Ostrzegam przed podróbkami perfum!!! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 13:37   #121
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Re: Czy ktoś mi wyjaśni....

Nie sądzę aby to byłu podróbki, fakt przekroczenia terminu ważności mówi sam za siebie, zapach przeterminowany może się zmienić lub wywietrzeć .

Czasem zdarzyły mi się testery nieco przeterminowane z Allegro, ale tylko raz nie trzymał zapachu.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 08:28   #122
nosek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Droga Rozterko, napisałam wyraźnie w pierwszym zdaniu,że chodziło o przekroczenie terminu przysługującego na rozpatrzenie reklamacji a nie terminu ważności perfum. Wedłud stosownej ustawy sprzedawca ma 2 tygodnie na ustosunkowanie się do reklamacji, jeśli tego nie zrobi w tym okresie tzn reklamację uznaje.I podejrzewam, że tylko dlatego SEPHORA moja reklamacje uznała, choc dystrybutor ją odrzuciłuznając, że zpach jest OK.Pozdrawiam
nosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 13:54   #123
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Nosku , cósik chyba pospiesznie poczytałam
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:29   #124
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Question opadnięty kwiat? :0

a może mi ktoś wyjaśnić czy to powszechne że jeden zapach ma rózne szaty graficzne?

przeglądałam sobie allegro i zaciekawiły mnie różne pudełka Kenzo (mak)..

czy obie sztuki mogą być oryginałem?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80117309

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78973657
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 23:11   #125
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: opadnięty kwiat? :0

Cytat:
Napisane przez obca
a może mi ktoś wyjaśnić czy to powszechne że jeden zapach ma rózne szaty graficzne?

przeglądałam sobie allegro i zaciekawiły mnie różne pudełka Kenzo (mak)..

czy obie sztuki mogą być oryginałem?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80117309

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78973657
Tak, bo to - zdaje się - zależy od pojemności buteleczki. W 30 ml. mak jest pochylony (z tego, co pamiętam), w 50-ce już się "prostuje"
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:31   #126
AN_3000
Przyczajenie
 
Avatar AN_3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Chętnie podzielę się z Wami moim ostatnim doświadczeniem z kupowaniem perfum na Allegro, gdyż włąśnie nacięłam się u LadyDior na trefną Ninę Ricci Premier Jour. Może ten opis Wam w czymś pomoże, choć wiele już napisano na tym forum. Cena była dość wysoka jak na podróbę choć niska jak na oryginał (80zł). Ale pomyslałam - jak ktoś pisze że ma towar oryginalny i potwierdza to w mejlu przed wysyłką, to czemu nie spróbować? Kiedy otrzymałam przesyłkę wszystko wydawało mi się w porządku - folia, miły zapach, niby tak jak powinno być. Ale potem przyszło rozczarowanie. Wiem, że ekskluzywne perfumy między innymi dlatego są tak drogie, gdyż ich flakonik jest zawsze dopracowany do najdrobniejszego detalu. Oglądany nawet z bardzo bliska stanowi ideał pod każdym względem. Niedopuszczalny jest np. pionowy "szew" spajający butelkę z dwóch części, co ma miejsce w otrzymanym przeze mnie egzemplarzu. Moja buteleczka ma jeden przypadkowy bąbelek powietrza w szkle co zdradziło, iż towar jest podrobiony. Szkło nie ma prawa mieć nawet minimalnych przypadkowych zacieków, nierówności itp, co u mnie wyraźnie widać patrząc na denko.
Idźmy dalej: atomizer w oryginalnych ekskluzywnych perfumach jest idealnie pionowo osadzony, końcówka nie "buja" się jak u tej Ricci, powinien być wykonany z błyszczącego nieskazitelnie metalu bez rysek a tu jest matowy i jakby porysowany. U mnie atomizer już u nasady (połączenie z butelką) jest brzydko osadzony.
Korek - jest tandetny. Plastikowa krawędź jest ostra i można się nią skaleczyć. Pionowy szew - widoczny jak na szklanej buteleczce. Metalowy pierścień wewnątrz brzydko osadzony i z brzydkiego metalu.
Kolejna super ważna rzecz: każde perfumy mają na flakoniku swój numer seryjny, którego tu brak!
Napis na dole flakonika NINA RICCI minimalnie "leci" - nie jest poziomy.
Także wytłoczony napis na tekturowym opakowaniu jakby ciutkę "złazi", jest niedotłoczony czy też jakby niedomalowany - a perfekcyjność wykonania oryginału dotyczy również kartonika. Musze przyznać, że ogólnie kartonik jest jednak najlepiej wykonany z wszystkich elementów tego towaru, stąd na pierwszy rzut oka pomyślałam że kupiłam oryginał.
Aha - zerknijcie na tę pierwszą z brzegu aukcję innej allegrowiczki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80510053 , która sprzedaje ten sam felerny towar (wywoławcza cena 18 ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!) - na zdjęciu widać wszystko to, co piszę o niedoskonałościach butelki i korka, bo tu koleżanka zrobiła takie zbliżenie, że od razu wiadomo, że to podróbka i przynajmniej nie ma w tym oszustwa.
Co do trwałości to rzecz subiektywna. Ale oryginalne perfumy psiknięte nawet jeden raz potrafią utrzymać się cały dzień, a na odzieży pachną jeszcze wiele dni. W przypadku tej Ricci zapach ulatnia się po 1-2 godzinach. Na odzieży został jakiś wprawdzie jakiś slad zapachowy po całym dniu ale czuć go dopiero po "wsadzeniu " nosa w sweter .
Kiedy podjęłam próbę zwrotu perfum dostałam informację iż moje zarzuty są "nierzeczywiste" (?) a niska cena perfum spowodowana jest tym, że są one wycofane ze sklepu. Ale z jakiego sklepu wycofano te perfumy? One nie miały prawa trafić do obrotu, gdyż są towarem fałszywym=nielegalnym. Nic nie rozumiem.
Nauczona tym doświadczeniem i po przeczytaniu wczoraj (dopiero...)wszystkich Waszych porad jestem pewna, że samo przejrzenie oferty tej allegrowiczki, u której kupiłam, powinno było mnie odstraszyć (same najbardziej chodliwe produkty i takie same ceny za kazdy flakon). Ale chyba miałam jakieś zaciemnienie umysłu i już jest za późno. Najgorsze jest to, że zanim wzięłąm flakon pod lupę, jak zawsze od ręki wystawiłam sprzedającej pozytywny komentarz, którego już nie cofnę...
A zatem - ostrzegam koleżanki i kolegów, bo jak widać coraz trudniej dziś o uczciwość...
AN_3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:57   #127
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez AN_3000
Chętnie podzielę się z Wami moim ostatnim doświadczeniem z kupowaniem perfum na Allegro, gdyż włąśnie nacięłam się u LadyDior na trefną Ninę Ricci Premier Jour. Może ten opis Wam w czymś pomoże, choć wiele już napisano na tym forum. Cena była dość wysoka jak na podróbę choć niska jak na oryginał (80zł). Ale pomyslałam - jak ktoś pisze że ma towar oryginalny i potwierdza to w mejlu przed wysyłką, to czemu nie spróbować? Kiedy otrzymałam przesyłkę wszystko wydawało mi się w porządku - folia, miły zapach, niby tak jak powinno być. Ale potem przyszło rozczarowanie. Wiem, że ekskluzywne perfumy między innymi dlatego są tak drogie, gdyż ich flakonik jest zawsze dopracowany do najdrobniejszego detalu. Oglądany nawet z bardzo bliska stanowi ideał pod każdym względem. Niedopuszczalny jest np. pionowy "szew" spajający butelkę z dwóch części, co ma miejsce w otrzymanym przeze mnie egzemplarzu. Moja buteleczka ma jeden przypadkowy bąbelek powietrza w szkle co zdradziło, iż towar jest podrobiony. Szkło nie ma prawa mieć nawet minimalnych przypadkowych zacieków, nierówności itp, co u mnie wyraźnie widać patrząc na denko.
Idźmy dalej: atomizer w oryginalnych ekskluzywnych perfumach jest idealnie pionowo osadzony, końcówka nie "buja" się jak u tej Ricci, powinien być wykonany z błyszczącego nieskazitelnie metalu bez rysek a tu jest matowy i jakby porysowany. U mnie atomizer już u nasady (połączenie z butelką) jest brzydko osadzony.
Korek - jest tandetny. Plastikowa krawędź jest ostra i można się nią skaleczyć. Pionowy szew - widoczny jak na szklanej buteleczce. Metalowy pierścień wewnątrz brzydko osadzony i z brzydkiego metalu.
Kolejna super ważna rzecz: każde perfumy mają na flakoniku swój numer seryjny, którego tu brak!
Napis na dole flakonika NINA RICCI minimalnie "leci" - nie jest poziomy.
Także wytłoczony napis na tekturowym opakowaniu jakby ciutkę "złazi", jest niedotłoczony czy też jakby niedomalowany - a perfekcyjność wykonania oryginału dotyczy również kartonika. Musze przyznać, że ogólnie kartonik jest jednak najlepiej wykonany z wszystkich elementów tego towaru, stąd na pierwszy rzut oka pomyślałam że kupiłam oryginał.
Aha - zerknijcie na tę pierwszą z brzegu aukcję innej allegrowiczki http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80510053 , która sprzedaje ten sam felerny towar (wywoławcza cena 18 ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!) - na zdjęciu widać wszystko to, co piszę o niedoskonałościach butelki i korka, bo tu koleżanka zrobiła takie zbliżenie, że od razu wiadomo, że to podróbka i przynajmniej nie ma w tym oszustwa.
Co do trwałości to rzecz subiektywna. Ale oryginalne perfumy psiknięte nawet jeden raz potrafią utrzymać się cały dzień, a na odzieży pachną jeszcze wiele dni. W przypadku tej Ricci zapach ulatnia się po 1-2 godzinach. Na odzieży został jakiś wprawdzie jakiś slad zapachowy po całym dniu ale czuć go dopiero po "wsadzeniu " nosa w sweter .
Kiedy podjęłam próbę zwrotu perfum dostałam informację iż moje zarzuty są "nierzeczywiste" (?) a niska cena perfum spowodowana jest tym, że są one wycofane ze sklepu. Ale z jakiego sklepu wycofano te perfumy? One nie miały prawa trafić do obrotu, gdyż są towarem fałszywym=nielegalnym. Nic nie rozumiem.
Nauczona tym doświadczeniem i po przeczytaniu wczoraj (dopiero...)wszystkich Waszych porad jestem pewna, że samo przejrzenie oferty tej allegrowiczki, u której kupiłam, powinno było mnie odstraszyć (same najbardziej chodliwe produkty i takie same ceny za kazdy flakon). Ale chyba miałam jakieś zaciemnienie umysłu i już jest za późno. Najgorsze jest to, że zanim wzięłąm flakon pod lupę, jak zawsze od ręki wystawiłam sprzedającej pozytywny komentarz, którego już nie cofnę...
A zatem - ostrzegam koleżanki i kolegów, bo jak widać coraz trudniej dziś o uczciwość...

Oczywiście co do oryginalności perfum ladydior oczywiście masz racje. Po prostu sprzedaje ona podróby. Przykro mi że badłaś jej "ofiarą". Walcz o zwrot pieniędzy, masz do tego prawo. Masz prawo zwrócić towar nawet bez podawania powodu (wszelkie zakupy przez internet czy też inne umowy zawierane poza siedzba przedsiębiorastwa). Ale co do perfekcyjności wykonania opakowań oryginalnych perfum: dostałam pod choinke oryginalny, zakupiony w sephorze zestaw pure poison (30 ml+balsam+kosmetyczka). I cóz takiego napotkałam po otwarciu kartonika z perfumami... ano krzywy atomizer. Nie jest on na tyle krzywy, aby nie mozna było psikać..ale fakt jest fakttem, jest on po prostu krzywo osadzony w butelce i to widać to na pierwszy rzut oka!!! Druga sprawa to też dior, tym razem jednak fahrenheit. nie wiem czy miałaś okazję sie przyglądnać atomizerowi tych perfum. Ta część, która podczas naciskania na atomizer sie chowa do środka we wszystkich fahrenheitach jest po prostu orydynarnie porysowana (sprawdzałam na testerach wszystkich perfumerii w okolicy i wszędzie to samo). wynika to prawdobodobnie z błędnej konstrukcji lub nieprawidłowo dobranego materiału. Moze juz wszystko "schodzi na psy"??? (Nie obrażając najukochańszych stworzeń na swiecie
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 08:39   #128
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Hej, chciałam zapytać co myślicie o tej aukcji allegro, czy może ona być wiarygodna i czy mogę być pewna, że to nie są podróbki?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79823340

Sprzedawca ma same pozytywy, zaledwie dwa neutralne komentarze.

Pozdrawiam wszystkich.
Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 09:07   #129
AN_3000
Przyczajenie
 
Avatar AN_3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez mulier
Oczywiście co do oryginalności perfum ladydior oczywiście masz racje. Po prostu sprzedaje ona podróby. Przykro mi że badłaś jej "ofiarą". Walcz o zwrot pieniędzy, masz do tego prawo. Masz prawo zwrócić towar nawet bez podawania powodu (wszelkie zakupy przez internet czy też inne umowy zawierane poza siedzba przedsiębiorastwa). Ale co do perfekcyjności wykonania opakowań oryginalnych perfum: dostałam pod choinke oryginalny, zakupiony w sephorze zestaw pure poison (30 ml+balsam+kosmetyczka). I cóz takiego napotkałam po otwarciu kartonika z perfumami... ano krzywy atomizer. Nie jest on na tyle krzywy, aby nie mozna było psikać..ale fakt jest fakttem, jest on po prostu krzywo osadzony w butelce i to widać to na pierwszy rzut oka!!! Druga sprawa to też dior, tym razem jednak fahrenheit. nie wiem czy miałaś okazję sie przyglądnać atomizerowi tych perfum. Ta część, która podczas naciskania na atomizer sie chowa do środka we wszystkich fahrenheitach jest po prostu orydynarnie porysowana (sprawdzałam na testerach wszystkich perfumerii w okolicy i wszędzie to samo). wynika to prawdobodobnie z błędnej konstrukcji lub nieprawidłowo dobranego materiału. Moze juz wszystko "schodzi na psy"??? (Nie obrażając najukochańszych stworzeń na swiecie
Może flakoniki perfum też zaczynają robić w Chinach?
Odnośnie mojej wpadki - póki co, nie dostałam żadnej odpowiedzi na prośbę o umożliwienie zwrotu fałszywki... Cóż, na błędach człowiek się uczy.
Gdyby tylko o nieładną butelkę chodziło a nie o nietrwałość zapachu to przeżyłabym jakoś fakt, że używam poróbki, ale nie mogę nosić przy sobie w tej wielkiej butelki perfum, że by co 2 godziny "poprawiać" zapach... Więc zakupiłam już oryginał i - tak, będę walczyć o zwrot zakupionego towaru.
AN_3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 11:55   #130
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool porównanie

a tu ciekawostka z netu.. porównanie oryginału i podróbki (mnie trochę zdezorientowała ta nalepka..bo nie wiem który to oryginał :0 )

http://www.perfumeria.xip.pl/porownanie/

i mam takie pytanie: czy sprzedaż testerów jest czymś legalnym? ostatnio mam rózne takie wątpliwości
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:34   #131
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: porównanie

Cytat:
Napisane przez obca
a tu ciekawostka z netu.. porównanie oryginału i podróbki (mnie trochę zdezorientowała ta nalepka..bo nie wiem który to oryginał :0 )

http://www.perfumeria.xip.pl/porownanie/

i mam takie pytanie: czy sprzedaż testerów jest czymś legalnym? ostatnio mam rózne takie wątpliwości
Bardzo celne porównanie, dzięki za wklejenie linka.

Testery są 'not for sale' tylko, że rzeczywistość ma się do tego jak pięść do nosa.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 12:35   #132
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Kinga_20
Hej, chciałam zapytać co myślicie o tej aukcji allegro, czy może ona być wiarygodna i czy mogę być pewna, że to nie są podróbki?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79823340

Sprzedawca ma same pozytywy, zaledwie dwa neutralne komentarze.

Pozdrawiam wszystkich.
Jak nic podróba moim zdaniem.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:44   #133
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Ja też miałam ten kłopot z Allego, sprzedający same pozytywy w opisie, że posiada orginały, pewne źródło (żaden przemyt czy paserstwo), a dostałam podróbkę. Okazało się, że pan oczywiście o niczym nie wiedział, bo to zajomi itd, itp. Otrzymałam zwrot pieniędzy, odesłałam podróbę. Kontakt z panem był b. miły, sam do mnie dzwonił, tłumaczył się, pieniądze przyszły na czas. Mam w związku z tym pytanie czy wystawić mu negatywa? Jesli tak to co napisać?
Ponieważ chciałam panu udowodnić, że nie sprzedał mi oryginalnego produktu, zrobiłam dokumetacje fotograficzną, może i Wam sie przyda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0091.JPG (48,3 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0066.JPG (90,4 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0069.JPG (80,8 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0086.JPG (82,8 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0097.JPG (59,6 KB, 149 załadowań)
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:45   #134
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0100.JPG (68,4 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0101.JPG (54,1 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0114.JPG (40,5 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0128.JPG (67,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0131.JPG (57,2 KB, 129 załadowań)
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 12:47   #135
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

i jeszcze jedno.
Tak więc 1 podróbka i aż 10 szczegółow, które różnią ją od oryginału.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0115.JPG (93,5 KB, 130 załadowań)
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 13:01   #136
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Eliza_DB, świetna dokumentacja

Wystawiłabym neutrala z wyraźnym zaznaczeniem, że otrzymałaś podróbę oraz, że bez problemu otrzymałaś zwrot pieniędzy.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:07   #137
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Kinga_20
Hej, chciałam zapytać co myślicie o tej aukcji allegro, czy może ona być wiarygodna i czy mogę być pewna, że to nie są podróbki?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79823340

Sprzedawca ma same pozytywy, zaledwie dwa neutralne komentarze.

Pozdrawiam wszystkich.
według mnie to po prostu podróbki. Nie radzę kupować.
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:08   #138
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez AN_3000
Może flakoniki perfum też zaczynają robić w Chinach?
Odnośnie mojej wpadki - póki co, nie dostałam żadnej odpowiedzi na prośbę o umożliwienie zwrotu fałszywki... Cóż, na błędach człowiek się uczy.
Gdyby tylko o nieładną butelkę chodziło a nie o nietrwałość zapachu to przeżyłabym jakoś fakt, że używam poróbki, ale nie mogę nosić przy sobie w tej wielkiej butelki perfum, że by co 2 godziny "poprawiać" zapach... Więc zakupiłam już oryginał i - tak, będę walczyć o zwrot zakupionego towaru.
Trzymam kciuki!!!
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:10   #139
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: porównanie

Cytat:
Napisane przez obca
a tu ciekawostka z netu.. porównanie oryginału i podróbki (mnie trochę zdezorientowała ta nalepka..bo nie wiem który to oryginał :0 )

http://www.perfumeria.xip.pl/porownanie/

i mam takie pytanie: czy sprzedaż testerów jest czymś legalnym? ostatnio mam rózne takie wątpliwości
To stronka gregorydeka
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 17:21   #140
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Eliza_DB
i jeszcze jedno.
Tak więc 1 podróbka i aż 10 szczegółow, które różnią ją od oryginału.
Fantastycznie to rozpracowałaś !!!
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:52   #141
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez Kinga_20
Hej, chciałam zapytać co myślicie o tej aukcji allegro, czy może ona być wiarygodna i czy mogę być pewna, że to nie są podróbki?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79823340

Sprzedawca ma same pozytywy, zaledwie dwa neutralne komentarze.

Pozdrawiam wszystkich.
Podroba-roznia sie napisy-oryginal wyglada tak:

http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 09:41   #142
AN_3000
Przyczajenie
 
Avatar AN_3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: porównanie

Cytat:
Napisane przez obca
a tu ciekawostka z netu.. porównanie oryginału i podróbki (mnie trochę zdezorientowała ta nalepka..bo nie wiem który to oryginał :0 )

http://www.perfumeria.xip.pl/porownanie/

i mam takie pytanie: czy sprzedaż testerów jest czymś legalnym? ostatnio mam rózne takie wątpliwości
Dzięki za link - super analiza.
Niby każda z nas jest pewna, że odróżni podróbkę, a jednak po mnie kolejne osoby u LadyDior zakupy zrobiły i uparcie twierdzą, że po porównaniu z oryginałami ze sklepu są to perfumy oryginalne... Paranoja jakaś normalnie. Ja wystawiłam swoją opinię zbyt pospiesznie, zresztą nie miałam z czym porównać co i tak jest wątpliwym tłumaczeniem, a tu ludzie trud sobie zadali, do sklepu poszli no i co? Twierdzą że towar oryginalny jest... Przestaję rozumieć o co tu chodzi.
__________________
Don't worry be happy!
AN_3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:31   #143
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Question Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Witam
Ostatnio wylicytowałam CK Eternity moment na aukcji za 50 zł.
moze ktos się już spotkał z podróbką Eternity?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Re-exposure of 80194996.jpeg (27,8 KB, 217 załadowań)
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:40   #144
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez N!kita
Witam
Ostatnio wylicytowałam CK Eternity moment na aukcji za 50 zł.
moze ktos się już spotkał z podróbką Eternity?
Tylko spójrz na wykonanie flakonu, jak krzywe jest szklane dno. Przykro mi
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:54   #145
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

konfitura
Dziękuję
ehh naiwności
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 12:56   #146
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Cytat:
Napisane przez N!kita
Witam
Ostatnio wylicytowałam CK Eternity moment na aukcji za 50 zł.
moze ktos się już spotkał z podróbką Eternity?
Choć zdjęcie niezbyt wyraźne, to widać bąble powietrza w szkle flakonika .

homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:31   #147
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dziękuję Wam za pomoc może uda mi sie to "odkręcic"

A co sądzicie o "tych" perfumkach Boss'a??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 80679600.jpeg (49,8 KB, 154 załadowań)
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 18:48   #148
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Dla mnie ewidentna podróba - miałam kiedyś Boss-A i wyglądał tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg boss.jpg (40,6 KB, 106 załadowań)
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 09:27   #149
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

A w ogóle to z tymi hasłami "wyprzedaż" "z krajów UE" i inne takie super okazje na allegro to trzeba być czujnym. Kto byłby na tyle głupi/chojny żeby robić prezenty obcym ludziom i rozdawać flakony po niechby i 100 za 100 ml?Moja koleżanka wiedziała że kupiła na allegro podróbę Lancome "Miracle" (100ml za 50 zł - dobre sobie) ale jakież było jej zdziwienie kiedy dostała przesyłkę a na pudełku niby damskim stoi "Homme" !Biedna całkiem zgłupiała, mówiła że zapach w ogóle nawet nie leżał obok "miracle" ani damskiego ani męskiego.To była innowacyjna wersja "miracle" wykreowana w Turcji! i koniec końców oddała go komuś. Potem znowu się nadziała na kupienie -jak myślała oryginału- (dużo drożej) jednak okazało się,że po raz kolejny niewypał, ale pojęła to pózniej czytając dobrze ofertę tego kogoś, a tam było "oryginalnie zapakowane" no i niektórzy się też złapią a facetowi nic nie można zarzucić oprócz tego że sprzedaje drogie podróby. ehh...
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 10:30   #150
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Ostrzegam przed podróbkami perfum!!!

Co do allegro to kiedyś nie byłam pewna czy perfumy sa oryginalne, więc napisałam maila z pytaniem do jednej z "klientek" sprzedającego "orygianlne perfumy z UE" i dowiedzialam sie że jest to podróbka (mimo samych pozytywów).
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-07 00:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.