Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-05, 16:08   #1831
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Kupiłam dziś ten płyn micelarny z Biedronki Jeszcze go nie użyłam, więc niestety o wrażeniach wypowiem się dopiero wieczorem. Kosztował 4,49zł. Jest go 200ml. Dla zainteresowanych mogę przepisać skład, bo niestety nie mam aparatu, żeby zrobić zdjęcie Producentem jest TORF CORPORATION Fabryka Leków sp. z o.o.

Edytowane przez _Roksi
Czas edycji: 2012-12-05 o 16:14
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 16:11   #1832
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak jest w formie płynnej, taka płynna wersja zelu miceralnego gdyby nie to ze mam z gratisów 3 płyny micelarne z ziaji to juz bylby u mnie :/
Kupiłam, kosztował 4,49 za 200 ml (na paragonie opis mleczko do demakijażu?), nazywa się "Płyn micelarnym do demakijażu i tonizacji twarzy i oczu", butelka trójkątna, z dozownikiem robiącym wrażenie wygodnego, stał na dziale razem z mleczkami.

Skład: Aqua, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Peat Extract, Malva Sylvestris Flower Extract, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone.


Poloxamer 184, który z tego co wiem odpowiada za "micelarność" zdecydowanie wyżej w składzie niż w żelu, ale jeszcze nie próbowałam jak działa.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 16:45   #1833
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Ten płyn ma podobny skład do https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...zy-i-oczu.html i nawet dozownik taki sam, więc może być podobny
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:50   #1834
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj w swojej Biedronce nowy płyn micelarny. Próbował już ktoś?
Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
tak jest w formie płynnej, taka płynna wersja zelu miceralnego gdyby nie to ze mam z gratisów 3 płyny micelarne z ziaji to juz bylby u mnie :/
Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś ten płyn micelarny z Biedronki Jeszcze go nie użyłam, więc niestety o wrażeniach wypowiem się dopiero wieczorem. Kosztował 4,49zł. Jest go 200ml. Dla zainteresowanych mogę przepisać skład, bo niestety nie mam aparatu, żeby zrobić zdjęcie Producentem jest TORF CORPORATION Fabryka Leków sp. z o.o.
Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Kupiłam, kosztował 4,49 za 200 ml (na paragonie opis mleczko do demakijażu?), nazywa się "Płyn micelarnym do demakijażu i tonizacji twarzy i oczu", butelka trójkątna, z dozownikiem robiącym wrażenie wygodnego, stał na dziale razem z mleczkami.

Skład: Aqua, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Peat Extract, Malva Sylvestris Flower Extract, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone.


Poloxamer 184, który z tego co wiem odpowiada za "micelarność" zdecydowanie wyżej w składzie niż w żelu, ale jeszcze nie próbowałam jak działa.
niestety u siebie go nie widzialam . prosze dac mi znac, czy jest lepszy od tego "zelu"? niestety / stety wlasnie zel kupilam, ale wolalabym cos takiego "na platek" do oczu. jak oceniacie i zel i ten tonik?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 14:57   #1835
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Płyn micelarny jest dobry - nie podrażnia, nie ściąga skóry, dobrze oczyszcza. Dla mnie jakość porównywalna do micela z Bourjois, ale szerzej się wypowiem za parę dni. Jak dla mnie żel micelarny lepiej zmywa tusz z oczu Chociaż nie radzi sobie jako samodzielny produkt do demakijażu, bo nie do końca oczyszcza skórę z podkładu, pudru itp. Ja stosuję dodatkowo OCM po umyciu żelem/płynem micelarnym, żeby mieć pewność, że skóra jest dobrze oczyszczona.
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:52   #1836
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Kupiłam ten płyn micelarny. Trochę podrażnił mi oczy i jest gorszy od mojej ukochanej Biodermy, ale według mnie daje radę jak za tą cenę. Warto wypróbować. Największym minusem jest intensywny zapach "Green Tea" Elisabeth Arden, trochę zbyt intensywny jak na tego typu produkt.

Plusem jest na pewno to, że zostawił mi bardzo ładnie wygładzoną twarz i spodobała mi się prosta, przezroczysta butelka. Ja używam płynów micelarnych po umyciu żelem i podejrzewam, że się sprawdzi w tej roli.

Kosztował 4.49

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2012-12-07 o 15:55
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 16:03   #1837
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Składu, butelki i producenta najlepiej
To ja dodam zdjęcia Przpraszam za jakośc, ale aparat odmawia posłuszeństwa :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P071212_15.32_[01].jpg (90,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P071212_15.33.jpg (138,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P071212_15.33_[01].jpg (143,1 KB, 21 załadowań)
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 16:16   #1838
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Kupiłam ten płyn micelarny. Trochę podrażnił mi oczy i jest gorszy od mojej ukochanej Biodermy, ale według mnie daje radę jak za tą cenę. Warto wypróbować. Największym minusem jest intensywny zapach "Green Tea" Elisabeth Arden, trochę zbyt intensywny jak na tego typu produkt.

Plusem jest na pewno to, że zostawił mi bardzo ładnie wygładzoną twarz i spodobała mi się prosta, przezroczysta butelka. Ja używam płynów micelarnych po umyciu żelem i podejrzewam, że się sprawdzi w tej roli.

Kosztował 4.49
U mnie też świetnie wygładza twarz
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 19:11   #1839
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

U mnie go nie ma chyba
Zapach Green tea lubię, więc dla mnie to nie wada, ale jak sobie radzi ze zmywaniem makijażu porównując do żelu micelarnego?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 19:55   #1840
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Płyn micelarny jest dobry - nie podrażnia, nie ściąga skóry, dobrze oczyszcza. Dla mnie jakość porównywalna do micela z Bourjois, ale szerzej się wypowiem za parę dni. Jak dla mnie żel micelarny lepiej zmywa tusz z oczu Chociaż nie radzi sobie jako samodzielny produkt do demakijażu, bo nie do końca oczyszcza skórę z podkładu, pudru itp. Ja stosuję dodatkowo OCM po umyciu żelem/płynem micelarnym, żeby mieć pewność, że skóra jest dobrze oczyszczona.
Dokładnie - ja na co dzień używam Bourjois i jest porównywalny, ten z Biedronki nawet lepiej poradził sobie z moim tuszem do rzęs, no i ładnie pachnie - zieloną herbatą, chociaż wiadomo, że nie każdemu przypasuje ten zapach. Oczy mnie nie szczypią, a mam dość wrażliwe.

Jak już wyżej dziewczyny pisały - produkuje go Torf, czyli po prostu: Tołpa. Wysoko w składzie Poloxamer, a więc jest to lepszy micel, niż większość niedrogich płynów tego typu. Cena jest kosmiczna - za 4,49 na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

A co do porównywania go do żelu, to w moim przypadku żel rozmazuje mi zawsze makijaż oka, a płyn go ładnie zmył - płyn więc wygrywa.

Parabeny niestety są w składzie, nie ma za to PEGów.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 15:31   #1841
FrancoiseB
Raczkowanie
 
Avatar FrancoiseB
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 88
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Przyłączam się koniecznie, chcę być na bieżąco, mnie też już nieraz Biedronka zaskoczyła... ostatnio z ciekawości wpadł mi w ręce ten płyn micelarny i już go uwielbiam! Zostawia bardzo przyjemne odczucia na skórze, ładnie pachnie, zmywa ok, nie jest agresywny. I ta cena
__________________
Wyrażam się.
FrancoiseB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 18:47   #1842
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Możecie mi powiedzieć, które masło jest najbardziej odżywcze i ile kosztuje?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 21:31   #1843
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

ten płyn micelarny jest w stałej ofercie?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 22:32   #1844
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ten płyn micelarny jest w stałej ofercie?
Tak
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 23:11   #1845
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez FrancoiseB Pokaż wiadomość
Przyłączam się koniecznie, chcę być na bieżąco, mnie też już nieraz Biedronka zaskoczyła... ostatnio z ciekawości wpadł mi w ręce ten płyn micelarny i już go uwielbiam! Zostawia bardzo przyjemne odczucia na skórze, ładnie pachnie, zmywa ok, nie jest agresywny. I ta cena
Dokładnie! Zgadzam się w 100 % Płyn jest śmiesznie tani, a bardzo mi zależało, żeby znaleźć niedrogi, bo to idzie przecież jak woda Niektórym może tylko przeszkadzać fakt, iż zostawia delikatną warstwę na skórze i to chyba jego jedyny minus (ewentualny!). Dla mnie nie jest to jednak zbyt uciążliwe. Kusi mnie już tylko przetestowanie micela z Bonjour, żeby porównać

A co sądzicie o nowych zmywaczach do paznokci? Wspominałyście, że cena już tak nie zachęca. Uważam jednak, że zmywacz w nowej wersji jest lepszy - szybciej i zmywa. Mam wersję różową i jestem zachwycona zapachem, jaki pozostawia na paznokciach! Taki słodki, trochę staromodny; jeśli znacie podobne perfumy, to bardzo proszę o info. Ponadto nie wysusza. Tak go polubiła, że już kupiłam buteleczkę na zapas.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 09:07   #1846
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Bardzo lubię kosmetyki z biedronki. Ostatnio coraz wiecej ich w mojej łazience.


Gwiazdki: * * * * * (5)
Opakowań: już kilka

Zaczęło się od żelu micelarnego to mycia i demakijażu twarzy i oczu, tego w białej tubie. Rewelacja! Używam od samego początku jak się pojawił. Wcześniej ciągle zmieniałam, bo tylko więcej "niespodzianek" mi wyskakiwało po tych markowych cudach. Wszystko zawierało alkohol, albo cena była kosmiczna. Żel micelarny jest delikatny, dobrze zmywa (dla mnie wystarczająco), nie lubię jak mi wysusza buzię, bo to wcale nie jest oznaka czystości. Skóra nie jest ściągnięta i przesuszona dzięki czemu nie pojawiają się "niespodzianki". Twarz zyskała, jest pełna zycia. Skończyły się problemy z przesuszonymi miejscami z czym duży problem miała też siostra. Polecam wszystkim i kazdy jest zadowolony. Aha, jest bardzo wydajny. Używam codziennie wieczorem, a wystarcza na 3-4 miesiące. Choć to też indywidualna sprawa. Ja wychodze z założenia, że im mniej szoruję i stosuję chemii na twarz tym lepiej dla niej. Kiedyś myto twarz wodą i była ładna. Teraz niestety podkłady i inne nie pozwalają na to, a ten żel sobie radzi w zupełności.

Gwiazdki: * * * * * (5)
Opakowań: pierwsze

Jakiś czas temu skusiłam się na tą nową serię kremów do rąk. Niebieski (nawilżający) był pierwszy i zakochałam się w nim. Piękny delikatny zapach, super się rozprowadzał i szybko wchłaniał. Dłonie po nim sa odżywione i delikatne. Naprawdę działał i dokupiłam jeszcze wersję czerwoną (regenerujący). Zapach troszkę inny i krem różowawy. Bardziej odpowiada mi zapachem ten niebieski, ale czerwony też fajnie nawilża.

Gwiazdki:
Opakowań: pierwsze

Kupiłam też nową wersję balsamów. Te w tubie średnio mi odpowiadały. Zakupiłam ujędrniający balsam do ciała (biały z żółtymi wstawkami na opakowaniu), (czerwony wygląda jak ten Garniera). Jak przetestuję, to napiszę. Wiem, że są też w wersji chyba masła w pudełku z zakrętką.

Gwiazdki: * * * (3)
Opakowań: jedno

Kiedyś kupiłam nawilżające mleczko do demakijażu. Było w porządku jeśli chodzi o zapach, cenę i konsystencję, ale średnio zmywało mój tusz do rzęs. Wykorzystałam opakowanie, ale wróciłam do Celi.

Gwiazdki: * * * * * (5)
Opakowań: pierwsze

Po tym jak skończył się mój ostatni tonik, skusiłam się na nowy płyn micelarny do demakijażu. Używam go jako toniku po zmyciu tuszu mleczkiem i umyciu twarzy żelem. Bardzo przyjemnie pachnie i zostawia skórę delikatnie nawilżoną. Póki co nie wypowiem się źle, bo jest naprawdę fajny. Mam go dopiero z tydzień, a prawdziwe efekty wyjdą pod koniec opakowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zel_hydro_effect_312.jpg (15,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremy.jpg (43,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-10-11+17.31.56.jpg (52,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (166,8 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez 201606201204
Czas edycji: 2013-01-04 o 07:50
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 19:56   #1847
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Byłam dziś w biedronce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN9933.jpg (87,1 KB, 101 załadowań)
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 20:41   #1848
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Ja nie polecam tych balsamów nowych z Biedronki. Jak były w wersji 400ml, to kupiłam czerwony, ale pękła mi od niego skóra w jednym miejscu, gdzie nie mam, ale to naprawdę nie mam! tendencji do rozstępów. Składy mają beznadziejne, więc nie polecam ich, a czerwony straszliwie śmierdzi... Produkuje je Tołpa, czerwony to parafinowy tłuścioch z dużą ilością konserwantów. Beznadziejny jest - biedronkowy bubel.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 07:50   #1849
201606201204
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 859
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Fakt, zapach czerwonego jest średni. :/
Mnie nie przekonują też zapachy tych szamponów i odżywek. Jakoś boję się spróbować i zostaję przy sprawdzonych.
201606201204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 08:24   #1850
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Zmywacz -bardz dobry...poradził sobie szybko i sprawnie z czerwonokrwistym lakierem...
Krem -oblepia skore,ale rano efekt był już widoczny więc fakt jest to s.o.s...
szampon jak dla mnie ma tylko zapach za rzadki jest
płyn miceralny-szału jak dla mnie nie robi...jak się nie ma kasy na cos lepszego to ten wystarczy....
Mydełko ślicznie pachnie i wysusza świetnie skórę
kupiłam jeszcze pomadkę bell dla sprtowcow-bez rewelacji ...zwykła wazelina w sztyfcie
oglądałam te pdkłądy be beuty kolory paskudne łacznie z nazwami-orzechowy kakaowy no obleśnie poprostu...
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:20   #1851
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
Zmywacz -bardz dobry...poradził sobie szybko i sprawnie z czerwonokrwistym lakierem...
Krem -oblepia skore,ale rano efekt był już widoczny więc fakt jest to s.o.s...
szampon jak dla mnie ma tylko zapach za rzadki jest
płyn miceralny-szału jak dla mnie nie robi...jak się nie ma kasy na cos lepszego to ten wystarczy....
Mydełko ślicznie pachnie i wysusza świetnie skórę
kupiłam jeszcze pomadkę bell dla sprtowcow-bez rewelacji ...zwykła wazelina w sztyfcie
oglądałam te pdkłądy be beuty kolory paskudne łacznie z nazwami-orzechowy kakaowy no obleśnie poprostu...
Każdy ma prawo wyrazic swoją opinie jednak ja jestem za większością jeśli chodzi o nowy micel Super prosty skład Efekt? skutecznie zmywa makijaz Buzia pozostaje lekko napięta nawilżona a podkład Be Beauty posiadam sama; wersja matująca odcień piaskowy 01 mam dość jasna cere i dopasowuje się do karnacji, nie roluje, matuje, a kolor cudo bardzo naturalny wkleje kawałek twarzy użyłam go wedy na wyjscie Trwałość do 12h Polecam!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkl.jpg (6,4 KB, 118 załadowań)
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 13:03   #1852
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

ja niestety nie znalazłam w swojej biedronce tego płynu micelarnego:/ ale mam ten krem do rąk niebieski i jestem z niego zadowolona. Również żelowi micelarnemu nie mam nic do zarzucenia
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:25   #1853
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Fajne płatki są w Lidlu
zgadzam się, bo są jakby "zszywane" na brzegach i nie rozłażą się jak te z biedry
Ciekawa jestem też opinii o fluidzie
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:36   #1854
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

ja tez bardzo lubie płyn micelarny
normalnie kupuje bourjois ale ten tez jest ok więc nie wiem czy na stałe nie zagości na mojej pólce podobnie jak żel micelarny- uzywam go na wilgotny płatek i do zmycia tuszu jest super... do mycia twarzy tez ok

co do balsamów... mam niebieski i wg mnie pachnie podobnie do nivea
nawet zrobiłam sobie malutki zapasik

a kremy do rąk biedronkowe jakoś niekoniecznie do mnie przemawiaja.... mam jeszcze jeden zielony w zapasiku

a podkłady to ponoć lirene więc chyba nie sa takie złe... osobiscie ich nie uzywam ale mają raczej dobre opinie
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:20   #1855
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Ja tez jestem zadowolona z plynu micelarnego, wprawdzie to moj pierwszy, bo do tej pory uzywalam mleczek, ale chyba nie mam potrzeby szukania innego. No, moze wyprobuje ten z Netto, tez produkuje go Torf, ale troche inaczej pachnie i kosztuje 4,99 za 200 ml. Poza tym bardzo pasuja mi biedronkowe szampony, szczegolnie Natei z ekstraktem z winogron i trawy cytrynowej i Care&Go cytrynowy. Mam tez peeling do stop, stara wersje jeszcze (w Netto jest taki sam) i tez mi odpowiada. Uzywalam tez plynu do plukania ust Smile White chyba, ale jak dla mnie byl za mocny i zostalam przy Dentalux Sensitive z Lidla. I czaje sie na ktores perfumy, ale najpierw musze zuzyc choc jedne z tych, ktore posiadam
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."

Edytowane przez blue2003
Czas edycji: 2013-01-04 o 19:21
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:39   #1856
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

u mnie kolor piaskowy był ciemny bardzo nawet ale orzechowy był już brązowy...jeden z nic chyba był naturalny....cóż zapewne skoro mówicie ze dobry to się skuszę
Jestem rozczarowana,że w sumie na swięta nie było zadnych nowosci limitowanych marzyłam o maśle Azja ...ciekawe czy się jeszcze pokażą masełka czy chociażby świetne mydełka glicerynowe ,które powkładałam do szafy ,ale juz się pokończyły ...
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 21:02   #1857
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
marzyłam o maśle Azja ...ciekawe czy się jeszcze pokażą masełka czy chociażby świetne mydełka glicerynowe ,które powkładałam do szafy ,ale juz się pokończyły ...
tez bym nie miała nic przeciwko mydłom bo są super
u mnie w domu generalnie od lat uzywa się tylko mydła bambino ale odkąd te łapnęłam w biedrze to na zmianę z bambino używam ale jeszcze tylko dwa mam w zapasie
natomiast dzisiaj własnie widziałam jedno pudełko masel azja i afryka ale mnie juz nie nęciły bo jeszcze mam dwa....
jesooo ale ja chomik jestem
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 21:22   #1858
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
zgadzam się, bo są jakby "zszywane" na brzegach i nie rozłażą się jak te z biedry
Ciekawa jestem też opinii o fluidzie
Ja mam z Biedry takie - zgrzewane na brzegach i się nie rozchodzą, kupowałam latem w 3paku za jakieś grosze, do tej pory mam jeszcze jedną tubę.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
u mnie kolor piaskowy był ciemny bardzo nawet ale orzechowy był już brązowy...jeden z nic chyba był naturalny....cóż zapewne skoro mówicie ze dobry to się skuszę
Jestem rozczarowana,że w sumie na swięta nie było zadnych nowosci limitowanych marzyłam o maśle Azja ...ciekawe czy się jeszcze pokażą masełka czy chociażby świetne mydełka glicerynowe ,które powkładałam do szafy ,ale juz się pokończyły ...
Zazdroszczę tego, że możecie używać tych podkładów. Chętnie bym przetestowała, ale mam baaaaaardzo jasną karnacją i niestety, mało który tani podkład pasuje do niej kolorystycznie.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 21:27   #1859
Antoinette1104
Przyczajenie
 
Avatar Antoinette1104
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 11
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

To i ja powiem coś o swojej skromnej kolekcji kosmetyków Be Beauty

- Żel micelarny
Skończyłam właśnie trzecie opakowanie i idę po więcej! Używam go razem z mamą, ale jest wydajny, pierwsze opakowanie kupiłam na początku lipca, czyli wychodzi po 2 miesiące na jedno opakowanie. Żel zastępuje mi mój ulubiony żel nawilżający Lirene. Ten jest równie dobry

- Peelingujący żel do mycia twarzy
Żel przede wszystkim nie podrażnia, czego najbardziej się obawiałam przed zastosowaniem. Średnio ściera naskórek, ma bardzo małe drobinki. Ale mimo to co jakiś czas używam, bardzo wydajny

- Mój hit nad hitami, szampon do włosów w dużej butelce, szaro-pomarańczowy z pompką. Ja mam nr 1, repair o ile dobrze pamiętam. Pachnie przepięknie, jest bardzo gęsty i dobrze się pieni, przez co jest wydajny, nie wysusza ani nie plącze włosów. Bardzo go polubiłam i mam zamiar kupić więcej. Duża butla za 7-9zł? Nie pamiętam już ceny, ale poniżej 10zł

- Krem do rąk czerwony
Kremuję ręce dosyć rzadko, ale w zimę mi się czasem zdarza mieć bardzo suche ręce i wtedy coś by się przydało. Mając na uwadze to, że krem do rąk nie jest ważną rzeczą w mojej kosmetyczce, wzięłam ten czerwony bo był tani i ładnie się prezentuje Wybór był bardzo dobry, krem ślicznie pachnie, dobrze nawilża, jest w porządnej tubce. Z łatwością się rozprowadza i szybko wchłania. Gęsty i wydajny

- Peeling do stóp złuszczający
Peelinguje niezbyt mocno, pumeksu czy tarki nie zastąpi, ale stosowany po pumeksie/tarce fajnie wygładza i zmiękcza naskórek. Pielęgnuje zwłaszcza ten, którego nie trę pumeksem/tarką, bo jest zbyt delikatny, a ten peeling jest do tego w sam raz.

- Zmywacz z pompką
Mam co do niego mieszane uczucia. Niby fajnie, ładnie zmywał, ładnie pachniał, ale pompka mnie denerwowała. Naciskałam na nią z przyciśniętym wacikiem i całe palce miałam zalane zmywaczem. Chyba drugi raz nie kupię, wolę lać z buteleczki na wacik.

- Regenerujący balsam do ciała Green Nature wygładzająca formuła.
Balsamu do ciała używam w podobnym stopniu co kremu do rąk. Chyba po prostu nie lubię tego typu mazideł, a moja skóra też specjalnie się ich nie domaga. Mimo to balsam czasami stosuję. Dobrze nawilża i wygładza. Największym jego minusem jest zapach, nie podpasował mi i może dlatego używam go tak rzadko.

Nie wiem, czy zalicza się to też do kosmetyków Be Beauty, chyba nie, ale mam też żel do higieny intymnej intimea z biedronki i nie polecam, bardzo wodnista konsystencja, przez co jest bardzo mało wydajny. Zapach ok, myje też dobrze i nie podrażnia, ale denerwuje mnie to, że strasznie się leje. Wolę bardziej treściwe żele.

Na razie uzbierało się chyba tyle, w planach mam płyn micelarny Kupiłabym też z chęcią jakieś kosmetyki kolorowe ale u mnie w biedronkach nie ma
Antoinette1104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 21:30   #1860
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Moja mama używa żeli do mycia twarzy i jest bardzo zadowolona! A ja jestem zachwycona kremem do rąk (czerwony - S.O.S.), kosztuje 3,29zł a jest idealny na zimę (więcej już niedługo na moim blogu!) oraz chusteczki do demakijażu twarzy (różowe) rewelacja!, kosztują 4zł/25szt. i balsam do stóp, rewelacyjnie nawilża i pozostawia pięty złuszczone, jeśli stosuje się go regularnie - 3zł (recenzja na moim blogu). I ciągle, niezmiennie używam wacików (płatków) do demakijażu

Czaję się na płyn micelarny, ale nie ma go u mnie w żadnej Biedronce oraz na emulsję do higieny intymnej

Edytowane przez ania10zg
Czas edycji: 2013-01-15 o 21:32
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-23 12:01:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.