swoj sprzet to za nigo punktu nie ma, natomiasl jesli tym sprzetem wprowadzam np ampulke ktora jest w wykazie to za ampulke punkty sa
a jest egzaminatorem wiec podejzewam ze wie co mowila

ja I czesc zadalam na 94% i 85%

a druga napisalam w takiej kolejnosci
demakijaz
tonizacja
diagnoza
jono na wit C za to zadnego punktu nie dostane bezsensu to wogole pisalam
masaz soyba na serum nawilzajace i krem
ampulka rozjasniajaca + maska algowa
krem pod oczy
krem na zakonczenie zabiegu


za latwe mi sie wydawalo i jono dolozylam bo zaden sprzet oprocz soluxa nie pasowal
aga ja dokladnie zrobilam ten sam schemat. ząb w ząb tak samo jak ty masz krok po kroku. jedynie co jeszcze to przy peelingu wrzucilam wapozon.tylko ze mi sie cos popitolilo i zamiast napisac algi gumowe napisalam zmikronizowane. oby to przeszlo!!!! bo sie zalamie
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."

Edytowane przez mags1974
Czas edycji: 2011-06-16 o 22:50
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 22:51   #5843
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
zresztą po tym szkoleniu normalnie już potem wykonywałyśmy mezoterapię w szkolę, nawet miałyśmy z tego zaliczenie.
No to dziewczyny które nie miały w rękach narzędzia wg mnie nie powinny dostać 'certyfikatu'. A każdy miał z dużo innych rzeczy zaliczenie a nie jest to jednoznaczne z wykonywaniem czegokolwiek.

Po prostu jak pisałam przy wykupieniu danego aparatu - czy to fal radiowych czy mezoterapii dostajesz zazwyczaj gratis szkolenie lub w bardzo niskiej cenie od tej firmy więc babeczka nie musi Wam nic mówić bo jak któraś z Was założy biznes i będzie sie opatrywała w narzędzia to firmy same będą 'kupująca' atakować róznymi szkoleniami.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-06-16 o 22:53
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:06   #5844
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to OKE zamieścił wygląd zabieg ale ten z oczyszczaniem czyli z 2009 roku. ale wiecie jak on był opisany ?
1. Przygotowanie stanowiska pracy,kosmetyków,preparat ów
2. Przygotowanie klienta
3. Wywiad i diagnoza cery klientki
4. Proponowany zabieg
5. Metodyka zabiegu (demakijaż,tonizacja,peel ing,mechaniczne oczyszczanie)
6. Dezynfekcja, sterylizacja

Takimi ogólnikami było podpisane
sorki ale ja ten klucz mam. !!! i wcale to nei bylo ogolnikowo napisane!!!!! prosze tutaj nie walic sciemy
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:09   #5845
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
sorki ale ja ten klucz mam. !!! i wcale to nei bylo ogolnikowo napisane!!!!! prosze tutaj nie walic sciemy
Ty miałaś klucz a ja napisałam jak PRZEDSTAWIL ZABIEG OKE (aha PRZEDSTAWIŁ zabieg a nie - PRZYKLADOWE ODPOWIEDZI ) - bo każdy ma przecież inną forme napisania danego podpunktu więc nie mogą narzucić z góry, że 'robisz demakijaż zaczynając od brody przesuwając waciki ku czołowi' a ktoś napisze 'robię demakijaż preparatem naniesionymi na moje dłonie lekko wmasując w skórę klientki nastepnie zmywając płatkami ' to nie jest MATURA - bo jak pisałam wcześniej za 'takie same myśli'w moim mieście cały rocznik miał unieważniony egzamin.
Skoro widziałaś klucz JAKIKOLWIEK to zauważyłaś, że masz aby wymienione podpunkty w stylu - opis przeprowadzenia :
a)demakijażu twarzy ,oczu (technika + składniki aktywne) - masz to napisane masz punkt.

A teraz niestety nie wiesz JAKI JEST KLUCZ bo CI nikt go nie pokaże.

kłania się czytanie ze zrozumieniem.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-06-16 o 23:25
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:23   #5846
gagaton89
Raczkowanie
 
Avatar gagaton89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 38
GG do gagaton89
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Dorothii28 Pokaż wiadomość
No to widzę dziewczynki, że ladnie poszedl Wam pierwszy egzamin Gratuluję wszystkim

Co do praktycznego zrobilam tak:

Wywiad
demakijaz oczu, twarzy
tonik bezalkoholowy
diagnoza - brak przeciwwskazan
peeling enzymatyczny
ampulka nawilzajaca
masaz Sobye na kremie do masazu- delikatne glaskanie i oklepywanie
nie zmywając resztek kremu nalożylam serum rozjasniające
maska algowa gumowa - na nią Solux z niebieskim filtrem
tonizaja
żel pod oczy
i krem na twarz odzywczy

Mam nadzieje, że będzie ok
solux wysuszy algi a serum przz tłusty krem nie wchłonie...
gagaton89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:25   #5847
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

a niewiecie tak czasem jak np napisalam ampulka nawilzajaco rozjasniajaca albo nawilzajaco odzywcza to mi to policza?? bo ja na examie siedzialam z glugopisem w reku i z minute sie zastanawialam jak napisac czy ampulke nawilzajaca w koncu napisalam nawilzajaco rozjasniajacą. i teraz niewiem. co to za glupie wymogi zeby na examie zastanawiac sie nad kazda glupią literką czy napisac ą czy napisac ę. bez sensu zupelnie
bo jak mi tego nie zalicza to doopa. bo pzreciez sa ampulki nawilzajaco rozjasniajace.z takim a nie innym skladem i co. ja mam uzyc w projekcie tylko albo nawilzajaca albo rozjasniajaca albo odzywcza??

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

jak solux moze wysuszyc algi. skoro one sa gumowe. jedynie co to spoteguje efekt dzialania maski i tego co jest pod niąąąą!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:46   #5848
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
a niewiecie tak czasem jak np napisalam ampulka nawilzajaco rozjasniajaca albo nawilzajaco odzywcza to mi to policza?? bo ja na examie siedzialam z glugopisem w reku i z minute sie zastanawialam jak napisac czy ampulke nawilzajaca w koncu napisalam nawilzajaco rozjasniajacą. i teraz niewiem. co to za glupie wymogi zeby na examie zastanawiac sie nad kazda glupią literką czy napisac ą czy napisac ę. bez sensu zupelnie
bo jak mi tego nie zalicza to doopa. bo pzreciez sa ampulki nawilzajaco rozjasniajace.z takim a nie innym skladem i co. ja mam uzyc w projekcie tylko albo nawilzajaca albo rozjasniajaca albo odzywcza??

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

jak solux moze wysuszyc algi. skoro one sa gumowe. jedynie co to spoteguje efekt dzialania maski i tego co jest pod niąąąą!!!!!!!!!!!!!!!!
nigdy nie slyszalam aby solux dawac na maske algowa...solux niebieski daje sie po mech.oczyszczaniu w celu zlagodzenia lub na maske sciagajaca.nigdy nie na algowa bo i po co?to nic nie da.
a z tymi ampulkami mialam to samo .ja dalam ampulke nawilzajaca i rozjasniajaca na policzki i nie wiem czy to byla jedna ampulka rozj-nawilz-odzywcza czy trzy ampulki o roznym dzialaniu do wyboru
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 23:56   #5849
mags1974
Raczkowanie
 
Avatar mags1974
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 71
GG do mags1974 Send a message via Skype™ to mags1974
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

to ja juz nic nie wiem ;(

BIelenda zabieg S.O.S
Faza III. Zabieg.

Anti–Couperose Serum na naczynka, Anti–Couperose Żel na naczynka, Błękitna maska algowa lub Kojąca maseczka z glinką – chłodząca. Aplikujemy Anti-couperose Serum na naczynka, a następnie warstwę żelu na naczynka. Przy pomocy sonoforezy wprowadzamy je do głębszych warstw naskórka. Następnie nakładamy Błękitną maskę algową ( pomijając okolice oczu), lub Kojącą maseczkę z glinką-chłodzącą. Pozostawiamy na 20 min. Wspomagająco w celu złagodzenia zaczerwienień przy tym zabiegu można zastosować lampę sollux z niebieskim filtrem
__________________
Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."

Edytowane przez mags1974
Czas edycji: 2011-06-16 o 23:58
mags1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 00:23   #5850
dj-sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 50
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mags1974 Pokaż wiadomość
to ja juz nic nie wiem ;(

BIelenda zabieg S.O.S
Faza III. Zabieg.

Anti–Couperose Serum na naczynka, Anti–Couperose Żel na naczynka, Błękitna maska algowa lub Kojąca maseczka z glinką – chłodząca. Aplikujemy Anti-couperose Serum na naczynka, a następnie warstwę żelu na naczynka. Przy pomocy sonoforezy wprowadzamy je do głębszych warstw naskórka. Następnie nakładamy Błękitną maskę algową ( pomijając okolice oczu), lub Kojącą maseczkę z glinką-chłodzącą. Pozostawiamy na 20 min. Wspomagająco w celu złagodzenia zaczerwienień przy tym zabiegu można zastosować lampę sollux z niebieskim filtrem
kopiujac to ze strony bielendy pominelas fakty o ktorych wlasnie napisalam
Wspomagająco w celu złagodzenia zaczerwienień przy tym zabiegu na "Kojącą maseczkę z glinką białą można zastosować lampę sollux z niebieskim filtrem."-wiec to o czym napisalam,tylko wtedy kiedy maska dziala lekko sciagajaco daje sie sollux.na algi gumowe to bez sensu.
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące

08.04.10- kosmetyczny-góra
26.07.10-metal-dół
dj-sweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.