W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-23, 11:35   #4771
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

Princesska bo jak nak³ada³am sobie rozja¶niacz na w³osy to w niektórych miejscach da³o mi siê wiêcej, a niektóre pominê³am.. No i teraz przy ka¿dym farbowaniu to wychodzi. dlatego podjê³am decyzjê ¿e przyciemniam ca³o¶æ ¿eby w koñcu zrównaæ ten kolor.

shizaxa my z t¿ te¿ bêdziemy ogl±daæ boks, tylko ¿e u niego w domu Wykupimy sobie dostêp na ipli, pod³±czymy lapka do tv i bêdzie prawie jak na ¿ywo

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
nie dzia³a mi link
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...essionnel.html
O taki Mia³am kiedy¶, ale zostawi³am w hotelu Nak³ada³am tym ró¿, bronzera nie u¿ywam to nie wiem czy do tego te¿ s³u¿y Douglas czy Spehora maj± drogie pêdzle, nie dam stówy za taki gad¿et

Muszê szukaæ w Rosku, skoro widzia³a¶ to pewnie siê tam pojawiaj±

Ex niestety rudo¶ci trudno siê pozbyæ. Jak kiedy¶ robi³am br±zami to ³apa³o mi w taki czerwony, najgorzej w s³oñcu i pó¼niej, jak siê zmywa³o. Jedyna farba, jaka wychodzi³a u mnie zimno to by³ Matrix. Mo¿e popatrz na ich farby. Wyszed³ ³adny br±z - bez tych czerwonych refleksów i nie wymywa³ siê do rudo¶ci.
U mnie ross nie ma wiêc nie wiem. ¯yczê powodzenia w poszukiwaniach

A co do farbowania to mam ju¿ swój ma³y plan, tylko narazie czeka on na autoryzacjê...

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
ze wam sie chce o takich porach farbowac
podziwiam

chyba jest troszke lepiej...tak mi sie wydaje
Tylko wtedy moje dziecko ¶pi i mogê pozwoliæ sobie na spokojne farbowanie A to takie ma³e ¿e nie rozumie jeszcze ¿e mama ma na g³owie farbê i nie wolno tykaæ

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wstawiam fotki nie wiem czy jestem zadowolona ogólnie jest du¿o ja¶niej,ale czy mniej rudo to nie wiem, to jednak dalej nie to czego chcê
na pierwszym foto to tylko przód wysuszy³am,¿eby zobaczyæ kolor
Ale jasno Ale ³adnie Ale jak dla mnie jednak zbyt jasno

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam wogole weny na pisanie
Po pracy wpadam do domu, spaæ mi sie chce to ide spaæ, wstaje na godzine, i ide spac dalej
Nie chce mi sie nic, do dupy jest totalnie wszystko

Na braz sie raczej farbuje na dniach bo mam dosc wiecznego farbowania, dosc tego ze odrost nie taki, kolor nie taki, tu nierówno. A po Joa¶ce mam kolor totalnie do dupy, nie podoba mi sie Jest nierówno, spód i dó³ ciep³y, góra ch³odna Idz pan w cholere z tym. Mam do¶æ blondu, zdecydowanie.
Czeko jestem w szoku Ta decyzja nie jest zbyt pochopna? Mo¿e na pocz±tek przyciemnij w³oski do poziomu 7-8 poprzez pigmentacjê i nak³adanie farby w³a¶ciwej?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 11:58   #4772
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam wogole weny na pisanie
Po pracy wpadam do domu, spaæ mi sie chce to ide spaæ, wstaje na godzine, i ide spac dalej
Nie chce mi sie nic, do dupy jest totalnie wszystko


Na braz sie raczej farbuje na dniach bo mam dosc wiecznego farbowania, dosc tego ze odrost nie taki, kolor nie taki, tu nierówno. A po Joa¶ce mam kolor totalnie do dupy, nie podoba mi sie Jest nierówno, spód i dó³ ciep³y, góra ch³odna Idz pan w cholere z tym. Mam do¶æ blondu, zdecydowanie.
Czeko...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

Princesska bo jak nak³ada³am sobie rozja¶niacz na w³osy to w niektórych miejscach da³o mi siê wiêcej, a niektóre pominê³am.. No i teraz przy ka¿dym farbowaniu to wychodzi. dlatego podjê³am decyzjê ¿e przyciemniam ca³o¶æ ¿eby w koñcu zrównaæ ten kolor.

shizaxa my z t¿ te¿ bêdziemy ogl±daæ boks, tylko ¿e u niego w domu Wykupimy sobie dostêp na ipli, pod³±czymy lapka do tv i bêdzie prawie jak na ¿ywo



U mnie ross nie ma wiêc nie wiem. ¯yczê powodzenia w poszukiwaniach

A co do farbowania to mam ju¿ swój ma³y plan, tylko narazie czeka on na autoryzacjê...



Tylko wtedy moje dziecko ¶pi i mogê pozwoliæ sobie na spokojne farbowanie A to takie ma³e ¿e nie rozumie jeszcze ¿e mama ma na g³owie farbê i nie wolno tykaæ



Ale jasno Ale ³adnie Ale jak dla mnie jednak zbyt jasno



Czeko jestem w szoku Ta decyzja nie jest zbyt pochopna? Mo¿e na pocz±tek przyciemnij w³oski do poziomu 7-8 poprzez pigmentacjê i nak³adanie farby w³a¶ciwej?
a ja chcê ch³odny poziom 8 ku¼wa ju¿ nie wiem czym farbowaæ znalaz³am z chantala jest 8,11 ale nie wiem czy to co¶ da

pewnie z czasem Ci siê to wyrówna tylko nie wiem czy nie wyjdzie Ci w drug± stronê, w sensie,¿e zbyt ciemno
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 12:11   #4773
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kilka zdjêæ w ¶wietle dziennym:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Wybaczcie moje rozpiepierzone na wszystkie strony w³osy ale po wstaniu zwi±za³am je tylko byle jak w kitkê

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Czeko...

a ja chcê ch³odny poziom 8 ku¼wa ju¿ nie wiem czym farbowaæ znalaz³am z chantala jest 8,11 ale nie wiem czy to co¶ da

pewnie z czasem Ci siê to wyrówna tylko nie wiem czy nie wyjdzie Ci w drug± stronê, w sensie,¿e zbyt ciemno
To tak jak ja- chcê mieæ taki ¶redni/ciemniejszy blondzik a coraz ja¶niej mam
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 12:11   #4774
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ex w sumie s± trochê ja¶niejsze, ale nadal w tym samym odcieniu Masz fotê koloru, który chcia³aby¶ mieæ?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 12:12   #4775
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kilka zdjêæ w ¶wietle dziennym:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Wybaczcie moje rozpiepierzone na wszystkie strony w³osy ale po wstaniu zwi±za³am je tylko byle jak w kitkê

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



To tak jak ja- chcê mieæ taki ¶redni/ciemniejszy blondzik a coraz ja¶niej mam
ja mam ja¶niejszy rudy, Ty masz ciemniejszy rudy
Ex ja zdjêcia zmniejszam w paincie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 12:39   #4776
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Widzia³y¶cie ten filmik o dziewczynie co spali³a sobie kosmyk lokówk± i jej zosta³ na lokówce?
Mam wra¿enie, ¿e gdzie nie wejdê to siê na niego natykam, nawet faceci na fejsie to wstawiaj±
Mia³am nie ogl±daæ, bo rzadko mam parcie na ogl±danie tego co 3/4 fejsa ale- ale...
Ca³a sytuacja jest jednak przera¿aj±ca i albo ona mia³a idealnie za³o¿one doczepy albo w pojemniczku po kosmetyku którym piska mia³a wlany denaturat... Ludzie siê g³owi± jak to mo¿liwe.
Kto¶ nawet pisa³, ¿e mia³a kiedy¶ prostowane w³osy tak na d³u¿szy czas ale my¶lê, ¿e to nie ma nic do tego...

link do filmiku ---> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embe dded&v=LdVuSvZOqXM
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:05   #4777
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
ex w sumie s± trochê ja¶niejsze, ale nadal w tym samym odcieniu Masz fotê koloru, który chcia³aby¶ mieæ?
Chcia³abym co¶ takiego jak ma dziewczyna tutaj:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...61203277_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...74003717_n.jpg

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ja¶niejszy rudy, Ty masz ciemniejszy rudy
Ex ja zdjêcia zmniejszam w paincie
K*rwa zachcia³o nam siê popielatego blondu

Jak to robisz?

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³y¶cie ten filmik o dziewczynie co spali³a sobie kosmyk lokówk± i jej zosta³ na lokówce?
Mam wra¿enie, ¿e gdzie nie wejdê to siê na niego natykam, nawet faceci na fejsie to wstawiaj±
Mia³am nie ogl±daæ, bo rzadko mam parcie na ogl±danie tego co 3/4 fejsa ale- ale...
Ca³a sytuacja jest jednak przera¿aj±ca i albo ona mia³a idealnie za³o¿one doczepy albo w pojemniczku po kosmetyku którym piska mia³a wlany denaturat... Ludzie siê g³owi± jak to mo¿liwe.
Kto¶ nawet pisa³, ¿e mia³a kiedy¶ prostowane w³osy tak na d³u¿szy czas ale my¶lê, ¿e to nie ma nic do tego...

link do filmiku ---> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embe dded&v=LdVuSvZOqXM
Jeste¶ 3ci± osob± która o tym pisze
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 13:23   #4778
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 100
Rozja¶nianie farby drogeryjnej

Postanowi³am zacz±c u¿ywaæ samodzielnie farb fryzjerskich,ale musze jeszcze zu¿yæ zakupion± drogeryjn± farbê.Mam do wykorzystania Casting Creme Gloss,bardzo ³adny czerwono-rudy odcien,niestety dwa-trzy tony za ciemny. Fryzjerka poradzi³a mi,¿ebym kupi³a krem utleniaj±cy w sklepie fryzjerskim i doda³a go trochê do pomieszanej ju¿ farby,to kolor wyjdzie ja¶niejszy. Niestety nie wiem ile dodac tego kremu oraz czy zast±piæ czê¶c utleniacza do³±czonego do farby czy dodaæ do niego.
Sprzedawca w sklepie drogeryjnym powiedzia³, ¿e w farbach z drogerii sa utleniacze 3 procent(nie wiem sk±d ma te informacje, na opakowaniu mojej farby nie ma informacji;/) poza tym w farbach tych jest "tyle silikonów",ze dodanie utleniacza nic nie zmieni i powinnam po prostu zast±piæ utleniacz drogeryjny moim utleniaczem. Kupilam jednorazowy utleniacz Joanna 9 procent.
Ma ktos pomys³ jak to pomieszaæ i w jakich proporcjach?
z góry dziêkujê.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...c-granatu.aspx to moj odcien,terracota
trulina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:32   #4779
nataszka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 5 866
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym co¶ takiego jak ma dziewczyna tutaj:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...61203277_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...74003717_n.jpg



K*rwa zachcia³o nam siê popielatego blondu

Jak to robisz?



Jeste¶ 3ci± osob± która o tym pisze
fajny kolorek ten co chcesz, ale farbami do takigo dojdziesz?
ty masz troszkê rudawe w³oski a to pod br±z chyba... albo ciemny blond.
no powodzenia

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³y¶cie ten filmik o dziewczynie co spali³a sobie kosmyk lokówk± i jej zosta³ na lokówce?
Mam wra¿enie, ¿e gdzie nie wejdê to siê na niego natykam, nawet faceci na fejsie to wstawiaj±
Mia³am nie ogl±daæ, bo rzadko mam parcie na ogl±danie tego co 3/4 fejsa ale- ale...
Ca³a sytuacja jest jednak przera¿aj±ca i albo ona mia³a idealnie za³o¿one doczepy albo w pojemniczku po kosmetyku którym piska mia³a wlany denaturat... Ludzie siê g³owi± jak to mo¿liwe.
Kto¶ nawet pisa³, ¿e mia³a kiedy¶ prostowane w³osy tak na d³u¿szy czas ale my¶lê, ¿e to nie ma nic do tego...

link do filmiku ---> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embe dded&v=LdVuSvZOqXM
by³o tu by³o
nataszka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:40   #4780
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ex
Tu gdzie¶ po drodze jakie¶ ja¶niejsze pasma widaæ.
Matrix so color 7A - popatrz na palecie on jest podobny.
Tylko taki kolor wychodzi "p³asko", ³adnie wygl±da dopiero z jakimi¶ ja¶niejszymi refleksami.
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:16   #4781
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Poka¿ wiadomo¶æ
fajny kolorek ten co chcesz, ale farbami do takigo dojdziesz?
ty masz troszkê rudawe w³oski a to pod br±z chyba... albo ciemny blond.
no powodzenia
Po dekoloryzacji przewa¿nie w³osy s± rude i po to s± farby i tonery ¿eby tej rudo¶ci siê pozbyæ Dlatego farbujê popielami. I nie ma ju¿ napewno takiej marchewki jaka by³a wcze¶niej

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ex
Tu gdzie¶ po drodze jakie¶ ja¶niejsze pasma widaæ.
Matrix so color 7A - popatrz na palecie on jest podobny.
Tylko taki kolor wychodzi "p³asko", ³adnie wygl±da dopiero z jakimi¶ ja¶niejszymi refleksami.
Mnie ja¶niejsze pasma na chwilê obecn± nie interesuj±, chcê mieæ na razie równomierny popielaty blond, bez znaczenia czy jasny czy ciemny. Ale je¶li uda siê osi±gn±æ to co chcê bêdê bardzo zadowolona. A co do matrixa to hmm... ¿eby uzyskaæ ten kolor co chcê musia³abym chyba wymieszaæ 7A z 9A, ale matrixa nie chcê.
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 14:35   #4782
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ex szczerze ci powiem, ¿e nie da³abym rady psychicznie wytrzymaæ jakbym musia³a co¶ robiæ stopniowo
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:02   #4783
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

PRINCESKA I EXCLUSIVEE
ladnie Wam wyszlo
mi sie podoba i jak jasno.


Co do castinga chcialam nr 600 ale moze daæ zielona poswiate.
Wymyslilam sobie ze do wakacji nie maluje i juz. Moze dam rade
ale dopuszczam ewentualnie jakas szamponetke zeby nadaæ polysk, stad myslalam nad castingiem.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

A na lato to zalezy jakie bede miala plany wakacyjne. Jak polskie moze tam nie bede sie kapac i robie na naturalach refleksy, bardzo malo niewiele cienutkie jasniutkie. Jak gdzies w cieple kraje wtedy nie maluje bo sie spal± na s³oncu ale planuje farbowanie farba dopiero w lipcu

ostatnio malowalam 8 lutego.
takze 6 mcy moze dam rade i zobacze jaki mam przyrost.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

A w ogole co na rynku jest bez amoniaku? Bo ja tylko Castinga kojarze.


BUNNY
jak Ty myslisz 600 albo 700 moze dac mi poblask zieleni?
Bo to natury.
A ja mam na g³owie z³oto nature i bez. NGB.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:19   #4784
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ex szczerze ci powiem, ¿e nie da³abym rady psychicznie wytrzymaæ jakbym musia³a co¶ robiæ stopniowo
A my¶lisz ¿e ja dajê?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
PRINCESKA I EXCLUSIVEE
ladnie Wam wyszlo
mi sie podoba i jak jasno.

Co do castinga chcialam nr 600 ale moze daæ zielona poswiate.
Wymyslilam sobie ze do wakacji nie maluje i juz. Moze dam rade
ale dopuszczam ewentualnie jakas szamponetke zeby nadaæ polysk, stad myslalam nad castingiem.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

A na lato to zalezy jakie bede miala plany wakacyjne. Jak polskie moze tam nie bede sie kapac i robie na naturalach refleksy, bardzo malo niewiele cienutkie jasniutkie. Jak gdzies w cieple kraje wtedy nie maluje bo sie spal± na s³oncu ale planuje farbowanie farba dopiero w lipcu

ostatnio malowalam 8 lutego.
takze 6 mcy moze dam rade i zobacze jaki mam przyrost.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

A w ogole co na rynku jest bez amoniaku? Bo ja tylko Castinga kojarze.
Agatko problem w tym, ¿e my z princesk± obie chcemy ciemniej a mamy coraz ja¶niej

Z farb bez amoniaku to jest jeszcze herbatint, color&soin, wella colour touch i garnier color & shine o ile siê nie mylê

Trzymam kciuki ¿eby¶ da³a radê z tym nie farbowaniem
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:33   #4785
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kilka zdjêæ w ¶wietle dziennym:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Wybaczcie moje rozpiepierzone na wszystkie strony w³osy ale po wstaniu zwi±za³am je tylko byle jak w kitkê

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



To tak jak ja- chcê mieæ taki ¶redni/ciemniejszy blondzik a coraz ja¶niej mam
ja mam taki wlasnie taki sredni/ciemny blond i mi sie chce znow jasnego
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:33   #4786
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ex dlatego nie potrafiê zapu¶ciæ w³osów na sensown± d³ugo¶æ Zaczyna mi siê robiæ kupa to lecê i obcinam Tak samo z farbowaniem - od razu chcê mieæ to,co sobie umy¶li³am Nie mam jaki¶ hamulców je¿eli chodzi np. o dekoloryzacjê
Agata ja zaplanowa³am, ¿e do wrze¶nia nie obetnê Nie wiem, co u mnie gorsze: brak obcinania czy brak farbowania

Do wrze¶nia daleko - na radzie radzê sobie zaczesywaniem grzywki tak wiêcej do góry Nie wygl±dam w tym za dobrze, ale wyj¶cia nie mam
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:35   #4787
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Od godziny mêczê siê z dodaniem zdjêæ Nie mam tu ¿adnego programu ¿eby je zmniejszyæ, a ka¿de zdj z aparatu jest zbyt du¿e ¿eby wstawiæ je na wiza¿... zaraz powklejam linki do tych zdj jakie uda³o mi siê zrobiæ- aha i srebrny b³ysk na zdj to tylko i wy³±cznie od flesza.

Edit: Wstawiam linki
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

W³osy podczas robienia zdj nie by³y jeszcze w pe³ni suche co mo¿e byæ widaæ na niektórych zdj
Troszke rudo jest, ale juz coraz blizej do blondu

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Ja wymêczona po wczorajszym koncercie- gardlo mnie boli caly czas :P

Wczoraj widzia³am taka dziewczynê na koncercie i zakochaalam sie w jej jasnym per³owym blondzie i chyba znów mi siê zachcia³o powrótu do jasnych
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:36   #4788
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Mam nadzieje wytrwac:P a na lato refleksy
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 15:37   #4789
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

o co¶ podobnego
Mo¿e jako¶ przetrwam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Evan-Rachel-Wood.jpg (38,5 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Evan-Rachel-Wood-short-hair.jpg (17,9 KB, 9 za³adowañ)
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 16:08   #4790
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
To pospamujemy razem

Ale Nutrise to Garnier wiec jeden pies
ja kiedys robi³am Garnier Nutrisse 111 i na 9 i na 12 jednak wtedy nie znalam sie na trzymaniu farby na odrostach i trzma³am za krótko, bo 35 min.
Piêkny kolor
http://www.henkel.pl/plp/content_ima...772H_1772W.jpg
ale widze ze teraz jest inne pude³ko
http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...o-linii.html#3
ten kolor nie jest taki ladny w realu, jak moja sis robila to miala zolty blond poziom 9.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej s³odziaczki ale u mnie wy☠☠☠☠ów ! ze hoho tak wali ¶niegiem ze chyba sie jutro z domu nie wydostane

wogóle patrzcie co wyluka³am! co ona zrobi³a ze tak sie sta³o?????? masakra http://kwejk.pl/obrazek/1678619




no ja by³am zadowolan z nutrissa, nawet bardzo




a to dobrze ze tak to wszystko odbierasz ja to pewnie zaraz bym sie przeje³a bardzo i sie smuta³a

to co nutrisa na 45 minut ?
nawet na 40 moze starczy...
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wstawiam fotki nie wiem czy jestem zadowolona ogólnie jest du¿o ja¶niej,ale czy mniej rudo to nie wiem, to jednak dalej nie to czego chcê
na pierwszym foto to tylko przód wysuszy³am,¿eby zobaczyæ kolor

sorki za pi¿amkê w misie
ooo... a co ty zrobilas ze tak jasno jest? juz jak poziom 9???

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Czeko...

a ja chcê ch³odny poziom 8 ku¼wa ju¿ nie wiem czym farbowaæ znalaz³am z chantala jest 8,11 ale nie wiem czy to co¶ da

pewnie z czasem Ci siê to wyrówna tylko nie wiem czy nie wyjdzie Ci w drug± stronê, w sensie,¿e zbyt ciemno
moze dowal sobie mixa niebieskiego albo fioletowego

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kilka zdjêæ w ¶wietle dziennym:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Wybaczcie moje rozpiepierzone na wszystkie strony w³osy ale po wstaniu zwi±za³am je tylko byle jak w kitkê

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



To tak jak ja- chcê mieæ taki ¶redni/ciemniejszy blondzik a coraz ja¶niej mam
jak dla mnie jest niezle i juz nie tak jasno

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
PRINCESKA I EXCLUSIVEE
ladnie Wam wyszlo
mi sie podoba i jak jasno.


Co do castinga chcialam nr 600 ale moze daæ zielona poswiate.
Wymyslilam sobie ze do wakacji nie maluje i juz. Moze dam rade
ale dopuszczam ewentualnie jakas szamponetke zeby nadaæ polysk, stad myslalam nad castingiem.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

A na lato to zalezy jakie bede miala plany wakacyjne. Jak polskie moze tam nie bede sie kapac i robie na naturalach refleksy, bardzo malo niewiele cienutkie jasniutkie. Jak gdzies w cieple kraje wtedy nie maluje bo sie spal± na s³oncu ale planuje farbowanie farba dopiero w lipcu

ostatnio malowalam 8 lutego.
takze 6 mcy moze dam rade i zobacze jaki mam przyrost.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

A w ogole co na rynku jest bez amoniaku? Bo ja tylko Castinga kojarze.


BUNNY
jak Ty myslisz 600 albo 700 moze dac mi poblask zieleni?
Bo to natury.
A ja mam na g³owie z³oto nature i bez. NGB.
zmieszaj sobie np 600 z mroznym kasztanem czy cos takiego czy trufla.. sa be¿owe castingi rowniez


wiecie co oblookalam te nowe garniery szampony i odzywki- prowansja czy cos.
i sklady maja super, jak awokado i karite wiec jak ja sie juz z zapasow uwolnie to wchodze w te garniery na pewno
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:13   #4791
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Spadam dziewczyny Mi³ego wieczoru
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:18   #4792
hellokitty233
Raczkowanie
 
Avatar hellokitty233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Wstaw zdjêcie
do³anczam fotki-taka to teraz ze mnie ¶winska blondyneczka dodam jeszcze ¿e na zywo kolor jest mniej pomaranczowy a bardziej ¿ó³ty doradzcie co pocz±æ moje kochane blondyneczki

co dziwne to na d³ugo¶ci kolor jest ok ale bli¿ej g³owy jest pora¿ka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG1525.jpg (84,2 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1526.jpg (102,3 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1527.jpg (87,2 KB, 31 za³adowañ)
__________________
18 listopada 2011-szczê¶liwa mê¿atka

Edytowane przez hellokitty233
Czas edycji: 2013-02-23 o 16:24
hellokitty233 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:22   #4793
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
jak dla mnie jest niezle i juz nie tak jasno

wiecie co oblookalam te nowe garniery szampony i odzywki- prowansja czy cos.
i sklady maja super, jak awokado i karite wiec jak ja sie juz z zapasow uwolnie to wchodze w te garniery na pewno
Jak Ty mówisz ¿e jest nie¼le to muszê to przyj±æ do ¶wiadomo¶ci, bo jak narazie ¶rednio zadowolona jestem Swoj± drog±- w realu jest ja¶niej ni¿ by³o wcze¶niej Aparat wcze¶niej mo¿e trochê przek³amywa³, bo te zdjêcia z dzi¶ do¶æ realnie oddaj± kolor

Dobrze wiedzieæ bo moja avokado i karite mi siê koñczy

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Poæwiczy³am, zjad³am, lecê siê myæ, pomalowaæ i do t¿ Mi³ego weekendu blondasy
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-23 o 16:22
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:24   #4794
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

BUNNY
a znasz jakies ladne bezowe castingi?
bo one nie wiem czy nie wychodz± rude...
jest niby 613, 713.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 16:46   #4795
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
BUNNY
a znasz jakies ladne bezowe castingi?
bo one nie wiem czy nie wychodz± rude...
jest niby 613, 713.
nie wiem niestety jak one wychodza ale mozna pomieszac zawsze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 17:20   #4796
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Zabra³am sie dzi¶ za moje odrosty - mia³am i¶æ na nie do fryzjera ale szkoda mi pieniêdzy :P
Woda 12% alfa + resztka 11.11 + resztka 11.20 + 11.21 = efekt
Chyba ostatni raz u¿ywa³am Alfy do farbowania - na ulotce pisze ¿e seria platinum rozjasnia o 4,5 tonów a jak sie doda aktywator 0SP to rozjasnienie jest na 5 tonów.
Dodam ,¿e farby Helen Seward z serii Blond Up rozjasniaja do 6 tonów wiec nastepne farbowanie odrostów bedzie na tej farbie.

Kolor na górze okej ale pod spodem wygl±da jak zgni³y ¿ó³ty z delikatna po¶wiata zielona...
Kondycja w³osów bez zarzutów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456132.jpg (116,2 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456133.jpg (53,0 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456134.jpg (100,2 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456137.jpg (81,4 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456140.jpg (82,8 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456141.jpg (97,4 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456142.jpg (102,9 KB, 19 za³adowañ)
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 18:33   #4797
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Mimo wszystko farba pokry³a równomiernie w³osy - nie ma ró¿nicy miedzy odrostem a wczesniejszym rozjasnieniem.
W³osy od spodu gorzej sie rozjasni³y ale rzadko chodze w kitce.
Dziewczyny juz 1,5 roku nie stosuje rozjasniacza

Bunny doradz mi spray , serum ochronno - termiczne na koñcówki .Susze/ uk³adam w³osy na grubej szczotce i niestety przody zacze³y mi sie troche wykruszac....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456144.jpg (110,7 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456145.jpg (211,6 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456146.jpg (105,6 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456149.jpg (155,8 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 456151.jpg (210,9 KB, 18 za³adowañ)
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-02-23 o 18:43
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:44   #4798
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

K*rwa zachcia³o nam siê popielatego blondu

Jak to robisz?
ja dzisiaj by³am u kole¿anki i u niej w lustrze mój kolor ³adnie wygl±da³ i podoba³ mi siê
jak masz zdjêcie dajesz otwórz za pomoc± Paint-> obraz-> rozci±gnij/pochyl -> i jak masz to w pionie i w poziomie 100 to ja wciskam np 40 jak Ciê zadowala to mo¿esz zapisaæ jak nie to jeszcze bardziej zmniejszasz
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
PRINCESKA I EXCLUSIVEE
ladnie Wam wyszlo
mi sie podoba i jak jasno.
Dziêki

Bunny k³ada³am Mariona 694 popielaty blond nie wiem jaki to poziom o ten http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAg&dur=527
a po mixie nie wyjd± mi niebieskie/fioletowe w³osy? trochê siê cykam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 07:19   #4799
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomo¶ci: 3 458
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ

od miesi±ca ogl±dam torebki, muszê kupiæ jak±¶ na ju¿,a tylko ta mi wpad³a w oko
nie wiem jak wyjdzie mam nadziejê,¿e dobrze, bo farba po wymieszaniu by³a czekoladowa
By³am u mnie w Monnari i niestety nie ma, przykro mi

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wstawiam fotki nie wiem czy jestem zadowolona ogólnie jest du¿o ja¶niej,ale czy mniej rudo to nie wiem, to jednak dalej nie to czego chcê
na pierwszym foto to tylko przód wysuszy³am,¿eby zobaczyæ kolor

sorki za pi¿amkê w misie
Faktycznie coraz ja¶niej jest

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam wogole weny na pisanie
Po pracy wpadam do domu, spaæ mi sie chce to ide spaæ, wstaje na godzine, i ide spac dalej
Nie chce mi sie nic, do dupy jest totalnie wszystko


Na braz sie raczej farbuje na dniach bo mam dosc wiecznego farbowania, dosc tego ze odrost nie taki, kolor nie taki, tu nierówno. A po Joa¶ce mam kolor totalnie do dupy, nie podoba mi sie Jest nierówno, spód i dó³ ciep³y, góra ch³odna Idz pan w cholere z tym. Mam do¶æ blondu, zdecydowanie.
Te¿ mam czasem takie chwile zwatpienia, szczegolnie teraz jak wychodowa³am za duzy odrost i farba sobie dok³adnie nie poradzia, bo widze wyrazne przejscie, ale wiem ,¿e to sie wyrówna
Ale je¶li faktycznie masz juz dosc, to moze lepiej zaryzykowac...

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kilka zdjêæ w ¶wietle dziennym:
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

To tak jak ja- chcê mieæ taki ¶redni/ciemniejszy blondzik a coraz ja¶niej mam
co¶ drgnê³o widze, bo ostatnimi czasy ,nie obraz sie ale Twoje w³osy jak dla mnie wyglada³y po ka¿dej koloryzacji tak samo
ale mysle,¿e to wina apartau jakim robi³as, dlatego.
Ja czasem jak zrobie np. telem to mam mega zó³te

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Jeste¶ 3ci± osob± która o tym pisze
:brzyda l:


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ten kolor nie jest taki ladny w realu, jak moja sis robila to miala zolty blond poziom 9.


wiecie co oblookalam te nowe garniery szampony i odzywki- prowansja czy cos.
i sklady maja super, jak awokado i karite wiec jak ja sie juz z zapasow uwolnie to wchodze w te garniery na pewno
Tak my¶la³am,ze ladnie to jest tylko na pude³ku
zreszta sama nazwa wskazuje na to ,¿e wyjdzie ¿ó³to-ciep³o-i w sumie nie wiadomo jak jeszcze
to ja kupuje dzisiaj ta z migda³ami, Bo¿e jak ona pachnie

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Spadam do pracy
do wieczora
xXxKYLIExXx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-24, 09:11   #4800
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

siedze i ogladam castingi:P nie moge sie namyslec:P
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.